Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5156) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Mi máma kicsit leszoptuk magunkat.
Ráadásul otp terminál is szopatott a legnagyobb sorbanállás közben... valami központi hibájuk volt... az 1perces számlázás, 5perc...

Ma is mint mindig 9-kor nyitottunk... de kolléga bent volt 7:55-kor mert egy gépet akart befejezni nyitásra. Ez azért érdekes, mert aszonta nekem a kolléga, hogy 5percenként telefonálgat valaki... és vajon mióta próbálkozik az illető? Mit gondol éjjel-nappali a bót?
Hogy törne el a keze... és tényleg, mikor beértem (8:20) azután 5-10percenként csörgette valaki a telefont... 9 előtt elmúlt...

Telefon :
-Szeretnék venni egy videókártyát a gépembe
-Milyen az alaplapja?
-azt nemtom
-és milyen a mostani vga?
-azt se tudom
-nos, akkor én se tudom milyet adjak önnek
-hogyhogy? nincs semmilyen kártyájuk?
-de van, csak nem bizti, hogy működne, mivel nem vagyok távolbalátó...
-csak tud mondani egy árat????
-17950.-
-óóó, köszönöm az drága... viszhall... bííppp bíííppp

Személyesen : (pont a haver kapta ki aki éppen bent volt a boltban)
Vett az ürge egy konikaminolta faxos nyomit meg hozta a gépét, hogy állíccsuk má be, mert nem ért hozzááá... hál'istennek havercimbora érti a dolgát....
Háznál, személyesen... jópénzért... Pedig az amerikánus magyar öregbátyó ingyen akarta a beállítást....

Egyébként messze nincs akkor a forgalom mint 2006-ban ilyenkor... és nem a sulinet miatt. Inkább "politikai és gazdasági" okokra vezetném vissza az egészet...
Ja voltam ma pár percre a teszkóban is... Öreg "vidéki" fater (nem cikiből, de látszott rajtuk, hogy az udvaron meg a fóliasátrakon kívül csak a teszkóba járnak) nagy büszkén tóta ki a még büszkébb fiával a HARDLINE feliratos dobozt a kocsihoz...

Hm, nókoment :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.