Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) Vangelis válasza ML320 (#5146) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nálunk semmi extra mozgás, olyan mint a többi hónap :( XAR....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5152) macilaci78 válasza TheReMiXeR (#5126) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az hagyján, de közérthetően egy router beállítást! Aha.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5153) Korcsii válasza macilaci78 (#5152) üzenetére


Korcsii
őstag

1. Lásd el árammal a routert.
2. Hívd az internetszolgáltatódat :)

(#5154) 1010 válasza macilaci78 (#5152) üzenetére


1010
őstag

nem nálunk vett routert mondjam meg hogy kell beállintani :(((
de igy köszönés nélkül:vettünk egy routert hogy kell beállitani?
mondom határozottan, udavriasan mintha magától értetődne
a dobozban van a leírás...angolul :U

(#5156) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Mi máma kicsit leszoptuk magunkat.
Ráadásul otp terminál is szopatott a legnagyobb sorbanállás közben... valami központi hibájuk volt... az 1perces számlázás, 5perc...

Ma is mint mindig 9-kor nyitottunk... de kolléga bent volt 7:55-kor mert egy gépet akart befejezni nyitásra. Ez azért érdekes, mert aszonta nekem a kolléga, hogy 5percenként telefonálgat valaki... és vajon mióta próbálkozik az illető? Mit gondol éjjel-nappali a bót?
Hogy törne el a keze... és tényleg, mikor beértem (8:20) azután 5-10percenként csörgette valaki a telefont... 9 előtt elmúlt...

Telefon :
-Szeretnék venni egy videókártyát a gépembe
-Milyen az alaplapja?
-azt nemtom
-és milyen a mostani vga?
-azt se tudom
-nos, akkor én se tudom milyet adjak önnek
-hogyhogy? nincs semmilyen kártyájuk?
-de van, csak nem bizti, hogy működne, mivel nem vagyok távolbalátó...
-csak tud mondani egy árat????
-17950.-
-óóó, köszönöm az drága... viszhall... bííppp bíííppp

Személyesen : (pont a haver kapta ki aki éppen bent volt a boltban)
Vett az ürge egy konikaminolta faxos nyomit meg hozta a gépét, hogy állíccsuk má be, mert nem ért hozzááá... hál'istennek havercimbora érti a dolgát....
Háznál, személyesen... jópénzért... Pedig az amerikánus magyar öregbátyó ingyen akarta a beállítást....

Egyébként messze nincs akkor a forgalom mint 2006-ban ilyenkor... és nem a sulinet miatt. Inkább "politikai és gazdasági" okokra vezetném vissza az egészet...
Ja voltam ma pár percre a teszkóban is... Öreg "vidéki" fater (nem cikiből, de látszott rajtuk, hogy az udvaron meg a fóliasátrakon kívül csak a teszkóba járnak) nagy büszkén tóta ki a még büszkébb fiával a HARDLINE feliratos dobozt a kocsihoz...

Hm, nókoment :C

(#5157) deicide válasza Thulcandra (#5105) üzenetére


deicide
veterán

én vegyészként vagyok beszerző és eladó egy hardver nagykerben :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5158) ML320 válasza TheReMiXeR (#5156) üzenetére


ML320
aktív tag

A forgalomhoz: Mint mások, mi is beszélgettünk erről...
Tavaly ugyebár mennyiért adtuk el a gépeket, alkatrészeket? Tavaly 3.800 volt az akció pen drive, most 1.800... Lejöttek az LCD árak, szó szoros értelemben szarért-hugyért vannak a HDD-k, a RAM-ok... Most milyen teljesítményt lehet kihozni ugyanabból az árból? Sulinet? Telítette a piacot. És most már a fejlesztést is hanyagolják. Majd inkább egy új gép, valamikor a távoli jövőben.

Ember tervez, Isten perverz...

(#5159) Rover623 válasza ML320 (#5158) üzenetére


Rover623
félisten

Csökken a forgalom, csökken a bevétel, alacsonyabb az árrés...a nyereség konvergál a nullához...az idén kiderül ki a legény a gáton...:O
Én (akárcsak a patkányok) még időben elhagytam a süllyedő hajót...:B

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#5160) ML320 válasza Rover623 (#5159) üzenetére


ML320
aktív tag

Hát igen, most hullik a férgese... Eddig is sok cég nem élt, hanem túlélt.
Elhagynám én is ezt a bárkát, csakhát szeretem ezt csinálni, mégha néha-néha, vagy inkább mostanság egyre többször kiakasztanak a vevők.
Nálam közgáz végzettség van. Könyvelő, statisztikus, tervező, TB ügyintéző, ... Nem hinném, hogy többet keresnék vele. Talán egy nagyobb termelő cégnél. De oda meg bejutni...

Ember tervez, Isten perverz...

(#5161) TheReMiXeR válasza ML320 (#5160) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

hm, eddig érdekes ez a statisztika :))

...hogy érdekesebbé tegyem tessék itt az én "gyűjteményem"

-kertész
-hivatásos sofőr (ezt annó szakmának hívták)
-szoftverüzemeltető (ennek de szép neve van, illletve semmit se ér)
-informatikuss (meg ez se)

Szívem szerint asztalos lennék. Szerintem nagyon szép szakma.
Ráadásul ma már nagyon kevés a jó (vagy) igazi szakember, de sajnos nem kezdhetem újra az életem...

(#5162) Vangelis válasza ML320 (#5158) üzenetére


Vangelis
nagyúr

SAjnos ez teljesen igy van, csökkentek az árak, feléből lehet egy jó gépet venni mint régen.

Én is eladtam egy gépet, 60ért használt monitorral vidékre.

(kétszerre fizetik ki:) felét ki fizették, de a másik felét még nem... közben már kétszer voltam kint, egyszer a tápot nyírták ki, most meg nincs hang, és azt hiszik hogy fogok én állandóan rohangálni:D, kerestem 4ezer forintot amit már szinte kiszállításkor el is égettem a 2500ccm es motorral:).... tehát már minuszban vagyok és mág kétszer mennem kell:)

Forgalom meg tényleg siralmas, nincs pénze senkinek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5163) dragonfx válasza Vangelis (#5162) üzenetére


dragonfx
veterán

azt mondtad az keveset fogyaszt nem? :U
Mér nem bömivelmész :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5164) Dzoli válasza ML320 (#5160) üzenetére


Dzoli
tag

Akkor én meg fodrász leszek a számítástechnikusi végzettségemmel, ha végleg bepusztul a PC piac. Az üzletet meg kiadom bérbe valami turkálónak, vagy 100 Ft-os boltnak. :P

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5165) _Erik_


_Erik_
csendes tag

Emberünk bejön ma (merhát nyitva vagyunk, hátha erre téved valami perverz ügyfél), hozza az előző nap vásárolt 8600GT 512megás Galaxy-t, hogy sajna nem illik a P4PE-X Asus alaplapjába. Mondom, ez igen valószínű, mert van egy néhány év köztük és hát én sem érezném kompatibilisnek magamhoz Gobbi Hildát. Akkor adjak egy ehhez való alaplapot, Intel procihoz. A felvetésemet még csak-csak elfogadta, hogy az inkább egy új gép lesz, mert kell proci, Ram, és minden bizonnyal nagyobb tápegység meg egy jobban szellőző ház is szükséges lesz valószínűleg. Az esetlegesen felhalmozott IDE-eszközök felhasználhatóságának problémáját már épp csak érintettem.
Végül elment, hogy akkor majd ő összeállít egy konfigot árlista alapján, ami számomra nem kis önbizalomról tanúskodik annak fényében, hogy eleve bevásárolta a 8600GT-t :D

Listával jövők nem is annyira bosszantanak, mint azok, akik összeíratnak egy konfigot, hogy aztán majd megmutassák egy "hozzáértőnek". Nyilván, mi nem vagyunk azok bazmeg...

Forgalom itt sem akkora, mint volt 2-3 éve, de azért szo-szo, elmegy. Akkor volt olyan 2-3-szorosa az átlagosnak, most meg talán másfélszerese.

[ Szerkesztve ]

(#5166) Vangelis válasza dragonfx (#5163) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Messze kelett vinni:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5167) dragonfx válasza _Erik_ (#5165) üzenetére


dragonfx
veterán

az igen :C
van köztük 5 év kb...meg ugye alapból..agp..és ő akar gépet összeállítani.. :W

#5166>>azé lett volna jobb.....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5168) Rover623 válasza dragonfx (#5163) üzenetére


Rover623
félisten

:W
Van olyan téma, amihez nem propelleres hozzászólásaid vannak?
Javaslom, itt húzd meg magad, mert a bótosok idegbetegek (én már lassan gyógyulok;]) és nem fognak annyit eltűrni neked mint az autós totyikokban...;)

primus inter pares

(#5169) dragonfx válasza Rover623 (#5168) üzenetére


dragonfx
veterán

amíg nem neked címzem kímélj meg a csíra modorodtól.danke :R
Amugy meg amit írtam technikailag teljesen megállja a helyét.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5170) as_Rock válasza rovar1 (#5148) üzenetére


as_Rock
őstag

Bútornál nyugodtan állj le alkudozni, főleg, ha nagyobb összegért vásárolsz :K

Fodrászüzletet nem érdemes nyitni, azon is spórolnak az emberek, több fodrász ismerős pályát módosított mostanság, vagy átállt "házhozjáró" üzemmódba.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5171) Superman


Superman
nagyúr

Én nem akarok provokálni, csak elmondok egy rövidke esetet, amely egy miskolci számtekboltban esett meg velem. Az aláírásomban szereplő gépet akartam összeállíttatni, meg még jónéhány kiegészítőt, amelyek nem fértek bele a gépleírásba az adatlapon. A lényeg az, hogy 400k fölötti összeg jött ki nekem, ismervén ennek a boltnak az árait, amely még az olcsóbb üzletek közül való. Bemegyek, elmondom mit szeretnék, sőt, még egy listát is összeírtam, hogy ne kelljen bogarászniuk.

Pultos srác unottan nézi, majd a következő beszélgetés alakul ki közöttünk:

Eladó: -Háát...ezek egyike sincs a webáruházunkban....
Sup: -Talán meg lehetne rendelni nagykerből, én sem azonnalra gondoltam...
Eladó: -Háát...mondom ezek nincsenek nekünk...
Sup: -Értem én, de épp az előbb említettem, hogy várhatok. Ha a webáruházból akartam volna rendelni, akkor azt tettem volna.

Elmegy, mutatja a kollégájának az alkatrészlistámat, ő még tanácstalabb arcot vág. Visszajön.

-Eladó: -Egy ilyen géphez legalább 2-3 hét kell. Oda kell adni a beszerző kollégáknak, ők 3 héten belül választ adnak arra, hogy mit mennyiért lehet megszerezni.
Sup:-Értem. És akkor januárban már lesz is új gépem, igaz?
Eladó:-Jaja...
Sup:-Ugye ez most csak valami vicc?
Eladó:-Ööö...nem...
Sup:-Esetleg nem lehetne megnézni, hogy azokban a nagykerekben, amelyekkel kapcsolatban álltok, mennyibe kerülnek ezek a cuccok és rögtön megrendelni őkat?

Eladó tanácstalanul bámul, erre Sup kiveszi a kezéből az alkatrészlistát és átmegy egy másik boltba, ahol 4 napon belül minden megvolt, amit kért. Tanulság: ha nem kell a pénz, nem kell erőltetni..:DDD

(#5172) boba6


boba6
aktív tag

sziasztok
nagyon jókat derülök az írásaitokon, ugye sokkal viccesebb mikor a mással megtörténtet olvassa az ember, mint amikor épp vele esik meg (akár nap mint nap :W )
nekem is egy kisebb üzletem van vidéken, és elég sok (sőt) PH-s vevőm van így a velük kapcsolatos story-kat inkább hanyagolom majd ;]
szerencsére velük nincs sok gond, így nem is lenne mit kidühöngeni ;)
viszont az utcáról betévedve megtalálnak engem is...

mai eset:
pénteken elvitt használt s754 lap+proc+hűtő+ram-ot ma visszohoz, hogy SZAR
hogy számtechtanár rakta volna össze és, hogy nem működik - be se kapcsol meg ha igen akkor ki nem kapcsol :F
mondom ez így nem kóser mert ez igen szépen szaladgált még nálam, elő vele
tesztasztalra fel - egyik ram benne sincs a 2 modulból... wtf?
hát akkor azt vonjam le az árából de adjam vissza a pénzt mer' SZAR
beröffent, gép picit rinyál, hogy szarok a bios beállítások, de visszaállítás után megy
kérdem mi itt a gond?
hát, hogy a SZÁMTECHTANÁR ismerőse...
akik ismernek tudják, hogy nem vagyok ilyen de most nem álltam meg: :B
no mondom: ott a gond, akkor felhasználót kell cserélni (meg még rávilágítottam, hogy a tápegység háza táján is szét kéne nézni)
de, hogy ő már vett másikat, és 3nap meg minden
hohó, jó kis EU-s országok vagyunk ilyen má' nincs :DDD
cumót hagyd itt, RAM-ot is tessék visszahozni, kérek egy telefonszámot, ha elkelt adom a lóvét

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#5173) boba6 válasza Superman (#5171) üzenetére


boba6
aktív tag

tanulság: eleve olyan helyre kell menni ahol tudod mit kapsz
gondolom van miskolci topic a PH-n és ott olyan emberek akik tudják hol érdemes vásárolni...
én is ezért nyitottam, még mindig túl sok az ilyen hozzáállású üzlet (és eladók)
kíváncsi vagyok ki húzza tovább...

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#5174) krazputyin


krazputyin
csendes tag

Telefon csörög!

-Számítástechnika jónapot!
-Jónapot.
-Miben segíthetek?
-Önök árulnak számítógép alkatrészeket?
-Igen!
-Videókártyákat is?
-Igen!
-Az árlistájukban láttam egy HD3870-es kártyát....

:))
Minek lenne az árlistánkban, ha nem arulnánk? Miért nem gondolkodnak az emberek?

(#5175) szjoci válasza as_Rock (#5170) üzenetére


szjoci
őstag

sok hely van ahol lehet alkudozni, csak pofa kell hozzá (ami nekem sose volt :B ) Pl. ismerősöm a juronikszben 700k értékben válogatott össze műszaki cikkeket (lapos téjvét, ámerikai (kétajtós) hűtőt, mosógépet meg mittoménmit), mondta hogy 600k-ja van rá, most helyben tejel. Bele is mentek.

[ Szerkesztve ]

(#5176) maross válasza boba6 (#5172) üzenetére


maross
veterán

en azt szeretem mikor valakinek szervízes az ismerose, es az rakta ossze neki. termeszetesen teljesen szart adtam el, hogy kepzelem, stb. osszerakom neki ket perc alatt es megy, nagyon erdekes. szereles kozben meg persze vegig osszerancolt szemoldokkel nez, hogy mit kepzelek en, netan hazudik? hogy egy ilyen kinyilatkoztatas utan meg van kepem szerelessel fecserelni az idejet.

jelzem van egy szervizes regi ismerosom, legutobb vittem neki egy lap+proci+ram kombot, es at mertem menni a szomszed szobaba tevezni, 5perc mulva atjon: -Baj van. :D. sikerult forditva beraknia a ddr ramot a slotba. kicsit nehezen ment, de ugye lap szelen volt a memoslot, nf7 viszonylag hajlekony, utanagorbult a lap, bekapcsolaskor meg szepen elfustolt mindketto.

ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden szervizes felkezu, csak annyit, hogy nem szentiras ha villog a feje folott valami csinos jelzo. nincs olyan, hogy valaki nem hibazik, csak az ido teltevel egyre kevesbe valoszinu :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5177) pilóta válasza krazputyin (#5174) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mert a kiskerek 99.9%-ánál mindenfélét beleírnak az árlistába, amit ha keres az ember, akkor "hát az épp nincs, csak ez, ami ugyanolyan, csak kicsit drágább"...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5178) boba6 válasza pilóta (#5177) üzenetére


boba6
aktív tag

ezért nem csinálok én árlistát :))

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#5179) Dzoli válasza as_Rock (#5170) üzenetére


Dzoli
tag

Nekem első kézből vannak tapasztalataim a szépségiparból, mert a párom fodrász :DDD
Már az évre nem tud kuncsaftot vállalni, mert betelt az előjegyzési naptára :C
Persze többet is keres nálam :B

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5180) Zofren


Zofren
aktív tag

ember behozta a laptopot, hogy rossz, mert nem lehet telepiteni az xp-t. origi xp lemez. megnéztem a lemezt, mondtam neki, hogy karcos a cd és azért nem megy fel. eroskodott tovább, hogy a cd jo a gép rossz. feltettem a saját lemezemrol, semmi hibát nem jelez és 3 napja használom a gépet. komolyan mondom, hogy beolvasok vevoknek, hogy ha értenek hozzá, akkor minek hozza be, foleg ha az oradij felét hajlando csak kifizetni, mert hogy drága. :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5181) maross válasza Zofren (#5180) üzenetére


maross
veterán

mondd nekik hogy nem gond, csak akkor ketszer annyi ideig fog tartani a javitas :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5182) badgirl


badgirl
csendes tag

Telefon csörög ma reggel:
-Jónapot! Működik még a Sulinet?
- :Y

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#5183) 1010


1010
őstag

ma:
egeret szertnék...de nem tudom miet.

multkor pedig
forma érdeklődik ibm notihoz van e kis piros egérgombocska ami think padeken van.
nincs,montam,kicsit bossus volt.
utána eltünk a kiállitott darabunk gombocskája
nem látok összefüggést :U

(#5184) TheReMiXeR válasza szjoci (#5175) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ehehehe

A nagy sonyinál ~950K, máshol 750-850K-s kamera euronicsos barátaimnál 690K :DD

(#5185) TheReMiXeR válasza badgirl (#5182) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na ilyen havonta legalább kettő van... Vidéken lassan terjed a hír. Na meg idén is van december 31 :))

[ Szerkesztve ]

(#5186) as_Rock válasza Dzoli (#5179) üzenetére


as_Rock
őstag

Ja, és egész évben tele van munkával....minden fodrász.... ;) Nézegesd kalandor kapcsolódó topicját....

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5187) badgirl


badgirl
csendes tag

Mai szösszenet:

- Jónapot! 8800GTS/512 érdekelne
- Sajnos mind elfogyott
- Mikor jön legközelebb?
- Sajna nem tudom a pontos dátumot
- De ha jön, akkor mikor?
- Sajnos nem tudom, mert még nincs róla infó
- Jó, értem, de mégis, ha jön, akkor mikor?
.
.
.

Naponta min. háromszor :W

[ Szerkesztve ]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#5188) Zewa válasza badgirl (#5187) üzenetére


Zewa
senior tag

És az az aranyos benne ha azt mondanád hogy van, akkor megkérdezik az árát és Viszlát! "Majd még visszajövünk." :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#5189) rovar1 válasza Zewa (#5188) üzenetére


rovar1
csendes tag

a mai:
- jó napot kívánok azt hallottam,hogy van egy AMD-s számítógépük, CRT monitorral 6000Ft-ért.Amin az újabb játékok is elfutnak.
-Valami félreértés lesz,mert ezt mi 60ezerért kínáljuk. De 56e -ben kiegyezhetünk.
-hát az egy kicsit sok lenne...köszönöm, viszlát!
-Visszlát:)!

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5190) 7 válasza badgirl (#5187) üzenetére


7
addikt

Erről jutott eszembe egy friss pozitív élményem:

Ma hajnalban megrendeltem egy trackballt.
Hívtak délután, hogy sajnos nincs készleten, és nem is tudni, mikor lesz, mert ugyan az importőr ígérte, hogy hoz még, de ő maga sem tudja megmondani, mikor, de az is lehet, hogy csak jövőre. Amennyiben igénylem, értesítenek, amikor már elérhető lesz, ha nem tudok várni, lemondhatom. Igen, időközben is lemondhatom, de lehetőleg legkésőbb akkor, amikor értesítenek, hogy van. Tehát gyakorlatilag bármikor, ha úgy gondolom. Árváltozás esetén szólnak-e? Igen, persze. Hogy le is mondhatom-e árváltozás miatt? Természetesen! Esetleg felajánlhat más terméket helyette? Ó, nem érdekli az urat másik. Jó, persze. Akkor fenntartsuk a rendelést? Igen. Köszönjük, hogy megtisztelt minket bizalmával.

Olyannyira lenyűgözően korrekt volt a fószer, hogy erősen el fogok gondolkodni azon, hogy egyáltalán keressek-e máshol ilyen Trackballt. Rég volt dolgom ilyen minőségi ügyfélszolgálattal.

(#5191) _Erik_


_Erik_
csendes tag

Behozza a hölgy a HDD-t a következő hibamegjelöléssel:
Semmit nem lehet belőle felhasználni.

Elsőre kicsit bután néztem rá, elképzeltem, ahogy egyes alkatrészeit póbálják pl. a turmixgépükben hasznosítani :)
Természetesen semmi baja nem volt, csupán particionálni, formázni kellett. Kicsi fia bezavarta anyut, hogy szar a wincsi...

[ Szerkesztve ]

(#5192) Zofren


Zofren
aktív tag

beszállok hogy milyen végzettségem van:
-van egy érettségim
-középfokú számitástechnikai szoftverüzemeltetői (OKJ idejönaszám)
-voltam matematikus és programozó matematikus is (de nem végeztem el az egyetemet)
-műszaki számítástechnikai technikus

ma kaptam állásajánlatot, mint pizzakészítő :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5193) Rover623 válasza 7 (#5190) üzenetére


Rover623
félisten

Rég volt dolgom ilyen minőségi ügyfélszolgálattal.
A leírtak alapján tutira veszem: ezek a büdös életben nem fognak neked olyan trackball-t hozni mint amit kértél...vagy ha igen, nem annyiért...vagy legalábbis azt fogják mondani, hogy "sajnos nem sikerült olyan áron"...így vagy úgy el fogják érni, hogy lemondjad...;]
Még az is elképzelhető, hogy meg se rendelték...:DDD
Ne tudd meg milyen trükkökre képes az ember fia, ha vkivel nem akar foglalkozni...hát még ha ki akar szúrni vele...:C

primus inter pares

(#5194) biga válasza pilóta (#5177) üzenetére


biga
senior tag

Miért olyan nehéz értelmezni az "árlista" szót. Árak listája. Ennyi. Amire ti gondoltok az a raktárkészlet lista. Jobb helyeken próbálják keverni (pl egy kis kosárka ikonnal vagy R betüvel vagy bánomisén) és lehetőleg minél sűrűbben frissíteni. De ettöl még az árlista/=raktárkészlet lista!

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#5195) _Erik_


_Erik_
csendes tag

Észrevettétek már, hogy minél büdösebb egy ügyfél pofája, annál közelebbről akarja az arcunkba nyögni a problémáit? Lehetőleg minél alaposabban és többször is...

Nem értik, miért rúgom hátra magam székestől a polcig :D

(#5196) as_Rock válasza Zofren (#5192) üzenetére


as_Rock
őstag

"voltam matematikus és programozó matematikus is"
Nemvoltál :DDD, csak jártál olyan szakra :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5197) Zofren válasza as_Rock (#5196) üzenetére


Zofren
aktív tag

oksa, akkor csak hallgató voltam. :))

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5198) 7 válasza Rover623 (#5193) üzenetére


7
addikt

Kaptam egy mailt, miszerint sikerült szerezniük, mehetek érte változatlan áron. :P

Ha nem akarnak velem foglalkozni, akkor azt mondják, sajnos pont most fogyott ki, és nem hiszik, hogy valaha is lesz. Ennyi. Ők nem ezt tették. :)

[ Szerkesztve ]

(#5199) blackvinyl válasza batmab (#5093) üzenetére


blackvinyl
tag

Nekem hoztak már vissza olyan 400as notebook ramot ami ki volt fűrészelve olyan hibával, hogy nem megy bele a gépbe, nem működik :C :C

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#5200) net84


net84
őstag

Nem tudom ki hogyan van vele, de hozzánk napközben beköltöznek a bolondok...
Volt bent néhány zizitoppos, néhány homofób és néhány szimplán hül*e is.

Tegnap kaptam egy levelet, ha jól emléxem az argep.hu-tól, hogy inaktív vagy mijabüdös státuszba tettek, mert nem vagyunk hajlandóak postai és/vagy futár útján elküldeni a megrendelt terméket...
ad.1. nincs webshopunk, ad.2. azt mondanák már meg, hogy ki a fene kérte, hogy fentlegyünk az istenverte honlapjukon, ad.3. honnan szedik az árainkat és a termékeket, mert fél éve átáltam arra, hogy pdf-be töltöm fel az árlistát a saját honlapunkra, nekik meg tudomásom szerint a rendszerükhöz xls vagy txt kell. Még egy-két idióta bejön, hogy a neten az árösszehasonlítós oldalon látta, hogy nálunk van és ennyiért, akkor nem teszik zsebre amit tőlem kapnak.

délelötti telefon (a jogi hézag miatt a nevek kitalációk, az esetleges egyezésért felelősséget nem vállalok):
- xxxxxxxx miben segíthetek?
- jóóóóóóó naaaaapóóóóóóót kíííííváááánóóók, yyyyyy lááászlóóóó vaaaagyóóók a ***** teeeeleeeekooooomtóóóóól éééés horkják béééláááát keeeereeesnéééémmm.
(a sok magánhangzó azért van bent, mert annyira nyúúúúújtotta a szavakat, hogy a bemutatkozása alatt majdnem elaludtam)
- kicsodát? horkják bélát?
- iiiiigeeeen!
- ilyen nevezetű egyén nem dolgozik nálunk.
- eeeeseeeetleeeg hoooorjááák béééélaaa?
- Horváth Béla?
- ííííííííígeeeeen leeeeeheeeet, hoooorjááák bééééla.
- Na őt most nem tudom adni, mert telefonál, negyed óra múlva kellene keresni.

elbúúúúúúúcsúzott, majd amikor végre sikerült a kollégával összetalálkoznia a telefonba, akkor keresztbe le lett nyelve, mert mint kiderült, hogy nem is őt kellene keresnie, hanem a kolléganőt egy teljesen másik telefonszámon.
Ezek után megint a bolt telefonszámán hívott minket, köszönés utány benyögte a kolléganő első nevét, de azt is tagolva, majd kis szünet után hozzátette: kérném!
Nem járt sikerrel, mert nem volt bent a kollegina. Azóta nem telefonált.
Megállapítottuk, hogy valsz. egy cseppett ért.fogy., és csak betanították a munkára....

épkézláb ügyfeles sztoriból most csak egyet, mert hosszú lesz a post:
faszikámék 1-2 hete kértek árajánlatot multimédiás pc-re. Ez részükről abból állt, hogy egy core2quad proci, mellé 2 giga ram, egy dvd író, egy 320gb-os hdd, egy ratyi ház, és egy viszonylag épkézláb táp.
Tegnap visszajöttek, hogy akkor megrendelnék, de a konfigurációs papír, amit a kolléga állított ki nekik, az otthon maradt. :W azciki, ugyanis nem mentjük a kiajánlott konfigokat.
Hát nem elmondta a kisfia fejből...de már az elején pofánröhögtem őket.
- videókártya legyen 8800GT
:D :DDD :D :DDD
- nincs! és nem is lesz!
- akkor azt majd megvesszük máshol...
(arra kíííííváncsi leszek)

Végül eljutottunk addig, hogy megrendeltek egy gépet egy izmos procival, de semmi extrával. De az alábbi kérdés kb. 5ször elhangzott:
- és akkor ugye ez egy jó multimédiás PC lesz?
mittudom én!

én még mindig ott tartok, hogy számomra a multimédiás PC ott kezdődik, hogy izmos proc, rengeteg ram, mégtöbb háttértár, hw-s tv tuner kártya, analóg és digitális bemenettel is rendelkező digitalizáló kari, drága és jó minőségű hangkari és videjókari egy nagyon izmos táp, és egy príma alaplap....

Uram! Ha olvasol minket, kérlek holnap kevesebb zizi véglényt küldjél be az üzletbe...! Köszönöm!

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.