Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Veatta válasza 1010 (#4000) üzenetére


Veatta
aktív tag

Munkavédelmi légfrissítőm van rendszeresítve a pult alatt az ilyen ügyfelek ''illatának'' elnyomására.

elírás

[Szerkesztve]

(#4002) poffsoft válasza 1010 (#4000) üzenetére


poffsoft
addikt

aztán nehogy meglepetés érjen....

[ Szerkesztve ]

(#4003) 1010 válasza poffsoft (#4002) üzenetére


1010
őstag

nem értem

(#4004) poffsoft válasza 1010 (#4003) üzenetére


poffsoft
addikt

Én csak a másik oldalon szoktam állni, de kollégám mesélte, hogy autóvásárlást tervezve besétált egy w szalonba (de mivel kánikula volt, strandpapucs, trikó, sort felállásban), rajta kívűl 0. db vásárló volt a szalonban, és 15 perc kevés volt, hogy megkérdezzék: Hé, paraszt, mikőne... Ezért szépen átsétált egy más betűs szalonba, és ott vett autót.

Szóval, csak mert szakadt, nem biztos hogy csak melegedni ment be a boltba (persze 5 perc beszélgetés után már vélemény formálható...)...

[ Szerkesztve ]

(#4005) sasa311 válasza poffsoft (#4004) üzenetére


sasa311
veterán

A ''szakadt'' és a trikó, short és papucs kombó között irdatlan nagy különbség van :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4006) ML320 válasza poffsoft (#4004) üzenetére


ML320
aktív tag

Szerencsére nem minden vevő ilyen, de hogy őszinte legyek, nem is bánom, ha elmennek. Én is izzadok, de elmegyek mosakodni. Ha meg rohad a szám, akkor ott a rágó meg a bogyók. Ez meg szerintem nem nagy elvárás. Mindenkinek van egy szintje, ahol jól érzi magát. :DDD
Egy kis diszkrimináció: Egy nem nyáron lebarnult etnikum akar mindenképpen hitelre vásárolni. Természetesen munkáltatói igazolás nélkül... Már ismerjük őt, a barátnőjét, a bátyját... Mind el lett utasítva.

Ember tervez, Isten perverz...

(#4007) Shadows


Shadows
senior tag

Nekünk olyan ügyfelünk volt...

A nő egyik házalós faszitól vett gépet kivitte telepítette öröm és bódottá...

De mivel a gép eérpmlott kiment 8k lett
Másodszor is elromlott nem volt hang hangkarival együtt 8k
Harmadszor is elromlott kiment és azt mondta a gyerek hogy nem is tőle van hagya békén!!

Ezt megunván elment a M**ro-ba istant gépet venni!!
Megvette bódottá!!
Hazavitte összedugta (dugatta). nem megy. felhívja a szervízt!!! azt mondják az nem garanciális hiba??!!!! (álítólag a proci meg a lap nem kompatibilis egymással)
A M**ro-ba felett elesett és eltörte a kezét!! De a pénzt nem lapta vissza!!!

És mivel szeretne gépet rájött hogy szaküzletből kéne venni és mi kedvesen, aranyosan összeállítotunk xxk-ért egy gépet!! Reggel 8-kor felhív hogy mikor tud jönni a gépé mert nincs kocsija. Előtte való nap LEFIXÁLTUK x órakor kellene mert addigra lesz meg. erre jön x-1 órakor telipofás mosolyal. ''kész a gép??'' nincs mert x órát beszéltünk meg! erre ő aznap más nem is jött, erre ma beállít és öröm bódottá elvitte a cuccát!!

valami azt súgja, nem ez volt az utolsó találka a gar idő alatt!! :O :O

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4008) poffsoft válasza ML320 (#4006) üzenetére


poffsoft
addikt

Na igen, a szagokra qrva kényes vok én is, az önvédelmi illatosító/savanyúcukor/ teccett is :)


sas311: nem vagyok etimológus, de a szakadt szvsz az ágrólszakadt származéka, az meg üti a trikóshort combót, de a részleteken ne kötekedjünk, értjük egymást, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#4009) 1010 válasza poffsoft (#4008) üzenetére


1010
őstag

hozzám tegnap jött be egy gyéren öltözött csaj :B
nem magyar volt
de szakadt sem

amugy meg van szagok közt is külömbség
más ha meleg van vagy ha valki nem fürdik'LE

arra megcsak annyit hogy nem ment oda senki,hogy ha valki annyira akar valamit
akkor mászik 5métert az eladóhoz és megkérdezi

a kedvencem az volt mikor valki 20perce állt sorba és előre szaladt
hogy neki információ kell meg leírás erről és erről :W :W

közbe én emg irjak számlát meg garanciát

aztán panasz könyvért ordibálva elmet

de mikor megtudta hogy a személyes adatait is meg kell adni
akkor mehetett el a kedve a beírástól

biztos az a csunya eladó majd rágyujta a házat :U




[Szerkesztve]

(#4010) pulcsi válasza poffsoft (#4008) üzenetére


pulcsi
tag

akkor mostantól ezt írjuk:
szakadtcsöves,büdösápolatlan,szakadtcipős,lyukasruhás,zsíroskocoshajú magyar állampolgár :D

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#4011) pulcsi


pulcsi
tag

szervizekröl jut eszembe

multkor jött egy ismerős, barátnőm tesójának barátja :) megcsinálni konektorokat végén 25 ezret kért 3 konektor meg csinálásáért anyagdíjon fölül, úgy hogy apámnak kellett a szekrényt huzogatnia 60 évesen mert neki fájt a háta (anyád) anyám kissé kiakadt kifizette azt elhajtotta h legfeljebb az apehnak fogja ajánlani.
Most kellett szobámba konektor lámpa csere barátnőm apja szólt egy embernek, kijön kiszedi felülről a lámpát zsínorral mindennel együtt kiszereli a konektorokat kapcsolókat kész, tesóm volt otthon mondja
- mennyi lesz
öreg
-1500Ft
-mennyi
-sok? akkor 1400
-ne vicceljen
adott 2500-öt öreg meg visszaadott ezret csak nézett a tesóm
naná ha megleszünk a festéssel ö fogja berakni a konektorokat még ha egy tizest is kér :D

[Szerkesztve]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#4012) proper válasza Shadows (#3997) üzenetére


proper
őstag

elhiszed, nem hiszed az már a te bajod, tölem kb 3méterre ült a csaj és ez még az okosabbik változat volt mert jár ide egy gyerek is akinek a chat.hu-ra a regisztrácio majd 1 óráig tartott, majd mikor benyögte hogy msn-t is szeretne dobtam egy hátast
na meg az állandó miért nem megy az iwiw kérdés is ki tud már akasztani

(#4013) finest válasza Shadows (#4007) üzenetére


finest
őstag

MI ez a bódottá duma? Lemaradtam valamiről úgy érzem.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4014) Vicoo válasza finest (#4013) üzenetére


Vicoo
senior tag

(#4015) finest válasza Vicoo (#4014) üzenetére


finest
őstag

Ja(j), de gáz.

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4016) pulcsi


pulcsi
tag

nem elég h vasárnap de még ez is
Bejön pali (roma de inkább cigány)
-szervusz (kezet nyújt)
-jónapot miben segíthetek (nem fogok kezet ki ez nekem)
Leül
-asuifaishfdkanbfiu ( valami ilyet mindott )
-MIBEN SEGÍTHETEK :((
-semmi üljél
-kell valami ha nem kifelé
-kefír nem kell?
-helló
Visszaültem olvasni és nagynehezen kitámolygott
:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#4017) poffsoft válasza pulcsi (#4010) üzenetére


poffsoft
addikt

ja, és talpig becsületes, mert a pillangót az újság alatt nyomta a torkodnak... :(

[ Szerkesztve ]

(#4018) Kanczy válasza pulcsi (#4016) üzenetére


Kanczy
veterán

na vazze ez mi...frankón megkérdezte,nem kell-e neked kefír? :D:D:D:D

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4019) poffsoft válasza Kanczy (#4018) üzenetére


poffsoft
addikt

fordiccsadmánlelécci!
ezt nem értem.... Tuti hogy a kefír a kulcs, de :( :( :(

hájdelámo! u zsárdeástermo!

[ Szerkesztve ]

(#4020) ML320 válasza poffsoft (#4019) üzenetére


ML320
aktív tag

A végén kiderül, hogy rejtett szexuális ajánlat volt. Csak még nem értjük a szlenget...
- Kell kefír?
- Igen.
Erre az ipse meg rádveri az anyagot... :F
broá...

Ember tervez, Isten perverz...

(#4021) poffsoft válasza ML320 (#4020) üzenetére


poffsoft
addikt

Persze hogy tudtam, csak nem is sejtettem (by oscar)

állítólag
(vmi olyasmi: héj, csávó! húzzá a ..csába!) :R
állítólag

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#4022) 1010 válasza poffsoft (#4021) üzenetére


1010
őstag

komolyan veszélyeségi pótlék járna az eladóknak


néha olyan dolgok vannak :DDD

(#4023) as_Rock válasza TheReMiXeR (#3999) üzenetére


as_Rock
őstag

Nincs kizárva, hogy valaha egyetemi tanár volt, sok ilyen életképtelen mókus elvegetált/alkoholizált annó és voltak köztük nagy koponyák is, akik nem tudták magukat eladni:(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4024) Palkó válasza pulcsi (#4016) üzenetére


Palkó
tag

Hát milyen üzletember vagy Te?
Bekínálják olcsón a tejterméket, ingyen házhoz szállítva, Te meg hagyod elúszni életed legjobb bizniszét.....
Filyam, filyam sose nem lesz belőled Rock e feller !! ;)

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#4025) TheReMiXeR válasza as_Rock (#4023) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ja...
Anno 17éve voltam kézbesítő a postánál diákmunkában... de még sem produkálom magam a postán... minden megváltozott, talán csak a bringa hajtása nem...

Szal, mert valamit kipróbált az ember azért az még nem jogosítja fel arra, hogy játsza az agyát. Járnak hozzánk igazi most is egyetemi tanárként működő számítástechnikával foglalkozó idősebb tagok de még sem utáltatják ki magukat. Ez az alapvető probléma ezzel a tényállással...

(#4026) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

kívételesen seggíccséget kérek :

Szervizesem szabin van és ma kapásból 2 olyan gépem van ami újraindul még mielőtt bejönne a winfos. Elvileg vírus, kérdés az melyik sz@r tudja eltávolítani?
Csak azért kérdezem, hogy ne kelljen pöcsölnöm velük egésznap...
Kössz előre is és bocs az offért :))

ui.:ez valami mostani féreg....

[Szerkesztve]

(#4027) Djuree válasza TheReMiXeR (#4026) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell pöcsölni...partíció törlés és volt vírus nincs vírus ;)

egyszer éjszaka vártam a buszra és egy hajléktalan odajött hozzám hogy adjak már neki kis pénzt, mondom nem tudok sajnos.
erre megkérdezi hova megyek, eldumálgattunk, rendes palinak látszott (persze nem kívűlről).
azt mondta hogy Dubai-ban élt és milliomos volt csak a haverja beszopatta és odalett mindene.
ez már kicsit sok volt nekem is, otthagytam a fenébe :D

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4028) TheReMiXeR válasza Djuree (#4027) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

na ne vicceljé má :))

full teli adattal...

(#4029) tbs válasza TheReMiXeR (#4028) üzenetére


tbs
addikt

Na mivan! Nyúl vagy..? ;]

(#4030) Balinov válasza tbs (#4029) üzenetére


Balinov
félisten

Khm.szólt valaki? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4031) tbs válasza Balinov (#4030) üzenetére


tbs
addikt

:R :DDD

(#4032) Djuree válasza TheReMiXeR (#4028) üzenetére


Djuree
félisten

simán :DDD
még jó hogy nem nekem kéne a megbízó elé állnom :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4033) TheReMiXeR válasza tbs (#4029) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

aha :DD

70gigacsiga adattal :Y

[Szerkesztve]

(#4034) Hequila válasza TheReMiXeR (#4033) üzenetére


Hequila
őstag

Csökkentett módban sem megy? Nekem inkább hardvernek tűnik...

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4035) TheReMiXeR válasza Hequila (#4034) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

nem mert már van 9 ''találat''...

meg a szervizesem a múlt héten szopott pont ilyen vírussal csak most nincs telefon közelben... a Tátrában nincs megfelelő térerő :))


ui.:
pl. ilyenek :

Win32/Adware.Webhancer.A
Win32/Adware.Gator
Win32/Adware.Comet

Időközben mégtöbb lett...

[Szerkesztve]

(#4036) Hequila válasza TheReMiXeR (#4035) üzenetére


Hequila
őstag

Nekem a felsoroltak inkább szpájvernek tűnnek, de a szoftverhez nem értek annyira. Csak egy tipp: a fertőzött gépből vinyó ki, jó gépre vírusírtó fel, jó gépbe vírusos vinyó be, Windows csökkentett módban indít, vírusírtó elindít, és voala! Bár erre biztos Te is gondoltál...

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4037) Daweee válasza Balinov (#4030) üzenetére


Daweee
őstag

Én aszittem macska vagy :B :DDD
de jobban megnézve, tényleg az nem áll, hanem fog, és a fül is ketté van hajtva :DD

[Szerkesztve]

(#4038) Zofren


Zofren
aktív tag

Találos kérdés:
Usb-s eszkoz és memoria. Nem pendrive, de olyan mint a dvd és a RAM-t lehet böviteni vele (jelentősen).
Válaszokat ide várom. Én még nem jottem rá.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4039) Djuree válasza Zofren (#4038) üzenetére


Djuree
félisten

DVD RAM :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4040) FehérHolló válasza Zofren (#4038) üzenetére


FehérHolló
veterán

60MB/s sávszélen aztán baromi gyors lesz a memória hozzáférése... Szerintem kamu, vagy valaki nem tudja, hogy mit beszél/akar.

Skynet is real. It's called Google.

(#4041) TheReMiXeR válasza Hequila (#4036) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

na ja, de azé kérdeztem, hátha valaki tanákozott mostanában ezzel az újraindítós féreggel...

(#4042) adik válasza Zofren (#4038) üzenetére


adik
őstag

a vista kezeli a gyors pendrive-ot memóriaként. pont itt volt róla cca 50-60hsz-sal korábban szó...

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4043) Zofren válasza adik (#4042) üzenetére


Zofren
aktív tag

tudom, olvastam. DE nem pendrive-rol van szo. Ezt a gyerek is kiemelte, aki ilyet keresett.Ja és vmi Chip magazinban olvasta. Ez hátha segit nektek. Én már feladtam mi lehet ez.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4044) proper válasza Zofren (#4043) üzenetére


proper
őstag

akkor mond neki ha akar valamit ne rébuszokban beszéljen :DDD hanem vigye be az ujságot

biztos orosz pendrive ami akkora mint egy optikai meghajtó igy összetéveszthető a dvd-vel

de lehet az i-ramra gondolt de az meg nem usb-s :F lehet nagyon benézte magának a gyerek vagy a szé lapozott egyett neki és nem vette észre ;]

[Szerkesztve]

(#4045) bullseye válasza Zofren (#4043) üzenetére


bullseye
addikt

Legútóbbi számunkban van 2 mondat a Solid State lemezekről, az előtte levőben meg a flash WORM kártyákról... de egyik sem memória helyettesítő...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4046) Shadows


Shadows
senior tag

én tom a megoldás TRANSFORMERS-es pen drive a kihajtod akkor mint a parlament és összehajtod kulcstartó :R :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4047) Shadows válasza bullseye (#4045) üzenetére


Shadows
senior tag

Legútóbbi számunkban

te(ti) írtátok,???? :R :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4048) tkesy válasza Zofren (#4038) üzenetére


tkesy
őstag

szvsz a Gigabyte által fejlesztett i-RAM 2 -re gondolt. Az is külső eszköz, igaz nem USB-s, hanem eSATA -s felületen csatlakozik, úgy néz ki mint egy dvd meghajtó, és 16GB DDR2-es rammot lehet belepakolni...
annó 2006 tavaszra várták a bejelentését, de azóta nagy a csönd felőle...
kép: [link]
ph-s hír: [link]


[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#4049) bullseye válasza Shadows (#4047) üzenetére


bullseye
addikt

mink (meg a Gyula, meg az Ottó, a Tóth Ottó) :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4050) TheReMiXeR válasza tkesy (#4048) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ja ismerem ezt a tipust...

Kiolvassa a fél netet meg az újságokat, utána meg rohannak a bótokba és olyan cuccokat akanak venni. Ha meg véletlen te még nem hallottál még róla akkor meg lefikázzák a boltot... napi 10 kisgyerekből 8 ilyen...

No, és mikor eljutunk odáig, hogy kiderül mi is az amit ''szeretne'' venni akkor az is kiderül, hogy négy magos celeronja van 128sd rammal 10,2-es kvantum vinyóval... de ő lyet akar venni...

any@d :Y :C :W :))


---------------------------------------
február 18-án (megjelenés előtt természetesen) fárasztó gyerek bejön hogy mennyibe kerül a viszta áltimét???
mondom néki, csak nem akarsz venni? ááá nem csak érdeklődök...
---------------------------------------
-hát bizony nekem 4 vinyóm van a kodegen házamban, majdnem 1 ''terám'' van...
-aha
-netuggyammeg mennyire kafa a négy vinyó, mennyi dánlódhely meg torrentezik is a gép meg minden...
-nekem meg 8 de néha 10 vinyóm van, raptort használok rendszernek és raid edition-ok a hátterek, amik 500gigásak per db...
-aha (ilyenkor asse tuggyák mi az de szégyenkezve elsomfordálnak)
kellett ez neked ocsém??? :C :C :C
---------------------------------------

szal kérkedők mindig vannak, csak aza baj, hogy 2perc után kiderül hogy se nincs olyanja se nem is akar venni csak löki a szöveget.
Na meg mikor elmondom, hogy nekem meg 3 monitor megy egyszerre, amiből kettő 22-es akkor meg be is sz@rnak a helyszínen...
:C :C :C :C :C :C

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.