Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Shadows


Shadows
senior tag

Tud valaki vmit a go-runról?? mert van pár gar alatt levő cuccunk meg nekem is és halovány gőzöm nincs cak az hogy lehúzták a rolót apeh-ék

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5052) ML320 válasza _Erik_ (#5050) üzenetére


ML320
aktív tag

Nálam is ilyen aranyos volt egy volt munkatárs.
Telefon:
- Hallom, jössz a szomszédhoz egy új géppel.
- Aha!
- Utánna átugrasz, és újrarakod nekem az XP-t?
- Őőőőő... De én hatig dolgozom...
- És?
- Hát még zárok, kiviszem a gépet: fél hét. Elmutogatok mindent: 8 óra.
- És?
- Ha utánna megyek még át a tiedet megcsinálni, akkor oda is költözhetek :((
Te, te szépen mázolt népi agyagedény!!!

Persze nem értik...

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#5053) _Erik_ válasza cbmfan (#5017) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Tudtommal jelenleg csak a Samsung és az LG vállal pixelgaranciát a monitoraira, ők is csak 3 napon belül cserélik. Nekünk is hoztak már vissza AG Neovo, Acer, Daewo, stb. monitorokat, de azokat csak ISO-szabvány szerinti pixelelőfordulás alapján cserélik vagy sem. Az a röhej benne, hogy kollegáink mindig elpofázzák, csak az említett két márkára van pixelgarancia, a többinél a vásárló kockázata, hogy megrizikózza-e?
Volt aki azzal állt elő, hogy ez nem is garanciális javítás, hanem 72 órán belül egyszerűen visszahozhatja. Mondtuk neki, ez valóban nem jogosítja garanciális javításra vagy cserére :)

(#5054) _Erik_ válasza blueMerle (#5032) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Nem is fog hozzá Catalyst telepedni, csakis az MSI gyári driver-e. Ez valóban egy ilyen "érdekes" széria volt, valami gyengébb maggal szerelve. Egyébként már a mérete is elgondolkodtató volt mondjuk egy etalon Sapphire típushoz képest.

(#5055) Móci


Móci
addikt

Friss, ropogós:

Kollegának felraktam egy kis képszerkesztő programot pár perce.
Jön a jelzés, hogy bizony nem találja, hogy mivel lehetne megnyitni. OK, szerintem asztalon kintvan, start menü vége, de nemgond... Elindítom, kérdi, a menü merre van? Hát kérlek a sávon rákatt a toolbar gombra.
Mindezt műszaki infó diplomával, angol tudással.
Éljen. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5056) Dzoli válasza Shadows (#5051) üzenetére


Dzoli
tag

3-4 nagyker bukott, köztük a Go-run, és a Partnercomputer is. Most mindenki ideges egy kicsit. :(((
Nem csodálkoznék, ha nem látnád viszont a garidat ;]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5057) Shadows válasza Dzoli (#5056) üzenetére


Shadows
senior tag

fasza, én is tom csak azt nem mikor nyitnak ki, annyit tudok hogy jövő hét vagy utánnavalón, cégnévváltással ujralakulnak és megy minden tovább, mondjuk annyiból jó hogy nem kell fizeetni az átutalásos dolgokat :C :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#5058) Dzoli válasza Shadows (#5057) üzenetére


Dzoli
tag

Mondjuk engem nem izgat az sem, ha nem nyitnak újra, én nem jártam hozzájuk :D

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5059) barnam_ válasza Zofren (#5046) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ugyanez volt a laptopomnál win indulásakor. Bekapcsoltam a gépet, és miközben ment a csík a boot képernyőn, kék halál, és ezt írta ki: "unmountable boot volume"
Ezt eljátszotta 4x egymás után, utána újratelepítettem az XP-t, és azóta nincs ilyen.

Mi lehetett a hiba oka?

(#5060) Zewa válasza sasa311 (#5044) üzenetére


Zewa
senior tag

Monda volt hogy esetleg nem-e lehetne euroval fizetni. kp.
Dehogy nem! :) 250-ben lett beszámitva. (253,5fél volt a hiv árf.) -Hálásvól ő is mi is :)

Azért nem öt perc volt feldobálni azt a rahedli programot. Xara, Photoshop, Maya, Nero, Alkohol stb... :U
Lehetne több ien ügyfél.

Jah azt kihagytam hogy ebben az árban benne volt egy noti táska+1db 1GB-os noname peddrive.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#5061) rovar1 válasza Shadows (#5051) üzenetére


rovar1
csendes tag

még várható lesz egy két cég bukása!

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5062) TheReMiXeR válasza rovar1 (#5061) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

innentől folyamatos lesza reszelés, olyan mint a dominó... egymás után dőlnek ki...

(#5063) DeltaPower válasza _Erik_ (#5050) üzenetére


DeltaPower
őstag

múlt héten egy eladófélben levő 486-osra (csoda hogy el tudják még adni valakinek) akartak win98at rakatni velem... finoman szólva elküldtem a tulajt a messzeségbe. így felszabadítottam sacc 2 órát ami hasznos munkával is eltölthetek.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5064) _Erik_ válasza DeltaPower (#5063) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Vista-t is felpakolgatnak minden gépre, amire nem kellene. Rendszeresen kapunk 478-as, socketA-as PC-ket rajta Vista-val, hogy lassú meg akadozik :)

Mai legokosabb ügyfél visszahozza a szinte még meleg gépét, hogy nem indul, csak cincog a táp. Belenézek, hát nem hiányoznak a távtartók az alaplap alól! :D Mondom, ez így kicsit zárlatos lehet, nem csoda, ha nem indul. Erre még elkezdi megmagyarázni a srác, hogy de nincsenek meghúzva rendesen a csavarok...
És semmi nem ment neki tönkre. Piszok mázlija volt.

(#5065) ML320 válasza _Erik_ (#5064) üzenetére


ML320
aktív tag

Na ja, mostanság sok a balek, akiknek egyesek mindent el tudnak adni.
A héten volt egy nagyon inte... izé, szóval egy ügyfél. Használtan vett egy cirka fél gépet, az alaplapon elrobbant és púpos kondikkal. Fagyogatás, újrandulás. Elmagyaráztuk neki, hogy a kondik cseréje mindenképpen kell, de ettől még nem tudjuk garantálni a gép működőképességét. És sajnos be is jött. Hiába lett a lapka megjavítva, random formában jöttek az újraindulások.
Vevőnk visszament az eladóhoz panaszkodni. Ott jött a "nálam működött" duma. Meg hogy egy nap alatt jött elő a hiba. A végén kapott egy másik lapkát és procit. Természetesen púpos kondikkal.

Régebben volt egy ügyfelem. A piacon vásárolgatott mindenféle limlomot, néha horror áron. Azután meg hozta, hogy vizsgáljam be, meg szerezzek hozzá még cuccot. Egyszer el lett küldve valahova, azóta nem láttam. De haver (konkurencia :D ) egyszer kikotyogta, jelenleg őt boldogítja. Szar billentyűzetet vesz pl 2-3 ezerért! Floppy meghajtókat ugyanilyen árban. Nincs rá szüksége, és mert nem ért hozzá, azt hiszi, mindig valami bomba üzletet csinál.

Már előre félek a közelgő karácsonytól. Ki és mit fog, valamint kikre és mennyiért rásózni... :(

Ember tervez, Isten perverz...

(#5066) net84


net84
őstag

Ma volt egy halom értelmes üffffél...de legalább eladtam egy notit. Kb. 2 percet gondolkodtak rajt, majd közölték: Visszük!

Mai legjobbja:
- 2x 512MB/400MHz DDR ramot kérnénk. Telefonáltunk pár napja, azt az információt kaptuk, hogy van kingmax.
- egy pillanat, megnézem.
(természetesen nem volt egy db sem)
- a kolléga azt mondta, hogy van
- sajnos nem tudok adni, egy db. kingston-unk van.
- de azt mondták, hogy van.
- valószínű, hogy akkor még volt.
- de akkor miért kell azt mondani, hogy van? ez már a második üzlet, ahol telefonon azt mondták, hogy van, mire odaértünk, nem volt...
- mert akkor volt, el kellett volna tetettni...
- nem egyértelmű, ha valamiről érdeklődünk, hogy akkor az kell?
- NEM! (egy cseppet durcisra vettem a figurát, a faxom kivan már a balfaszaival)
- miért? Nem lehet ezt megérteni?
- NEM! Ha mindent félretennénk, amiről érdeklődnek...

Aztán nagyduzzogva kivonultak...

Elöttük volt egy idősebb "véglény". Pár napja nálam keresett telefonon Asus P5SE alaplapot. Akkor mondtam neki, hogy nincs és nem is lesz. Erre ma bejön, hogy megnézte egy ismerőse az interneten ezt a lapot, és ott az volt, hogy van nálunk.
- hol nézte ezt (mivel ki is nyomtatta, meg még ár is volt mellette)?
- azt nem tudom, nem én néztem...
- a mi listánkon biztosan nincs fent. a cég honlapján 11.26. az utolsó frissítés dátuma, és az ottani listán nincs fent.
- akkor nincs?
- nincs!
- akkor az interneten miért van fent? Ott van mellette a maguk címe...
- azt nem tudhatom, az ismerőse biztosan nem a mi honlapunkat nézte, hanem valószínüleg valamelyik gyüjtőlapot, ők meg általában nem a legfrissebb listából és nem is pontosan dolgoznak.

Ez is megsértődött és elment duzzogni...

b...... meg az összes ilyen!!! Menjen és vesse magát a szakadékba.

Read only...

(#5067) adik válasza net84 (#5066) üzenetére


adik
őstag

ez nekem is kedvencem.
de telefonon azt mondták, hogy van! Mikor? Múlt hét előtti kedden. (Bazmeg, azóta a gyárat már felszámolták, a forgalmazó meg már rég fodrászüzletet nyitott, mi meg már nem is az a bolt vagyunk)
Depós, meg egyéb ilyen hülyeségekkel is agyamra tudnak menni. Igazán törölhetnék néha a tárolt lapjaikat.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5068) 1010 válasza net84 (#5066) üzenetére


1010
őstag

nem kell foglalkozni vele ugyse vennék meg ha lenne,

valaki azért akart fogyvédhez menni mert nincs már xp-s gép
csak vistás.
meg hogy rendelni lehet-e 1azaz egy egész darabot
mert kell karácsonyra,aztán meg rajtunk marad az a spéci cucc

télleg valahol van még elfekvőben pár száz darab xp?

(#5069) net84


net84
őstag

akkor is a duda orrukba! nemánhogy ezek akarják megmondani, hogy mink van raktáron...

Read only...

(#5070) adik válasza 1010 (#5068) üzenetére


adik
őstag

nálunk még van :P

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5071) TheReMiXeR válasza adik (#5070) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

nálunk is vna, hiszent ezt viszik...
vista meg csak rohad a polcon, pedig asszem 6 félém is van...

(#5072) 7 válasza _Erik_ (#5050) üzenetére


7
addikt

Szerintem a szomszéd "informatikus" már akkor a fellegekben jár, ha hozzászól a kiccsaj :D

(#5073) kicsitomi88 válasza Zofren (#5046) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Halodik a winyo, nekem is ez volt meg mar masnal is. Keress ra neten egy csomo megoldas van ra, de elvileg a winxp setupban a parancssoro javitasnal kell valamit csinalni, de ez csak idolegesen oldja meg.

Igazabol mar nem birja felporgetni a winyot es ezert van ez a kek kepernyo, nalam winyocsere megoldotta.

90 87.5 87.8 87.5

(#5074) Zofren válasza kicsitomi88 (#5073) üzenetére


Zofren
aktív tag

mint irtam minden kicseréltem már. tényleg csak a cpu huto maradt. :) a vinyo meg 2 honapos. parancssoros javitás megvolt.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5075) DeltaPower válasza net84 (#5069) üzenetére


DeltaPower
őstag

másik véglet a pirostorony bolt, rendelés a weblapon keresztül, 2 hétig nuku visszajelzés, aztán mikor telefonáltam hogy akkor mi is van, közölték hogy "nincs, nem volt már 1 hónapja se, nem is lesz", de még vagy 2 hétig ott volt a cucc a webes listájukon. naprakészség rulez (megjegyzés: legalább 3 hónapja döglött a weblapjuk is)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5076) Templ@r válasza Zofren (#5046) üzenetére


Templ@r
tag

A vinyon a rendszerparticio haldoklik, ahogy mar elottem is irtak. Altalaban akkor fordul elő, ha a kedves user a "Windows leáll" felirat megjelenésekor egyből rátenyerel a power gombra. A chkdsk illetve a fixmbr egyuttes hasznalata megoldhatja a problemat.

5059-re, 5074-re is ugyanez a valasz ;)

[ Szerkesztve ]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#5077) rovar1 válasza DeltaPower (#5075) üzenetére


rovar1
csendes tag

ennek bezony oka van, és ne nagyon akarj már ott olyan terméket venni ami garis... ;)

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5078) as_Rock válasza Templ@r (#5076) üzenetére


as_Rock
őstag

Ez a fixmbr valami kiegészítésben van benne? XP alatt nemértelmezhető utasítás üzenetet kapok rá:(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5079) kicsitomi88 válasza as_Rock (#5078) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Akkor van benne sztem ha cdrol bootolsz es onnan command prompt.

90 87.5 87.8 87.5

(#5080) bobsys válasza as_Rock (#5078) üzenetére


bobsys
addikt

helyreállító konzolon van a fixmbr

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5081) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Szerintem eredetileg szőke de most vöröses csaj bejön, körbenéz és löki :

-karórát szeretnék venni!
-ne haragudj, de ez egy számtech bolt, nem tartunk órákat
-viszlát...

(#5082) krazputyin


krazputyin
csendes tag

Üdv!

Ma bejött hozzám egy TITKÁRNŐ!

Vett nálam egy PQI i810-es pendrive-ot még 1 hónappal ezelőtt.
Ma vett 10 db DVD-t, majd megjegyezte, hogy tudjak róla, hogy az a pendrive nem működik, csak a notebookkal. Még szerencse, hogy neki bent az van! Mondom neki, hogy érdekes, mivel még senki nem panaszkodott ilyenre. Erre jött a válasz: Biztos mindenkinek notija van aki ilyet vett. Milyen gépbe próbáltad? A barátoméba, ami egy 4-5 éves gép. Nem akartam felvilágosítani az USB 1 és a 2.0 között. úgyse értette volna meg. De a lényeg nem működik csak notebook-on. :C

(#5083) cbmfan válasza TheReMiXeR (#5081) üzenetére


cbmfan
senior tag

kár, jöhetett volna ide :D egy jólszituált negyvenes úriember 2 perce volt bent. eredeti replika órákat árult nagyon baráti áron... nem akartam megkérdezni, hogy van-e nála faroknövesztő csodakütyü :DD

érdekes módon sehol egy említésre méltó esemény. vége a szellőztetésnek diliházban? :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#5084) cbmfan válasza krazputyin (#5082) üzenetére


cbmfan
senior tag

illetve mégis :D múlt hét pénteken vett negyvenes hölgy egy 4 gigás pendriveot, mert az előző betelt...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#5085) as_Rock válasza cbmfan (#5084) üzenetére


as_Rock
őstag

A legjobb ügyfél!!!
Garantáltan visszajár :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5086) badgirl


badgirl
csendes tag

Mesélje el nekem valaki legyen szíves, hogy milyen az a vezeték nélküli, madzagos, hordozható Internet, 1 év garanciával!
:F :F

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#5087) cbmfan válasza badgirl (#5086) üzenetére


cbmfan
senior tag

egyszerű. az akar lenni, amit mostanában reklámoznak mobilszolgáltatók.

vezeték nélküli/hordozható - GSM 3G (ha jól tudom)
vezetékes - 10 centis USB kábel "modem"ig :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#5088) pilóta válasza badgirl (#5086) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát az olyan, hogy van egy nagyonsokterabájtos winyó, amire le kell tölteni először az internetet. Ezt kábelek nélkül kell odaadni aztán a vevőnek, egy cukorspárgával átkötve, aminél fogva hordozhatja, amire egy év garit is adsz :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5089) Zewa válasza badgirl (#5086) üzenetére


Zewa
senior tag

Hát.. Meg van!. Mobilinternet-1év hűségnyialtkozattal HSDPA.
Vezeték nélküli, de "madzagos" is mert há' össze kő kötnia géppel.
A telefonra meg csak adna egy év garit:)

mod: Lassan irok. :(

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#5090) badgirl válasza cbmfan (#5087) üzenetére


badgirl
csendes tag

Ez így mind ok, de ő ezt eladni akarta, mint hardvert! :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#5091) _Erik_


_Erik_
csendes tag

Egyébként normális ügyfél bejön egy géppel, megkérdezi:
- Bele tudunk próbálni Ram-ot?
- Hogyne, milyen van benne? Tudod?
- DDR 512.
- Jó, akkor milyenre gondoltál? Mekkorára?
- DDR2-ből milyen van?

(#5092) cbmfan válasza _Erik_ (#5091) üzenetére


cbmfan
senior tag

hajaj, ez rendszeres...

egyéb hasonlók:

- intel lapba AMD proci (és fordítva)
- X foglalattal rendelkező lapba Y foglalatú processzor
- AGP-s lapba PCIe VGA (...és PCI-ba szintén, mert "há' ez is piciájos!")
- EDO(!)/SD/DDR1 foglalatba DDR2/3 ram

...és egyéb perverziók.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#5093) batmab válasza cbmfan (#5092) üzenetére


batmab
senior tag

kis kézügyességgel belemegy az.... ;]

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#5094) Ygg válasza batmab (#5093) üzenetére


Ygg
senior tag

Bele hát, végül is azt kérdezte, bele tudjátok-e rakni.
Azt nem kérte, hogy működjön is.

(#5095) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Hála az égnek én nem dolgozom számtech boltban,de azt mindig is tudtam, hogy az emberi hülyeség határtalan :D (Supportosként tevékenykedtem és ott is voltak már érdekes kérdések/kérések) Így külsősként könnyesre röhögöm magam 1-2 storyn, de jobban bele gondolva naponta átélni már nem biztos, hogy olyan mókás. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy minden elismerésem azoknak, akik a sok "tökéletes" vevő ellenére még bírja a gyűrődést :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5096) rovar1 válasza CactuS (#5095) üzenetére


rovar1
csendes tag

hidd el ha nincs humorérzéked, akkor inkább ne nyiss boltot! :D
biztosan már minden boltos észrevette, hogy ez az a szakma, amihez egy kicsi -de inkább nagyon- mindenki kurvára ért!a 9 éves sz@rostól a 83 éves nyugdíjasig, meg akarnak magyarázni dolgokat és te sokszor csak bólogatsz a hülyeségre, csak vegye meg aztán jöhet a következő ökör...persze ez hosszútávon nem jó PR politika, de soxor már nem tudsz mit csinálni :W

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#5097) Zofren


Zofren
aktív tag

tele vagyok storikkal, csak nem tudom melyiket irjam le. :D jön a karácsony és jön az örület.Ha megveszik az 55 000ft-os gépet meg a monitort, akkor ugye abba belefér egy komolyabb videokártya, mert hát az integrált vga-t itt hagyná. ez már a jéghegy csucsa volt. haver, aki a sorban állt, hangosan rohogott, majd rogton kiment cigizni.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5098) CactuS válasza rovar1 (#5096) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Humorérzék az van dögivel, csak azért mondjuk reggel én személy szerint kicsit öngyilkos típus vagyok,nem biztos,hogy jót tenne az én érzékeny lelki világomnak, ha valaki "hajnalban" elsőként elkezdené porig alázni a jó öreg Neumann Jánost a saját infós tudásával- megerősitve a szomszéd pistikével- :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5099) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

ma több "jelenéssel" is találkoztam, íme 1-2:

-infó tanár jött ki személyesen és mondta, hogy szar a vista!
Jogtisztán vették gép mellé nyár elején, mert a kiscsaj(!!!) informatikát tanul, ráadásul infótanár is itt volt, segédkezett a választásban. Kiderül végén, hogy vistában azé nem megy a brózer, mert rossz az a drága smc rúter... Vistával legyilkoltam az infótanár által fölrakott ubuntut, majd kicseréltem a rútert gariba. Na, és érdekes módon nem hívtak vissza, hogy sz@r a vista...

Taxis emberünk, aki eddig kb. 1x vásárolt nálunk behoz reggel egy acer lábtopot, amit ugye most vettek a teszkóban, hogy nem megy föl rá a Zixpé föltört verziója... Mondom néki, hogy ez a láptop vistával fog tökéletesen működni, ilyen drájverek vannak hozzá csak a lemezen. Mikor megejtem neki, menniy a vista eldobta a hanyatt homlokát.
-Nemtunnátok rádobni egy ikszpét?
-sajnos ilyennel mi nem foglalkozunk... bla bla bla...
...de tudom, miért nem megy föl a te ikszpéd...!
Egy kis biosz tuning és máris elindult a telepítő...
Csávókám elrhan nagy örömmel... Zárás előtt enyhén tépett állapotban megint negjelenik :
-aggyatok egy vistát, mert kib@szom ezt a laptopot!!!
Amit említettem neki reggel az mind beigazolódott. Se a lemezen se a neten nincs xp-s drájver a lábtophoz. Szinte semmi se működik rajta... (egyébként lehet, hogy van, de ingyen nehogymá megmozduljak) Nem nálam veszi, de nálam reklamál és még puszira seggíccsek neki megoldani a problémáját. Kérdezem én, engem egy taxis mikor visz el ingyen???

Tegnap fazon bejön négy körül -éppen enném az ebédemet- és kérdezi, hogy ráérek-e?
Mondom neki poénból, hogy hát nemnagyon... és folytattam volna, hogy nemsoká 6 lesz és lejár a munkaidőm mire rámförmed, hogy akkor máshol is megveheti a gépet, ha nincs rá időm... Gyorsan elpofázom miről zagyváltam neki... nagy nehezen kialkuszunk egy gépben kb. 150ezer Ft... Na, ezt hitelre szeretné megvenni, és kellene neki egy előkalkuláció. Mire mondom, hogy várni kell, mert kolléga foglalja a bankos gépet, ekkor kinyögi, hogy ráér holnap is mert nem sűrgős mert még a családdal is meg kell vitatni a dolgot...(@NYÁD!!!) Elkérem telszámot és elbúcsúzunk.
Ma hívjuk, hogy havi ennyi lenne és 0% önerővel 12hónapra. Erre bunkón benyögi, hogy neki 3 évre kell... ÖCSÉM ÉS ÉN EZT A KISF@SZOMBÓL szívjam ki ha nem mondod?

Délelőtt csirr-csörr telefon...
-XY vagyok és egy nagymúltú biztosítós cég vagyok és bla bla bla és a döntéshozót kérem a telefonhoz.
-sajnos nemtok adni, mert nincs bent
-mikor lesz bent?
-nem tudom, mivel a tulaj akkor jön amikor akar, nem szokta bejelenteni, ráadásul nincs itt irodája...
Erre kéri az elérhetőségét...
-Uram, a privát számát nem adhatom ki, illetve szerintem nem hiszem, hogy érdekli őket az önök ajánlata, ráadásul szerintem vannak olyan tökösek ekkora múlttal a hátuk mögött, hogy ha akarnak valamit akkor megkeresik a megfelelő forrást vagy lehetőséget!
-ezt ne ön döntse el!!!
-uram, ezt nem én döntöttem el, hanem a tulajdonos akit nap mint nap 100 ilyen ajánlattal próbálnak mások "zavarni" teljesen feleslegesen! Adjon ajánlatot elektronikusan, ha nem tetszik sajnos nem tudok segíteni...
Mire ezt válaszolta :
-uram, ne raboljuk egymás idejét!!!
-Na, pont ezt akartam kérni én is öntől... bííp bííp bííp
Farkam tele van már a különböző "robotok" telefonálgatásaitól.. nem elég a munkám, még ilyen f@szságokkal is kell tetőzni...

A többi állatról most nem írok...

(#5100) _Erik_ válasza rovar1 (#5096) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Egyik kedvencem, amikor bejönnek, és elkezdi nekem magyarázni a nálunk garanciális alkatrész kapcsán, hogy elvitte "valakihez, aki ért hozzá" és az megállapította, hogy... De akkor most mi meg tudnánk állapítani, hogy rossz-e?
Kérdem én, miért kell duplán megállapítani? Azonkívül, ha nálunk garanciális, miért viszi máshova, akit nyilván csak feltart vele, hogy számára idegen dologgal baszogatja. Úgyis leellenőrizzük, hogy valóban rossz-e, függetlenül attól, hogy ő hány független szakértőhöz szaladgált el vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.