Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) NwL


NwL
tag

- Mit adhatok?
- Egy fülest!
CSATTTTTTTTT

:DD :D

Na jó, a végét csak gondoltam... De elnevettem magam...

(#6752) nyunyu válasza diegho (#6735) üzenetére


nyunyu
félisten

a konkurencia is meghírdette a csdapc-t 53-ért asszem. sima cerka, valami ótvar lap, 512 ram stb. én ebbe 1 giga rammal minőségi cuccokból rakok össze gépet legalább integrált x1250-el, nem pedig valami via féle fossal...

HRP osztogat most valami csodaPCt 41+faert: Foxconn 945G lap, Celeron 420 (Core2 Single, 1.6GHz), 512 ram, 80GB HDD, LG DVD-RW, Foxconn TLM436 haz, vmi gagyi Chicony billzet, 2 gombos A4Tech eger. (billzet+eger osszesen 1500+fa )

Kicsomagolas+aram ala dugastol szamitva 10 percen belul kerestem a baltat, hogy mindjart beleallitom, olyan qrva hangos a tapja :W

Sebaj, ugyfelnek irodai celra tokeletes.
2 magos procin ugyis kiakadna a rajta futo szallodai program, mert nem birja az Interbase 5. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6753) 1010 válasza nyunyu (#6752) üzenetére


1010
őstag

hrp-től ömlik az igazi *zar

(#6754) eziskamu válasza nyunyu (#6752) üzenetére


eziskamu
addikt

Szerk:
Most már semmi. Nem értettem a fikázást, aztán jöttem rá hogy én a Cherry billentyűzetekre gondoltam, nem a Chicony-ra

[ Szerkesztve ]

(#6755) Shadows válasza 1010 (#6753) üzenetére


Shadows
senior tag

sztem nem rossz meg a chs-se, a parasztnak meg mindegy hogy chiftech vagy codegen. Megy és olcsó, ebből következik hogy tökéletes,

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6756) cbmfan


cbmfan
senior tag

tegnap, amiket kerestek:

- gyertya ladába
- vasaló
- T dugó
- epilátor
- asztali ventillátor
- 5 dugaszos hosszabbító
- kulcskarika
- "ujásbés táncikáló csaj, mer láttam jutyubon"

f*szkivan...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#6757) Kazimír válasza Lenry (#6743) üzenetére


Kazimír
őstag

Mi erre pucoljuk a krumplit, a zöldséget, stb.... és ehhez hasonló felhasználási területeken végzi a papírdarab. :D

Azért krumpli- , vagy diópucolás közben mindíg elolvasom, milyen "kihagyhatatlan ajánlatokkal" bombáztak :D:K

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#6758) Lenry válasza Kazimír (#6757) üzenetére


Lenry
félisten

én azért 3 felé szétválogatom:
-rossmann, dm, egyéb drogériák hirdetéseire vonatkozóan egyértelmű utasítást kaptam a barátnőmtől, hogy eszembe ne jusson kidobni
-a normálisabb papírra nyomott újságokkal ablakot illetve monitort mosok
-többi kuka

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6759) diegho


diegho
nagyúr

jól indul a mai nap. bejövök kómásan. nyitok. beülök a gép elé mondom kapcsolok valami zenét. erre benyit valaki és köszön is vékony hangon. hm mondom ismerős ez a hang. felnézek és az a nő aki után csöpögni szoktunk :D megáll a pult előtt. mondja lemezt kér. erre nézem milyen ruhában van. bokáig érő hosszú valami, elöl szétnyitva, alatta egy olyan rövid miniszoknya, hogy csak lestem és elkezdi a harisnyáját igazítani előttem. 'nyádat :D majd kérdi ilyen hengeres cd tárat tudok-e adni neki, mert otthon szanaszét vannak a lemezei. mondom igen van olyanom is. adok neki ajándékba. erre hú de tündér vagy köszönöm szép napot stb. ó hogy ....nálak meg :D nyáron 1-2szer bejött olyan ruhába hogy lestünk. :))

(#6760) Zofren válasza diegho (#6759) üzenetére


Zofren
aktív tag

persze ha én mennék hasonlo ruhába, tuti nem kapnék üres hengert :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6761) Balinov válasza Zofren (#6760) üzenetére


Balinov
félisten

max telit,utánaddobva... :DD :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6762) TheReMiXeR válasza Zofren (#6760) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ja, skoda 120 hátsó fékmunkahengert parittyából kilőve :))

(#6763) diegho válasza Zofren (#6760) üzenetére


diegho
nagyúr

nem, te fényképpel ellátva kerültél volna fel erre az oldalra :D

(#6764) diegho


diegho
nagyúr

srácok egerből van valaki? fontos lenne.

(#6765) bullseye válasza diegho (#6759) üzenetére


bullseye
addikt

"ó, van itt mindenféle hengeres jóság..."

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6766) diegho válasza bullseye (#6765) üzenetére


diegho
nagyúr

:D lehet vagy 35 a nőci mivel a fia most 8.-as, de úgy 25nek kinéz kb.

Egerből továbbra sincs senki???

(#6767) as_Rock válasza diegho (#6766) üzenetére


as_Rock
őstag

Hozzátok jár az oldalbordám? :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6768) Hequila válasza diegho (#6766) üzenetére


Hequila
őstag

Nem tudom már hol olvastam:

- Anya! Este elmegyek a fiúkkal a diszkóba, ha nagyon sokat iszunk, majd csak holnap jövök haza!
- 13 évesen fiúkkal a diszkóba??? Persze anyád 25. születésnapjáról megfeledkeztél!

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6769) Shadows válasza Hequila (#6768) üzenetére


Shadows
senior tag

nekem 2 éves fiamvan......21 vok a kor nem függ össze a agyi kapacitással :C :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6770) as_Rock válasza Shadows (#6769) üzenetére


as_Rock
őstag

Úgyérted már most okosabb a fiad mint te? :DD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6771) 1010 válasza cbmfan (#6756) üzenetére


1010
őstag

[link]

tessék ajánlott fogyasztói ár 4900ft :))

[ Szerkesztve ]

(#6772) Kemot01


Kemot01
csendes tag

Szokásos Szőke nős poén!

Bejön 1kb 2M magas 140kg szín izom krapek mögötte 1 fullos szöke csajszi :Y !Számítógépet szeretnének stb ki is választják elviszik haza 2 óra múlva jönnek vissza, hogy nem jó a számítogép a csajszi ugy ordított, hogy a szomszédból is átjöttek!gyors összerakom kérdezem minden igy lett összedugva ahogy most van?erre a férj megszólal a feleségemmel csak Én sexelek-ezt poénnak szánta!visszatérve bekapcsolom a gépet mükszik minden rajta az asszonyság nem érti mi is lehet a helyzet szétszedi majd Ő összerakja ujból lásd csodát neki nem megy!erre a férj megkérdezi a csajtól ugyan igy csinálltad otthon is mire a csaj válasza igen, már fordulna felém és folytatná a kiabálást mire a férje hátulról levág neki akkorát hogy azt hittem agyrászkódást kapott és így szól leközelebb a monitort is kapcsold be kedvesem!!!

(#6773) macilaci78 válasza Kemot01 (#6772) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt hiszem, ez szerelem a javából. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6774) Zolás válasza Kemot01 (#6772) üzenetére


Zolás
addikt

Valahol olvastam: Pénz számolva asszony verve jó. Kedves férj is így gondolkozhat. Aztán csodálkozik hogy öregségére a kutya se kíváncsi rá:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6775) Zolás válasza 1010 (#6771) üzenetére


Zolás
addikt

Majd ilyet kérek karira:) Csak ne zörögne ennyire. Igazából a szörnyű az hogy ezt megveszik meg keresik. Már látom a következő multis rekámfogást. Ilyet adunk az akciós sempron procis csodamasinához:) Majd akkor fogsz nagyot nézni mikor ilyet visznek a pcboltba szereltetni merthogy a pc-hez kapta. Ezenúl nem pc-szervíz hanem sztriptízszervíz lesztek. :C

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6776) lúzer válasza Kemot01 (#6772) üzenetére


lúzer
veterán

ne már, ez komolyan megtörtént így?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6777) lúzer válasza 1010 (#6771) üzenetére


lúzer
veterán

az év gagyija :)) :)) :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6778) ML320 válasza Shadows (#6769) üzenetére


ML320
aktív tag

Kisebbik manóm kérdés, hogy megéli-e kétéves kort.

Két deci teát öntött a gépemre... A resetem ragad és nem akar műxeni... :W
A nyomtatóból a cumit vettem ki. Az egerem meg babaruhákba lett öltöztetve...

szerk: off

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#6779) Shadows válasza ML320 (#6778) üzenetére


Shadows
senior tag

én fiamnak a bekapcsológomb a mindene, mert raidmax ninjam-van mindennel a mi világít kék, uv, piros, zöld, tiszta karácsonyfa. Teccik neki.... és örök klasszikus a tv távkapcsolója és a kulcsok :F

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6780) Djuree válasza ML320 (#6778) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6781) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

[OFF]Lányom féléve üti a billt és folyamatosan keresi a "szá"-mot! (számítógép)

Most, hogy 18hónapos, hamarosan éretté válik a Linux rejtelmei elmagyarázásra illetve a hogyan vágjunk vidót Machintos-on című gyorstalpalóra![/OFF]

Asszonyság behozza tegnap a gépét, hogy nem megy az usb. Tényleg nem ment...
Windó frissítést ajánlottunk neki, mikor éppen próbáltuk.
Erre kinyögi, hogy "láttyák, még a videjókártya se jó!"
-miért mi a baj vele?
-hát kilóg a képből!
Kolléga megnyomja az AUTO gombot a Samu LCD-n erre a hölgyemény felkiált :
-EZT HOGY CSINÁLTA???

Puff neki :DD

(#6782) Hequila válasza cbmfan (#6756) üzenetére


Hequila
őstag

Örülj, hogy USB vibrit nem kerestek... ... még.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6783) lúzer válasza ML320 (#6778) üzenetére


lúzer
veterán

egy pillanatra a frászt hoztad rám

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6784) ML320 válasza TheReMiXeR (#6781) üzenetére


ML320
aktív tag

Egy használaton kívüli billt kaptak. Lemostam, nesztek. Lehet ugrálni rajta, püfölni, stb.

A nagyobbik 7 éves. Bejelentette az igényt: rózsaszín gép kell neki, Barbie mintás. Az a hülye apja meg nem felhajtott egy paintbrush festőt... :U Nézett is a gyerek az igények hallatán.

lúzer: nem bántanám őket semmiféleképpen sem. Csak már kivagyok. Csend van a lakásban. Már megint mi lesz a gépemmel :O

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#6785) Zofren válasza Hequila (#6782) üzenetére


Zofren
aktív tag

légyszives ne reklámozd :D bár, az első használatát kotelező lenne éloben megmutatni az általam kiválasztott hölgynek :))
vége a szőke-badár show-nak és egyből ezt nézitek ti is? :D

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6786) lúzer válasza Hequila (#6782) üzenetére


lúzer
veterán

programból tuningolható? :U ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6787) Hequila válasza lúzer (#6786) üzenetére


Hequila
őstag

Igen, de csak a legújabb, m4r3k!t által moddolt, 0.75673672 firmware-rel!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6788) Zofren válasza Hequila (#6787) üzenetére


Zofren
aktív tag

de az csak béta verzio, ha jol tudom.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6789) Hequila válasza Zofren (#6788) üzenetére


Hequila
őstag

Így van, de csak a tuningolhatóság volt szempont, a stabilitás nem :P
Hallottam olyanról is, aki ilyen vibrinek a fordulatszámát 40%-kal, rezgési erejét pedig 60%-al feljebb húzta! Mondjuk akkor már kellett neki adni +15% fesz.t is, amitől kissé jobban fűtött, de nem vészes.
Hallottam olyan pletykát is, hogy m4r3k!t tovább fogja fejleszteni a szoftvert, és a 0.86533 verzióban mégjobb tuningpotenciál rejtezik majd. Pletykák szerint azzal már 50-60%-kal lehet húzni a fordulatszámot, a rezgéserő akár meg is duplázható! Bár akkor már igencsak meg kell kínálni feszültséggel, és valami komolyabb vízhűtés sem árt hozzá.
De lesz a vibrinek dupladildós kiadása is, Kúr 2 Dildo néven jön ki, 69 biten fog kommunikálni a vibromotor a kezelőszervekkel, és a gyártó minden eddiginél nagyobb élvezetet ígér! De ez még a jövő zenéje, meglátjuk mi lesz ;)

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6790) Nyugdíjas válasza Hequila (#6789) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akartam irni valamit, aztán rájöttem, hogy nem találok szavakat :Y :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6791) diegho


diegho
nagyúr

jajj :DDD még jó hogy nem néztem fel a badárék után ide, mert nagyon fájtatok volna akkor :DD

jah ma reggel bejön egy tanár meg a fia. hozzák a gépet. tünetek: fagy. lassú. nem akar netre csatlakozni. mondom ez tipikus winfos halódás lesz. újratelepítem (1 éve neteznek rajta szóval épp ideje) kérdezem valami fontos adat van rajta? nincs mondja a kissrác, lementett mindent. (végre valaki) na mondom akkor kap egy formázást meg egy win reinstallt de még szeretném tesztelni (3dmark + orthos csak hogy tudja hol a helye) és 1-re lehet jönnni érte addigra kiderül most jó lesz vagy nem. elindítom win telepítőt, még ott vannak. apuka okos kérdése: és a régi programokat nem szedem le róla? nézek bután (ez egy matek tanár volt aki nap mint nap használja a gépet) hát mondom most nincs kedvem uninstallálni, inkább megformázom az gyorsabb :)) ő képes lett volna minden progit uninstallálni előtte és úgy formázni :C

[ Szerkesztve ]

(#6792) as_Rock válasza Zolás (#6774) üzenetére


as_Rock
őstag

Addigra már az ötödik ilyen "anyut" fogyasztja, mert úgy gondolja a pénzéért kilóra kapja :DDD És az ilyen típusú nők természetes velejáróként kezelik, hogy "a drágámnak néha eljár a keze" :Y

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6793) BirdPC


BirdPC
csendes tag

2 év után megvolt az első panaszkönyves bejegyzésünk :DDD :

A történet lényege:

Merevlemez, kattog, garancialevelen amit adunk a következő szövegsor található meg:
x éves garancia a telephelyünkön működő szervízben.

Illető valószínüleg a 8 általános után (4 első és 4 második osztály :DDD ) ezt a mondatot úgy értelmezte, hogy a merevlemezt átvesszük azonnal megnézzük és ITT helyben javítom.
Ekkor elmondtam neki hogy igen átvesszük megnézzük, ha rossz elvisszük a beszállítónhoz és kb 10 napon belül cseréljük javítjuk. De nem neki az kell hogy itt a telephelyünkön javítsuk a terméket.

Na erre beírt a panaszkönyvbe hogy az amit a garancialevelen leírtunk az nem teljesült.

Sok locsolót mindenkinek :DD

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6794) BirdPC


BirdPC
csendes tag

A másik okoska:

Vett ma néhány alkatrészt (113000HUF) és a végén benyőgi hogy mennyit engedek a feléből. Mondom miből a legjobb árak vannak itt. De hát annyi mindent vett meg hát 100000ft meg minden. Na akkor engedtem neki 600FTot és fülig ért a szája. A vicc hogy az egészet cégnévre vette :Y :DDD

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6795) sasa311 válasza BirdPC (#6793) üzenetére


sasa311
veterán

Mé nem mondtad neki, hogyha javítható megcsináljátok, ha nem akkor visszakülditek garanciális cserére a gyárba?
Aztán 10 perc alatt megállapítod, hogy nem javítható és megy vissza a gyárba :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6796) BirdPC válasza sasa311 (#6795) üzenetére


BirdPC
csendes tag

igen de neki akkor is az kellet hogy mi csináljuk meg mert a szervíz a telephelyünkön van :O

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6797) lesaux válasza lúzer (#6783) üzenetére


lesaux
veterán

Bennem is megállt az ütő az első mondat után. Főleg hogy volt itt a fórumon egy srác, akinek a kétéves kisfiában rosszindulató májdaganatot fedeztek fel.

(#6798) kicsitomi88 válasza BirdPC (#6796) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Atirtatok mar azt a szerzodest kedves 'ahol az alacsony arak feszkelnek PC bolt' amiben az 5-os pontban az all, hogy csak akkor garancias valami ha eltorom, repesztem es megegetem ? :DDD

Kedves E. N. cegvezeto nem hitte el, hogy akar birosagig megyek. ;)

Tovabbi szep es vevomentes napot nektek a tovabbiakban. ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#6799) lúzer válasza lesaux (#6797) üzenetére


lúzer
veterán

én is arra gondoltam! :((( :O
nem az utána lévő hsz-ekben megmagyarázott atyai dádára

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6800) ML320 válasza lúzer (#6799) üzenetére


ML320
aktív tag

Jóvanna... Itt babusgatom. Egész éjjel sír a foga miatt. De kézben tartom a dolgot, szó szerint. :D

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.