Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Mr K #69485 üzenetére

    lazán ide kapcsolódik: még a húgom is azon gondolkodik, hogy vajon picit megcsapta-e a legutóbbi köre. a futás nem megy úgy azóta, nem magasabb a pulzusa, nincs egyértelmű indikátora (kevés a levegő, de persze előtte is "kevés" volt), de nem hozza azt, mint előtte. másrészt, némi brain fog is gyanús neki.

    de az ilyesmi bizonyíthatatlan, ráadásul lehet pszichés alapú is, hiszen tud a jelenségről, eszébe jut, aztán ember legyen, aki megmondja, hogy mi valós és mi nem. nyilván, ha nagyon durva, hirtelen nem jutnak eszébe dolgok, amikkel múlt héten még nem volt para, akkor egyértelműbb, de neki csak picit gyanús.

    megint más: voltam a helyi kisboltban, amíg ez eladóval dumáltam, bejött valami futár/szállító ismerőse, dumáltak:
    - na, meggyógyultál?
    - hát, látod, muszáj volt
    (itt nagyot nyeltem és arra gondoltam, hogy a kocsiban hagytam a maszkot :DDD)
    - hány napot feküdtél?
    - 2,5, de azért az szar, hogy nem kapok még levegőt
    - hallod, én 5 napig kuka voltam. öt napig offos!
    kint aztán rákérdeztem az ismerőstől, hogy covid-e, és sokan covidosak-e mostanában. mondta, hogy igen, és ja, tulajdonképpen sok ismerőse beteg vele mostanában. aranyos volt amúgy, ilyen lelkes, nagyhangú csóka, még utánam kiabált:
    - de hallod, ooolyan csávókat is kifektet! nem hinnéd, erős, mint a medve, aztán bámm, fekszik egy hétig!

    :DDD :U

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés