Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) net84 válasza molecula (#6050) üzenetére


net84
őstag

nem urom, hanem uram :DDD különben is! te miért nem tudod felhívni? :)

Jorus -
- Ki az a Póri István? - ML320 körülírta :)
- Hogy esik ki egy gomb a billentyűzetből? - az csak egy dolog, hogy hogyan esik ki, de hogyan esik ki úgy egy notebookból, hogy az össze van csukva, és bent van egy táskában (az ügyfél állítása szerint nem volt használva - habár ebből kiindulva, lehet, hogy anyaghiba, és elpárolgott :)) )
- Meik gomb volt az? - középső sor, ha jól emléxem, G vagy talán a H, meg sem néztem annyira...

lúzer - hát azért 20-25k-ért már rablás - ezt miből állapítottad meg? Kb. 2-3 hónappal ezelött egy közel ezzel egyidős Asus notiba rendeltünk billentyűzetet, azt ~16k körül küldték nettó, és abban nincs bent munkadíj. Nézd meg egy valamire is való notiszervíz óradíját. Utánna mond, hogy sok egy új notibillentyűért a 20-25k végfelhasználói áron beépítési munkadíjjal együtt vagy akár anélkül... De ha tudsz nekem pár ezer forintért notibillentyűzeteket küldeni (újakat), akkor mondok pár típust...

Read only...

(#6052) eziskamu válasza net84 (#6051) üzenetére


eziskamu
addikt

Áthidaló megoldásként a külső (usb-s) billentyűzetet nem fogadták volna el? Vagy még azt a max 2k-t is sajnálták?

(#6053) eziskamu válasza Dzoli (#6042) üzenetére


eziskamu
addikt

Egyedi dolog nem szükséges, asszem akkor ez lesz. Ja és csak a debrecenieknek kell félniük :D

(#6054) barnam_ válasza net84 (#6051) üzenetére


barnam_
nagyúr

Lehet hogy hülyeség, de nem lehet valahogy visszarakni azt a billentyűt? :D

(#6055) Shadows


Shadows
senior tag

Nekem volt egy ügyfelem, aki mindig visszaragasztotta pillanatragasztóval az F10-et," de hogy az magától esett ki!!!" Fusi volt szal ez alap ,de akkor is, mindig mikor jött mindig egy betűvel több volt ragasztva :DDD aztán vett egybillentyűzetet usb-set :DDD

Nekem is kéne Ibm t38 asszem egy "e" -betű

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6056) net84 válasza barnam_ (#6054) üzenetére


net84
őstag

biztosan vissza lehetne, csak kellene hozzá az a gomb és a rugó alóla...

eziskamu - nemhinném, nekik gariba kellett volna megoldani...

Read only...

(#6057) ML320 válasza barnam_ (#6054) üzenetére


ML320
aktív tag

Opsz, megelőztek :D

De ha csak vissza kellene pattintani, minden felhasználó visszanyomná. Ha meg műteni kell a gépet, akkor nem tíz perc, és a maceráért megint mennyit kérjünk? Hisz "csak" egy betűt kellett visszatenni.

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#6058) DeltaPower válasza net84 (#6051) üzenetére


DeltaPower
őstag

G vagy H? akkor egyértelmű az eset, átlagos ember középre céloz, ha odacsap :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6059) net84 válasza DeltaPower (#6058) üzenetére


net84
őstag

na ez még nem fordult meg a fejemben :DDD

Azt már kideriváltuk, hogy a B (néhány szó ezzel kezdődik :) ), W (www) és P (tippeljetek :DDD ) betük miért deglenek meg a billentyűzeteken....

Read only...

(#6060) Zofren válasza net84 (#6059) üzenetére


Zofren
aktív tag

palaeozoologia?

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6061) RasHaN válasza Zofren (#6060) üzenetére


RasHaN
aktív tag

póripisti :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#6062) net84 válasza Zofren (#6060) üzenetére


net84
őstag

afene, tényleg :)

Tegnapi:
laza kissrác (max. 14-15 éves) jön befele ( majd szétesik, 2 számmal nagyobb nadrág, kulcstartópánt lóg ki a zsebből...)
gondolom magamba: baxa meg, megint én fogom ki a hülyéket, pedig fáj minden porcikám, és semmi kedvem vele foglalkozni
- heló! Miben segíthetek?
- jónapot! Memóriát szeretnék a gépembe 1 vagy 2 GB-osat.
(afene! ez a kinézete és a mozgása ellenére még normális :F )
- Pontosan milyet? DDR, DDR2...
- Nem vagyok bent biztos, de szerintem DDR-t
Kezébe adtam egy árlistát, mutatom neki a memóriákat, meg látom, hogy nincs fent 1GB-os DDR ár. Mondom neki akkor fejböl... :DDD - ált. ilyenkor szoktam drágább árat mondani szegény usernak. Kicsit bizonytalan volt abban, hogy milyen memória is kell neki, nézegette a DDR2-ket is...
- de azt is figyelembe kell venni, hogy az alaplap milyen és mekkora memóriákat támogat, az alaplap tíusát tudod esetleg
- igen, alaplap tyusát nem tudom, és a nem egyes, hanem kettes?
- :F Hogyan érted? (irdatlan fáradt voltam/vagyok, nem bírtam felfogni, mit akar, tudom, hogy vissza kellett volna kérdeznem, hogy ddr 2gb vagy ddr2 1gb-ra gondol-e)
- mindegy hagyjuk! - bunkó mód ón + elkezdett grimaszokat vágni
- jó! - kontrol bunkó mód on
- viszlát - és azzal ugyanolyan lazacsávósan elkezdett kisétálni
még véletlenül se lássalak viszont
- heló

Másik eset, kicsit korábbról:
ügyfél bejön, illedelmes, normális, holott belőle sem néztem ki elsőre
Majd tőle elvárhatóan elkezd alkudozni egy szaros 9ezres nyomtatón. Mennyit engedek a feléből, ajándékba adom-e, ha megveszik a gépet, amire már kaptak kedvezményt ismerős ismerőse alapon. Közben valamiért fel kellett kelnem. Ha addig nem könyvelt el a ruhám és kedvezmény kérésének visszautasításának alapján rasszistának, amikor kitipegtem a pultból, hogy megmutassam neki a nyomtató, akkor biztos. A bakancs talpa kicsit meg volt keményedve és rondán kopogott a kövön. Ezek után nem volt olyan erőteljes haverkodás a részéről, kicsit visszavett. :C jól tette.

Pár napja pont ez a bakancs mentette meg a lábujjaim épségét. 1,5m magasból leesett a polcról, rá a lábamra egy tápegység. Kopp... ügyfél meg kint az eladótérben várta a tápot. Azt nem tudom, hogy a bassza meg-et hallotta-e, de biztos ami biztos, vittem inkább neki egy másik tápot :)

Read only...

(#6063) diegho


diegho
nagyúr

mai érdekes kérdés:
-van még abból az olcsó 40ft-os DVD-ből? :D
-nálunk soha nem volt 40ft-ért DVD
-ja jó akkor köszi szia.

szerintem még feketepiacon se kapni 40-ért lemezt nem hogy boltban.

(#6064) blueMerle válasza diegho (#6063) üzenetére


blueMerle
veterán

WTF? Én boltban 48 Ft-ért veszem darabját, 8x-ososan írható Ridisc vagy Traxdata márka, Tudom, szutykok, de amire kell, megteszi. :U

(#6065) Balinov válasza blueMerle (#6064) üzenetére


Balinov
félisten

az aláírásod megmondja a többiek elkövetkezendő kérdésére a választ. a Duna túloldalán így mennek a dolgok..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6066) diegho válasza blueMerle (#6064) üzenetére


diegho
nagyúr

nálunk 100 alatt nem nagyon kapsz legálisan lemezt és akkor ez még csak a nagyker volt. hétfőn volt itt egy panasonic-os utazós csóka, mindenáron lemezt akar eladni nekem bruttó 180-ért fuji-t :Y mondom így kapásból olcsóbban kapok nyomtatható TDK-t nagykerben 1db-os tételben is, 100db felett meg már majd 50ft-al olcsóbb a nyomtatható (más pont nem volt akkor raktáron ahol néztem gyorsan, mert persze ebédszünetben jött és gyorsan ki akartam dobni, úgyse kell semmi másfélszeres áron)

(#6067) ML320


ML320
aktív tag

Csinos, fiatal, szőke lány bejön (semmi előítélet részemről) :D
PCI USB port, pen drive és USB wlan kártya kellett neki. Kicsit nehezen is fogalmazta meg
Összeszámolom, fizet, de a biztonság kedvéért megkérdem:
- Beszereléshez lesz segítsége?
Tekintettel ha ölni lehetett volna ;]
- Azt hiszem, megpróbálom.
- Csak azért mondtam, mert ha gond lenne, a nálunk vásárolt eszközök beszerelése munkadíjmentes :B
- Köszönöm, ha nem boldogulok, hívok majd egy FÉRFIT.

Köszönöm! Jóindulattal segíteni akarok, erre meg... Az a jó ... ! :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#6068) #54715584 válasza ML320 (#6067) üzenetére


#54715584
törölt tag

ferfit :D
lehet neki a ketkezi munkas a FERFI :D
bocsi az offert

(#6069) Kazimír válasza ML320 (#6067) üzenetére


Kazimír
őstag

Az emancipált mindenit az ilyennek! :U

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#6070) #54715584 válasza ML320 (#6067) üzenetére


#54715584
törölt tag

egyebkent kerdezni is akartam volna, hogy ha ez a szitu ugyanez lett volna, csak nem no, hanem pasi, akkor is felajanlottad volna a szolgalataidat? :)

(#6071) lúzer válasza ML320 (#6067) üzenetére


lúzer
veterán

Ingyen dugod be a pendrájvodat?? ;] :K :Y

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6072) ML320 válasza #54715584 (#6070) üzenetére


ML320
aktív tag

Pasi esetén számítástechnikai alkatrész beépítésnél természetesen felajánlom a szervíz szolgáltatását. Még jó, hogy eladóteres vagyok. Fene a perverz formátokat :D :D :D

1/ Nem volt az esetem Huh, mindjárt jön a lehurrogás
2/ Azért mert elismerem, hogy csinos és vonzó, miért kell egyből "arra" gondolni?
3/ Ezek után ő támadott le, minősített, és kategorizált be. Ha magára vette, hogy - az ő felfogása alapján - butus szőkének nézem, hát tényleg az.
4/ Nős vagyok, és hűséges. Azonban vakságról nem volt szó sehol ;)
5/ Fáj a fejem ... :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#6073) badgirl válasza ML320 (#6072) üzenetére


badgirl
csendes tag

Sajnos a saját bőrömön tapasztaltam én is, hogy a pasik többsége (tisztelet a kivételnek :R ) a nőket műszaki analfabétának hiszi.
Kiskeresként dolgoztam egyedül a boltban mint eladó és szervizes. Sokszor jöttek úgy be, hogy hol van az eladó srác, aki ért a számítástechnikához. Mikor mondtam, hogy csak én vagyok és nem is volt itt más, csak az elődöm, aki szintén lány, akkor elkerekedett a szemük.
Sajna sokszor duplán annyit kell küzdeni azért, hogy elismerjenek, csak azért, mert nem fiúnak születtem.

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#6074) lesaux válasza badgirl (#6073) üzenetére


lesaux
veterán

a pasik többsége (tisztelet a kivételnek :R ) a nőket műszaki analfabétának hiszi.
Mert a nők többsége (tisztelet a kivételnek :R ) műszaki analfabéta.

(#6075) Integra válasza badgirl (#6073) üzenetére


Integra
titán

az egyik kollégám épp most magyarázta telefonon egy nőnek hogy a google-t hogy kell használni hogy hogy találjon meg az első oldalon egy linket...
fél órán át majdnem.
reménytelen volt..
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6076) #54715584 válasza ML320 (#6072) üzenetére


#54715584
törölt tag

a 4-es pontban az igazsag, te kis flortolos :))

(#6077) badgirl válasza Integra (#6075) üzenetére


badgirl
csendes tag

Mi nők nem szégyenlünk segítséget kérni, ha nem tudunk valamit. Ellentétben a pasik csak akkor hozták be a gépüket, ha már reménytelenül elszúrták az egészet... :F

feminista mód off :)

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#6078) lúzer válasza lesaux (#6074) üzenetére


lúzer
veterán

ott a pont.
egy kivétel van: exceles témában nagyon nyomja egy csaj (legalábbis annak nézem)
de ez ritka

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6079) TheReMiXeR válasza badgirl (#6073) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Erre egy tegnapi érdekesség...

Csajszi vett egy gépet, kb. 20-22éves lehetett, nem volt bombázó se, meg az esetem se, meg boldog családapa vagyok... ezek az előzmények részemről.

Szal csaj vett egy gépet plusz egy 19es LCD-t... Kezében egy Ikeás kék zsák.
Kérdezem, nem lesz ez nehéz? Kocsi vagy taxi? Nem, gyalog és ráadásul Gödöllő másik felébe... No, mondom lovag leszek, úgy is zárás után autózom egy picit, időre megyek valahová, belefért volna eme ingyen fuvar.
Csajnak kikerekedett a szeme és addig magyarázott, hogy nem nehéz meg minden, hogy csak csak betuszkoltuk a zsákba a gépet a 2 szatyornyi dobozzal illetve a másik kezébe a nagy monitort dobozzal.

Szerintem nehéz volt, de hát azt vettem észre, hogy félt tőlem a csaj.
Azt hitte meg akarom dugni??? Vagy mi???
Az a baj, hogy így leírva nem lehet átérezni azt a "légkört" amikor valaki menekül egy bizonyos dolog elől.

Gondoltam magamban, egy darabig nem leszek megint lovagias. Szerintem félre értette a gesztust... Vagy rossz élményei vannak... hmmm

(#6080) #54715584 válasza TheReMiXeR (#6079) üzenetére


#54715584
törölt tag

de at lehet erezni, csak jo lenne tudni a miertjet is a dolognak...

(#6081) lúzer válasza TheReMiXeR (#6079) üzenetére


lúzer
veterán

természetes reakció, nem kell túlreagálni
szvsz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6082) badgirl válasza TheReMiXeR (#6079) üzenetére


badgirl
csendes tag

A gyengébbik nem néha elég bizalmatlan tud lenni.
Ötven kilós kiscsaj létemre én is inkább cipekedek, ha nem ismerem az illetőt annyira, hogy megbízzak benne. Meg aztán ki tudja, hogy mi történt volna, ha megjelensz náluk. Lehet, hogy téged féltett :P
Annyi rosszat lehet hallani mostanában, hogy érthető az ilyen elutasító reakció.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#6083) #54715584 válasza badgirl (#6082) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem biztos, hogy mi, hanem inkabb ki varta volna :)

(#6084) ML320 válasza badgirl (#6082) üzenetére


ML320
aktív tag

Eladók vagyunk, nem rendőrök :D
A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve, tehát erről ennyit.

Tegnap én meg egy pasinak magyaráztam fél órán keresztül a madzingok bekötését. Lehúzta a csatlakozókat az alaplapról, mert a gép csak a reset gombbal indult. Még logika alapján sem tudta kikövetkeztetni, hogy a resethez a reset, pwr-hez a power, stb.. És már magamban bőgtem, de akkor sem sikerült. Ja, és a bekötést sem tudta letesztelni, mert az áram alá helyezés után azonnal automatice indult a gép.
Mondom: BIOS!!! Szerencsére mennie kellett dolgozni, így lerakta, de holnap reggel jön. Már bejelentkezett. :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#6085) blueMerle válasza Balinov (#6065) üzenetére


blueMerle
veterán

De miért?! Csak azért mert nálunk nincs ArtisJus matrica?! :Y

(#6086) ML320 válasza blueMerle (#6085) üzenetére


ML320
aktív tag

Pontosan! Ezért rendel minden magánfelhasználó tőletek, vagy cseh illetve román földről. Én is.
Hivatalosan a boltban csak felmatricázott cucc lehet. Az meg drága.

Ember tervez, Isten perverz...

(#6087) blueMerle válasza ML320 (#6086) üzenetére


blueMerle
veterán

Aztamindenit! Beindítok valami ilyesmi bizniszt ;] :D

(#6088) TheReMiXeR válasza blueMerle (#6087) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

plíz kontakt for me :))

ui.: vicceltem ;)

[ Szerkesztve ]

(#6089) gozso válasza blueMerle (#6087) üzenetére


gozso
senior tag

megy ez mar regota....

kis falu, kb 1000 fo es 5 ember foglalkozik vele. egy kanal vizben megfojtanak egymast...:(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#6090) Rover623 válasza TheReMiXeR (#6079) üzenetére


Rover623
félisten

Szerintem nehéz volt, de hát azt vettem észre, hogy félt tőlem a csaj.
Ahogy te kinézel, nem csodálom...;]
;)

primus inter pares

(#6091) Shadows


Shadows
senior tag

srácok, ilyen kéne. Hol tok ilyet?? nem találok sehol azé meg egy szervert nem veszek :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6092) lúzer válasza Rover623 (#6090) üzenetére


lúzer
veterán

én csak a #2 hsz alapján képzelem el:
193cm/135Kg vagyok, nem kis darab, általában egy picit elrettentő a látványom.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6093) nyunyu válasza Shadows (#6091) üzenetére


nyunyu
félisten

HRP.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6094) Nyugdíjas válasza Shadows (#6091) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha kapsz ilyet,akkor megtennéd, hogy jelzel?:B
Elég baba,én is néztem már,csak még valahogy nem volt affinitásom utánamenni a dolognak. Valyon halk lehet? Van vele személyes tapasztalat is, vagy neked is csak a szemednek teccett meg?:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6095) FehérHolló válasza Shadows (#6091) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt van az asztalon.
Nem túl halk, de kényelmes. Dell PC-khez adják. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6096) nyunyu válasza Nyugdíjas (#6094) üzenetére


nyunyu
félisten

Kemenyebb, mint a Logitechek, nem olyan kenyelmes rajta gepelni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6097) adik


adik
őstag

Ma nekem volt két szép esetem.
egyik.
Lányka bejön, mond egy rakat rövidítést, hogy milyen wlan kártya kell, hogy melyik chippel, stb. Mondom ok, de az nincs, inkább ajánlanám azt, hogy.... Elpirul, majd közli, hogy najó, igazából csak bevágta a szöveget, az öccsének kell a device, szóval keresztkérdéseket hagyjuk :DDD
másik.
Egy borítékkal és egy 2,5" digifényképezőkhöz való 3db-os védőfóliás csomaggal bejön a csajszi, majd a köszönési rituálén átesve kiveszi a borítékból a Békéltető Testület határozatát, miszerint az augusztusban vásárolt lcd védőfólia árát térítsem meg, mert a minősége nem az elvárt. Igen, egy 1500 huf termékről beszélünk. Visszaadtam a vételárat, a megmaradt 2 védőfóliát meg feltettük a mobiljainkra - tényleg nem tenném fel a fényképezőmre (Pentax K10D, arra azért akármit már mégse), de azért már mégiscsak-csak

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#6098) TheReMiXeR válasza Shadows (#6091) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

itt a cucc amit billentyűnek hívnak :

(#6099) TheReMiXeR válasza Rover623 (#6090) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na nemá, olyna szép legény vagyok :))

(#6100) ML320 válasza TheReMiXeR (#6099) üzenetére


ML320
aktív tag

A bal szélső? Hasonlít valakire...

:D

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.