Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) lúzer válasza diegho (#6250) üzenetére


lúzer
veterán

ez azért érdekes, mert van olyan ami magától ég le.
gondolom gyakoribb mint hogy valaki 230 voltot akar adni a vinyónak, vagy lelocsolja benzinnel és meggyújtja

főleg plombált háznál miért ne lenne garis?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6252) batmab válasza diegho (#6245) üzenetére


batmab
senior tag

alaplapgari több mint 3 honapig nyult el....utána is telefonálnom kellett a főfönöknek,h baj van..(vagy lesz... ;] )

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#6253) blueMerle válasza lúzer (#6251) üzenetére


blueMerle
veterán

mondjunk sw alapú húzás? :U

(#6254) diegho válasza lúzer (#6251) üzenetére


diegho
nagyúr

azért látszik hogy mitől hal meg. azért mert pl ha tápcsatinál vagy tápellátási részen van égés akkor azt nagy eséllyel táp okozta. ha egy ic eldurrant benne az már más kérdés. táp álltali halálra pedig tényleg nincs gar.

(#6255) lúzer válasza blueMerle (#6253) üzenetére


lúzer
veterán

vinyónál? ;] ;]

azt nézitek egyébként hogy kinek adtátok el?
arra gondolok, hogy céges gépnél ritkábban húznak, mint otthoni gyerekek

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6256) blueMerle válasza lúzer (#6255) üzenetére


blueMerle
veterán

nem arra gondolok, általánosan.

(#6257) diegho válasza batmab (#6252) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem saját lapomat cserélte 1.5 hónap alatt a nagyker. kifogás: most nincs raktáron olyan lap. de akkor levásárolnám. azt most nem lehet mert majd jön olyan lap. asztalra keményen rácsapós hangnemben kellett velük beszélni és akkor levásárolhattam az árát. azóta se jártunk abban a nagykerben.

(#6258) Dzoli


Dzoli
tag

Van garanciális témával foglalkozó topik: [link]
Minden a pénzről szól. Vannak nagykerek, ahol olcsó a cucc, de szívás a gar ügyintézés, és vannak drágábbak, ahol kevésbé. Ugyanis a haszonkulcsba ezt is bele kell kalkulálni mindenkinek. Meg néha azt is, hogy 1-1 terméket bebukik a kereskedő, mert az ügyfélnek még tart a jótállás, a nagyker felé meg már lejárt.
Én személy szerint inkább a megszokott helyeimre járok, ott ahol ismerem az eladókat, és a szervizeseket is, és nem fogok pár 100 forintért olcsóbb nagykerhez menni, ami lehet, hogy a jövő héten már meg sincs, mert az APEH, vagy a Pénzügyőrség időközben rátette a lakatot. Még így is előfordul, hogy néha megtévedek, és utólag persze anyázok, hogy "minek vettem én magas minőségű Yakumo monitort," amiknek a javítása valóban 1-2 hónap volt.
Talán, ha egyszer letisztul majd a piac, és tényleg már csak a "rendes üzletek" fognak ténykedni, akik tisztességes haszonkulcsot is tudnak majd érvényesíteni a termékeken, talán majd akkor lesz ezen a téren változás. Jelenleg a vevők többsége csak az árat nézi, és képes 500 Ft-ért akár 10-20 Km-t is utazni. Persze tanácsért hozzánk jönnek, hogy melyik akcióst notebookot vegye meg a multiban, vagy tegyek már a friss gépre Windowst, mert nem ért a Linuxhoz :W

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#6259) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

A rendszert kellene helyretenni...

Mindehol azonos "törvények" (nem szószerint) alapján kellene dolgozni. Lehet, hogy nehezebb lenne, de nem lenne ekkora izgalom, főleg a gari miatt.

A multikat megb@sznám az áralatti forgalmazás miatt, a sokáig garozó nagykereket megdugatnám és a balek boltosokat seggbe lövetném. Így kikerekedne egy normálisabbik "fajta".

Lenne rá lehetőség, hogy legyen csere cucc, amíg a javítás tart. Mert most valljuk be, kinek van mindenből 1-1db erre a célra? Pedig néha kellene...

A vevőt is meg kellene dugatni, hogy 100Ft miatt ne szívja le a nénikéjét. Lehet, azért drágább a bolt, mert van fűtés télen és nem fagy meg a vevő... Van cseregép a javítás alatt.
Van 1 napos szerviz, na meg van raktáron cucc és nem rendelésre hoznak meg mindent.
Ezek bezony olykor pézbe kerülnek. Sok-sok gurigába.

Tipikus duma :
"hát nem tudom, de ha tunnátok rendelni egy core 2 quad procit akkor az mennyi lenne és mikorra lenne itt?"
"van raktáron 4db és 58000.- Ft/db"
"az drága, máshol 57200.-"
"de itt meg van vazze"

Nókomment... Viselkedjünk felnőtt módon és meghálálja az élet.

(#6260) ML320 válasza Dzoli (#6258) üzenetére


ML320
aktív tag

A gartopikban viszont érdekes a felfogás rólunk: [link]

Párszor próbáltam/próbáltunk ott magyarázkodni, csakhát már alapból arra megy ki a játék, hogy a kiskereket hol lehet elmeszelni. Nem számít, hogy szétrobbant cuccot átveszi a nagyker, és garos ügyintézésre továbbküldi, a fő kérdés: kaptál-e jegyzőkönyvet. Vagy hogy az eladón van-e sapka.
tlac: az alaplapod kivétel :D
Bár én mindig is mondom: a termék ugyanaz, amiben különbség lehet, az a kereskedelmi egység hozzáállása. Ez kellene inkább, hogy a vevőknél mérlegelődjön. Én speciel már nem foglalkozom a linkelt kifejezéshez hasonló megnyílvánulásokkal. Tiszteletben tartom mások véleményét, max nem érdekel. Nekem tiszta a lelkivilágom, a vevőink elégedettek. Ha más cégek miatt valaki áltanosít, akkor az itteni vevősztorik alapján én is.

Ember tervez, Isten perverz...

(#6261) tlac válasza ML320 (#6260) üzenetére


tlac
nagyúr

tudhatnád, hogy az aktív ph-sok mindig kivételek :D

(#6262) ML320 válasza tlac (#6261) üzenetére


ML320
aktív tag

:D :R
Nos, ha van egy robbant vinyó, táp, stb, akkor felküldjük. Az esetek 90%-ában ki is cserélik. A gyártóknak nem éri meg egy ilyen kis összegű vacak miatt perezgetni, stb. Sőt, ha jó a marketing filozófiájuk, akkor még jól is jönnek ki belőle.
Nálunk viszont az a zavaró, hogy az ember a kezét nyújtja, de letépnék a karját. Ha így, fizikai sérülten kerül be hozzánk a cucc, nem tudom garantálni, hogy két héten belül lesz belőle valami, és saját készletről (pontosabban a fizetésből) nem fogom kicserélni. A vevőnek is kompromisszumot kell kötnie, nem pedig rohanni a fogyvédhez. A boltok nagy része munkalapot állít ki, nem pedig jegyzőkönyvet. Lehet itt vitatkozni, hogy a törvény az utóbbit írja elő, de ne ez legyen a támadási alap.

Ha anno nem dobják vissza, hanem korrekten közlik: bocs, ez egyértemű fizikia sérülés, de nem tudjuk, mit reagál rá a nagyker/szervíz/gyártó, ellenben minden további nélkül továbbítjuk - akkor neked is kellemesebb a szájízed, nem? Itt viszont tarthatatlan a három napon belüli közlés, hogy mi lesz a cuccal. Egy csöppnyi megértés. Én csak ennyit szoktam kérni. És ha megkapom, én is másként viszonyulok a vevőhöz.
Ha valaki egyből ránkuszítja a fogyvédet vélt vagy valós sérelmek miatt (és szerintem többnyire vélt sérelmek vannak), akkor ne várják már a boltostól a mosolygós kiszolgálást. :R

És ide jönne még hozzá: a jövő héten jár a gar, de behoztam, mert nem tetszik a hangja, színe, stb, és láss csodát még el is füstölt, és azonnal kérem vissza az akkori vételárat. Persze a boltos ne gondoljon rosszra...

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#6263) TheReMiXeR válasza ML320 (#6260) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

én reagáltam egy fél mondatban....

(#6264) ML320 válasza TheReMiXeR (#6263) üzenetére


ML320
aktív tag

"tudhatnád, hogy az aktív ph-sok mindig kivételek" :D :R

Képviselőink nagy ívben tojnak ránk, hiába is lobbiznánk. A konkurenciát tekintve szerintem mindenki mosolyog egyet, és kapásból felsorol pár céget a helyi piacon, ahol a tulajok semmiképpen sem társulnának még egy olyan ügy érdekében, ahol garanciális ügyintézés törvényi rendelkezéseit kellene felülvizsgálni. :( Magyarország 2008... Itt bezzeg a vasutasok sztrájkolhatnak!
De hát nekünk is vannak memoárjaink. A vevők meg folyamatosan terjesztik a híreket, hogy melyik cégnél milyenek az eladók. Nyissunk egy vevői dühöngőt? :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#6265) TheReMiXeR válasza ML320 (#6264) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Lehet, hogy lenne értelme, hiszen megtudnánk azt is, hogy mi fáj a kedves vevőnek.
Így is ki tud derülni, hogy ki a barom, nem csak úgy, hogy mi írkálunk.
Csak az a véleményem, hogy az emberi gyarlóságot senki nem reklámozná...
...azaz ha barom voltam egy boltban azzal nem dicsekednék...

(#6266) ML320 válasza TheReMiXeR (#6265) üzenetére


ML320
aktív tag

Dicsekednek, csak másként mesélik el, mint ahogy történt.

Megint visszahallottam a kisvárosban, ahol élek, hogy bunkó voltam.
Srác felhívott egy csütörtöki napon, hogy vett egy új hűtőbordát, felrakta, de nem nagyon akar szuperálni, folyton csipog, ezért lehúzta a speakert. A speaker az a tucat kábel a gép elejéből :D Azóta a gép nem indul. Meg tudnám-e nézni.
Mondom, ma este nem jó, pénteken át tudnék ugrani meló után, de tényleg csak röpke átnézés, mert beígért melóm van aznap estére is.
Odamegyek fél 6-ra. Csengetek. Semmi. Csengetek. Semmi. Vezetékesről hívott a gyerek, így megcsörgettem azt. Egy fiatal srác vette fel:
- Halló!
- Szia! Egy számítógép javítás végett itt lennék a kaputokban.
- Az a bátyám gépe. Ő nincs itthon.
- Nem gond, a gépet meg tudnám nézni.
- Hát én egyedül vagyok itthon.
- Na, már ez is kezdi! Ilyen perverz hangom lenne?!?!? Jó, akkor mond meg a bátyádnak, hogy keressen majd. Szia!
És ezzel a mozdulattal kikapcsoltam a telefont a hétvégére. Nem keresett. Viszont elmondta pár embernek, hogy csak ígérgetek, és b***ok kimenni, ilyen beképzelt alak vagyok. :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#6267) diegho válasza ML320 (#6266) üzenetére


diegho
nagyúr

én ezért nem megyek ki senkihez. páran nem érteték meg, hogy nekem nem ér meg 2-3000et a kimenés, nevettek, azt hitték poénkodok, de könyörgöm szombat délben 11:55-kor jön be a boltba, hogy menjek ki és tegyem a gépébe az új vga-t (amit nem nálam vett) mert nem ért hozzá (vga a kezében) akkor majd persze rohanok. lehet bunkó vagyok, nem érdekel, de én minden nap 9-17ig értek hozzá 17-9ig analfabéta vagyok a témához és engem senki ne zargasson azzal, hogy a kölöknek nem megy az új crackelt játéka - mert volt ilyen is, vasárnap reggel ezzel keltett... nos azóta új mobil számom van amit senki nem tud :D na jó 1-2 csinosabb csajnak azért megadtam, hozzájuk kimegyek bármikor :DDD

jah és persze ilyenkor mi eladók vagyunk a bunkók, mert miaz hogy nekünk van magánéletünk... :U

(#6268) ML320


ML320
aktív tag

Városunk fogyasztóvédelme megint alakított.
A fő téri üzleteket végig büntették, mert nem volt kiírva: áraink forintban értendők!
No comment.

Ember tervez, Isten perverz...

(#6269) Balinov válasza ML320 (#6268) üzenetére


Balinov
félisten

és a végzésen,amin adtak,azon fel volt tüntetve a devizanem? ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6270) 1010 válasza ML320 (#6266) üzenetére


1010
őstag

az ien esetek elkerülésére van a telefonomon egy progi ami minden beszélgetést fölvesz. :D

(#6271) eziskamu válasza 1010 (#6270) üzenetére


eziskamu
addikt

De most mindenkinek játsza le a felvételt?

(#6272) Shadows válasza eziskamu (#6271) üzenetére


Shadows
senior tag

tegye ki a weblapjukra.
2008.02.06 Pistike sértődése.wav :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6273) Dzoli válasza Shadows (#6272) üzenetére


Dzoli
tag

Az illető hozzájárulása nélkül tilos hangfelvételt készíteni, főleg nyílvánosságra is hozni. :((
Aztán majd nézheti a kártérítés összegét, amit a bíróság megítél. ;]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#6274) ML320 válasza Dzoli (#6273) üzenetére


ML320
aktív tag

Elég elindítani egy e-mailt. Ne fürgyéééé le! :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#6275) eziskamu válasza Shadows (#6272) üzenetére


eziskamu
addikt

Mert Marika néni, a keresztannyának a barátnője biztos meg is nézi. Ő csak annyit tud, hogy az a diégó milyen tapló egy gyerek lett , pedig annó milyen szépen megköszönte az ovis kis Diégó a tőle kapott csokit ;]

(#6276) adalbert1 válasza diegho (#6267) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ez teljesen jogos. Mondhatnád még azt, hogy x a kiszállási díj és y az órabéred. :))

(#6277) peterszky


peterszky
őstag

Nem tudom ismeritek-e, nekem nagyon tetszik: Gálvölgyi-Kern: PC-ABC :)

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#6278) diegho válasza adalbert1 (#6276) üzenetére


diegho
nagyúr

akkor mégnagyobb köcsög lennék hogy annyit elkérek :D ofkóz ingyen várják el a dolgot én meg ingyen teszem le a telefont vagy csukom be az ajtót, ebbe az árba ez fér bele.

(#6279) munky válasza peterszky (#6277) üzenetére


munky
őstag

ez nagyon nagy. :D

(#6280) Djuree


Djuree
félisten

ha valaki pc tuningról kérdez benneteket akkor itt a válasz:
pctuning :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6281) Ygg válasza Djuree (#6280) üzenetére


Ygg
senior tag

LOL

(#6282) net84


net84
őstag

Uraim! Valaki segítsen. Azt a HP nyomtatót keresem, amelyik HP78 és HP56 patronokkal működik...
Tegnap egy okostóni bejött (akárhányszor bejött eddig, kérdezett valamit és utánna 10 percig osztotta mindig az észt), és lerakta a fent említett két patront az asztalra, és elkezdte:
- tönkrement a nyomtatóm és másikat kellett vennem. De a patronjaim megmaradtak, nem vennétek be őket? Nincs semmi bajuk, bontatlanok.
megfogtam, megfordítottam: egyik 2006. jun., másik 2007. maj. lejárati idejű.
- ezeknek már egy picit lejárt a szavatosságuk, igaz ez nem jelenti azt, hogy már használhatatlanok, de sokat nem fognak érte adni, mi pedig egyébként sem veszünk be patronokat.
- és mégis mennyit adnak ezekért a patronokért?
- legtöbb esetben üresként számítják ezeket, akkor kb. 150-200 forintot.
- :Y csak?
- igen! :K
- jó! köszi! hello!
- nincs mit, hello! :DDD

Read only...

(#6283) Zofren válasza net84 (#6282) üzenetére


Zofren
aktív tag

78as patron:
hp deskjet 1220c nyomtató (C2693A)
HP Deskjet 1280 nyomtató (C8173A)
hp deskjet 9300 nyomtató (C8136A)

56os patron:
hp deskjet 450cbi mobil nyomtató. (C8147A)
hp deskjet 450ci mobil nyomtató. (C8146A)
HP Deskjet 450wbt mobil nyomtató (C8145A)
hp deskjet 5652 színes tintasugaras nyomtató (C9007A)
HP Deskjet 9650 nyomtató (C8137A)
HP Deskjet 9670 nyomtató (C8138A)
HP Deskjet 9680 nyomtató (C8139A)
HP Deskjet 9680gp nyomtató (C8167A)
HP Officejet 4215 többfunkciós nyomtató/fax/lapolvasó/másoló (Q5601A)
HP Officejet 4255 többfunkciós nyomtató/fax/lapolvasó/másoló és telefon (Q5611A)
HP Officejet 5510 nyomtató/fax/lapolvasó/másoló (Q3435A)
HP Officejet 5610 többfunkciós nyomtató, fax, szkenner, másoló (Q7311A)
hp officejet 6110 nyomtató/fax/lapolvasó/másoló (Q1638A)
HP Photosmart 7450 fénykép-nyomtató (Q3409A)
HP Photosmart 7760 fénykép-nyomtató (Q3015A)
HP Photosmart 7762 photo printer (Q3016A)
HP PSC 1215 többfunkciós nyomtató, lapolvasó, másoló (Q5894A)
HP PSC 1350 nyomtató/lapolvasó/másoló (Q3501A)
HP PSC 2410 Photosmart többfunkciós nyomtató/síkágyas fax/lapolvasó/másoló (Q3087A)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6284) net84 válasza Zofren (#6283) üzenetére


net84
őstag

ez mind szép és jó, de minek?
Ha erre jött:
"Azt a HP nyomtatót keresem, amelyik HP78 és HP56 patronokkal működik..."

Kicsit elértelmezted, vagy én nem írtam le túl egyértelműen, valamint költői volt egyébként is a kérdés...
A lényeg, hogy a srác a 78 és 56-os patronnal sétált be, hogy meghalt a nyomtatója (nem nyomtatói) és vegyük be a megmaradt patronokat. Bevenni nem vesszük be egyébként sem, és nem hinném, hogy egy nyomiból származik (ez az utolsó mondatrész lemaradt, nem akartam szegénynek letörni a lelkesedését nagyon)

Read only...

(#6285) TheReMiXeR válasza net84 (#6284) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

na ja én is azt hittem hírtelen, hogy keresel egy most is kapható ilyen nyomit :C

(#6286) Zofren válasza net84 (#6284) üzenetére


Zofren
aktív tag

arra ment :)

majd a tömeg eldonti ki irta rosszul. :)) bár én ma nem vagyok formában. valahogy nem értem ma azokat akik hozzám szolnak. mintha nem érteném mit akarnak. elhagytam ma 5 csavarhuzot, pedig ki se mozdultam a szervizbol.

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6287) Zofren válasza net84 (#6284) üzenetére


Zofren
aktív tag

ez semmis. lehet torolni.

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6288) Ygg válasza Zofren (#6287) üzenetére


Ygg
senior tag

Nekem is kellett egy kis idő, amíg leesett.

(#6289) NwL


NwL
tag

Bár még csak 45 perc telt el a napból, máris szeretnék két gyöngyszemet megosztani.

Kollégánál történt mindkét eset:

Első delikvens Billentyűzet iránt érdeklődött.
Konkrétan magyar nyelvű billentyűzetet szeretett volna.
Mutatja neki a kolléga, hogy szinte csak magyar nyelvűek vannak.
Kedves vásárló megtekinti, és rosszalóan konstatálja hogy az INSERT, HOME, DELETE, ENTER, stb,stb.. ezen is angolul vannak.
Elég nehéz volt neki megmagyarázni, hogy nem ezektől magyar egy billentyűzet.

Második esetalany egy 1 gigás SD memória kártyát keresett, mivel éppen nem volt készleten, de volt helyette microSD, amivel jár egy SD adapter (kb 300 ftos árkülönbség), így ezt ajánlotta ki neki a kolléga. Persze el kellett neki magyarázni mi is az az adapter. Majd végül elégedetten nyugtázta, hogy már érti: "Ha összetolod a két kártyát akkor lesz 1 gigás."

(#6290) Dzoli


Dzoli
tag

- Jónapot, wifi routert keresek.
- Y típus x Ft-ért van jelenleg.
- Milyen hatótávolsága van? Notebookhoz kellene.
- Ez nagyban függ az épület anyagától, van-e rálátás a két pont közt, stb.... Épületen belül, úgy 10-30m, nyílt területen 150-200m. Ez a távolság persze külső antenna segítségével növelhető.
- Kösz nem kérem, a haverom eleve olyat vett ami 1km-es. :Y

[ Szerkesztve ]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#6291) TheReMiXeR válasza Dzoli (#6290) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

...és 3méteren használja :))

meg egyébként is b@sszameg :C

(#6292) Nyugdíjas válasza Dzoli (#6290) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Miért nem mondtad neki, hogy:
- Jaa! Vagy úgy?!
- Tessék itt van egy 1km-es (és leveszel a polcról egy uyanolyat más színben mondjuk) ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6293) Ygg válasza Nyugdíjas (#6292) üzenetére


Ygg
senior tag

:D

(#6294) kariad


kariad
senior tag

Upp a topiknak feldobtátok a hajnalom :DD

(#6295) Shadows


Shadows
senior tag

8:34
Maguknál lehet fritőzt kapni???
offkorsz :O

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6296) biker válasza NwL (#6289) üzenetére


biker
nagyúr

hááát, megsúgom, mekintos billentyűzeten ezek vannak:
esc: el (elég hülye, de a mégsem, illetve menj még hülyébb)
del: változó, vagy egy X keretben, vagy töröl, vagy del marad.
help: segíts
numlock: számzár
home: elejére vagy jobb-fel nyíl
end: végére vagy bal-le nyíl
page up/down talpas nyíl vagy lapoz fel, lapoz le

tehát létezik magyar és magyar-magyar billentyű? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6297) shteer válasza biker (#6296) üzenetére


shteer
titán

létezik magyar és mac billentyű - még csak közel sem egy kategória, főleg az alu :D baromi jó használni

..szerintem jónak tűnik

(#6298) Nyugdíjas válasza shteer (#6297) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kicsit kusza amit irtál tezsvirem. De asszem az enyémre gondoltál. Nos az olyan mint egy normál magyar bill,csak a del,stb... helyett valóban csak szimbólumok vannak:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6299) ML320 válasza biker (#6296) üzenetére


ML320
aktív tag

Telefonos ügyfélszolgálatnak a rémálom:
- Nyomja meg az ESC gombot.
- De nekem olyan nincs...

Ember tervez, Isten perverz...

(#6300) shteer válasza Nyugdíjas (#6298) üzenetére


shteer
titán

nézd meg mit írt biker, a te bill-eden már nincs efféle magyarítás pedig magyar nyelvű.. hmm, dobdki! :)

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.