Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#17535) llll válasza stranger28 (#17530) üzenetére


llll
senior tag

"Rengeteg, az a lényeg,"
sztem meg az, hogy - megint csak érzésem szerint - így, a vakvéletlenre bízva a dolgot legfeljebb X számú sikertelenül végződő folyamat játszódhatna le
ahol az X eleve nagyon kicsi
tehát ezek között, a baromi hosszú idő alatt is csak viszonylag ritkán, kis számban kialakuló folyamatok között kellene lennie egynek, ami véletlenül pont stabil "eredményre" is vezetne
ami megint csak lényegesen csökkenti az eleve nullához közelítő sikeres végkimenetel valószínűségét ugye

"Mi a francnak kitalálni-megcsinálni 10 a harmincvalahanyadikon folyamatot."
hogy-hogy miért?
azért mert egyik sem céltalan

"Az még odébb van, mire egeret gyártanak vízből meg szénből, nem olyan egyszerű dolog."
jó, de akkor te meg nézd el nekem ,hogy addig nem tudom bizonyítottnak tekinteni a magyarázatotokat:)

"3,5 milliárd éves baktériumot találtak már, ezt nem kell bizonygatni, mert ott van,"
...és ha már amennyibe tényleg annyi idős
de ebbe már nem akarok belemerülni
(most csak azt húznám alá, hogy itt is vannak ám jócskán külön.külön is megkérdőjelezhető részletek)

"Na, ha mondjuk megszületik az első baktérium, és mondjuk 10 óránként osztódik egyet, akkor mondjuk 100 év múlva hány darab lesz?"
bocs de én még mindig ott vagyok leragadva, hogy megszületik az első és máris képes pl osztódni is...
látod erről beszélek:)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.