Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) micro


micro
addikt

Sziasztok,

Antec házaknak ki a disztibútora?

Köszi, m

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#5502) _Erik_ válasza ML320 (#5500) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Anyuka és lánya behozta a gépét pár hónapja, hogy fagy néha. Megkérdezem, hogy kb. milyen időközönként és milyen alkalmazások alatt? "Hááát, úgy 2-3 alkalommal is az elmúlt pár hónapban..." Takarodj kifelé! :DD

(#5503) _Erik_ válasza 1010 (#5496) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Teljesen felnőtt emberek. Behoznak egy gépet, átvesszük, kiadom a munkalapot, mondom nekik, olyan 1-2 napon belül ránézünk, ennél pontosabbat most nem tudok mondani. Elfordul, majd visszajön, hogy na jó, de kb. mikor? Ez teljesen mindennapos.

(#5504) ML320 válasza _Erik_ (#5503) üzenetére


ML320
aktív tag

A megrendelés dettó...
- Mikor lesz itt?
- Csütörtökön jön a szállítmány.
Erre már szerdán telefonálnak, hátha beérkezett. Aha, meg útközben még a gép is összerakódott a nagy rázkódástól...

Ember tervez, Isten perverz...

(#5505) _Anonymus_ válasza ML320 (#5504) üzenetére


_Anonymus_
csendes tag

Teljesen normális. Ha azt mondjuk szerda reggel, akkor csak felhív kedd délután, hogy hátha... Meg, átvehetné-e még az este valamikor?

(#5506) adik


adik
őstag

- bőrtokot szeretnék.
- pill. (go to raktár)
- viola!
- de hát ez nem is bőr!
- ez csak a doboza...

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5507) _Anonymus_


_Anonymus_
csendes tag

Srác behoz egy DDR2 gigás Kingmax-ot, hogy nem müxik a gép vele. Lecsekkoljuk, valóban. Épp akarom kiadni a másikat helyette, mikor letesz elém egy 512-es DDR-t, hogy ilyen van a gépében. Megkérdezem, biztos benne, hogy ezt egy alaplapban használta a másikkal? Igen, tutira, sőt, egy haverja is hozott másik gigás DDR2-est, még azzal is ment a gép. Feladtam, megkérdeztem, akkor most milyet kér? Erre közli, egy ismerőse megnézte a gépet, és az azt mondta, DDR3-as kell bele...

(#5508) pilóta válasza _Anonymus_ (#5507) üzenetére


pilóta
nagyúr

Adjál neki EDO ramot, azzal is biztos megy :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5509) Ygg válasza pilóta (#5508) üzenetére


Ygg
senior tag

Ya, meg esetleg, SIMM-et, DIMM-et, SD-t, RAMBUS-t, és akkor már fejlődéstörténeti múzeumként is üzemelhet esetleg..
Mingyá' keresek egy XT-t, aztán lekaparom az alaplapról a chipeket.
640KB should be enough for everyone....

(#5510) _Anonymus_


_Anonymus_
csendes tag

Informatikus ügyfél behoz egy Kingston Pendrive-ot, hogy nem működik minden géppel. Rádugom az orra előtt kettőre, mindkettővel tökéletesen működik. Azért cseréljem ki, hiszen garanciális, mivel ő tud olyan gépet, amivel nem megy...

(#5511) Kazimír válasza adik (#5506) üzenetére


Kazimír
őstag

Ez kegyetlen! :DDD

(Ha jót akarok nevetni, akkor mindig benézek ebbe a topicba, bár én csak egy mezei felhasználó vagyok, abból sem a túlképzett fajta :B de február eleje felé reszkessetek, mert megyek új gépet venni ;] )

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#5512) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Ma is meg tegnap is voltak annyian mint "állat" és nagyjából így is viselkedett egy pár vevő... de ezt inkább nem részletezem.

Egy hölgy bejön reggel :
-Érdeklődnék, hogy a pixmániától jó-e rendelni?
Sűrű pislogás után közöltem, hogy "saját felelősségre"...

Ma több ilyen értékű kérdés:
-mobil rekketek/vinyók/videókártyák/tápok/pendrájvok/stb... van?
-milyen kellene?
-milyenek vannak?
-10-20féle...
Nem tudom, de hogy van az, hogy tudom mennyi pénz van a zsebemben vásárlásra de azért hosszasan feltartom az eladót a jóval drágább termékek méltatásával/ecsetelgetésével? Ezt soha nem értettem. Az nagyon rossz magyarázat, hogy majd egyszer vesz olyat, hiszen addigra már úgy sem lehet olyat kapni, mert elavult vagy megszűnt. Decemberben a 2008-as júniusban már nem kapható termékekről...

(#5513) ML320 válasza TheReMiXeR (#5512) üzenetére


ML320
aktív tag

-milyenek vannak?
-10-20féle...

A vevő vizuális lény, természetesen meg kívánja nézni mind a huszat. Ezután még természetesebben, ártatlan arccal megkérdé:
- Másféle nincs?
A jó eladó ilyenkor félretett prospektusokból, illetve a gyártói weboldalakról megmutatja a maradék választékot. És kellemes napot kíván a vevő következő mondatára:
- Köszönöm, csak érdeklődtem.
:P

Ahogy egy reggeli beszélgetésből is kiderült:
A multiban a júzer végignézte mind a 20 notebookot. Előny-hátrány kiemelve, átrágva minden specifikáció, stb... De jön a végső dilemma: a fekete legyen, vagy az ezüst. :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#5514) adik válasza _Anonymus_ (#5510) üzenetére


adik
őstag

telepített usb kell hozzá, nem tájékoztattad? (emiatt egy notin elég hangosan hahotázott a szervízünk)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5515) _Anonymus_ válasza adik (#5514) üzenetére


_Anonymus_
csendes tag

Azzal indított, hogy informatikus. Igazából ezt szeretem, mert egyrészt nem nagyon tudunk azért eltérni a tesztelési procedúrától, mert valaki esetleg kollega. Más kérdés, ha kiderül, bazi nagy baromságot beszél és ezzel blamálja magát. Mint az a rendszergazda, aki alaplapot akart cseréltetni, mert nem ment neki az A:\, aztán mi inkább gyorsan engedélyeztük BIOS-ban...

(#5516) adik válasza _Anonymus_ (#5515) üzenetére


adik
őstag

általában azokkal van a legtöbb gubanc, és azok mondják a legnagyobb állatságokat, akik azzal kezdik, hogy informatikusok. (tisztelet a kivételnek)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5517) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

"Ember" nyitáskor :
-nem megy a táp, alig használt, 5 éves...
Felirat megtekint : "vargáné"
-nos, ezt nem is kell tesztelni, inkább a gépet kellene, valszeg nem csak a táp ment tönkre...
-miért?
Egy gyenge vigyor után elmagyaráztuk neki, hogy az alsó kategória alatt van eme szerkezet és hát alapból jó ha kicseréli.
-...de eddig jól működött!
-igen, ezért el is mondhat majd egy miatyánkot szilveszterkor az éjféli misén.
BUÉK

(#5518) ML320 válasza TheReMiXeR (#5517) üzenetére


ML320
aktív tag

Mi van ma? Az összes süsü megtalál :W

- HP 17-es kazettába kellene utántöltő
- Utántöltő készleteket nem tar...
- A lóf*szba, reggel van még, rosszul mondtam, kazetta kellene.
Csak így simán, bele a telefonba.

Meg persze érdeklődő, hogy a processzor elfáradhat-e? AHA!!! Miért kellett olyan durva játékokkal játszani!?!?!?

És ugyebár dec 29-én eszünkbe jut, hogy gép kellene. Már ketten voltak. Egyik sem érti meg, hogy MOST nincs alkatrészünk, és jelen pillantban nem pár nap alatt szerezzük be. Vagy csak nálam van évvége? Azért, mert a malactelepen kell a felügyelet és az etetés, attól nem lesz mindenki nyitva, és nem fog mindenki dolgozni.

Ember tervez, Isten perverz...

(#5519) pajinka válasza rovar1 (#5462) üzenetére


pajinka
tag

"neki kutya kötelessége elfogadni egy tökugyanolyan használt kifogástalanul működő terméket"

Na itt egy kis tévedés van, mert nem kötelessége - ellenben joga van egy ugyanolyan, kifogástalanul működő VADIÚJ cserepéldányra.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#5520) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Látom még mindig a garanciázással vagytok elfoglalva.

(#5521) rovar1 válasza pajinka (#5519) üzenetére


rovar1
csendes tag

elnézést az Offért!
Te biztosan nem vagy boltos!olvasd el kérlek a többi részt is! erre csak annyit tudok írni,hogy itt van a kutya elásva:
tehát megy a szőrözés vagy inkább a sz@rozás, hogy legyen egy kis pénze a hátizsákosnak dj bobó koncertre. Márpedig neki csak és kizárólag az a típusú készülék felel meg természetesen mikor már kiderült,hogy az általa hozott garanciális termék már nem javítható. No tehát ilyenkor lép életbe,hogy bezony én beszerzem a föld alól is azt a terméket, nyilván csak használtban tudom beszerezni - hiszen Ő ragaszkodott görcsösen eme termékhez oly nagyon .
Összefoglalva kap egy olyan terméket, ami tök ugyan az, amit ő akart mégcsak nincs is javítva - használtnak használt- és a garancia természetesen tovább él. Csak és kizárólag annyi változás történt, hogy termék S/N száma megváltozott.
Hol itt a probléma???!!!! Hogy nem lesz pénzmag a hétvégére... ugyan már :W
(azt azért még megjegyezném, hogy nagyon ritka volt amíg ide eljutottunk)

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5522) sasa311 válasza rovar1 (#5521) üzenetére


sasa311
veterán

Logikusnak logikus, meg nagy tájparaszt is aki csak azért ragaszkodik X kártyához, mert arra pályázik, hogy visszakapja a 3 éves vételárat, de ez nem változtat azon, hogy szabálytalan, ha ezt csinálod.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5523) ML320 válasza sasa311 (#5522) üzenetére


ML320
aktív tag

Ha tudomást szerez róla! Viszont ha már annyira görcsösen ragaszkodik a cseréhez, akkor azt megkapja. A tv alapján válalt további jótállást (újrainduló gar) megkapja. Ha viszont megint bukik a dolog, akkor azt az átadó bukja be - de ő tudja mit csinál.
Az az egyetlen szabálytalan dolog, hogy nem "zsír új" a dolog (pontosabban az átadó tudja, hogy nem az). De ha a gyártó cserélné, akkor is zsír új lenne? Hány olyan garcserés kártyát kaptunk már, amin látható volt a javítás/újraforrasztás, stb? A gyártó megcsinálja, tesz rá egy új coolert, felmatricázza, újnak tűnik. Holott javított. Szegény rovar1 nem tudott erről, ő csak jót akart az ügyfélnek :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#5524) Shadows válasza ML320 (#5523) üzenetére


Shadows
senior tag

a fontos, hogy a VEVŐ elégedett legyen, ha olyan kell megkapja, pénz kell?? nekem is..

(a főnök benyögi a 8 gépet idén rakjuk össze nem baj, hogy csak január közepe felé kell...
Nem baj 30 perc aaltt összrakom START és szar a lap...... kicsit döhi lettem mert az influlenza beléköültözött és nem igazán vok 100-as)

Mai barátunk concord mp4-el harcolta amúgyis eléggé kicsapongó aurám (x-913 asszem)... hogy nem jó, megnézem jó.. ejj micsoda érdekesség!!!! aztán az a baja hogy nem jácik mp4-et... megnézem mint a kisangyal ugy megy... nem tud konvertálni....

KÉRLEK AZ EREDETI TELEPÍTŐLEMEZRŐL LEMARADT A SETUP.EXE

megemlítem neki hogy oldja meg!!! Ez nem garos gond..... felháborodik adjam vissza deák arcképét forintban... ott a főnök beszélje meg vele.
Aztán a főnök azt mondja mivel mondtam neki ilyennel max január közepe felé lesz idő foglalkozni, hogx visszadja az árát de akkor nekem kell kifizetni.. nem baj majd a fickónak a kipufogójábadugom..... És hogy milyen hozzálás, meg hogy ő is a kereskedelembe dolgozik (csak éppen abc eladó)... Ha valaki beszólt volna tuti leugatom vagy hazamegyek vagy megrakom mint a s.art :C

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDEN TÁJÉKOZOTT NEM BUNKÓZÓ VEVŐNEK ÉS A MINDIG NAPRAKÉSZ ELADÓKNAK

(a többiket meg levannak......)

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5525) lsc


lsc
nagyúr

Igaz vevőként történt velem az eset , viszont azt hiszem ez is ide tartozik .

Ma sikeresen eladtam a videokártyám , szívtam a fogam /4-5 nap gép nélkül / , bementem Szombathelyre megrendelni az újat . Megrendelés megtörtént , kérdezem , hogy nincs-e a boltban egy nagyon olcsó pcx-es kártya olyan 6-7 ezerért , akkor vennék egyet , netezni legalább tudjak . Egy 7300 volt nekik 9 körűl , közben a főnök megkérdi szervizest , nincs-e bent egy kártya kölcsönbe . A szervizes el , majd kihoz egy 8500 GT-t , hogy ez biztosan megy gariba , tesztelni kellene , mert azt mondták , nem indul vele minden játék . Tehát ezt a kártyát ideadták , amíg meg nem jön az új . /A GT-vel nemrég stalkereztem , nem egy rakéta , viszont egész könnyedén futott vele a játék , a hőfok /silent a kártya / nem ment 65 fok fölé /
Így a mai napon két kellemes meglepetés is ért , a boltban pedig tényleg a "padlón volt az állam" ,hogy ilyen is van .

Az élet kegyetlen .

(#5526) TheReMiXeR válasza lsc (#5525) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Bizony van ilyen is, nem is egyszer... de ezt a buzij@ soha nem fogja megtapasztalni...

Hogy miért???

Mert azt szó szerint ki kell érdemelni. Azt hiszem ezt nem kell részletezni.

(#5527) _Anonymus_ válasza TheReMiXeR (#5526) üzenetére


_Anonymus_
csendes tag

Hja, meg amikor a 6600GT helyett kapott 7600GT-t, akkor sem jött, hogy ő márpedig ki akarja fizetni a vételárak közti különbséget. Meg a 120-as helyett 160-as vinyócserénél, ésatöbbi...

Szóval, mindig félig üres az a pohár a vevőknek :D

BUÉK minden kollegának és kollepinának, még mielőtt itt férfisovinizmussal vádolna bárki is :B

(#5528) felhőzóna


felhőzóna
csendes tag

Kendvenc vevőnk az amelyik 50-60k-ért legujabb játékokra lcd moncsival...... :W

http://www.easynetcom.hu/

(#5529) sasa311 válasza felhőzóna (#5528) üzenetére


sasa311
veterán

[link]

E ott a laposkép neki, meg lehet rája a legújabb játékokat venni, :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5530) Kasza08


Kasza08
őstag

Nagyon tetszik a Topic:C

Kedvenc számítógépes jeleneteim:

-Milyen géped van?(én)
-Windows XP

Van neted?
Van(én)
És géped?

:O

(#5531) felhőzóna válasza sasa311 (#5529) üzenetére


felhőzóna
csendes tag

Kösz a tippet a válaszunkra!! :R

http://www.easynetcom.hu/

(#5532) Kasza08 válasza sasa311 (#5529) üzenetére


Kasza08
őstag

de nem 17"-os :P

(#5533) batmab válasza Kasza08 (#5532) üzenetére


batmab
senior tag

de az nem volt feltétel,csak az lcd.... :C

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#5534) felhőzóna válasza batmab (#5533) üzenetére


felhőzóna
csendes tag

De min. 15"-os azért legyen...

http://www.easynetcom.hu/

(#5535) bullseye válasza Kasza08 (#5532) üzenetére


bullseye
addikt

a slim asszem kiköthető tévére, akár 60"-asra is. bár tény, hogy az nem lesz benne az 50000 forintban :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5536) net84 válasza lsc (#5525) üzenetére


net84
őstag

gratulálok és le a kalappal az üzlet elött...szabadna megtudni, hogy melyik üzlet volt ez?

Kicsit kezd elegem lenni a maszek melómmal is. Most már lassan négy hete nyüglődünk egy honlapátköltöztetéssel. Indult úgy, hogy csak magyarítani kell a német alapján. Egy hét múlva kiderült, hogy külön szerverre kell költöztetni a magyar oldalt. Remek! Leglább egyszerűbb lesz dolgozni. Majd 1 hét várakozás, hogy le tudjuk menteni az anyagot és el tudjunk kezdeni dolgozni. Kiderült, hogy nem vérünk hozzá az adatbázishoz, sőt azt a német rendszergizda nem adja ki, mert szerinte úgy nem jó a dolog. Vegye meg az ügyfél külön újra az egész hóbelebancot (a jelenlegi üzemeltetője a magyar lapnak egy másik ürgétől vette át az üzemeltetést mindenféle jelszó és belépési azonosító nélkül).
Azzal nincs semmi bajom, hogy el kell magyaráznom a megrendelőnek, hogy mi az az adatbázis, SQL, PHP, admin felhasználónév/jelszó minek kell....de ez a sok bonyolítás kezd az agyamra menni.
Megbeszéltük, hogy átnézzük, hogy mennyi idő és költség lenne egy teljesen új (általa kért) webshop motor beindítása és egy statikus tartalom hozzápakolása, valamint a design újraalkotása úgy, hogy a lehető legjobban hasonlítson az eredeti honlapra. Mára volt megbeszélve, hogy keresni fogom. Délután próbáltam hívni, erre ki van kapcsolva.
Ha még egy kicsit variál elküldöm melegebbre és mehet valamelyik nagyocska cégecskéhez honlapot csináltatni...

Másik pacák kb. 3 héttel ezelött:
Kapott látványtervet, ahogyan kérte, igaz az ígért anyag, ami alapján a látványtervet kellett készíteni, "elfelejtett" megjönni.
Erre kijelenti, hogy merészelek én német árakat írni az árajánlatba... :F
Először nem tudtam, hogy mi baja van, csak kiszámoltam neki a forintot eurora az aktuális középárfolyam -5.- Ft-al.
De nem ez volt a gond, hanem szerinte az, hogy én olyan árakat írtam oda, amilyen árakon megcsinálnák neki a határ túloldalán (balfaszkám egyébként odavalósi), és ő még a mai napon vár tőlem egy új árajánlatot elfogadható áron...Mivan? Így is 5 számjegyűvé tettem az egészet (forintban természetesen - euróra átváltva nevetséges összeg jött ki) és erősen aláígértem saját magamnak. Nem reagáltam neki semmire. Majd 2 hétre rá már nem is lehetett nekem szólni, amikor gond volt a hálózattal, hívtak egy "szakit". 10k-ért volt hajlandó kimenni, a wlan hálót nem tudta megcsinálni, inkább +2k-ért kiszámlázott egy 3m-es UTP kábelt, bedugta a wlan router egyik szabad LAN portjába és összekötötte a notival...majd megjegyezte, hogy mekkora hülyeség egy irodán belül wlan-t használni... :C :C
A honlaos dolog nem hagyott nyugodni, elmeséltem egy ismerősnek, aki szoftver és honlapkészítéssel is foglalkozik. Elmondtam neki az összeget, majd közölte, hogy náluk egy ilyen szintű honlap ára hat számjegyű és nem 1-essel kezdődik...ha meg ekkora balfasz az illető, akkor inkább hagyjam a fenébe, nem éri meg fillérekért elvállalni.

Ha pedig holnapig már nem jönnék, akkor:


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#5537) TéKrys válasza ML320 (#5504) üzenetére


TéKrys
senior tag

Vásárló újrairható lemezt keres. Kérdem "dvd vagy cd legyen?".
és képes megkérdezni ártatlan arccal hogy "Attól függ, melyik a jobb?" :O

[ Szerkesztve ]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#5538) ML320 válasza TéKrys (#5537) üzenetére


ML320
aktív tag

Természetesen a 90 perces lemez. Mert a júzer nem szívesen pazarol el egy DVD-t 770MB adat véget. Igaz egy DVD-ről lett imagelve, és nagyon kíváncsi lennék, hogyan oldaná meg a CD-re arhiválást, mivel a múlt héten mutattam meg neki a virtuális meghajtók kezelését. Fejlődik a gyerek :D
Történetesen az zavar, hogy matrica nélküli formában is 150Ft felett van az áruk. A DVD-k ára mennyi is? És dec 30.-án este átjön, hogy adjak neki egy High Capacity CD-t. Holnap meg híreszteli, hogy genyó vagyok, és nem adtam neki.

Ember tervez, Isten perverz...

(#5539) lúzer válasza Nightmare (#5412) üzenetére


lúzer
veterán

Neked kellett volna összerakni.

én sztorim az hogy összerakatott ismerősöm egy gépet, 2 csavar fogta az alaplapot.
a procit vitte, mert az volt neki, azt meg elégették mert rosszul tették rá a hűtőt ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5540) Shadows


Shadows
senior tag

nálam duplarétegű ujjraírható DVD-ram lemezt kerestek....

No Comment

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5541) 1010


1010
őstag

engem mindig azzal a kérdéssel találnak meg,hogy mi a külömbség a + és - dvd közt

nem tom eddig random vettek dvd lemzt és bizva hogy jó lesz.
amikor emg elmondom a külömbséget akkor csak nézek és mégjobban összezavarodnak
és újabb kérdések és újabb
ááááá :W

(#5542) 1010


1010
őstag

a legjobbb a van-e 50ezres gép
mert a gazdaságosba van
256 ram 80giga

a miénk az drága(90-100ezer)
igaz 2magos

[ Szerkesztve ]

(#5543) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

BÚÉK

(#5544) lsc válasza net84 (#5536) üzenetére


lsc
nagyúr

Természetesen , ez nem reklám , a CEO -ban ért ez a meglepetés .

Az élet kegyetlen .

(#5545) lúzer válasza Shadows (#5540) üzenetére


lúzer
veterán

- DVD RAM, 9.4 GB, kétoldalas

valszeg ez kellett volna neki

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5546) Shadows válasza lúzer (#5545) üzenetére


Shadows
senior tag

nm ő azt mondta látta "a" interneten!!!! Mert ő ért hozzá!!!! DVD-RAM DL

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5547) lúzer válasza TheReMiXeR (#5156) üzenetére


lúzer
veterán

-Szeretnék venni egy videókártyát a gépembe
-Milyen az alaplapja?
-azt nemtom
-és milyen a mostani vga?
-azt se tudom
-nos, akkor én se tudom milyet adjak önnek
-hogyhogy? nincs semmilyen kártyájuk?
-de van, csak nem bizti, hogy működne, mivel nem vagyok távolbalátó...
-csak tud mondani egy árat????
-17950.-

-óóó, köszönöm az drága... viszhall... bííppp bíííppp

ezen beszartam! :R :C :R :C :))

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5548) lúzer válasza krazputyin (#5174) üzenetére


lúzer
veterán

ezen csodálkozol?
pclandot hívom a BIZTONSÁG kedvéért van-e a cucc - raktáron van -a rendszerük szerint
persze hogy nincs

ja, és hülye vagyok mert ott az árlista

ugyanitt - igen van egy még, visszahozták 3 napon belül, elviszem-e?
nem biztos, hogy hibás, lehet hogy más miatt hozták vissza pfff.

máshol: listán webáruházban utolsó darab. megrendeltem. tippeljetek: kifogyott?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5549) rovar1 válasza TéKrys (#5537) üzenetére


rovar1
csendes tag

áááá erről jut eszembe, nálunk ez mindennapos:

-lemezt szeretnék!
-cd vagy dvd?
-amelyikre lehet filmet (vagy zenét) írni..
:DD

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5550) Shadows válasza rovar1 (#5549) üzenetére


Shadows
senior tag

nálunk is Ez visszatérő jelenség mint a + meg a - os DVD. Én már meg se kérdezem ha nem kéri automatica adom amelyikből több van.

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.