Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) tlac válasza _Erik_ (#5347) üzenetére


tlac
nagyúr

a törvény egyébként azt is kimondja, hogy amennyiben hasonló - semmivel nem rosszabb - paraméterekkel bíró alkatrészre tudsz cserélni, azt bizony a vevőnek el kell fogadnia adott esetben

melyik törvény? :)

(#5352) Balinov válasza tlac (#5351) üzenetére


Balinov
félisten

az uccáé... :)) egyébként ez fogyvédő topik? ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5353) ML320 válasza bullseye (#5346) üzenetére


ML320
aktív tag

A mai nap után már kivan a nemzőszervem az LG-vel is.
A Samsung múlt heti termése:
3db 22" (2232BW) 2 pixelhibás. Egy másik 22"-os a tapadókorongok nyomai ott vannak a panelen. Valamint Vas megyében nincs szervíze.
Az LG-nek van, tehát az én életemet megkönnyíti. Viszont a sokadik 19" L1953TR-SF kerül vissza pixelhibásan. És még az LG hírdeti nagy hangon, hogy milyen frankó ez a 3 napos jófiúsága. AHA!! Ezt is a boltos szívja meg... :((

Ember tervez, Isten perverz...

(#5354) tlac válasza Balinov (#5352) üzenetére


tlac
nagyúr

jah :D
nem, ezért írtam off-ba ;)

(#5355) ML320


ML320
aktív tag

Ja, és hogy lehet a LG-kről azt a négy kapoccsal felfogatott csonkot leszedni?!?!?!?
4 ember 4 csavarhúzóval? :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#5356) _Erik_ válasza ML320 (#5355) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Nagyjából sehogy. Egyébként a 22 colosak cirka 80%-a volt eddig pixelhibás nálunk.

(#5357) _Erik_ válasza tlac (#5351) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Értsd ezalatt, hogy pl. egy ugyanolyan típusszámút kapna ugyanolyan paraméterekkel, ugyanannyi garral, csak mondjuk másik gyártótól. Erre értettem, hogy ezt egy kereskedő (talán még jogosan is) felajánlhatja adott esetben megoldásként. Így már törvényes vagy széthasogatod a szőrszálat még párfelé?

A gördülékeny problémamegoldáshoz nemcsak egy bolt kompromisszumkészsége szükségeltetik ;)

(#5358) tevEeee


tevEeee
csendes tag

Te jo eg.....na igen...van 1-2 szerencsetlen vasarlo de 1-2 szerencsetlen elado is...ha a ketto talalkozik egy uj állat faj születik:)

AMD 64 , 3000+ , 1,28GB DDR 400,MSI NX7600GS,160GB ATA,350W

(#5359) tevEeee


tevEeee
csendes tag

Amiket itt elolvastam;):D egyebkent szerintem nagyon sok bunko elado is van..mint ha o tenne nekem szivesseget azzal h bementem es vasarolnek..flegmazik stb.....nem turom ezeket..olyankor leutom vagy szolok neki,persze a vegen en leszek a f**z..:S:)

AMD 64 , 3000+ , 1,28GB DDR 400,MSI NX7600GS,160GB ATA,350W

(#5360) tlac válasza _Erik_ (#5357) üzenetére


tlac
nagyúr

így már jobban hangzik ;)
akkor lehet gond, ha a másik márkát épp utálja a vásárló :D

(#5361) TheReMiXeR válasza tevEeee (#5359) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

azok nem ismerik a prohardvert se... mert valszeg módosítanának magukon...

egyébként ha mai nap jött volna egy p@raszt, valszeg repült volna a boltból, mert olyan kedvemben talált volna, hogy inkább nem is részletezem...
...reggel nyitás után kaptam a telefont, hogy nagyapám az éjjel eltávozott az örök mezőkre... tudom, hogy ez az én problémám.

(#5362) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Xjakab vet nálam egy Neovo monitort a nyár végén. A monitor kb. addig húzta ameddig gondoltam. 1hónap után se kép se hang. Tulaj egyébként nem a többségből való...

Na, értelmesen megbeszéltük, hogy kap csere készüléket illetve ha nem javítják hanem cserélik akkor lebizniszeljük egy másik márkára, mert hát ecsetelte, hogy csalódott ebben a márkában... No, egye fene...

Ma hívom, hogy kicserélték újra a moncsit és hogy mi lenne helyette... amire rá kellene pengetni vagy 5 ezret, mert hát az LG az ennyivel drágább.
(Ő kimondottan ilyet akart már akkor cserébe, mikor behozta)

Erre kinyögi, hogy hogy-hoyg, hiszen az Ósünben 39-ért akciózzák a monitorokat!!!

Na... Vazze, ez nem az Ósün... ennyi...

Végül kiderül, hogy neki nincs most 5 ezre a cserére.... A végén ő ecsetelte, hogy csak nem olyan rossz ez a monitor, mert hát szép a képe meg minden...

Egyébként érdekességként közlöm veletek, hogy ők bezony nem távolították el a műanyag védő bizbaszt a monitorról... mint a mobilokról, hogy ne karcolódjon :DD

Szal qrvajó ez a neovó mert még védőb@száson keresztül is szép a képe :C
...és azé nem is csalódtak benne akkorát...

(#5363) biga válasza ML320 (#5332) üzenetére


biga
senior tag

Mutass nekem olyan nagykert, ami javít bad sectort :) maximum eltüntet! Az nem ugyanaz! visszaküldeni nekik anyázó levélke kiséretében, hogy adják el másnak "javítottként".

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#5364) Hequila válasza biga (#5363) üzenetére


Hequila
őstag

Javítsatok ki, ha tévedek, de nagyker még csak nem is javít bad sectort... Sokkal inkább a gyár, vagy annak márkaszervize szerintem. Nem olyan egyszerű egy winchester "lelki világa", a nagykeresek egyszerűen szakképzetlenek ilyen feladathoz.
Persze ha logikai bad sectorról van szó, akkor nem szóltam.
Fóliához visszatérve; már több, mint 2 éve fóliásan használom a telefonomat. Mi több; tokban! Akkor én most beteg vagyok?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#5365) sanyixXx válasza TheReMiXeR (#5361) üzenetére


sanyixXx
senior tag

fogadd részvétem :(

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#5366) Nyugdíjas válasza Hequila (#5364) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De azért egy monitor más tészta:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5367) batmab válasza TheReMiXeR (#5361) üzenetére


batmab
senior tag

részvétem.... :(

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#5368) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

batmab & sanyixXx :R

(#5369) TheReMiXeR válasza Hequila (#5364) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Van 2db Samu 226BW-m amire ráírták hogy 3000:1 a kontraszt... ha rajta hagyom a fóliát (ami ezeken nem is volt) akkor ez az érték átváltozik szemkímélő vagy adott esetben szem-edző funkcióba a maga 100:1 kontrasztjával...

Pláne ha Acer a monitor, mert azon még üdvözlet is van. :))

(#5370) as_Rock válasza TheReMiXeR (#5361) üzenetére


as_Rock
őstag

R.I.P.:R

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5371) ML320 válasza Hequila (#5364) üzenetére


ML320
aktív tag

Hát, most hogy megtudtam, már sokkal jobban érzem magam! Az ügyfelek is! Hogy is lehettem olyan balfék, hogy ezt higyjem?
Természetesen, ha a gyár dobja vissza a javított, akarom mondani, teszt okésan a HDD-ket, akkor most már minden rendben... :D :D :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#5372) Mz/ts250@300 válasza TheReMiXeR (#5369) üzenetére


Mz/ts250@300
tag

Az én lg l1919s es monitoromon 5000:1 hez kontrasztarány van feltüntetve a job sarokba eggy matricán.
Mikor vettem azért rákérdeztem az eladó srácra mekkora a kontraszt áránya az kapásból mintha könyvből olvasná 5000:1 hez :W

A világ egy játszótér, és ezt tudod, amikor gyerek vagy, de valahogy idővel mindenki elfelejti.

(#5373) ML320


ML320
aktív tag

Üzenőfalra jött:
"egy ilyen gépet szeretnék venni és azt szeretném kérdezni hogy ezekből az árakból megy e le nyárra?..."

Ember tervez, Isten perverz...

(#5374) Superman válasza TheReMiXeR (#5361) üzenetére


Superman
nagyúr

Részvétem. Isten nyugosztalja. :O

(#5375) bullseye válasza ML320 (#5373) üzenetére


bullseye
addikt

és? totá igaza van, megy le. 2010 nyárra meg fillérekért megkaphatja a most kinézett konfigot

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5376) ML320 válasza bullseye (#5375) üzenetére


ML320
aktív tag

De újként? :F :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#5377) bullseye válasza ML320 (#5376) üzenetére


bullseye
addikt

hát tudod, akadnak olyan cégek... bár ott nem is annyira fillérekért... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5378) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Egyik haver megy egy Miskolci számtech boltba vinyó hűtőt venni:
-Vinyó hűtőt szeretnék,árulnak?
-Igen.
-Milyen árban?
-Minek az magának?
-Hogy hogy minek?
-Nem kell az!

Haver már fogta is az ajtó kilincset.
Azért ez lol. :) Teszem hozzá a polcon keresni kell az árút mert borókát fújdogál a szél a helyükön.

(#5379) Zofren


Zofren
aktív tag

emberke bejön internet után érdeklodni. (mert ugye t- viszonteladok vagyunk) szoval van az akcio, hogy ajándékot kap, ha regisztrál neten. erre:
vevő: -akkor kötök, ha garantálja hogy kapok ajándékot.
én: -nem garantálom, mert nem tudom mennyi van készleten.
-de meg tudja kérdezni, hogy mennyi van még?
-nem!
-ugyfélszolgálaton sem?
-lehetséges, de nem fogom felhivni, mivel egyedul vagyok a boltban, a gépeket javitanám és az ugyfélszolgálat biztos elvenne 15-20 percet, ami jelen pillanatban nincs.
-na de mégis.
-egyet tehetek. (felhivtam kapcsolattartonkat és mondta hogy holnapig még van akcio)
-akkor lesz ajándék?
-nem.
-miért?
-mert holnapig kell regisztrálni és a net 2-3 nap alatt aktiválodik. tehát kiesik a határidobol.
-dehát holnapig van akcio!
-tudja mit? nincs, elfogyott az ajándék!

lehet bunko voltam és elment a konkurenciához netért, de nehogymár én adjak neki majd ajándékot, ha mégse kap.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#5380) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

as_Rock & Superman :R

(#5381) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Mivel szinte semmi nincs a nagykerekben, ezért kezd átmenni a "mindegymivancsak legyenvalami"-vé ez a karácsony. Én spec egy normális vga-val meg alaplappal már nem tudok szolgálni :O (8600GT/GTS illetve Gigabyte P35DS3 és társai)
...az összes olcsó illetve a "gazdaságos és nyerő" cucc elfogyott.

Pedig lenne igény nem is kevés. Pendrájv és ddr2 hegyekben fogy...
...és hegyekben cserélem ddr1-re mivel a sok júzer ezt veszi, mert ez az olcsó közben meg a régebbi kell, mert hát "nem megy bele a lapba"...
Pedig isten a tanum rá, hogy megkérdezem!

tipikus vétel :

-memória mindegy milyen
-mikroesdé mindegy milyen
-pendrájv mindegy milyen

...pedig 1 hónapja még szőrözés volt a gari miatt :))

[ Szerkesztve ]

(#5382) pilóta válasza TheReMiXeR (#5381) üzenetére


pilóta
nagyúr

És a vicc, hogy minden évben ez van, és a kiskerek minden évben nem spájzolnak be november végén, hogy kaszáljanak karácsonykor. Ki érti ezt :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5383) TheReMiXeR válasza pilóta (#5382) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Én spájzoltam, de már az is elfogyott. Többet nem mertem bevállalni, hiszen ha rajtam marad az sem jó.

Egyébként múlt évben ennyire nem voltak üresek a nagykerek...

(#5384) blackvinyl válasza user12 (#5323) üzenetére


blackvinyl
tag

Ma megyek haza anyumhoz, nagybőszen meséli, hogy az egyik partnerüktől kaptak ajándékba mérleget....... :D :D :D kis kézimérleg, úgy néz ki mint egy nagyobbfajta evőkanál, 300g-ig kéne, hogy mérjen......de a power gomb megnyomása után semmire nem reagál és ERROR-t ír ki :C :C :C

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#5385) net84 válasza pilóta (#5382) üzenetére


net84
őstag

mennyit spájzoljak és miből? Ma jött 25-25db 1 és 2gb-os kingston pendrive... az 1gb-osból van 3db, 2gb-osból kb. 7-8db...és eddig 130+db-ot adtunk el csak ebből a kettőből... 17"-os moncsiból 40+, kingmax 1gb/800mhz ddr2 50+ (és nem számoltam azt a 20 konfigot, ami még alkatrészben áll nálunk, mert januárban kell kiszállítani, de most fizetik ki...) tartunk, dvd-írót már nem számolom, gépből foggalmam sincs...még most is van dögivel összerakandó compúter
Mire az előre berendelt 15 alaplap megjött, arra 2-3 szabad készletünk volt. kb. így vagyunk procival, memóriával, házzal, monitorral és VGA-val...

Igaz, hogy ezen termékek effektíve nagyon jó áron vannak, no de akkor is. A bedilizés idén is megvan.

Egy kis szösszenet a kiborulásra:
kölkek vettek egy Gigabyte NX8600GT VGA-t (meg sok egyéb apróságot), majd pár nap múlva visszahozta, hogy zizeg a VGA. :F
szervíz letesztelte, télleg zizeg, igaz a gép venti zaja melett erősen figyelni kell, hogy hallja az ember. Ma bejönnek, hogy elvinnék a VGA-t. Készletről nem tudtam cserélni, javasoltam nekik, hogy vagy januárban visszatérünk a cserére vagy stornózunk. De nekik nagyon sürgősen kell a kártya! akkor sincs :((( lóvé vissza oszt szevasz :))

Na és az ismerősök:
Egyik ismerősnek még egyszer régen (még az előző munkahelyemen) összeállítottam egy konfigot. Már 2 hete megállás nélkül telefonált, hogy mikor megyek megnézni a gépet, mert nincs hang. Megegyeztünk, hogy azon a héten vasárnap du. 2kor csörgessen meg, ha már ő is hazaért, és akkor egyeztetjük, és ahogyan végzek a munkáimmal, hazafele úgyis útbaesik és megnézem, hogy mi van a géppel. 11:45-kor ráült a telefonra és megállás nélkül telefonált. Kb. 2 csengés után kinyomtam, de nem volt rest és már hívott is újra. Felment bennem a pumpa, főleg azután, mikor felvettem és elnézést kért, hogy megállás nélkül hivogat, de a gyerek rágja a fülét, hogy hívjon márfel. Jólvan, hozzád sem fogok odaérni. Bal*asz!
Nyugalom volt, meg rendszerint nem vettem fel a telefont, majd vasárnap véletlenül sikerült felvennem neki a telefont. Megbeszéltük, hogy behozza a gépet. Hétfő reggel helyett délután ért ide vele. Jó! Akkor majd holnap nekikezdünk. Ma már keresett, hogy mivan, mert a gyerek aggódik, hogy nincs gépe, már tegnap fel akart hívni, hogy mikor lesz már gép. Any*d! Nem azt mondtad, hogy hét végére legyen kész? Nem baj, szegény kölök akkor fog nagyot koppanni, amikor meglátja, hogy minden játék "elveszett" a gépről :DDD hát igen! az adatmentésbe nem tartozik bele a közel 30 játék újratelepítése és beállítása...

Haver: megrendelt néhány alkatrészt, majd kérte, hogy építsem be neki a régi házába, ami abban van, azt pedig egy másik házba. Hát jó! Régi és jó ismerős. Elég sok mindent vesz nálunk. A probléma ott kezdődött, amikor megpróbáltam összerakni a másik házikót, amibe be kellene pakolni. A hátulja szétesett, mert a tartó csavarok is ki voltak szedve, az előlapi panel kábeleinek a végéről pedig hiányoztak a műanyag burkolatok...ciki. Visszakapta zacsiba. Tartottam még neki egy gyors hdd beépítő tanfolyamot, és megígérte (pontosabban a felesége ígértette meg vele), hogy nem fog belenyúlni a gépbe és a memóriát és berakja az ismerőse, aki szintén számítástechnikával foglalkozik. Jó! (róla egyébként tudni kell, hogy erőfeszítés nélkül képes fordítva összetuszakolni az alkatrészeket, pl. memória)

Read only...

(#5386) ML320 válasza net84 (#5385) üzenetére


ML320
aktív tag

Na jjjja! És ha jól emléxem, a lapocskára annyi volt felírva, hogy 10-15 db 1 és 2 GB. A 25-ös szám, legalább egy komplett doboz, és még kértem a DTI mellé DT100-at is. Azt is el fogják vinni :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#5387) Dzoli válasza pilóta (#5382) üzenetére


Dzoli
tag

A vásárlók is pontosan tudják mi a szitu, és ők sem tanulnak belőle ;]
Mindig vannak jópáran, akik az utolsó nap akarnak bevásárolni :F
Inkább kiszórok mindent, így leltározni is kevesebbet kell.
Januárban meg jön a friss áru friss árral.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5388) as_Rock válasza net84 (#5385) üzenetére


as_Rock
őstag

Szeretjük az ilyen gyerekeket :K és az apát is, aki nem ken le neki egy tockost, mert elqrta a hangot és még pattog is :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#5389) Ygg válasza TheReMiXeR (#5361) üzenetére


Ygg
senior tag

Részvétem.

(#5390) biga válasza pilóta (#5382) üzenetére


biga
senior tag

Van kivétel. Én főnököm bespájzolt rendesen. Csak az elmúlt 3-4 napon jöttek - csak hogy a jelentősebbeket említsem - kb 120 DVD író (mind IDE. Szóval esélyes lesz eladni). több száz IDE vinyó, cirka 25 felső-közép kat VGA (HD3850-3870, 8800GT-GTS), kb 3-4 tálca 1GB/800 (50db/tálca!), t9bb tucat laptop és monitor. Még ma is áruért mentünk! 2 nappal karácsony előtt!! :U

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#5391) Skynet258 válasza Zofren (#5379) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor épphogy benne voltam: 10-én rendeltem a netet, 17-én bekötötték, ma pedig megkaptam az iPodot :D

https://geekpulse.hu

(#5392) _Erik_ válasza biga (#5390) üzenetére


_Erik_
csendes tag

Mi dettó. Ma reggel harmadszor bevételezünk a héten egy-egy teherautónyi cuccot. Tököm ki is van Christmas-al :(((

Tegnap beesett a "Gump" (apa és lánya) család két tagja egy javításra leadott gépért. Volt nekik egy Vga és egy Ram csere, valamint egy rendszer újratelepítés. Elkezdik végignézni, hogy megvan-e a D:\-n minden cuccuk, illetve kérdezgetnek, milyen lejátszóprogramban vannak most a zenéik? Meg hogy a Total Commanderben megmaradtak-e az ott lévő filmjeik? Nameg, nézzünk bele a Windows-ba is kicsit. Letettem nekik az egeret, aztán játszatok nyugodtan, én dolgoznék közben inkább. Végül, kinyögik, van egy hiba a gépben. Konkrétan a Windows betöltődésekor a felhasználó kiválasztásánál megjelenő világoskék háttér a bal felső sarokban egy kicsit világosabb foltszerű jelenséget mutat, amire egy rendszergazda ismerősük mondta, súlyos hibára utaló jel. Mert egyszer próbáltak leféynképezni TV-képernyőn futó meséket, de az előhívott képeken szintén világos foltok voltak. Szóval, a két dolog hasonló lehet, azaz rossz a PC. Gondolkodtam, megkérem őket, hogy ezt ismételjék el diktafonba is és minden önuralmamat összeszedve, hogy ne röhögjem őket arcon, megkértem, fáradjanak a kasszához inkább fizetni. Mindenesetre javasoltam nekik, feltétlenül tájékoztassák a Microsoft-ot erről a programhibáról (ami ugye nagyban korlátozza is az XP használhatóságát), valamint reklamálják is meg nyugodtan, hogy az operációs rendszer, amiért ők feltételezhetően egy vasat nem fizettek, ilyen fogyatékosságokkal bír :DD

[ Szerkesztve ]

(#5393) Rover623 válasza _Erik_ (#5392) üzenetére


Rover623
félisten

Konkrétan a Windows betöltődésekor a felhasználó kiválasztásánál megjelenő világoskék háttér a bal felső sarokban egy kicsit világosabb foltszerű jelenséget mutat, amire egy rendszergazda ismerősük mondta, súlyos hibára utaló jel.
Az a háttérkép jól sikerült...:C
Itt a PH!-n is előfordult vmelyik LCD totyikban, hogy a lammer a frissen vásárolt monitorát vizslatva felfedezte a "foltot"...egy másik űberokos újonc azonnal lökte a megoldást: az bizony súlyos bevilágítási anomália, vigye vissza a monitort de izibe, és mindenképp cseréltesse ki...;]

primus inter pares

(#5394) Balinov válasza _Erik_ (#5392) üzenetére


Balinov
félisten

Kár,hogy nem tetted meg! Egy új klasszikus született volna matiszpapa,szalacsi,polgárjenő,stb. után :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5395) munky válasza _Erik_ (#5392) üzenetére


munky
őstag

:W részvétem.

hihetetlen mennyi baromságot össz tudnak hordani az emberek. :O

(#5396) Nyugdíjas válasza _Erik_ (#5392) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

És az a durva, hogy erről már nekem is kellett lebszélnem ismerőst,hogy nehogymá visszavigye a tft-t. Merhogy ez ugye súlyos hiba... :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5397) adik válasza ML320 (#5353) üzenetére


adik
őstag

3db 22" (2232BW) 2 pixelhibás.

azok között mostanában nekünk is elég sok van, ami gázos... meg akad 1-2, ami meg be sem kapcsol...

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5398) net84


net84
őstag

One Day Left!

Ma 10 óra körül fószer besétál a boltba, köszön, majd rákezdi:
- csak komplett konfigurációval foglalkoznak, vagy igény zserint is állítanak össze gépet?
- csak igény szerint állítunk össze gépet, előre összeállított konfigurációink nincsenek.
innentől jött a szokásos procedúra, felmérni, hogy mire van szüksége, milyen gépet szeretne (ragaszkodott az AMD-hez és az ATI VGA-hoz. A proci még okés volt, de a VGA már bukós volt)........aztán jött a lényeg:
- mikorra kellene a gép?
- hát lehetőleg minél előbb, ha lehetne, akkor karácsonyra.
- VGA nincs, a többivel nincs gond.
- és össze is tudnák rakni karácsonyig?
- természetesen.
- az nagyon jó, de most még nem fogom tudni megrendelni, mert nincs meg a pénz rá, elviekben ma fogom megkapni.
- :F
- meggondolom még, és ha a pénzem is megjött, akkor holnap reggel idetelefonálok, hogy kell, és akkor még karácsony elött készen lesz?
- elviekben igen (idióta! ha 24-én nyitva lennénk, akkor jönne be?)

mikor kiment csak ennyit mondtam: első!

Késöbb kolégánál telefonon keresett, kolléga kihangosította a telefont, hogy hallhassam én is. (cigizés közben nem volt kedvem vele beszélni)
Valami fura indíttatásból úgy döntött, hogy inkább Intel procis konfig kellene neki, és mondjuk már meg, hogy akkor az milyen és mennyi lenne.
- proci nincs, alaplap van, vga ahhoz sincs (meglepő...)

13:00-kor lehúztuk a rolót, bezártuk a nagykaput, csak a kisajtó volt nyitva, a bolt ajtaja egyenirányítva volt, én ki tudtam menni az úgyfél nem tudott bejönni.
De csak jöttek befele, és szépen vártak az ajtóba, míg ki nem nyitottuk nekik. De egytől-egyig pofára estek.
De teccet, hogy mindenki azt kérdezgette minekután elolvasták az ünnepi nyitvatartást és kinyitottuk az ajtót: - Nyitva vagytok még? - NEM! Holnap reggel 9:00-kor nyitunk.

Read only...

(#5399) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Mi is délben zártunk ma, de még 2 kor hitelt intéztem laptopra, és meg eladtam pár doglot, meg hasonlók...

De hála égnek ez a két nap is eltelt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5400) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szép jó estét;

Picit meglepődtem ma, mikor a (talán legnagyobb) notebook üzletben nem tudták mi az a Dothan/ULV..node ezen hamar továbbléptünk és meglett az "áldozat".
Ami érdekesebb: elvileg 0kmes OS nélküli gép 2006.dec.-i XPvel...szerintetek?
Holnap délelőtt megeresztek egy telefont az üzletbe, kíváncsi leszek a reakcióra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.