Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) net84 válasza Nyugdíjas (#6600) üzenetére


net84
őstag

azt azért nem szeretett volna, azzal kezdte, hogy javasoljak neki valamit, (de amit mondtam, azt vagy nem ismerte, vagy szerinte gagyi volt) de a csííííftek mindig visszakerült a palettára, hát adtam neki árat - már nem is kellett annyira :DDD jó volt még az LC Power is, amire korrában azt mondta, hogy nem ismeri és szerinte nem a legjobb.

Read only...

(#6602) Shadows válasza Nyugdíjas (#6600) üzenetére


Shadows
senior tag

házzal együtt (családival!!!)

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6603) Nyugdíjas válasza net84 (#6601) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

OMG. Corsair? Bár azt meg nem lehet oly' könnyen beszerezni...
Meght az se teccik az ára miatt a mezei usernek:U

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6604) nyunyu válasza TheReMiXeR (#6594) üzenetére


nyunyu
félisten

laptopba kell mesterem, eCard ---> PCMCIA utódjába...
rendeltem egyet a kellyből az ügyfélnek - egyébként ő nézte ki - de virtuálisan fut, nem úgy mint a régi PCMCIA kártya... csak sajna tököm laptop gyártók már csak a jövőnek élnek...

Akkor passz.

Fonokom Dell laptopjan sincs soros/parhuzamos, viszont az asztali dokkolojan igen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6605) cbmfan


cbmfan
senior tag

tegnap. 40 körüli "úriember"... köszönés luxus.

- fotópapir kell!
- van természetesen, ilyen és ilyen. (kb 10 féle különböző méretekben)
- olyan kanyon 500as csomagban nincs?
- másolópapír?
- nem! kanyon fotopapir! ami elötted van e! (netegezzp*raszt...)
- az másolópapír.
- nembaj, azt aggyad!

adom. vitte. 20 perc, visszajött, hogy nem élesek a színek, és csikos a kép. hjakérem, másolópapír /= fotópapír... és nem fullspóroló üzemmódban kellene nyomtatni egy 5 éves félig beszáradt fejes canon nyomival.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#6606) Ygg válasza cbmfan (#6605) üzenetére


Ygg
senior tag

A testinek kéne "anni" az ilyennek! Testápúlóva'!

(#6607) eziskamu válasza cbmfan (#6605) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem rokona a Pendrive-osnak? ;]

(#6608) Kazimír válasza TheReMiXeR (#6595) üzenetére


Kazimír
őstag

..."egy állástalan informatikus haverommal"... :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#6609) rumkola


rumkola
veterán

Kedvenc kérdésem:

-És akkor ebben most minden benne van?

Uttóbbi időben a válaszom:
-NEM! Csak a fele...

Másik:
-Madzag van benne?
-Milyen madzag???
-Háááá, naaaa... olyan izé... madzagok na...
-Azok nincsenek benne. Kábelek lesznek a dobozban.
-Aaaaa.. azaz.

(#6610) diegho válasza rumkola (#6609) üzenetére


diegho
nagyúr

én is szeretem a témához hót süket emberek kérdését: ez mit tud? mi van benne? elkezdem mondani, látom fogalma sincs, szól is hogy ebből semmit nem ért. akkor miért kérdezi meg? :O

(#6611) as_Rock válasza Zofren (#6597) üzenetére


as_Rock
őstag

Az adott időben jön a takinéni, és a porszívónak felszabadít egy konnektort? :D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6612) TheReMiXeR válasza Kazimír (#6608) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ááá, az egyetemen informatikus az a haver és most is dógozik :C

(#6613) munky válasza TheReMiXeR (#6595) üzenetére


munky
őstag

:C :W

Izmos gépe lesz irigylem.

(#6614) TheReMiXeR válasza munky (#6613) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

végeremény :

Majdnem annyiból (végösszeg) DualCore-t fog kapni Gigabyte cuccokkal...

(#6615) diegho


diegho
nagyúr

jááááj ma bent volt főnök egész nap. 5 körül elkezdett valami repulő hajó autó modellt pakolgatni hogy a fiának kell egy olyan. mondom próbáld ki. (kint szakad az eső) erre kiment a bolt elé a hajóval és elkezdett a kint álló vízben hajózni :D videó is van róla majd feltöltöm holnap :DDD

(#6616) Nyugdíjas válasza diegho (#6615) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De szavadon fogunk! Ezt muszáj:DD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6617) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

na, délután megint sikerült eladnom egy gépet :)

nem kell hozzá más csak egy jó kis teszkós hírdetés és már is vesznek nálam egy gépet!

hírdetésben csodaolcsógép : 59.990.- helyett 49.990.-

nálam ismert, fogjuk rá megbízható alkatrészekből dupla akkora rammal : 48.110.-

köszönöm teszkó, hogy ilyen jó árakkal forgalmaztok!

le a kalappal!

:R

[ Szerkesztve ]

(#6618) 1010 válasza TheReMiXeR (#6617) üzenetére


1010
őstag

az igen gépek fele annyit se tudnak mint az én 2004 ben összerakott gépem :))

(#6619) TheReMiXeR válasza 1010 (#6618) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na igen, de netezni full jó ez a gép. Meg ugye ami 4 éve 10ezer volt, most 2000.-
Szinte minden a béka segge alatt van.

(#6620) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Csaj behozza laptopját :
-nézzed már meg
-mi a gond?
-rányomtam a frissítésre és azóta kiír valamit
-hm, venni kell egy eredeti windows-t
-a f@szomse vesz eredetit
-akkor mi hogy segítsünk?
-hát csináljátok meg
-azt hiszem nem tudunk segíteni
-nem? akkor kösszépen...

Tudom, hogy esik az eső felénk de ez nem jogosít fel senkit, hogy paraszt legyen. Pláne, ha egy hölgyről (idézőjelben) van szó. Tenyeres talpasnak született szegény, de én a helyében nem reklámoznám magam...

[ Szerkesztve ]

(#6621) diegho válasza TheReMiXeR (#6620) üzenetére


diegho
nagyúr

erről még a fősulis első éveim jutnak eszembe. haverokkal beszélgetünk, pont jön arra 2 kiscsaj, jól néztek ki, egyik kifejezetten nagyon oda...san :D a másik kérdez valamit elkezdünk beszélgetni, majd megszólal a csinosabb... bár ne tette volna, jött is a na nekünk mennünk kell bocsi szöveg :D kapanyél meg a krumpliföld erősen lógott a szájából, dehát vannak ilyenek.

tegnap hozzám is jött fater egyik munkatársnője, hogy tudnék-e segíteni valamiben, menjek ki házhoz stb. mondom nem megyek ki, de ez a gond olyan, hogy ha van valaki aki ért hozzá, fél perc alatt megcsináltatom vele telefonon is. rögtön telefon haza lányának, mondom is neki, hogy dns-t hol kell állítani, meg is van, működik is. anyuka kérdi mivel tartozik. mondom semmivel. ó köszöni szépen meg, hogy kellemesen csalódott bennem, de ha már itt van kérdezne még valamit: van egy fölös routerük azt kéne megnézni milyen. mondom küldje be a lányával :D jött is a leányzó a routerrel. ekkor már bent volt fönököm. mondom neki, megnézem és majd elviszem neki melóhelyére úgyis megyek át hozzájuk délután. ó hát köszöni szépen stb. kimegy a csaj. főnök első szava: te ezt a csajt meg akarod ...-ni :DDD már jóhogynem az a gondja, hogy kedves vagyok a csinos, aranyos csajokkal :))

nagybetűket nem írok, mert csak :P

(#6622) Kicsirics77 válasza diegho (#6621) üzenetére


Kicsirics77
veterán

pedig lehet hogy tényleg :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6623) diegho válasza Kicsirics77 (#6622) üzenetére


diegho
nagyúr

manapság már bármi megeshet :DD

(#6624) Hequila válasza TheReMiXeR (#6614) üzenetére


Hequila
őstag

Majd akkor fogok széles vigyorral ülni a monitor előtt, amikor jön tőled egy ilyesmi poszt:
A kedves ügyfél visszahozta, hogy átbasztam, mer' az informatikus haverja megnézte a gépet, és sokkal szarabb, mint amit ő összeírt! :DD

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6625) TheReMiXeR válasza Hequila (#6624) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na akkor én is vigyorogni fogok... Egyébként ilyenre már volt eset nem is egy. Sokkal jobb géppel távozott az illető, garban cseréltem procit erre rohan vissza, hogy a 2,8as (régi)dualcore helyett hogy merészeltem 2,2-es procit berakni??? (E4500-ös)
Ő inkább megvárja amíg garban kicserélik... No, öcsém várjad...

(#6626) bullseye válasza Hequila (#6624) üzenetére


bullseye
addikt

velem már megesett, amikor még részletes konfigajánlókat írtam a lapba, hogy jött valaki IT egyetemista szakértő levélben, mert ő - két-három héttel későbbi nagyker árakból - összerakott olcsóbban egy jobb gépet.
Aztán szóltam neki, hogy kihagyta a monitort...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6627) Ygg válasza bullseye (#6626) üzenetére


Ygg
senior tag

A konfig összeírásokat meg a proc órajeleket ne is emlegessük.
Borzalom.

Egyik ismerősömmel esett meg:
Ismerkedési szándékkal történő közeledés a kinézet alapján ugyancsak jófajtának kinéző nénihez, majd a kommunikáció megindítása:
- Jössz táncolni?
Melyre a lány imígyen válaszola:
- Há kö' menni?
Döbbent válasz:
- Most má' sehá!
Majd szolid elpályázás foganatosítása.

LOL

[ Szerkesztve ]

(#6628) diegho válasza Ygg (#6627) üzenetére


diegho
nagyúr

:Y :DDD

(#6629) lúzer válasza Ygg (#6627) üzenetére


lúzer
veterán

beszélgetni akarsz vagy ...ni? ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6630) ML320


ML320
aktív tag

Ki fogok rakni egy táblát az ajtóra:
Igen! Van tápkábelünk!!! Mert persze tegnap és ma minden véglénynél ott fityegett a tápból a kábelke.
És ki fogom írni ezt is: Igen, jó lenne, ha behoznátok a spec adaptert a nyomtatótokhoz. Mert azt persze egy sem hozza be. :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#6631) Shadows válasza ML320 (#6630) üzenetére


Shadows
senior tag

de ez tényleg ígyvan a madzsagot hozzák az adapter nem...

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6632) adalbert1 válasza TheReMiXeR (#6620) üzenetére


adalbert1
veterán

Miért nem raktatok fel neki egy linuxot? ;]

(#6633) diegho válasza Shadows (#6631) üzenetére


diegho
nagyúr

nálam is tápkábelt hozza az at-s cucchoz de a régi bill átalakítót nem, ami meg sokszor nincs meg az üzletben mert a fene se tudja hová lett téve 3 hónappal ezelőtt. ma hoztak laptopot hogy nem jó az usb-s wifi kártya hozzá, de a kártyát nem hozták be :DDD

(#6634) virkir válasza ML320 (#6630) üzenetére


virkir
veterán

Erre egy szösszenet igaz videokamera az eset alanya

Én: kezcsókolom hoztam volna javításra egy kamerát, ez meg az a baja.
Munkafelvevő: örülök neki kérném akkor a delikvenst
É: mit adjak hozzá mert még a távirányítóját is elhoztam?
M: nem kell semmi még az akkut is vissza adom
Papírokat kitölt, a kamerát hatszor körbeforgatja tüzetesen megnézi, én balra el kb 10 órakor.

Délután kettőkor a szerviztől cirka 200 km, beindul a telefonom kiír egy nem tárolt számot.
Természetesen a szervizes hívott, hogy miért nem vittem a kamera dokkolóját mert anélkül nem tud még hibátkeresni sem.
B@zdmeg

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6635) rumkola válasza TheReMiXeR (#6625) üzenetére


rumkola
veterán

Erre csak annyit, hogy a pótvar 631-es P4-eket meg 357-es Cerkákat még most is kb. ugyanúgy viszik, mint mondjuk a 2160-at.
Jaaa, új konfiba természetesen!
Há mer 3gigás...
:D

(#6636) diegho válasza rumkola (#6635) üzenetére


diegho
nagyúr

tőlem nem viszik mert meg tudom nekik magyarázni, hogy az e2140 gyorsabb, néha nehéz de azért azt meg szokták érteni, hogy mondjuk 1600*2>3000 vagy 1800*2>3200.

(#6637) lúzer válasza diegho (#6636) üzenetére


lúzer
veterán

ügyes :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6638) Lenry válasza diegho (#6636) üzenetére


Lenry
félisten

én ilyenkor a 600 ccm-es KisPolski-motor és szintén 600 ccm-es Honda CBR600 motorja közti különbséggel szoktam példálózni... és akkor megértik, hogy nem minden a köbcenti (illetve MHz)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6639) lúzer válasza Lenry (#6638) üzenetére


lúzer
veterán

melyik a jobb? :U ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6640) Lenry válasza lúzer (#6639) üzenetére


Lenry
félisten

természetesen a polák, mert az nem ázik be (annyira)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6641) diegho


diegho
nagyúr

most hoztak egy x aktás gépet. s754-es sempi giga k8ne stb. és kékhalálozik majd kékhalál után elfelejti hogy van rákötve hdd meg odd. ez szép és jó de xy hozta be hogy a pistike gépe és már nála van 2 hónapja de nem tudja mi lehet a baja. na most akkor miért nem lehet behozni 2 hónappal ezelőtt? valszeg lap lesz a ludas, mingyá lövök rá új bios-t és megnézem úgy.

(#6642) Kicsirics77 válasza diegho (#6641) üzenetére


Kicsirics77
veterán

csaj megvót :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6643) diegho válasza Kicsirics77 (#6642) üzenetére


diegho
nagyúr

milyen csaj? :)

(#6644) Kicsirics77 válasza diegho (#6643) üzenetére


Kicsirics77
veterán

#6621

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6645) diegho válasza Kicsirics77 (#6644) üzenetére


diegho
nagyúr

ma délután jön elvileg hozzám :))

(#6646) Kicsirics77 válasza diegho (#6645) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor mindent bele :DD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6647) as_Rock válasza diegho (#6643) üzenetére


as_Rock
őstag

bármilyen :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#6648) diegho válasza Kicsirics77 (#6646) üzenetére


diegho
nagyúr

most értem vissza bevásárlásból és láttam ahogy megy hazafelé a leányzó, szerintem járt nálam de én nem voltam, nem baj majd jön később, valamit a gépén is meg kell nézni, az lesz jó 2 óra (húzzuk az időt mert beszélgetni kell) :D és persze mikor csinálom a gépét "jé van msned? megadjam az enyémet? azon mindig el tudsz érni, ha segítség kell" :))

a bármilyen csajra meg inkább nem írok semmit... egyik jóbarát csajjal történtek dolgok pár hete... na szó szerint elb...tuk a barátságunkat, szóval aki jó barát azzal többet nem (kivéve ha nem olyan jó barát és olyan jól néz ki, mint az imént említett :DDD )

(#6649) diegho


diegho
nagyúr

benyit egy nőci én meg pont abban a pillanatban ittam le magam almalével :D nem volt égő... ááá dehogy.

(#6650) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

:DDD pedig az ilyen jó barátnők mindíg jobban néznek ki és mindíg többet akar az ember tőlűk :DDD

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.