Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30001) #21346560 válasza cbmfan (#30000) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egész nap erre vártál :DDD

(#30002) cbmfan válasza #21346560 (#30001) üzenetére


cbmfan
senior tag

á, dehogy :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#30003) fi:zi'k válasza gozso (#29975) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Majd a setupról egy kép jöhet. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30004) MurdR válasza ViZion (#29998) üzenetére


MurdR
veterán

Régen a Mercury CD-k jók voltak, szerettem űket :K

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30005) Mercutio_ válasza MurdR (#30004) üzenetére


Mercutio_
félisten

Freddy -t én is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30006) madgie válasza Mercutio_ (#30005) üzenetére


madgie
titán

Az önvallomásod linkelhetem a fotós offba? :DDD

(#30007) Mercutio_ válasza madgie (#30006) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tartsd meg az aprót...! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30008) wolfman válasza westcoastog (#29995) üzenetére


wolfman
veterán

Volt idő mikor itt én voltam az aktuális hülye, hogy minden haláltusát vívó gépet elvállaltam olcsón vagy ingyen kollégáknak, most átvetted a stafétabotot. :)

Tényleg nagyon sok szar és használhatatlan gépet hoztak, majd volt is pár ami nálam romlott el, mert a benne lévő kosz tartotta életben. Lehet úgy nézni, hogy ha annyiért nem vállalod, akkor az se lesz, de sokkal jobban jársz, ha annyiért nem is hoznak. Mocskos sok az ingyenélő ember, neked meg az időd értékesebb.
Én mindig azt mondom, hogy
1.: Minden átlag "gépkezelő" úgy van vele, hogy hát a szoftvereket le lehet torrentezni ingyen, akkor ha baja lesz a gépemnek akkor azért se akarok már fizetni. Belassult, kifingott, újítás, hát majd megcsinálja nekem az ITs haver (haverja), kedves leszek vele, adok neki egy üveg pálinkát vagy szalonnát (mert nekem ilyen is volt és ez még jó fizetségnek számít :D) és el van intézve. Amikor valamit mersz említeni, hogy cserélni kell, rögtön megy a hiszti, hogy mitképzelsz vagy beleegyezik, de majd csak jövőhónapban lesz pénze, de ez igazából azt jelenti, hogy akkor se lesz mert a gyerekre kell a pénz meg pont akkor szarik be a kocsi és vizsgáztatni is kell, szóval itt meg is reked neki a történet.
2.: Minden átlag "gépkezelő", de főleg a 30-40-es éveibe járó emberek azt hiszik, hogy mivel ma az IT forradalmi isdőszakát éljük HD filmekkel, 3D-vel, torrenttel, gyönyörű játékokkal, szupergyors internettel stb stb stb. és ezt az emberek szórakoztatásáért készítették, egyenesen következik belőle, hogy egy számítógépet, pl. PC-t rettentő könnyű kezelni és mindenki ért hozzá. Persze egy ilyen gondolkodással megáldott embernél van telepítve minden sz@r, romlik el legelőször minden és hív téged, hogy az adott gép bitang gyors volt régebben, csak a ku..a anny@t belassult mert sz@r, véletlenül se gondolva saját user hibára. Nagyon sok az önjelölt PCmaster, akikből jól meg lehetne élni, ha nem lennének skótok az első pontból adódóan.

Nekem ma már nem nagyon hoznak gépeket, de valahogy nem is bánom. Boldogan gondolok arra a kevés ismerősömre, talán néha meg is könnyezem őket, akik vették a pénzt és fáradságot és megfogadták tanácsaimat mind hardverileg mint szoftverileg és mai napig boldog felhasználói gépszörnyüknek és ha találkozunk is, hamar lerendezzük az érdeklődésem egy "minden a legnagyobb rendben" nyugtázással. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30009) maláj válasza cbmfan (#30000) üzenetére


maláj
őstag

rohadék :DDD

(#30010) westcoastog válasza wolfman (#30008) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem nem fogom ezt csinálni már. Most kellett az a 3000 forint még hogy i5-re tudjak váltani, most jól jött de már többet nem hiányzik a szívás.
Amugy csak az öreg retek gépekkel van szívás, valami egzotikus hülyeség mindig felbukkan, aztán lehet tőrni az ember fejét, szaladgálni miatta.
Legutóbbi asztali gépre azt mondták csak youtubera kell, elindított egy yt videot, proci 100%-on pörög, videó akad.. Na most jó lesz ha eddig nem akadt régi flash playerrel pl, csak most hogy visszaadtam nekik.:D

[ Szerkesztve ]

(#30011) localhost válasza opr (#29989) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vagy mennyit kér a csaj az út mellett tőled tíz perc munkáért, abból amit megkerestél... Jah, ő sem ad számlát.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30012) biker


biker
nagyúr

Mennyit kérjek itt?
Vírusírtás, stb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30013) wolfman válasza biker (#30012) üzenetére


wolfman
veterán

4000 + tetanuszra is menj el

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30014) westcoastog válasza biker (#30012) üzenetére


westcoastog
veterán

2000/billentyű. :D

[ Szerkesztve ]

(#30015) Szakbarbár válasza opr (#29989) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

"az órabéred ezalapján ~600ft"

Ha úgy vesszük egy segédmunkás keres ennyit lapátolással, és azért neki nincs akkora felelőssége.
Én már évek óta nem csinálok csak közeli rokonoknak gépet. Nem tudnak (vagy akarnak) annyit fizetni amiért hajlandó vagyok erre áldozni a szabadidőmből.

(#30012) biker
A billentyűzetről kell vírust irtani vagy a gépről? :D 1L hipót meg gumikesztyűt vigyél.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#30016) LamerGyuri válasza biker (#30012) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mennyit? Inkább mit? Mindenekelőtt a porszívót és egy pár bontatlan gumikesztyűt :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#30017) westcoastog


westcoastog
veterán

Polgármester most mondta hogy múltkor a gépe megkotlott az ms security essentialstól amit én telepítettem a hivatali gépére. Azt mondta kiütötte a krekket a windowson és megdöglött a rendszer. :DDD
Hát na bumm.

(#30018) gozso válasza fi:zi'k (#30003) üzenetére


gozso
senior tag

vázolom a lehetőségeket, a tulaj meg dönt. ha valóban érdekel. megírom mi lett a vége

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#30019) MurdR


MurdR
veterán

Mai szösszenet:
Kolléga jön, hogy segítsek neki egy kicsit felturbózni (imádom ezt a szót, tiszta 486 feeling kap el... :D) a gépét, amit most vett. Mondom milyen? Azt mondja nem tudja, de itt van a viber üzenetváltás az eladóval, nézzem meg. Nem szószerint idézek:

-milyen a gép?
-dupla memóriás, erős 2magos procival.
-az jó. játékokat viszi?
-aha, 3d GYORSÍTÓS kártya van benne, játékra is jó.

Konfig: P4 3Ghz HT, NV7300(vagy valami hasonló, 256 megás), 2x512 RAM (duplamemóriás). :D

Mindezt 25k-ért, egy 40es HDD kíséretében. :D

Kérdezte ugye, hogy mit tudna vele csinálni hogy turbósabb legyen. Eszembe jutottatok válaszadáskor.

-Tölts le egy új gépet torrentről :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30020) Ygg válasza MurdR (#30019) üzenetére


Ygg
senior tag

25-ért :Y ?
Nem halt még meg az utolsó hülye.
10-et sem ért...

(#30021) Met válasza MurdR (#30019) üzenetére


Met
nagyúr

Ha van turbó gomb a gépházon akkor nem kellesz :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30022) gozso válasza biker (#30012) üzenetére


gozso
senior tag

gondolom, ez a bill megy a kukába :)
ha a gép többi része is ilyen, és miért ne volna... megfizethetetlen a Te munkád... (valami p*utri szökevény masina? :DDD )

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#30023) MurdR válasza Ygg (#30020) üzenetére


MurdR
veterán

Mutattam neki, hogy 25ből milyen gépet tud venni garanciával... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30024) Ygg válasza MurdR (#30023) üzenetére


Ygg
senior tag

Gondolom: :W .

De miért nem előbb kérdez?

(#30025) MurdR válasza Ygg (#30024) üzenetére


MurdR
veterán

Én is ezt kérdeztem. Arra volt esze, hogy megkérdezze tőlem, hogy mit lehet vele kezdeni, de arra nem, hogy amikor vesz, akkor felcsörögjön. :N

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30026) Kube válasza biker (#30012) üzenetére


Kube
senior tag

Hát igen az igénytelenség magasiskolája... Minimum domestos, engem meggyőzött régen a "minden ismert kórokozót elpusztít" szlogenjük :D

Én ugyan nem vagyok számtech boltos, de már nekem is elegem van a gépújrarakásokból, meg a sok kérdésből is. Kedvencem az, amikor áthívnak, hogy lassú a gép. Na most a gép persze, hogy lassú mert régi... De ennek ellenére azért csak rakjam újra, majd egy hónap múlva megint szólnak.

Aztán a mit lehet rajta turbózni, meg a W8-at rátudom-e rakni. Mindent lehet, kérdés, hogy megéri-e. Jah és persze szívesség alapon a 80% nem jut eszébe adni x óra szenvedés után egy kis zsebpénzt, még véletlenül se. Gondolják biztosan szívesen töltöm a szabadidőmet a Windows telepítés nézegetésével, meg a gép tákolásával. Van olyan ismerősöm akinek 5 éve rakosgatom újra a gépét, meg minden cuccát rendbe tartom, még egyszer nem viszonozta semmivel sem. Nem vagyok pénzéhes, dehogy egy szendót vagy valamit oda rakhatna elém, azért ez nem akkora elvárás.

A legnagyobb bajom, hogy sokan csak akkor hívnak amikor kell valami. Egyébként viszont sosem. Vagy ha mégis, akkor előjön a "ha már itt vagy csináld meg ezt és ezt" című kérés csokor. Néha úgy érzem magam mint egy rabszolga, ha valami ilyesmire kérnek, és ilyen elbánásban részesülök. Lehet, hogy én vagyok túl igényes, és inkább örüljek neki, hogy gépekkel kell szívnom, de úgy érzem nincsenek nagy elvárásaim.

Igyekeztem leépíteni ezeket a dolgokat, de nem sok sikerrel. Nem akarok senkit se megbántani, de időt vesznek el az embertől, és abból bizony kevés van.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#30027) oriic válasza Kube (#30026) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utolsó esetemnél család barátja hívott át Windows telepítéshez. Megoldottam USB-ről, de utána még a driver vadászat, meg egyéb programok miatt kb 1-1.5 óra elment. Mondom 1500 Ft lesz akkor, és még én kaptam meg, hogy van pofám pénzt kérni? Mosolyogva otthagytam őket, meg a pénzt is, legközelebb mikor hívtak, nem mentem. :D ( utána is én voltam a köcsög persze )

Live-Die-Respawn

(#30028) Josi válasza Kube (#30026) üzenetére


Josi
aktív tag

Legközelebb mikor megkérnek valamire akkor mondd meg,
hogy ez X ezer ft. Ha kifizeti megcsinálod, ha nem keressen mást.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#30029) MurdR válasza Kube (#30026) üzenetére


MurdR
veterán

Erőszakosan le kell építeni az ilyeneket. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30030) Kube válasza oriic (#30027) üzenetére


Kube
senior tag

Mindig ez van, pedig ha tudnák, hogy egy bolt 5.000 Ft / óráért hajlandó dolgozni (nem tudom az árakat csak tippelek elnézést), akkor talán elfogadnák, hogy ennyit kérünk, és ez bőven kevés ezért a munkáért. Igazából olyan sok időt vesz el az életemből, hogy sokszor úgy kell egy orosz oldalról levadászni a drivert, mert a gyári honlapon és sehol máshol nem találom, hogy ez már vicc komolyan. Sokszor van, hogy meglátok egy gépet és valamiért ismerős, igen... azért mert órákat szívtam a wifi driver miatt mire jó lett.

És igen, mindig mivagyunk a gonosz informatikusok, akik pénzt kérnek. Meg ez nem is munka, mert csak ülünk a gép előtt. Ha programozom otthon, akkor megvan mondva, nem is csinálok semmit csak ülök a gép előtt. Ennek a fordítottja csak abban tudatosul, aki tudja, hogy egy programozó órabére bizony közel 10.000 Ft körül is mozoghat, ha bejön egy ügyfél aki hajlandó is fizetni rendesen a szakértelmet (igen, itt nem a magyar ügyfelekre gondolok).

(#30028) Josi:
Ezt nehezebb megtenni, főleg azért mert alapból nem szeretem a konfliktust. De már volt úgy, hogy nem mentem el, mert azt mondtam: ne haragudj fáradt vagyok, most nem megyek át. Másnap megkaptam telefonon, hogy aludni kéne este és nem bulizni. Egyszer vagyok fáradt 5 év alatt, egyszer nem megyek pontosan úgy ahogy megbeszéltük, és ki a gonosz ember... persze, hogy én.
Redukáltam, ahogy csak tudtam ezt a kört. Akik fizetnek és mindig adnak, oda szívesen megyek. De, ha más segítséget ad, annak is örülök. Aki nem ad semmit, ott már nehezebb a dolog, próbálok jó fej lenni, sorban kiszortírozom őket már egy ideje.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#30031) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

úgy látszik innnen nekem vannak a legnormálisabb ismerőseim.
Fiatalként én is mentem segíteni boldog boldogtalannak, és mindenki fizetett mint a katonatiszt.
Aztán ahogy lett rendes munkám, már nem kellett az alamizsna... amennyit szívesen adtak, annyiért nem érte meg, amenyit meg ért az időm annyit nem adtak volna. Így mindenkinek azt mondtam ez baráti szivesség volt. SOHA többet senki nem hívott vissza :D
Pedig amíg fizetni kellett (igaz relatív keveset), addig rendszeresen hívtak... a munka meg nem lett rosszabbul elvégezve.

...csak én vagyok helikopter?

(#30032) Habib[HUN] válasza Kube (#30030) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szintén zenész. Pár éve még jól jöttek ezek a kis maszek munkák is. A fizu mellett egy kis aprópénz. Általában ezt a pénzt forgattam mindig vissza a saját gépember. Viszont elértem nem olyan rég azt a pontot, hogy mostantól fogva nem csinálom ezt a telepítős, vírus vadászós munkát. Egyszerűen magánembereknek csinálni ezt a munkát nem éri meg. Most már többet ér az a 2-3 óra szabadidő, mint mondjuk 4-5 ezer forint egy gép rendberakásáért. Főleg úgy, hogy menjek ki sokszor házhoz... Mert a benzin nekem ingyen van...
Így hát irodákat, cégeket még elvállalok. Ott kifizetnek mint a katonatiszt, és egy hangyányival kevesebb hülyeségbe futok bele. Most már csak a régi visszajáró embereket kell szépen fokozatosan lerázni. Életem leghülyébb ötlete volt néhány helyre letelepíteni a TeamViewert :) Mert sok időt spóroltam vele, hogy messziről is el tudtam intézni néhány apróságot vele. Viszont azt a pénzt behajtani gyakorlatilag lehetetlen. Mert hát csak 20 perc volt, neked nem is nagy dolog. Persze vasárnap reggel hív a delikvens a hülyeségeivel... Szóval srácok, távoli elérést csak előre utalással intézzetek :)

[ Szerkesztve ]

(#30033) Kube válasza Habib[HUN] (#30032) üzenetére


Kube
senior tag

Én is már csak kisebb vállalkozásoknál megyek egyből, ha gond van a gépekkel vagy a hálózattal. Ott kérés nélkül is kapok zsebpénzt, körülbelül egy ezrest, ami nekem megfelel így mellékesben. De valóban helytálló amit írsz, egyszerűen többet ér azaz idő, amit a gépekkel elszöszmöszölsz. Inkább csinálok valami hasznosat vagy ilyesmi. Kedvencem mikor hazamegyek hétvégén és áthívnak, fél nap mire megcsinálom. Kvázi nem éri meg, mert a szüleimet nem is látom aznap. Plusz igen, az utazás. Az is idő és pénz. Van akinek még csak eszébe se jut legalább a buszjegyet kifizetni...

Hát igen, ez a távoli dolog olyan mint amikor hoznak egy gépet, megcsinálom ezerért, és majd hozzák a pénzt. Azóta se látom. Pedig aztán tényleg, kifújtam kompresszorral, összeraktam rendben, friss rendszer stb, de még az ezret is sajnálják oda adni.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#30034) Habib[HUN] válasza Kube (#30033) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ne sértődj meg, de egy ezres? Tudom, hogy egyeseknek zsebpénz, de azért valami rettenetesen alacsony. Nem kéne ennyire letörni az árakat. Ennél többet ér a szakértelmünk. Többek között ezért is nézek szúrós szemmel az emberekre, ha nem akarnak fizetni rendes pénzt. Mert ugyebár munka után (este 8), vagy hétvégén eddig 4-5 ezer alatt szóba se álltam senkivel. Sőt ezt is keveslem őszintén szólva. Ezért is vonulok ki a piacnak ezen részéről. Egy ezres alamizsnáért nem fogom a családomtól elvenni az időt.
Vicces sztori. Pár hete voltam egy vízszerelő ismerősnél. Sima ügy, adatok vinyóra, win újrarak, driverek fel. Sacc/kb 2 óra ment el rá. Kértem érte egy ötöst. Kicsit hüledezett, de azért kifizette. Utána mondtam neki, hogy miért hüledezik ezen, nem olyan rég ő adott nekem egy két napos vízszerelési munkára 120 ezer forint plusz anyagköltség árajánlatot. Őt idézve: "Ez ma már nem nagy pénz". Közöltem vele, hogy legközelebb én is az ő órabérén fogom számlázni a szerelést.

(#30035) ViZion válasza Mercutio_ (#29999) üzenetére


ViZion
félisten

köszi, megnyugodtam... :DDD

biker: vírus- baktérium- és gombaírtás is van ott! Szvsz olcsóbb újat venni, ehhez kesztyűben sem nyúlnék ;]

MurdR: ez normális. Haver felesége vett fos AMD lapost, majd felhívnak, h nézzem meg, mert melegszik, nem fut a játék, stb. BAZZZMEG ELŐTTE HÍVNI? Vigye ahol vette és panaszkodjon.

orichalcos: ilyenekért nem kár, menjen máshová ingyenélősködni.

Habib[HUN]: házhoz nem megyek ki, mert felhívnak, h kiesett a lankábel csak, mire kiérek előkerül 3 gép, 2 router, playstation, TV, búvárszivattyú. Apjuk faCCát. Volt, aki keresett, h sürgős, élet-halál. Mondom gyerekkel itthon vagyok, beteg. áthozza, megcsinálom. Fúúú, akkor nem. Jah, akkor tényleg szüksége lett volna rám gondolom... SEHOVA nem megyek ki. Pár régihez igen (jellemzően nyugdíjasok), de oda is csak a normálisakhoz. Volt akihez kimentem, megnézem, ez a baja. Hááát ő beszélt fészen az infós ismerős rokon akárkivel, aki szerint meg amaz a baj. Akkor basszál egyedül, meg a retard távgyógyász infósoddal. ;] és otthagytam. + 1 a vízdíjas árazásra, arról nem is beszélve, h felénk árajánlatért is le kell coppni a "MESTEREKET". Kőművestől 2 hónapja várok egyet, ácstól 2 hete. Eljöttek, felmértek, várok... :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30036) biker


biker
nagyúr

még élek, kézmosás 3x :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30037) Habib[HUN] válasza ViZion (#30035) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ez ismerős. Nekem a komplett elektromos rendszer kiépítése kb fél évig tartott. Csak várok és várok és várok....Pedig nem volt olcsó a projekt. Csak annak nem mertem nekiállni. Főleg hogy villanyóra csere is volt. A víznél már nem szórakoztam így, kaptam egy rakás ötös lottó árajánlatot. Fogtam megvettem az összes csövet, és ha lesz 2 napom megcsinálom én. Elég bolond biztosak ma már ezeket az összepattintós rendszerek :). A gipszkarton meg szépen eltakarja úgy is. Kértem 2 ácstól árajánlatot a rag helyrepofozására. Ez volt kb előző nyáron. Azóta is küldik az ajánlatot.... én meg vettem egy bazi nagy létrát és azóta már rég megcsináltam.. Szobafestővel már nem is próbálkoztam, azt lendületből csinálom magam.

(#30038) MasterMark


MasterMark
titán

Ha engem kérnek meg újratelepítésre, vagy ilyesmire, akkor mindig azt mondom, hogy hozza át itt nálam megcsinálom. Azért is jó, mert itthon van bármi ami kellhet, és mást is tudok csinálni addig.

A TeamVieweres dologra pedig azt mondta egyik tanárunk, hogy emelt díjas számot kell tartani ezért. :DDD

Switch Tax

(#30039) ollie válasza opr (#29989) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

- az órabéred ezalapján ~600ft -> kb ennyibe kerül egy doboz viszonylag normális tusfürdő.

Nem már, szoktatok fürdeni? :DDD

***

(#30040) LamerGyuri válasza ollie (#30039) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Én nem; egy igazi kocka sosem fürdik ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#30041) thesound válasza LamerGyuri (#30040) üzenetére


thesound
őstag

Úgy tölti le a tisztaságot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30042) fi:zi'k válasza Kube (#30033) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Te amúgy szándékosan szopatod magadat? :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30043) Out válasza fi:zi'k (#30042) üzenetére


Out
addikt

Inkább önszántából tegye, mint hogy valaki kényszerítse rá, nem?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#30044) wolfman


wolfman
veterán

Akartam már kérdezni tőletek, hogy melyik távgyógyító program fogja vissza legkevésbé a számítógépeket? távoli asztal elérés programra gondolok. Csak mert eddig senkinél nem használtam ilyet, mert eltekertem bicóval, de már régóta gondolkodom, hogy kiépítek egy ilyen címlistát ha megyek még valakikhez.

Én Teamviewer-t meg DameWare-t ismerem, de utóbbiról is csak hallottam.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30045) fi:zi'k válasza gozso (#30018) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha vmi jó sül ki belőle, akkor tényleg érdekel. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30046) tserrof77 válasza wolfman (#30044) üzenetére


tserrof77
senior tag

Teamviewer. Szerintem.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#30047) macilaci78 válasza wolfman (#30044) üzenetére


macilaci78
nagyúr

TeamViewer. Feltelepíted, adsz magadnak statikus jelszót és nem teszed be Windows indulásával, csak az ikont lököd ki valahova jól látható helyre.
Nem eszi a gépet normál esetben. Ha meg a júzer annyira sötét, vagy a gép annyira elhasalt, hogy nem tudja elindítani, akkor úgyis bringáznod kell.

Skype-nak is van asztalmegosztása. Addig elég, amíg elindítod a TeamViewert. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#30048) quailstorm válasza MurdR (#30019) üzenetére


quailstorm
nagyúr

VGA kéne, maradékot 4k-ból hoztam ki FSP táppal. Jó, RAM volt itthon, az igaz, és 1,5GB. Kártya meg FX5600. HDD-ből viszont két 40GB-os is van :DDD
Ugyanis 3GHz-es P4 HT-t szereztem anyámnak, az Athlon XP helyett.

25-ből még 2013 karácsonyakor vettünk HP DC5850-et (tower) 6 hónap garanciával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30049) MurdR válasza quailstorm (#30048) üzenetére


MurdR
veterán

Már mutattam neki, köpni nyelni nem tudott csóri. :N

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30050) Kube válasza fi:zi'k (#30042) üzenetére


Kube
senior tag

Hát látod, az embereknek nincs erre pénzük, vagyis inkább nem akarnak adni :D ezért vállalok már szinte alig ilyet, nem éri meg. Hát nekem a legtöbb pénz az ennyi volt, jah és akkor még boldog is voltam. Úgy látszik a vidéki városokban ez már soknak számít. Ha ötöst kérnék óránként, olyan sértődés lenne, egy "barátság" menne rá gondolj bele... :DDD

Egyébként az ezres óránként volt, szóval nem az egészért. De persze így se von le abból a tényből, hogy magamat szívatom :D

(#30034) Habib[HUN]
Ugyan kérlek, te csak "ülsz" a gép előtt, olyan szinten elvannak tévedve az árakkal az emberek, hogy az már borzalmas. Ha honlapot akarnak csináltatni, normálisat, ha 100 ezret mondasz nekik az 500 helyett még azt is sokallják, de az elvárás persze mindig hatalmas. Nem értem hol élnek...

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.