Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-06 22:56:53

LOGOUT.hu

Ezt a topik azért került létrehozásra, hogy a fórumon megforduló elektroműszerészek és tápokkal hivatásszerűen foglalkozó szakemberek megoszthassák értékes tapasztalatukat és szakmai, valamint magánvéleményüket az ebben a témában kevésbé járatos fórumtársaikkal.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9003) jozsi252 válasza jozsi252 (#9002) üzenetére


jozsi252
veterán

Közbe itt a topicba laza 2 órás keresgélés, olvasgatás után, okosabb lettem egy picivel.

Szóval akkor összefoglalva alapból ATX12V / EPS12V : 4+4 pin csati kifejezetten csak a cpu-hoz van, mivel fordított ennek a polaritása mint ami a PCIe csatihoz van. Valamint hiába van 8 pines PCIe csati, azt nem tudom használni én semmiképp a cpu-hoz mivel ugye itt is az áll fent hogy fordított a polaritás, amit előző hsz-nél említettem a 6+2-es csatinál.

Illetve amit akarok venni XFX 450 pro tápot, annak van 2x4 pines alaplapi csatija, illetve 8 pines csatija is. Miért van ebből 2 csatlakozó a cpu-hoz, hogyha ezeket úgy sem tudom használni a PCI-e be dugott VGA-hoz, a fent is említett fordított polaritás miatt? Vagy esetleg van valami más gyakorlati haszna a maradék csatlakozónak?

Köszönöm :R Remélem jól írtam le mindent

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.