Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#3128) kymco válasza Hakudoshi (#3126) üzenetére


kymco
veterán

Ehh... Én pont azt írtam, hogy az ÉN elvárásom írja fölül az ÖVÉT velem szemben; Szived joga így dönteni, Isten nem kényszerít a benne való hitre...

Viszont ha semmilyen elvárásom nincs, akkor sem történik semmi. Érted már.
:F Ezt nem értem, mert maga az az állítás nem igaz, ha nincs elvárás, nem történik semmi...

A családi életed egy olyan dolog, amihez tényleg semmi közöm, de he már felhoztad, akkor megkérdezném:
Van akár csak egy az egymillióhoz az esélye, hogy a lányod mégsem a tiéd??
Amennyiben szoroan köthető az álláspontom megértéséhez, semmi akadálya, de ha csak kiváncsiskodsz, akkor magánügy... bár a válaszom úgy is tudod....

Én pedig éppen azért nem hiszek benne, mert a legkisebb jelét sem mutatja a "kapcsolat keresésének", sőt a Természetben nem látok semmi olyat, aminek a "magyarázatához"
szükség lenne rá. Így én semmilyen módot nem látok rá, hogy hogyan különböztessem meg Istent az összes többi nem létező dologtól. :U
Erre nem tudok mást felelni, csak azt, hogy hasonló helyzetben voltam 24 éves koromig...

Viszont, az előző hsz-eimben felvetett sarkalatos kérdéseimre azóta sem kaptam választ. Remélem, azért fogok... :K
Ugye itt most arra gondolsz, hogy "miért érnek hívő embereket is tragédiák"? Részben megválaszoltam már több hsz-ban, de természetesen írhatok konkrétan erről is, de nem most, mert dolgozom... Ha több kérdésed is lenne, ismételd meg légyszives, mert az már a feledés homlyába veszett nálam....

www.refujvaros.hu

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.