Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) localhost válasza TheReMiXeR (#9000) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hasonló esetem:
Pasi elémugrik, belehajol az arcomba: Hol van a "mittudoménmilyen" utca???
Hátralépek és Toldimiklósos hatalmas karlejtésekkel mutogatni kezdek: Hát itt erre a Jónapotkívánok és a Legyszívesmegmondani utca sarka után.... és megfordulva távoztam.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9002) X@b3e


X@b3e
addikt

A nap kér kérdése:

1. Itt lehet venni számítógépet? :W

2. Westeles telefont mennyiért töltenek fel? :W :W :C

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#9003) nyunyu


nyunyu
félisten

Latott mar valaki olyat, hogy tartos hoseg hatasara meghibasodik egy csak bootolasra hasznalt Kingston CF kartya? (Ertsd ~50C)

Eloszor azt hittem, hogy a passziv hutesu ipari alaplapnak van melege a konyhaban, es azert fagy ki boot kozben az ugyfel gepe, de erdekes modon CF csere hatasara megjavult. :Y

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9004) eziskamu válasza nyunyu (#9003) üzenetére


eziskamu
addikt

Nekem volt olyan Asrock lapom ami 10 fok alatt fagyott, Jégverem projekt rulez ;] (rosz volt a konvektor)

(#9005) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

első alak aki bejött a boltba enyhén ittasan : (9:05-kor)

-aggyá má egy elosztót!
-milyen elosztót?
-tévéhez
-ilyenük nincs, itt és ott kapható
-ménincs?
-meee ez számítógépes bolt
-jaaa, kössz viszlát

(#9006) blackvinyl válasza Zofren (#8996) üzenetére


blackvinyl
tag

Rakd be neki kezdőoldalnak a www.ebuddy.com-ot ;)

[ Szerkesztve ]

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#9007) adik


adik
őstag

Megsúgta ma a főnök, hogy napi átlag mennyit kéne termelni, hogy jók legyünk. Vettem neki egy HVG-t :U

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9008) johniee válasza TheReMiXeR (#9005) üzenetére


johniee
senior tag

Hát ez durva :Y Egyesek azt se nézik, hogy milyen boltba mennek be :F

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#9009) ollie válasza nyunyu (#9003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármilyen elektronika elromolhat tartós hő hatására. Kérdés, hogy az adott eszköz, milyen hőmérsékletre lett specifikálva.

***

(#9010) diegho


diegho
nagyúr

hoztak egy gépet, hogy nem olvassa a lemezeket, nézzem meg, megnéztem, ez fogadott [link]

(#9011) Zolás válasza diegho (#9010) üzenetére


Zolás
addikt

Ezt szerintem az extrém házi tuning/tákolások közé is felrakhatod mint az igénytelen tuner best of :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9012) biker válasza diegho (#9010) üzenetére


biker
nagyúr

nem értem, miért baj ez :W :W :Y :Y :Y :Y

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9013) johniee válasza diegho (#9010) üzenetére


johniee
senior tag

Hány év alatt gyűlhetett ez össze :DDD :C

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#9014) fatal` válasza diegho (#9010) üzenetére


fatal`
titán

Mi a baj evvel? :DD

:Y :W :O

(#9015) diegho


diegho
nagyúr

látom tetszik nektek is :D főnököm az utcáról hívott be embereket, hogy megmutassa nekik :DDD

(#9016) PazsitZ válasza diegho (#9010) üzenetére


PazsitZ
addikt

Faterom erre azt szokta mondani: "Már csak vetni kellene bele valamit." :))

- http://pazsitz.hu -

(#9017) liver válasza diegho (#9010) üzenetére


liver
tag

Ez best of kategória :DDD

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9018) diegho


diegho
nagyúr

amúgy mondtam neki, hogy annyit nem tud fizetni amennyiért hozzányúlok az üzletben, holnap kapok kompresszort és a bolt előtt kifújom belőle, persze előtt megnézem merre fúj a szél, nem akarok tiszta kosz lenni :D

(#9019) Gézengúz válasza diegho (#9010) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szia!

Jó kis telefon az a K800i .(szintén ez van) de csak ráraknám már az R8BF003-at látom még régi szoft van rajta ami cid 52-es. Ezzel a tellával nagyon sok hack megvalósítható....:)

(#9020) shteer válasza X@b3e (#9002) üzenetére


shteer
titán

lehet?
mennyiért?

;]

..szerintem jónak tűnik

(#9021) diegho válasza Gézengúz (#9019) üzenetére


diegho
nagyúr

nem foglalkoztam vele, csak telefonálásra meg fényképezésre használom. Évente cserélem őket, jövőre viszont bajban leszek, hogy mit vegyek helyette, a xenon vakut semmi pénzért nem adom fel, korom sötétben mikor megcsináltam az első képemet vele, nem hittem el, hogy telefon tud ilyent :D

(#9022) eziskamu válasza diegho (#9021) üzenetére


eziskamu
addikt

Még 2 év és projektor is lesz bennük, és ez nem vicc.

(#9023) as_Rock válasza diegho (#9010) üzenetére


as_Rock
őstag

Fűmagért kiált! :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#9024) Zolás válasza diegho (#9010) üzenetére


Zolás
addikt

Amugy kiderült miért nem olvas lemezt??? Már csak a kép miatt érdekel hogy be tudtad-e üzemelni hogy menjen benne a drága lájtszkrájbos cucc én ugy sejtem az van benne:)
Biztos a sok lemezzel vitte be a koszt és megtelt a meghajtó csak nem adattal :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9025) KPistike válasza diegho (#9010) üzenetére


KPistike
aktív tag

Lehet, hogy rosszul látok - esetleg ott is por az oka -, de az "IS7-E" feliratot magán viselő IC sérültnek tűnik. Ilyen kinézettel olyan gépet láttam utoljára, amelyik 3 évet töltött nyitott burkolattal egy fészerben :Y
Ugyan nem boltos vagyok, hanem szervizes egy cégnél (csak a saját cuccainkat kell javítgatnom, telepítgetnem). Hasonló esetem egy exkatonával (pizsamás fajta, anno azért vették fel, hogy legyen kapcsolatunk a HM-mel) van folyamatban, aki behozta a gépet, hogy nézzem át az Office-t, vírusírtót, frissítéseket. Ő távozik kajálni, én meg legalább megnézem, de nem indul. Kinyitom, meglepetésre nem a fentebbi példa fogad, teljesen tiszta a gép. Viszont P3, Intel 815-ös lappal, jobb kategóriás fekvő házban. Saját gépet leállít, táp ki, javítandó gépbe be, indul. Remek, táphiba, de azért ezt mégse kapja már meg :)
Mikor visszajön (biztos pontyot evett, mert 1,5 óráig volt ebéd címén oda), tájékoztatom, mi a helyzet.
"Ja, mert 2 éve a padláson tartottam, de gondoltam, hátha lehet még vele kezdeni valamit" :Y
Ott helyben kitalálta, hogy majd kerít egy másik gépet, és abba tegyem át, ami használható. Ez július végén volt. Az új gépet még nem láttam, de hetente magyarázza nekem, hogyan hozza majd az újat ... :O

K. P.

(#9026) Csepy válasza KPistike (#9025) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem sérült az, hanem nemes egyzserűséggel nincs :D
gondolom a RAID verzión ott lenne a promise chip, mint anno az NF-7-eknél is.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#9027) diegho válasza Zolás (#9024) üzenetére


diegho
nagyúr

a gép tökéletesen megy :D kompresszorral kifújtuk és láss csodát el is indult a win. A DVD író tényleg nem olvas CD-t, viszont DVD-t igen, eladtam nekik egy DVD írót, kaptak még 512MB DDR1-et bele és tegnap már el is vitték. :C

(#9028) KPistike válasza Csepy (#9026) üzenetére


KPistike
aktív tag

Igaza van, uram! Még jobban nagyítottam, és így látom, hogy az egy matrica :)

K. P.

(#9029) NwL


NwL
tag

Hát az előző képhez képest labdába sem rúghatok, de azért belinkelem... :DDD

1
2
3
:W

(#9030) diegho válasza NwL (#9029) üzenetére


diegho
nagyúr

ennek én már találkoztam az upgrade verziójával, amiből a kompresszor nem vitte ki a port, ugyanis föld keménységű por, vagy lehet föld :D volt a hűtő lamellái között, úgy kellett csavarhúzóval kikaparni és darabokban esett ki belőle :))

(#9031) micro válasza NwL (#9029) üzenetére


micro
addikt

Téliesített, sapkás hűtő! :DDD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#9032) eziskamu válasza NwL (#9029) üzenetére


eziskamu
addikt

Az a rézbetét miért van besüppedve?

[ Szerkesztve ]

(#9033) Zofren


Zofren
aktív tag

mi van akkor ha ugyfél vga kártyája tonkretette a szervizes alaplapomat? ha megmondom neki, hogy a máshol ujonnan vásárolt vga rossz és még az alaplapomat is elvitte, akkor tuti rámhuzza a vizes lepedot.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#9034) zsolt1129 válasza Zofren (#9033) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ez igy tényleg érdekes :K Az a baj hogy igy utólag ezt elég nehéz bizonyitani. Ilyenkor javallott,egy kölcsönös megeggyezés mindkét fél részéről.

(#9035) liver válasza Zofren (#9033) üzenetére


liver
tag

járulékos veszteség...ez sajnos benne van

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9036) Csepy válasza eziskamu (#9032) üzenetére


Csepy
senior tag

Az összes intel gyári hűtő ilyen, valami érthetetlen megfontolásból...

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#9037) eziskamu válasza Csepy (#9036) üzenetére


eziskamu
addikt

Az enyém nem (e2160)

(#9038) virkir válasza eziskamu (#9032) üzenetére


virkir
veterán

Tán a venti felöli részt láthatjuk?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9039) eziskamu válasza virkir (#9038) üzenetére


eziskamu
addikt

Hacsak úgy nem! :R

(#9040) sutykuru válasza diegho (#9027) üzenetére


sutykuru
tag

Személy szerint nincs az az isten, hogy még egyszer a helyi táp-takarmány-daráló cég, gépéhez hozzányúljak. :D
Nem indult, mert olyan 5-10 cm vastagon állt benne a táp.

(#9041) pilóta válasza sutykuru (#9040) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hány wattosak voltak? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9042) Zolás válasza sutykuru (#9040) üzenetére


Zolás
addikt

Ne csigázd a kedves olvasókat :R Képeket de gyorsan nem mindennap láthatunk olyat se ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9043) sutykuru válasza Zolás (#9042) üzenetére


sutykuru
tag

Sajonos semmi nem volt nálam, mert csak nézzd már meg, hogy miért nem megy az a szar volt. :D
Most már csak fényképezőgéppel megyek arra. :D

(#9044) Zolás válasza sutykuru (#9043) üzenetére


Zolás
addikt

Ön súúúlyos hibát vétett ezért 5 percig üljön a sarokba :P ctrl+alt+del gombokkal kihagyhatja az 5 percet ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9045) diegho


diegho
nagyúr

Kollégák!

Tudtok olyan helyet ahol biztonsági kamerákat lehet beszerezni? Elég extra igény kellene egyik haveromnak: napkollektoros, wi-fi 350m hatótávval, 50-60m-es infra látás, 640*480 felbontás. Fogalmam sincs hol kapok ilyeneket.

(#9046) as_Rock válasza sutykuru (#9040) üzenetére


as_Rock
őstag

Szünetmentes táp? :DDD

Zofren: Tanulság: Idegen forrásból származó cuccal nem foglalkozunk :(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#9047) KPistike válasza diegho (#9045) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv Sir!

Rémlett, hogy láttam egy ilyen hirdetést korábban, szóval itt érdemes körülnézned:

Vezeték nélküli kamera

Hogy minden paramétert teljesítő terméke van-e, arra nem esküszöm, de talán ...

K. P.

(#9048) localhost válasza diegho (#9045) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én ebből a 350méteres wifi-távolságot látom gyenge pontnak!
vásárlás és itt de én legfőképpen ezt ajánlom, ez a profi megoldás!
Ez utóbbinál telefonon és/vagy e-mailben is érdemes érdeklődni, nem csak a weboldal alapján!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9049) diegho


diegho
nagyúr

köszi srácok, aplhasonic-ba néztem már, igazából még a helyszínt sem láttam, hogy megoldható lenne a vezetékes vagy nem, de mivel kőbányáról van szó (külszíni fejtés) ezért szerintem nincs áramforrás a közelben (350m-ig meg nem jó a PoE), se lehetőség a kábelezésre. Amennyiben mégis megoldható a kábelezés akkor sima liba, de egyelőre még csak kérdezték, hogy kb mennyiből lehetne megoldani ezt.

(#9050) Zofren válasza diegho (#9049) üzenetére


Zofren
aktív tag

az áramot, meg laposelemmel oldod meg a kamerának? :) van ilyen 9v-val mukodo wifi-s kameránk benti használatra, de hát izé nemistudom :D igaz nem is volt dárga vmi br 11k volt ha jol emlékszem.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.