Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) #21346560 válasza DeFranco (#15000) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen tudom, azért is írtam, hogy eszi majd a penész, mert igaza volt :DDD

(#15002) cbmfan


cbmfan
senior tag

ááá lecsúsztam a 15 ezredik kommentről :O

:DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15003) DeFranco válasza cbmfan (#15002) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD Észre sem vettem, sorry!

(#15004) cbmfan válasza DeFranco (#15003) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem baj, 20knál majd figyelek :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15005) mongi


mongi
senior tag

újra itt :)
Jogos büntim letudva :D
Bocsánatkéréssel tartozok minden kollégának, hogy a jubileumi 15K-s hozzászólást rám kellett pazarolni, nem pedig valami jó szaftos sztorira :R

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15006) shteer válasza mongi (#15005) üzenetére


shteer
titán

azért korrekt eljárás volt :K mármint a 7 nap korrekt :D

..szerintem jónak tűnik

(#15007) mongi válasza shteer (#15006) üzenetére


mongi
senior tag

az volt :DDD
Neked meg gratulálok a 2900.-ik napodhoz a Ph!-n :C :K

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15008) shteer válasza mongi (#15007) üzenetére


shteer
titán

:Y
köszönöm, nekem fel sem tűnt a kerek szám :) na majd 100 nap múlva, ;]

..szerintem jónak tűnik

(#15009) Intelligencs válasza mongi (#15007) üzenetére

2900. nap... gyerek még. :DDD

The Amiga, Born a Champion

(#15010) Syl válasza Intelligencs (#15009) üzenetére


Syl
nagyúr

Ki beszél ;] :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15011) Intelligencs válasza Syl (#15010) üzenetére

3483: :R

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#15012) cbmfan


cbmfan
senior tag

eBayről 2000 május 22 ér? :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15013) stol


stol
addikt

"Valamiért lassú a gépünk.... 10-15perc, míg betölt. Nem használjuk semmi különösre."

:W

(#15014) Alg válasza stol (#15013) üzenetére


Alg
veterán

A felső képet lenyúlhatom? Kegyetlen ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15015) stol válasza Alg (#15014) üzenetére


stol
addikt

Hajrá :DDD

Norton, avast, meg most néztem, nod is van rajta :DDD
1,7GB ram használat a semmire. Coool. :O

[ Szerkesztve ]

(#15016) bullseye válasza stol (#15015) üzenetére


bullseye
addikt

a háttérben megy a Mass Effect 2?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15017) stol válasza bullseye (#15016) üzenetére


stol
addikt

Autorunba igen :DDD

(#15018) DeFranco válasza stol (#15017) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Neee... ezt nem hiszem el :)))

(#15019) cbmfan válasza DeFranco (#15018) üzenetére


cbmfan
senior tag

dettó. ez tuti fake! :P

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15020) stol válasza cbmfan (#15019) üzenetére


stol
addikt

Az a fura, hogy 3 AV mellett 390 találatot hozott a spybot :DDD

(#15021) cbmfan válasza stol (#15020) üzenetére


cbmfan
senior tag

csak? :D találkoztam már több ezerrel is egy gépen...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15022) stol válasza cbmfan (#15021) üzenetére


stol
addikt

Űűűű annak már saját inteligenciája is volt :DDD

(#15023) Syl válasza stol (#15022) üzenetére


Syl
nagyúr

SkyNet? :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15024) GrandeP válasza cbmfan (#15021) üzenetére


GrandeP
őstag

Simán... a legjobb mikor átteszed másik gépbe és usb-s winyóként keresed rajtuk a rosszat.

Mikor meg visszateszed és arról bebootolva megint rékeresel, ugyanannyi kapsz... :DDD

Mocskos fake internetsecurity szutykok...

Most van egy új fake... rouge internet security...

Az olyan kis aranyaos h meghívja a haverjait is, több száz, trojan és virus...
Majd, mivel h ő elvileg internet security fogja és rejtett-írásvédetté teszi a doksi, a programfiles, és a windows mappákat...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15025) tlac válasza stol (#15013) üzenetére


tlac
nagyúr

ugyanaz a gép? [link]

(#15026) mongi válasza GrandeP (#15024) üzenetére


mongi
senior tag

nem új a rogue már régi(2008-as), igaz trükkös, viszont nem olyan veszélyes az irtása:
a varázsszó MBAM. persze szigorúan elvágott netkábellel, és pincemélyre csökkentett móddal :DD
variációi:
Antivírus XP2008
Antivírus 2010
Internet security 2009,2010,2011,2012

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15027) stol válasza tlac (#15025) üzenetére


stol
addikt

:DDD

Nem, csak hasonló...

"Annyira le volt lassulva a gép, hogy inkább fényképezőgéppel kaptam le, nem volt kedvem screenshottal vesződni."

(#15028) GrandeP válasza mongi (#15026) üzenetére


GrandeP
őstag

Mbam sem nagyon irtotta... ez egy új variáns, alfaj stb..

SAS bírta kiirtani....

Egyébként való igaz h mbam a legjobb, évek óta azt nyomjuk... csak sajnos néha megsérül a portableedisön

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15029) mongi válasza GrandeP (#15028) üzenetére


mongi
senior tag

Akkor ha új variáns, jobb ha készülök, holnap biztos roham lesz megint :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15030) cbmfan


cbmfan
senior tag

hazafelé beugrottam boltba valami billentyűzetért (nem bírta a kiképzést :DDD ). kb. fél órát voltam bent, jövök ki szervizből. látom, hogy egy ember kirakat előtt áll, füstöl mint a gyárkémény, és láthatóan ideges. lekapcsoltam villanyokat, beriasztok, zárom be belső ajtót, rács fel, megyek ki... erre ember üvölt, hogy miért nem engedtem be, láthattam, hogy ő akar venni valamit, stbstb. mutatom neki a zárva táblát, alatta papírt 72-es betűmérettel ráírva, hogy nyitás 11.02.-án szerdán 10 órakor. őt ez nem érdekli, látta, hogy bemegyek, szerinte akkor nyitva van a bolt. dumált még pár percig, aközben bezártam külső ajtót, rács le, bezár, lakat felrak. hallgattam még egy-két percig pampogását, végül megkérdeztem, hogy mit akar venni: két üres CD-t... ajánlottam éjjel-nappalit sarkon, ahol igaz, hogy 50 forinttal drágábban, de van. néz rám nagy szemekkel, kirakatnak pöccenti csikket (krvnyd kcsg), és elrohan. természetesen felvétel van, holnap mutatom főnöknek :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15031) Motion_Blur válasza stol (#15013) üzenetére


Motion_Blur
félisten

pfejjj az ilyennek de megmondanám a magamét :W :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15032) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok Boltosok!

Budapesten keresek olyan megbízható helyet, ahol előnyös áron tudnék vennék "archival" minősítésű DVD-t, lehetőleg Verbatimot. Olyan 8-10 db-ról lenne szó, de a lényeg, hogy ne valami dzsunka szürkeimport hamisítvány legyen, hanem rendes márkás termék, mert az esküvői képeimet szeretném rajta biztonságban tudni pár évtizedig lehetőleg.

Hülyevagyokban néztem, de ott az ilyen termékeknek horror ára van, így benneteket kérdezlek. Tud valaki segíteni?

(#15033) kraftxld válasza DeFranco (#15032) üzenetére


kraftxld
nagyúr

IT media?
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15034) DeFranco válasza kraftxld (#15033) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Háát, itt vagy azt kapom, ami rá van írva, vagy nem... pont az ilyen helyeken sok a hamisítvány, ha jól tudom. De javítsatok ki nyugodtan, ha tévedek, és ez megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#15035) cbmfan válasza DeFranco (#15034) üzenetére


cbmfan
senior tag

tévedsz, ez megbízható. akár számlát is adnak, ha kell.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15036) kraftxld válasza DeFranco (#15034) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekem anno semmi gondom nem volt velük, de annak is ugyanekkora az esélye, hogy boltban kapsz hamisat.
Ilyen fontos adatoknál pedig, 2 vinyó külön helyen + 2 dvd szintén külön meg mondjuk egy online példány, aztán mehet princo-ra is :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15037) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Hogy ontopik is legyek, mult héten volt egy desktop migrációm, a hátam közepére se kívánom őket.
Egy régi ibm workstation-ról ment a hölgy egy tápos acerre (8GB ram, i7-2600, 128GB kingston ssd stb).
Kezdeti gondok: A gép előtelepített win7-el jött, 500GB-os vinyón, alaplapon egy sata port, a kingston clone cd-je nem látja a hálókártyát, usb-n rákötött ssd-t se :W
Végül a régi gépbe be (persze azon is két sata port volt csak, egyiken a DVD), image fel hálóra, ssd be, image vissza.
Frissítések, office 2010, víruskergető fel. A szokásos aláírás, nickname file átrakása, aztán jött a fekete leves :D

LEGÁLIS Adobe Creative Suite CS2 (5 db CD) és Win7 64 bit kombó, már a telepítéskor megtagadta, hogy a Program Files (x86)-ba települ, (x86) kitöröl, telepítés megy tovább.
A régi gépen deaktiváltam, az újon feltelepült, bármilyen program indításakor kéri a serial-t amit persze nem fogad el.
Némi durkálás a fórumokban, kiderült, hogy az Adobe hozzáállása, hogy vedd meg a CS5.5-öt az menni fog, CS2-vel már kitörölheted.... Aztán nagynehezen meglett a megoldás, az egész cucc le, CD-ről újra fel, és a Program Files (x86)-ból csak a zárójeleket kellett törölni.

Még pár progit átraktam (szokásos registry-ből mentett jelszó vadászás mert nem emlékszik rá senki stb stb), után emailek hada, hogy miért nem lett átrakva a Photoshop mentett preset-ek, Filezilla ftp beállítások, meg kismillió ezer dolog.
De ha nem mondtam vagy 20x, hogy nézze meg, tesztelje le, hogy megvan-e minden.
Végül azért csak összeállt, pöcsöltem vele vagy 5 órát.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15038) PH 5.5 válasza kraftxld (#15037) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

A hölgyekkel néha igen nehéz. Volt egy hasonló műveletem a közelmúltban, rendben is volt minden, de utólag két dolgot nehezményezett az igen tisztelt ügyfél:
nem ugyanott helyezkednek el a parancsikonok, mint a migráció előtt és még a háttérkép sem stimmel (családi fotó helyett default).
Másik eset: 40 körüli nő merevlemezt kívánt vásárolni. Felvázolom a lehetőségeket, utána felajánlom, hogy térítésmentesen beépítem, ha elhozzák a gépet. Á, arra semmi szükség, majd a fiam... Oké, elvitte. Másnap tajtékozva beállít, odavágja a pultra a vinyót (üvegpult), és a következő szavak hagyják el a száját köszönés helyett: ez nem működik, ez SZAR (így, kiabálva), azonnal adjuk vissza a pénzét, különben ezmegaz lesz.
Tettem egy bátortalan kísérletet különböző misztikus fogalmak felemlegetésével, például: lemezkezelő, inicializálás, de ezzel is csak a dühét tudtam fokozni. Itt feladtam, vinyó gyorsan bevizsgál (semmi baja), pénz visszaad, viszonlátás. Maximum egérpadot fog kapni legközelebb.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#15039) kraftxld válasza PH 5.5 (#15038) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, ismerős :)
Az még kimaradt, hogy a művelet közepén csillogó szemekkel odaad egy CD-t, hogy ő milyen ügyes volt, a régi gépéről ki is mentette a privát dolgait, majd le is törölte, és itt van állítsam vissza.
Akkor már kicsit furcsábban nézett mikor közöltem, hogy nem nyert, mert egy db parancsikon file-ból nem sok adatot tudok visszamásolni :D
Sikeresen ráhúzta a parancsikont a CD-re, adatot nem.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15040) DeltaPower válasza kraftxld (#15039) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ismerős, láttam már több gigás játékot floppyra "telepítve" ilyen módszerrel :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15041) Lenry válasza PH 5.5 (#15038) üzenetére


Lenry
félisten

ez nem működik, ez SZAR (így, kiabálva), azonnal adjuk vissza a pénzét, különben ezmegaz lesz.

azért meg kellett volna várni azt az "ezmegazt". csak hogy a FogyVéd is körberöhöghesse.

sokadszorra is elcsodálkozok azokon az acélsodronyokon, amik az idegeitek helyén lehetnek. én már attól fölhúztam magam, hogy elolvastam ezt a sztorit, ha ott lettem volna, lehet, hogy a vinyóval csapom agyon, ha velem áll neki üvöltözni :(((

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15042) bobsys válasza kraftxld (#15037) üzenetére


bobsys
addikt

LEGÁLIS Adobe Creative Suite CS2 (5 db CD) és Win7 64 bit kombó

haha, pont ezzel szoptam hetfon reggel, igaz nekem nem jott ossze, de meg megyek vissza halokabelt pakolni a falba lehet kiprobalom ezt a zarojeles torles dolgot.
En csinaltam egy Adobe foldert oszt oda telepitettem, de nem akart mukodni. Elindult betoltotte a pluginokat aztan leallt. Ha torolod a zarojelet akkor csinalt egy kulon Program Files x86 mappat nem?
Nembaj, adobe hirdeti, hogy 200 dolcsiert upgrade 5.5-re. Jah csak nem a 2es verziorol annal vedd meg a teljes full boxot $1500

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15043) kraftxld válasza bobsys (#15042) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, csinál egy külön mappát neki zárójelek nélkül, de működik pöpecül. Ilyenkor olyan szépen beépíteném az Adobe marketingesébe azt az 5 db CD-t :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15044) bobsys válasza kraftxld (#15043) üzenetére


bobsys
addikt

hmm, hat nalam ez nem jott be

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15045) Intelligencs válasza stol (#15027) üzenetére

Bizony, ez az én "ügyfelem" volt! :D

Motion_Blur: Rokon gyerek, most mit csináljak vele, harapjam le a fejét? Mondjuk 1 óra után feladtam, és Win reinstall volt. Ami nevelő eszközt szoktam mostanában alkalmazni, az az, hogy hetekig-hónapokig ülök a gépén, mondván, hogy nincs időm, és csak akkor csinálom meg, amikor már neki kellemetlen a telefonálgatás. ;) Így jobban meggondolja, hogy tönkretegye-e az op rendszert, mert utána megint k. sokáig nem lesz gépe.

Egyszer olvastam be komolyabban rokonnak, amikor egy döglött egeret kellett kivakarnom a gépből, ami több hónapja ott rohadt. Akkor mondtam, hogy ez egyszeri és megismételhetetlen ajándék munka volt. Egyrészről, mert nem igaz, hogy ő nem érezte a szagot, másrészről meg, ezt a munkát ő is elvégezhette volna, ehhez nem kell semmiféle szakértelem, csak gyomor.

kraftxld: Princo, te úristen, ez szitokszó volt a DVD írós időkben! Még egy hasonló tudású lemezzel találkoztam, a rózsaszínű Arita. Már eleve a színe, a haveromnak mondtam is, aki hozta, hogy rózsaszín, WTF??? :Y

Lementett parancsikonokhoz is volt már szerencsém. Amikor egy ilyet meglátok, csak annyit szoktam mondani, hogy részvétem az adataidnak. Ha lenne rajtam sapka, azt is levenném ilyenkor. De azért rendes vagyok, és el szoktam magyarázni, hogyan kellett volna Total Commanderben átmásolni az adatokat, és mi az, hogy parancsikon.

The Amiga, Born a Champion

(#15046) Krisszer


Krisszer
aktív tag

Apám se ért a géphez,ahhoz is segítség kell,hogy hogyul kapcsolja be.Ha lefekszem aludni,10 perc alatt 21-kérdez. :O :O :O :O :O :O

- küldve az Atari Portfoliomról

(#15047) GrandeP


GrandeP
őstag

Friss Winyó és egyéb árakat néztétek ma?

Kicsit betett a 310-es euró! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15048) mongi válasza GrandeP (#15047) üzenetére


mongi
senior tag

Még szerencse hogy nálam euro alapú az elszámolás, 1 500GB-s WB Caviar Sata/600 -as 128 píííz :DD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15049) santaclaus válasza mongi (#15048) üzenetére


santaclaus
csendes tag

128 EUR ???

Az egy kicsit soknak tűnik... Durván 38 000 Ft?

(#15050) santaclaus


santaclaus
csendes tag

Most néztem hogy amit múlt héten hozattam 320GB Samu SATAII HDD-ket ma már potom 50%-kal drágábban tudnám megvenni. Számítottam rosszra a kialakult helyzetben, de erre nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.