Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) kicsitomi88 válasza lúzer (#6850) üzenetére


kicsitomi88
őstag

azzz (de pssszt ! :) )

90 87.5 87.8 87.5

(#6852) Nyugdíjas válasza net84 (#6841) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jólvan, megnyugodtam, asztem egyedül vagyok ezzel(mondjuk titkon reméltem, hogy nem:DDD). Aláírásommal próbálok védekezni ;] , több, kevesebb sikerrel:U Persze ezt boltban nem biztos, hogy etikus kiragasztani az ajtóra:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6853) TheReMiXeR válasza lúzer (#6848) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Pl. én is írtam, hogy tudok adni olcsó gépet... olcsóbbat mint a tecsó...

Csak, hogy lehulljon a lepel mi is van benne az ócsóba:
-Gigabyte 945GCM-S2L lap
-Celeron D420
-1GB/800MHz Kingmax DDR2
-80GB WD SATA vinyó
-LG vagy PIO dvd-rw
-Mtech ház (na ez fos, de mindenkinek elmondjuk, hogy picivel többé már lehet venni valamivel jobbat)
-Genius Xscroll + Kolink PS/2 fekete bill

Ezt kapja meg jóval 50alatt... A lap nem SIS vagy VIA csoda hanem intel... a többi mindnekinek ismerős. Integráltnak integrált, de hát nettelni meg filmezni ez is bőven jó.
Ja és új és garis... Azért nem is olyan rossz ez az összeállítás... vagy tévedek?

ui.: ezt nem Neked akartam jelezni, csak úgy megtörtént... az 50ezres gép nem biztos, hogy hulladék csak nincs rajta 50% haszon...

(#6854) diegho válasza TheReMiXeR (#6853) üzenetére


diegho
nagyúr

én j&w 690g oc lap mert x1250-en már 1-2 játék is elmegy
le1150 sempron
1giga kingmax
wd80gb
pio/lg író
mtech ház+300w fsp
genius bill egér hangfal
gépet szoktam árulni 55-57-ért. de mikor úgy jönnek be hogy a konkurenciánál 53k a fos (via lap, le1100, 512 ram, 80as samu, lg író, mtech ház) akkor nem mindig tudom megmagyarázni hogy +2k a normális táp és a dupla memória, mert van olyan ... hogy átmegy és megveszi ott 53-ért a szart, mint mondjuk nálam ezt 55ért :(

(#6855) FehérHolló válasza diegho (#6854) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te nem a szőnyegbolt vagy? Mit keresel itt? :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6856) diegho válasza FehérHolló (#6855) üzenetére


diegho
nagyúr

nem én régebb óta használom ezt a nevet mint ők, de miattuk került bele a nevembe a "h" betű még a kilencvenes évek elején ;)

(#6857) DeltaPower válasza diegho (#6854) üzenetére


DeltaPower
őstag

ilyenkor jönnek a jó öreg hasonlítások...
suzuki vs volkswagen (opel, bmw, stb)
einhell vs bosch (barkácsolóknak)
rama margarin vs tesco margarin (háziasszonyoknak)
kommersz pálesz vs vilmos
és így tovább...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6858) net84


net84
őstag

tegnap este még egy kicsit rátettek egyesek egy lapáttal...
Tegnap reggel átadtam egy noti+egér+táska kombót, amit pénteken már kifizettek, de a hét végén nem kellett még a gép. A probléma most ott van, hogy nem tetszik az illetőnek (nő) a táska, mert fekete alapon szürke, egyébként formás és praktikus is, tippikus olcsó kategóriás női notitáska, de visszacserélhetné-e egy feketére - ma üzentem neki, ha feketét akar, akkor marad a normál noti táska vagy rendelek neki 30k-ért bőr női kistáskát...

No! erre jön olyan este 10 magasságában egy sms a céges telefonomra. :F
Megnéztem - "Ébren vagy még?" - válasz nem ment, vonzott az ágy :DDD

Ma pedig úgy vagyok, hogy át tudnám aludni a délelöttöt. A kávé-automatától ~4 méter választ el...de fél órája nem bírok felkelni és odamászni.
A rádióban az időjárást jellemezték: sapka, sál, kesztyű - jól indul a nap

Read only...

(#6859) ML320 válasza diegho (#6854) üzenetére


ML320
aktív tag

Gép köll, vazze. Ne mongyá mán neke ollat, hogy ár meg érték. Gőzőm sincs, mijaz. Adom a lóvét, te meg aggyá gípet. Na, itten van az ötven ropi. Ennyit se láttatok, mi? Na, ugyi, a parasztja is tud gípet venni!!! Ööm és bodottá :W

És ezután persze zokogunk. Mert hát nem értik meg, mi a különbség 512MB és 1GB között, 80GB és 160GB közt, meg a többi. A gép az gép.

Ezért szeretjük jobban a közületeket. Ott ez a gép néha eladható 70ért is :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#6860) as_Rock válasza diegho (#6856) üzenetére


as_Rock
őstag

És az e-betűvel mivan? :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6861) diegho válasza DeltaPower (#6857) üzenetére


diegho
nagyúr

akinek autója sincs és vizen meg kenyéren él annak nehéz elmagyarázni ezeket :DDD

(#6862) diegho válasza as_Rock (#6860) üzenetére


diegho
nagyúr

elmehetsz ám... oda :DD

(#6863) nyunyu


nyunyu
félisten

Uffel mai kerdese:
Miert nincs helyesirasellenorzo az ettermi szoftverben?
(Osszesen csak az etlapnal kell a kaja neveket kitoltenie...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6864) Zofren válasza nyunyu (#6863) üzenetére


Zofren
aktív tag

inkább az automatikus szókiegészitést kellene beletenni. :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6865) Pacák válasza nyunyu (#6863) üzenetére


Pacák
senior tag

Mert éttermi szoftverért fizetett. Ha szövegszerkesztő vagy tördelőprogram licenc -et vett volna, akkor lenne benne... :DDD

Nuclear launch detected

(#6866) Balinov válasza Pacák (#6865) üzenetére


Balinov
félisten

erről jut eszembe:
-Hogy hívják a hülye pincért?
-???
-Éttermi fogyatékos...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6867) macilaci78 válasza diegho (#6854) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pillanat, van itt egy 52.499-ért, hátraviszed, memória felez, elad, öröm, boldogság. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#6868) diegho válasza macilaci78 (#6867) üzenetére


diegho
nagyúr

512-es ramunk nincs is már vagy fél éve

(#6869) BirdPC válasza kicsitomi88 (#6849) üzenetére


BirdPC
csendes tag

Vicces hogy még mindig ezt képzeled. Azthiszem ez a megnyilvánulásod sokat megmagyaráz!

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6870) BirdPC válasza kicsitomi88 (#6851) üzenetére


BirdPC
csendes tag

és egy újabb tévedés :(

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6871) net84 válasza BirdPC (#6870) üzenetére


net84
őstag

egy kérdés, és szerintem le is zárhatjátok a vitát (ha meg folytatnátok, akkor irány a Ring topic): kinek lett végül igaza?

illetve esetlegesen használhatnád az OFF funkciót, hamár egyszer nem tartozik ide...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#6872) BirdPC válasza net84 (#6871) üzenetére


BirdPC
csendes tag

Ha jól emlékszem cseréltem neki és én meg bebuktam mert sajnos az égett cucc nem garis.

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6873) kicsitomi88 válasza BirdPC (#6872) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Csak tudnam miert kellett ugyvedig menni. Sorozatosan törvényeket sertettel meg, ez teny, innentol kezdve nincs mirol beszelni. Ha a törveny szerint igazad lett volna nem cserelted volna ki.

90 87.5 87.8 87.5

(#6874) lúzer válasza TheReMiXeR (#6853) üzenetére


lúzer
veterán

na pont ilyenre gondoltam, egy picit jobb házzal!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6875) Vevőjelölt válasza net84 (#6858) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Most kicsit irigylem a problémáidat! Engem reggel kiküldtek egy kőfejtőbe, hogy egy kotróról vegyem le az adagolót. A poén: ha nem lessz működőképes a gép hétfőre, akkor kirobbantják alólla a hegyet!! :K

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#6876) BirdPC válasza kicsitomi88 (#6873) üzenetére


BirdPC
csendes tag

Kezdjük ott hogy nem voltam köteles átvenni a terméket! De megtettem, és hát ezért neked köszönhetően a továbbiakban visszahozott égett törött termékeket már meg sem próbáljuk legaranciázni mert az "kedves"(haha :DDD ) ügyfél ezt a helyzetet is kihasználta. Aki meg ilyenkor jön hogy ügyvéd meg fogy védelem, akkor elmesélem ezt a történetet, és így tudják miért nincs a tönkretett és nem szakszerűen használt termékekre garancia.

Neked meg azért cseréltem mert nem ezen a 20000fton múlik a boldogságunk, voltam már bíróságon ilyen dolgok miatt, és sajnso az az idő amit elvett több volt 20000ftnál! Sőt ilyenkor örülök annak is hogy kijelentetted se te se a közeli ismerőseid nem fognak nálunk vásárolni, így nem lesznek hozzánemértő problémás vásárlóim.

Témában többet nem vbitatkozom hidd hogy igazad van.

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6877) tlac válasza BirdPC (#6876) üzenetére


tlac
nagyúr

Kezdjük ott hogy nem voltam köteles átvenni a terméket!

miért nem?

(#6878) kicsitomi88 válasza BirdPC (#6876) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ilyen hozzaallas egy cegvezetotol? No mind1.

Köteles voltal visszavenni mivel a szerzodesben az all, akkor nem veszed vissza ha NINCS rajta törés-égés-repedés. Elírtad, alaírtad.

Hozzanemerto problemas vasarlo :) lol

Mindegy, hogy ki mit gondol, neked vagy nekem van igazam, a lenyeg, hogy ki tartja be a tvi eloirasokat, es a bíro is csak ezt nezte volna. ennyi.

90 87.5 87.8 87.5

(#6879) gozso válasza BirdPC (#6876) üzenetére


gozso
senior tag

Sőt ilyenkor örülök annak is hogy kijelentetted se te se a közeli ismerőseid nem fognak nálunk vásárolni, így nem lesznek hozzánemértő problémás vásárlóim.

nem biztos hogy ez egy jo hozzaallas itt a ph-n:( :(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#6880) diegho


diegho
nagyúr

mi ebből a tanulság?

1. meg kell nézni mi kerül a garjegyre

2. aki csak úgy "véletlen" letör egy memória lefogató pöcköt, az szerintem ne nevessen azon, hogy őt hozzá nem értőnek nevezik, mert bizony tényleg az... (nekem 10 év sok száz alaplapjában, még egy karcolásnyi kárt se sikerült tennem pedig volt, hogy egy nap közel 20 gépet raktam össze)

3. nem egy fórumra kell járni egymást szapulni

csak ennyit szerettem volna :B

(#6881) kicsitomi88 válasza diegho (#6880) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Valoban le volt torve s en törtem le ami megint egy kulon tortenet de a hiba forrasa nem az volt.

90 87.5 87.8 87.5

(#6882) Zofren válasza kicsitomi88 (#6881) üzenetére


Zofren
aktív tag

asus dobott már vissza nekunk igy alaplapot, hogy le volt torve az IDE csati korul a muanyag keret, de ugye ez nem okozhatott problémát, de a gyártot nem érdekelte. pff neki, azota hanyagolom az asust.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6883) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

...de mi a francért törik le? ok és okozat...

Tudjuk, hogy mi a fizikai sérülés, de még is parádézunk érte.
Ez kb. olyan mint ha beb@szom az LCD monitort ököllel, majd retúr mint faarc és reklamálok, hogy ez nincs ráírva a garlevélre. Ezt még magyarázni is fájdalmas.

Szerintem :W :Y

(#6884) kicsitomi88 válasza TheReMiXeR (#6883) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Mivel a tores semmiben nem gatolta az alaplap hasznalhatosagat igy nem lett volna korrekt arra hivatkozva elutasitani a garit. csak abban az esetben hoztam fel az elirast, mikor azt mondtak de hisz le van torve, de mondom nem azert hoztam vissza mert mas baja van, meg kulonben is, szerzodes.

90 87.5 87.8 87.5

(#6885) net84


net84
őstag

Most akkor mi van? "Letörött" a memória rögzítő füle, de annak semmi köze a hibához? He? ...és az alaplap melllllik része égett meg? véletlenül csak nem az a memfoglalat, aminek nem volt rögzítőfüle?

Vevőjelölt - én meg téged irigyellek :) néha visszasírom a régi szép időket, amikor még nem az informatikában dolgoztam...a legjobban a hidegburkolást és a kültéri munkákat - tény, hogy legtöbbször kemény és mocskos munkát kellett végeznem, de munkaidő végén go home, fürdés és pihi - most meg még mindig itt ülök a gép elött, sw-t telepítek és szerkesztek ezerrel

Read only...

(#6886) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

A letores hetekkel a hiba megjelenese elott tortent es azota nem volt memoria abban a foglalatban tehat tuti nem attol volt a hiba. Egyszeruen tonkrement.

90 87.5 87.8 87.5

(#6887) Zofren válasza net84 (#6885) üzenetére


Zofren
aktív tag

veled vagyok. csak én hazahoztam a gépet, amit reggel itthon beraktam a kocsiba, hogy majd melohelyen megcsinálom. na ugy ahogy reggel beraktam ugy vettem ki este. egész nap elment árubeszerzésre meg céges ugyekre. rengeteg ido van még reggel 8ig :) söröm van elég. :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6888) diegho válasza kicsitomi88 (#6886) üzenetére


diegho
nagyúr

ha normálisan lett volna megírva a garipapír akkor simán elhajthattak volna azt ugye tudod?

(#6889) tlac válasza diegho (#6888) üzenetére


tlac
nagyúr

akkor sem

kicsitomi88:

mi volt a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#6890) diegho válasza tlac (#6889) üzenetére


diegho
nagyúr

dehogynem... ha én írok egy olyan garipapírt, hogy csakis fizikai sérülés nélküli dolgot veszek vissza és ő ezt elfogadja azzal, hogy megveszi a terméket, akkor innentől veszett fejsze nyele a számára... persze lehet menni perelni.

(#6891) kicsitomi88 válasza tlac (#6889) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Igaza van dieghonak, de ez volt az en szerencsem, es volt ertelme 30* elolvasni a szerzodest kiskaput keresve :)

Viszont az ugyet intezo emberek, inkorrektseget, hozzaallasat figyelembe veve volt pofam ezzel elohozakodni.

ugyanis a beigert 5 nap helyett 50 van lett belole, es ha rajtuk mulik nincs akkor sem lap ha en nem megyek ugyvedhez.

nem tudom mi volt a hiba, most azt irta itt a forumba, hogy vmi kiegett(nem is erdekel, uj lap megvan es kesz).

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#6892) tlac válasza diegho (#6890) üzenetére


tlac
nagyúr

rosszul tudod
ami törvényektől a fogyasztó részére kedvezőtlenül tér el, az semmis
és olyan törvény nincs, hogy égési sérülés esetén garanciavesztés

(#6893) net84 válasza kicsitomi88 (#6886) üzenetére


net84
őstag

így már értem, tehát a letört rögzítős memóriafoglalatnak a hiányzó pöckön kívül nem volt semmi gondja...
1. tény volt a fizikai sérülés
2. bizonyítani, hogy a sérülésből következett a meghibásodás, azt garidőn belül (legalábbis annak egy adott részéig - ennek most nagyon uttánna kellene ilyenkor gondolokdnom :) ) a kereskedőnek kell igazolnia független szakértői véleménnyel...
vagy csak azt kell bizonyítani, hogy nem gyártási hibából , hanem a nem rendeltetésszerű használatból következett a meghibásodás? No ezt ki kell holnap bogoznom :DDD
3. az elírt garipapír egy nagy baki, és egy hatalmas kibúvó
4. tény, hogy a nagyker/gyártó felé ha van gondja, ha nincs gondja, a fizikai sérült alkatrész nem garos (vagy nagyon kis esetben :D )

5. elfogyott a vaníliás shake-em és a hasábburiból sincs sok, ami van, ammeg ellett sózva, így megyek aludni... :DDD :))

6. egyes törvényeket egy kicsit aktualizálni kellene...lobbi folyamatban, már csak 1-2 milliárd kiányzik és sinene vagyunk (vagyis buszon, mert megint sztrájk lesz)

lúzer - nincs kádam :DDD zuhany megvót a vacsi utáni cigit követően

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#6894) lúzer válasza net84 (#6885) üzenetére


lúzer
veterán

sz.rd le, és irány a kád ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6895) diegho válasza tlac (#6892) üzenetére


diegho
nagyúr

persze... lehet pereskedni... de te ezek szerint egy baltával kettévágott lapot is átvennél garanciába? :U

(#6896) nyunyu


nyunyu
félisten

Ne is mondjatok, tegnap majdnem elhajtottam egy ugyfelet az anyjaba.

Csilivili Balaton parti kavezo, tulaj fikazza, hogy mar masodszor doglik be rendszere azzal, hogy nem megy a nyomtato, nem azert fizetett egy valag penzt, stb.

Tudni kell rola, hogy tolunk csak az erintokepernyoket, meg a nyomtatokat vette, pincergepeknek meg valami bontoszokeveny Dell GX110-eket szerzett mashonnan, mondvan ugy sokkal olcsobb a rendszer.

Kezdjuk azzal, hogy a monitorok felfurva a falra, maguk a gepek meg ket helyseggel odebb, 2m magasan figyelnek egy polcon, a szemelyzeti WC folott.
Minden bekabelcsatornazva, gipszkarton mogott...

Ugyhogy kollegaval ketten ugy tudtunk csak dolgozni 3 oran keresztul, hogy az egyikunk nezte a monitort, es diktalta, mit gepeljen a letran allo masik a gepre dugott billzeten.
Hja, nekem fel sem tunt, hogy az irodaban levo egyetlen NEM mukodo billzetet sikerult magammal hozni Pestrol, csak fel ora letrazas utan jottem ra, hogy miert nem csinalja azt a gep, amit szeretnek. :W Szerencsere szomszed varosban vegzo kolleganal volt masik...

Soros nyomtatokabelek szetvag, UTP teszterrel bemer, mindket kabel jo, csatikat visszaforrasztottuk.
Nyomtatok ontesztje hibatlan, latszolag minden rendben, de tovabbra sem nyomtat.

Hirtelen otlettol vezerelve kollega felcserelte a ket nyomtatot, jeee, ugy mukodik.
Gyorsan levontuk a kovetkeztetest, hogy a nyomtatonak elszallt a soros portja, nalunk levo zsiruj nyomtatobol soros panel kivesz, rossz nyomtatoba atrak, muxik.

Osszeraktuk a rendszert, mindent 3x leellenoriztem, meg azt is, amit kollega mar atnezett, hogy 1000%-os legyen a rendszer.
Hiaba, en maximalista vagyok, kollegakra ez sajnos nem jellemzo

Tulaj meg elkezdett magyarazni, hogy egy masik kollegam pont ugyanezt az alkatreszt cserelte par honapja (*), meg igy gari, ugy gari, mi van akkor, ha megint tonkremegy, draga volt, blabla.

Erre szoba hoztuk, hogy jo lenne, ha atnezetne a foldelest, mert akarhany fem berendezesi targyhoz nyultunk hozza, az valahogy mindig megcsipett. (Kollega parszor majdnem eldobta a Dell vasakat a letra tetejen...)
Engem is megrazott a fem pultjuk, meg az alu monitorburkolat.

Tulaj erre kiakadt, hogy de hat o masfel misit koltott csak a Siemens villanyoraszekrenyre, meg ilyen komoly erintesvedelem, olyan komoly engedelyek, ne akarjuk mar erre fogni a hibat, biztos statikus elektromossag.
Ja, 5 percenkent feltoltodik a farmer+farmering kombo, mi?
Pultos csaj is panaszkodott a pultra...

Mondtuk neki, OK, lehet, de szerintunk megsem koser a cucc, nezesse at villanyasszal, mert csak ugy magatol nem szokott elszallni a nyomtato soros portja, csak akkor ha tulfeszt kap.

Szoba kerult a gari, hogy a 4 ora szopasunk+alkatreszcsere az vajon fizetos-e.
Nana, hogy nem akarodzik neki fizetni, mondvan a mi sarunk, hogy megint tonkrement a "draga" nyomtatoja, hiszen ott van elotte a masfel millas villanyoraszekreny...
Kiegyeztunk annyiban, hogy a megjavitott nyomtatoja melle raktunk egy uj tapot, raadasul atraktuk az eddig hibatlan nyomtatot az allandoan meghibasodo helyere.
Igy ha legkozelebb megint az a nyomtato szall el, ami eddig is, akkor komplett nyomtatot csereljuk gariban, de ha a masik, ami eddig jo volt, akkor viszont tudni fogjuk, hogy az egyik bontoszokeveny gepe nyirja folyamatosan a rakotott soros eszkozoket, es akkor kiszamlazzuk az osszes eddigi szervizoradijat+alkatreszt...

(*): O nem finomkodott 2x3m PS2 toldoval, hanem letepte a kabelcsatornat a falrol, aztan atdugta a lyukon a billzetkabelt :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6897) tlac válasza diegho (#6895) üzenetére


tlac
nagyúr

jól kivágtad magad...

(#6898) finest válasza tlac (#6897) üzenetére


finest
őstag

Vannak azért gari terén furcsa dolgok. Vissza kellett küldeni egy Giga P35-ös lapot az NK-ba, mert elindul-leáll-elindul. A srácok bevizsgálták és kiderítették nagyítóval (sic!), h két pin el volt görbülve a S775-ös foglalaton, és hogy így ez már nem is annyira lenne garis...
Eszembe jutott a nagyítóról, ill. hogy én nem nagyítóztam, a kabaré történet, h ki akarják hívni a szerelőt, aki megkérdezi, h forrasztó ónjuk van? Akkor már csak forrasztó páka kell...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6899) lúzer válasza finest (#6898) üzenetére


lúzer
veterán

de ha nincs, besegítenek :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6900) lúzer válasza diegho (#6895) üzenetére


lúzer
veterán

azért égési sérülés más

és hogy keletkezhet?
1. kigyullad egy alkatrész
2. user kályhába teszi

1re szavazok

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.