Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) BirdPC válasza kicsitomi88 (#6798) üzenetére


BirdPC
csendes tag

Nem nem hitte el csak nem érdekelte ;]

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6802) kicsitomi88 válasza BirdPC (#6801) üzenetére


kicsitomi88
őstag

"Óriási röhögés"

90 87.5 87.8 87.5

(#6803) lúzer válasza Hequila (#6782) üzenetére


lúzer
veterán

ez se kutya

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6804) diegho


diegho
nagyúr

[link] most fényképeztem, i love tavasz

(#6805) macilaci78 válasza diegho (#6804) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem hardver, de tanulságos:
Bejön a tag, egy minőségi eszközhöz szeretne kiegészítőt venni max 40k értékben, mondja, mit.
Mondom, 29k, de kifogytunk belőle, 2.3 hét múlva lesz, vagy van 40,5k-ért. Á, az sok, mi van még. Mondtam, 55k-t hagyott itt és várja a 29k-s cuccot is. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6806) nyunyu válasza diegho (#6804) üzenetére


nyunyu
félisten

Ahhoz kepest, hogy '97 augusztusban havas eso esett nalunk, egesz jol allunk. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6807) Solten válasza diegho (#6804) üzenetére


Solten
addikt

:Y

Saor Alba

(#6808) diegho válasza nyunyu (#6806) üzenetére


diegho
nagyúr

én asszem 95-ben április 1-én 5 centis hóba mentem szombaton be a suliba focizni :D

(#6809) BirdPC válasza kicsitomi88 (#6802) üzenetére


BirdPC
csendes tag

Ha valamit tönkretesz az ember akkor nemtudom miért másokat okol a saját hibáiért!!!? :(((

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6810) azbest válasza BirdPC (#6809) üzenetére


azbest
félisten

Priv ment neked.

Boltosok, majd mindeki nézzen rá a weblapjára nem tartalmaz -e vírus telepítő scriptet a forrása. Bird a 2. a hónapban akinél belefutottam. :W
Itten egy példa, miről beszélek:
http://encse.freeblog.hu/archives/2008/02/05/shapgvba_ejtfc/

[ Szerkesztve ]

(#6811) kicsitomi88 válasza BirdPC (#6809) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ha valaki sorozatosan törvényt sért nem tudom mi alapjan ró nekem fel barmit is :U

90 87.5 87.8 87.5

(#6812) Pacák válasza ML320 (#6778) üzenetére


Pacák
senior tag

Vót itt PH! -n valami kúlermaszter "ammo" becenevű házikó tesztje. A gombok a dög tetején, mindegyik saját védőkupak alatt. Amolyan igazi bolondbiztos kiépítés, mintha tűzszerészeknek vagy modern tüzérségnek készült játékszer lenne. Nnna egy olyan kellene! Merthogy a kicsi Pacák után hamarosan érkezik hozzánk egy még kisebb Pacák. Akkor jaj lesz a szerkezetnek az íróasztal mellett. :DDD Ez csak amolyan vevőoldali mélázás, nem vagyok boltos. :D

Nuclear launch detected

(#6813) net84 válasza azbest (#6810) üzenetére


net84
őstag

akkor azoknál a honlapoknál elég nagy balhé lehet (mint készítésileg, mint biztonságilag...)

...és egy kis szösszenet a nyuszi alatt:
mai napon a forma1 ismétlését nézve kb. 4szer kerestek - nem bírom megérteni, hogy a rákba nem tudnak egyesek nyugton maradni. Haza kell vágni a rendszert, de adatmentés nulla, és akkor jönnek a hülyeségekkel:
- beraktam a mobilrack-be a hdd-t, de nem ismeri fel a gép, utánna átraktam master-re, de akkor meg a rendszerhdd tűnt el
minekután javasoltam nki, hogy kedhetné azzal, hogy megnéz, hogy mire kell jumperelni a mobilrákba a hádédét, uttá felhívott megint
- most bekötöttem mobilrack nélkül, el is indul a gép, fel is ismeri a windows, de mindenáron formázni akarja, azt mondja, hogy nincs rajt semmi.
elkezdem neki magyarázni, hogy valószínüleg logikailag sérült a hdd, elszállt a partíció, kérdezze meg az ismerősét (mivel még a hdd sem az övé), hogy mennyire fontosak neki az adatok, mennyit szán a visszamentésükre
no ekkor derült ki, hogy a hdd-ről egyik pillanatról a másikra tűnt el a rendszer - jaaa! akkor kellene egy hdd tesztet futtatni, erre a válasz:
- akkor elkezdem az xp-t telepíteni, és ha a szokottnál lassabban formáz, akkor kuka?
(na kb. itt lett elegem, mert ekkor kezdődtek a kerékcserék, és inkább arra figyeltem)
ja! vagy esetleg egy hdd teszt?
- inkább formázok....
még pár percig kérdezgetett okosat, majd végre lerakta

a két hívása között volt még egy-két idióta telefonom, de azok arra sem érdemesek, hogy leírjam őket - vagy szebben fogalmazva nemnagyon emléxem rá, csak arra, hogy akkor volt egy-két szép előzés a futamon :DDD

...és még reggel tök jól éreztem magam, hogy 2. napja nem keresett egy idióta sem telefonon! :(

Read only...

(#6814) biker


biker
nagyúr

nem boltos vagyok, de ezen megborultam.

emberke hív, a készülő weblapja így meg úgy nem lehetne e kisebb, mert a monitorján nem látszik a lap alja.
(eleve már agy felbasz, mert nyilván nem mindenki ugyanakkora monitoron ül)

- ugyan mondd már el, hogy a te 22" LG monitorodon miképp nem fér ki, ha nekem a 15"-on kifér? (én 1024x768)
- hát én 1280x720-ban nézem, mert így messziről is látom :Y :Y :Y :W :W

fasznak ekkora monitor akkor??? vegyen projektort és 640x480-ba tök jó lesz.
eleve 1280x800 a szabályos képarány a monitorjára, nem a 720, tehát nem elég hogy mosott pixel, még legyen torz is. király...

ja, és a telefonszám ne legyen zöld telefonnal kitéve.
mondom mi van??? semmi ilyet nem raktam fel, küldj szkrínshotot.

persze hogy a skype phone plugin volt a firefoxon :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6815) Nyugdíjas válasza biker (#6814) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezen a 24-es monitort megvesszúk jódrágájé,aztán 1024x768-ban nézzük, mert úgy jó messziről, nekem is mindig felszökik a vérnyomásom. Hogyazajó... ;] azilyennek!

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6816) adalbert1 válasza Nyugdíjas (#6815) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor már inkább egy Lcd tv-t venne ilyen célokra az adott delikvens. Nagyobb képátló olcsóbban is kijönne (feltéve hogy nem a leggagyibb, legolcsóbb 24-est vette).

(#6817) lúzer válasza azbest (#6810) üzenetére


lúzer
veterán

nekem is bepofázott a nod!
csak lestem :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6818) BirdPC válasza kicsitomi88 (#6811) üzenetére


BirdPC
csendes tag

A történet röviden:

AMD alaplap memória foglalat elégetve, nem cserélve azonnal és ezért fenyegetőzés. Egyébként ezt a hibát csak külső behatással lehet elérni!

Mégegyszer aki nem ért vbalamihez minek nyúl hozzá?

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#6819) Lenry válasza BirdPC (#6818) üzenetére


Lenry
félisten

talán fordítva került bele a RAM? :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6820) Coyote2000 válasza Nyugdíjas (#6815) üzenetére


Coyote2000
őstag

ez engem is kinyír idegileg, de kezdem megérteni ezeket az eseteket is...
Pl. őseimnek nem volt elég nagy a 17 colos CRT, mondván, hogy alig látják a betűket (1024x768). Mákjuk volt, valami vállalati cafeteriában ingyen kaptak egy 20 colos TFT-t, nagy batár samsungot... belőttem nekik, de sehogyse volt jó... erre kiderült hogy 1024x768-ban tetszik nekik (szerencsére legalább 4:3-as), és normál távolságból (30-40 centi) nézik...

Először a tököm ki volt, hogy mekkora égő dolog már, de aztán rájöttem hogy jó ez így. Majd ha én is 50 éves leszek, akkor majd nekem is lesznek ilyen hülyeségeim. 26 évesen hogy is érthetném meg, hogy milyen az, amikor 17" @ 1024x768-on túl picik a betűk... :F

[ Szerkesztve ]

(#6821) Nyugdíjas válasza Coyote2000 (#6820) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igen, az én szüleim is igy nyomják. Nem is az "idősebbekre" gondoltam, mert sajnos vannak fiatalabbak is, akik igy tesznek...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6822) Coyote2000 válasza BirdPC (#6559) üzenetére


Coyote2000
őstag

bocs, de nagyon gáz ez az IT-guru flegmázás... sztem ez nem az "ügyfélnek" égő.
Mostanában elég nagy divat lett más emberek lenézése a számtech-tudorok körében, csak azért mert valamit rosszul szólnak/rosszul tudnak, vagy egyszerűen csak kifelejtenek.

Aki ilyesmit tapasztal magán, az gondolkozzon el, hogy ő is csak ember... azért mert informatikában jártas, attól még nem felsőbbrendű...

Nekem is informatikus végzettségem van, és nagyon felb@sz idegileg, amikor látom hogy parasztul beszélnek a laikus vásárlókkal a számtech-boltosok. A legtöbb amit tehetek ellene az az, hogy nem abban a boltban hagyom a lóvémat...

Tisztelet a ritka kivételnek :R

(#6823) Mr X válasza Coyote2000 (#6822) üzenetére


Mr X
veterán

Szerintem semmi sértő nem volt abban a hsz-ében.

(#6824) Lenry válasza Coyote2000 (#6822) üzenetére


Lenry
félisten

akiben látja az ember a szándékot, hogy megpróbálja megérteni azzal nem beszél senki se flegmán, hanem megpróbálja legjobb tudása szerinte elmagyarázni neki. aki úgy kezdi, hogy én sose fogom ezt megérteni, és hiába mondod neki, h "de nem bonyolult" azzal jó hogy tele lesz az ember töke
aki nem próbál meg okoskodni, hanem belátja hogy nem ért hozzá, és nem szól bele hülyeségeket, azzal mindjárt más dolgozni, mint aki beleokoskodik, és azzal is tele lesz az ember hócipője, és ha reggel 8-9-kor egy ilyennel kezdesz, akkor el van szabva az ember egész napja és meg lehet érteni, hogy ingerültebb... (jó az is igaz, h szerencsétlen júzer honnan tudná, h már reggel felb*szták az agyam és nem rá vagyok dühös)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6825) VR6-Fan válasza Coyote2000 (#6822) üzenetére


VR6-Fan
veterán

ha te asztalos vagy fogsz házat építeni(tegyük fel hogy nem faház..)?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#6826) Coyote2000 válasza Lenry (#6824) üzenetére


Coyote2000
őstag

ezzel egyetértek, aki okoskodik az más téma... Ismerem az ilyeneket is. A lenti hsz-ban nem ilyen volt, csak egyszerűen tévesztett az "ügyfél", nem hiszem hogy ezért le kell húzni, hogy mekkora béna...

(#6827) Coyote2000 válasza VR6-Fan (#6825) üzenetére


Coyote2000
őstag

nem, de nem is csinálok úgy mintha tudnék. Ugyanakkor a tervező vagy kőműves ne röhögjön már ki azért, mert én csak asztalos vagyok, ha érted mire gondolok. ;)

(#6828) diegho


diegho
nagyúr

azért az aki elfüstöli a ram foglalatot ne pattogjon... ha ő volt a balfasz és én vagyok olyan rendes, hogy megpróbálom neki elintézni a nem garanciális problémát akkor ne neki álljon már feljebb, hogy kell rá várni 15 munkanapot... :U

(#6829) Nyugdíjas válasza diegho (#6828) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát nemtudom hány helyen gariznak le egyáltalán (nem szó nélkül, meg azonnal) égett cuccot.:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6830) diegho válasza Nyugdíjas (#6829) üzenetére


diegho
nagyúr

igen... pont erről van szó. nálam már akartak autókeréknyomos vinyót, kitépett tálcás dvd-t, bevert kijelzős mp3-at stb... nem tudom hol élnek ezek :U

[ Szerkesztve ]

(#6831) VR6-Fan válasza Coyote2000 (#6827) üzenetére


VR6-Fan
veterán

persze a kölcsönös becsület alap lenne!

de ha már a kedves ügyfél azt mondja(hiszi magáról) hogy érthozzá és ráadássul el is rontja a dolgot akkor ne hogy már neki álljon feljebb, de ha még is akkor jó hogy leoltom pöchendien. :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#6832) LifestyleX77


LifestyleX77
csendes tag

Sziasztok, kicsit off a téma, de a lámaság kijön belőle....és ne hidaljatok le tőle... :B
Pécsen tanultam, és suli mellett dolgoztam a helyi Tescoban (akkor még csak az egyik volt), pénztárosként.
/A Tesco egy nagy sz*r szemét multi - de ezt szerintem mindennyiótok tudja - szóval ez csak egy kis mellékes info. ;)

Állok a pénztárban, veszem az árukat sorba - agyhangúan csipog a vonalkód-leolvasó, amikor egyszercsak megjelenik egy 50-es fószer, felháborodással az arcán, kezében egy 2literes műanyag amolyan Tesco-s palack.
Épp vevőkkel foglalkozom, de ez nem zavarja, hanem szinte szó szerint beüvölt, hogy mit képzelek magamról, hogy adhatok el ilyen sz*rt....
Igazából vittkozni sem tudtam vele, mert hát tényleg egy nagy sz*r ott minden, de azért csak megkérdeztem, mi is a problémája a "kedves" vevőnek...
Nyújtja a palackot, és azt mondja:
"...be tudom nyomni az oldalát....!!!"
hát mondom: "a műanyag palackok már csak ilyenek, ezeknek valóban benyomódik az oldaluk - de legalább lehet velük focizni..." :DD (Amúgy egy nagyon nyugodt pali vagyok, türelmes - többek között tanárnak is tnultam Pécsen) - sőt állítólag a humorom is jó....
Erre: "...de akkor ezek szerint kevés benne a buborék, azért lehet benyomni..."

(Nem akartm bedobni a "bubis'" - trükköt, ezért csak elvettem tőle a palackot, és ott helyben egyszerűen felráztam, és az elképedt feje mellett visszaadtam neki:
".....most már akkor nem...." :DDD
Huuuu, kitört a röhögés ott a környezetemben, a hapsi meg nekiállt üvöltözni, hogy hívjam a főnököm....""" Lazán beszóltam neki (mármint a főnöknek) telefonon, hogy "valami ügyfél van itt, és szeretné a "bubit" átcsoportosítani az üvegben...."

Végül a főnök nagy nehezzen kijött, kicserélte az üveget, miközben jól összeveszett a vásárlóval,én meg ott röhögtem mellettük..... :))
Akedves vásárló meg végül annyira összeveszett a főnökömmel is, hopgy egyenesen hívjuk le az áruházigazgatót - mert ilyen szemét módon nem lehet bánni a vevőkkel....
az érdekes csak az volt, hogy amikor végül kijött a fő-fő fej, mondta, hogy én voltam az egyetlen korrekt vele..... :C
Szóval aznap kész voltam teljesen - vagy fél óráig utánna elmentem árut pakolni, mert nem bírtam ki röhögés nélkül.... :DDD

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#6833) 1010


1010
őstag

[link]
:D

(#6834) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintetek van piaca a szutyok leselejtezett külföldről behozott számítógépek árusításának?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6835) lúzer válasza Jégkokó (#6834) üzenetére


lúzer
veterán

50 k-ért új gépet kapni garival, fene tudja, ilyen szegények vagyunk?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6836) Pötyi válasza Jégkokó (#6834) üzenetére


Pötyi
őstag

Szerinted a Marseus Computer [link] miből él? :D

Márkás P4-es (Nem Celeron!), 2 GHz-es gépeket hoznak be RAKLAPSZÁM! Mondjuk ég a pofám, hogy van, ahol már ezeket selejtezik le, mi magyarok meg ilyeneket vagyunk kénytelenek használni, dehát kis pénz, kis foci. Az elmúlt hónapban három olyan konfigot hoztam ki tőlük ismerősöknek, hogy egy Compaq gép, meg egy 17-es HP LCD, bruttó 47.000.- és 49.000,- közti áron!

QNX is cool!

(#6837) gozso válasza 1010 (#6833) üzenetére


gozso
senior tag

ejnye...mit keres ez itt...:DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#6838) eziskamu válasza Jégkokó (#6834) üzenetére


eziskamu
addikt

Ha érdekel egy kivülálló véleménye is: Szerintem is van benne biznic. Pláne ha még egy komolyabb szervíz is áll mögötte. Volt egy hely, ahol 2 éve még a főnök azt mondta, hogy használt cuccokra ő bizony nem adna 1 hónap garit, és el se hiszi, hogy a konkurencia ilyet tenne, most meg 3 hónap / 6 hónap garival árúlnak import használt cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#6839) adalbert1 válasza eziskamu (#6838) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk így nem is nehéz garit adniuk, a konfigok rohadt olcsón kijönnek nekik, csere alkatrész van dögivel, a szállítás is egy darabra lebontva filléres tétel lehet, az egészben a legdrágább talán a konfigot berhelő munkaerő...

(#6840) as_Rock válasza gozso (#6837) üzenetére


as_Rock
őstag

Kész vagyok! :DD
Kollégám most cseszett le, hogy miért nem dolgozok, még letagadni se tudtam, akkorát nyerítettem lalin :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6841) net84


net84
őstag

Szeretném megjegyezni, hogy ma kedd van, nem szerda és nem is csütörtök... :(((
Miért van az, ha valakinek azt mondom, hogy érdeklődjön szerda vagy csütörtök délután, de a csütörtök lenne a biztosabb, akkor bejön kedden kora délután és fapofával megkérdezi, hogy megjött-e az áru....? :W

Read only...

(#6842) shteer válasza net84 (#6841) üzenetére


shteer
titán

me' hülyék!!! :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6843) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Csak azt nem értem, hogy ki adna egy ilyen selejt p4 irodai gépért 40-50 ezret ami sok esetben még csak nem is bővíthető mert nem fér bele egy normális videókártya vagy mert hely sincsen rá.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6844) Zofren válasza Jégkokó (#6843) üzenetére


Zofren
aktív tag

mert van hozzá xp prof matrica és irodába tokéletes. sztem ez egy érv.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6845) Jégkokó válasza Zofren (#6844) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem mostanába egy irodába nem hiszem, hogy ilyen gépek kerülnének már be.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6846) lúzer válasza Jégkokó (#6845) üzenetére


lúzer
veterán

irodába biztos nem
egyébként tényleg nem értem ez kinek éri meg
szinte ingyenhitelre kapni 50k-ért gépet, és 5× erősebb mint a használt

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6847) parandroid válasza Jégkokó (#6843) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Senki. 30e körül viszont reális egy jól megépített, kis fogyasztású komplett minigép, persze kiépítéstől függően. Rengetegen foglalkoznak ezekkel újabban, van benne potenciál, játékon kívül otthoni felhasználásra bármire jók ezek a gépek.

lúzer: Nézz meg egy 3-4 éves IBM Thinkcentre S50-et, és egy akciós teszkógazdaságos 50e Ft-os gépet, és észre fogod venni a különbséget. Na jó, az S50 nem kétmagos, meg nem megy bele AGP-s VGA. Viszont még évek múlva is gép, akinek meg a teljesítmény tényleg fontos, annak meg úgy kell, ha ilyen lowcost teszkós cuccot vesz.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6848) lúzer válasza parandroid (#6847) üzenetére


lúzer
veterán

biztos igazad van, bár nem tecsós gépre gondoltam
annál itt is olcsóbbat adnak, sokan írták

egyébként egyfajta IBM gép biztos remek vétel, csak kérdés, rendelkezésre áll megfelelő számban?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6849) kicsitomi88 válasza BirdPC (#6818) üzenetére


kicsitomi88
őstag

:) A történet hosszabban

Meg vmi

A vége az lett, hogy EN beszart az ugyved leveletol, csokolom. ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#6850) lúzer válasza kicsitomi88 (#6849) üzenetére


lúzer
veterán

ez a bluefish??
akkor kezitcsókolom, és még a weblapjuk is vírusos (volt)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.