Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Nyugdíjas válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mit is mondhatnék?:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6002) Dzoli válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


Dzoli
tag

Kár hogy nem ezüsttartalmú pasztát használt. :W ;]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#6003) Dzoli


Dzoli
tag

Ooops, az ezüst-oxid nem vezet. :B :R
Kár.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#6004) eziskamu válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


eziskamu
addikt

Meddig ment így? Ez egy Chaintech Apogee vagy milyen lap?

(#6005) Balinov válasza lúzer (#5971) üzenetére


Balinov
félisten

még jó,hogy nem az aktuális MNB devizaközéppel szorozta fel a 100$-t és azt követelte! :W :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6006) lúzer válasza Balinov (#6005) üzenetére


lúzer
veterán

Szerintem ez lehetett az oka, a 20k-t "nagylelkűen" betudta a kiskerárrés következményének.
mellesleg PH idézet:
A négy USB kapuval és Wi-Fi vezérlővel is ellátott gépek a tervek szerint 100 dolláros (mintegy 20 000 Ft) áron kerülhetnek majd forgalomba...

még hozzáírják:
hosszú aksiidő
divx lejátszás képessége

és meg is van a bestbuy

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6007) Rival


Rival
aktív tag

Érdekes telefon. Egy úr, név szerint Krzsdi Ekrzsdi (nem értettem) hív, hogy mi a véleményem a következőről: vett egy Corsair tápegységet, és még nem rakta be a gépbe, de ha rövidre zárja a feketét-zöldet, akkor kattogó hangot hallat (oda is tartja a telefont). Ha rádug egy vinyót, akkor a vinyó felpörög, de még mindig kattog a táp. Két vinyónál már nem kattog, és a Codegen soha nem kattog. Szerintem jó-e? Hát mondom még az a szerencse, hogy rendeltetésszerűen használja... :W :O grrrargh!

[ Szerkesztve ]

(#6008) diegho


diegho
nagyúr

Ma jött egy nagyon csinos leányzó, hogy csináljam meg a laptopját mert nincs hang (hanghullám le volt húzva minimumra) plusz akkor tettem fel neki normális ingyenes vírusírtót, codecet stb. és elkérte a számom, hogy ha gond van hívhat-e?! háthogyafenébenehívhatna :DDD (persze saját mobilt kérte) 1 órát beszélgettem vele, közben megjön a főnököm. csajszi kimegy, erre megszólal: a pocakos, szakállas, idős férfiak miért nem ilyen tündéri mosollyal mennek ki a boltból mint ez a csaj? bent volt egy közös ismerős aki erre ezt reagálta: mert nem meleg :DD

[ Szerkesztve ]

(#6009) Zofren


Zofren
aktív tag

telefon:
-Hello. Fonokkel szeretnék beszélni.
-Jó napot! Sajnos nem tudom adni, mivel cégen kivul van. A mobilján elérhető.
-Azon probáltam, de az foglalt.
-??? (akkor minek hivtad ezt? ha ott foglalt, valoszinu hogy ezt felveszi?)
-Segithetek esetleg?
-Nem.
....

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6010) tlac válasza Rival (#6007) üzenetére


tlac
nagyúr

(#6011) diegho


diegho
nagyúr

bejön 2 érdekes arc. egy magas fehér, hidrogénezett haj, tüskére zselézve és egy másik hasonló. megszólal a magas. "a srác hozott p3-hoz cuccokat?" (főnökömre céloz) nézek bután. "milyen p3-hoz?" válasz: "p3-hoz kéne alaplap, proci, videokártya" mondom " 10 éves dolgokkal nem foglalkozunk, p3-on már manapság netezni se nagyon lehet, kell venni újabbat" srác: "arra nincs pénz" mondom: "akkor sajnálom nem tudok segíteni" bezzeg a drogos fejével drogra, meg piára van...

(#6012) munky válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


munky
őstag

jesszus :Y :W

(#6013) Rival válasza tlac (#6010) üzenetére


Rival
aktív tag

Hát ez ROTFL... :))

(#6014) Hydra SR válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


Hydra SR
addikt

Itten jól értelmezem a képet, hogy a hűtőpasztát a proci és a foglalat közé nyomta a "szakember"? :Y

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#6015) batmab válasza Hydra SR (#6014) üzenetére


batmab
senior tag

:K ügyes gyerek volt.... :C

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#6016) TheReMiXeR válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

GUT BESSER AMD

(#6017) Shadows válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


Shadows
senior tag

Ez nagyonlol, DE figyelitek a moddingot a foglalaton?? a neve sorkiemelő Sárga....

Egyébként respect..... Ez lenne a bolt történelmének legnagyobb hardveres malőrje :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6018) Csepy válasza eziskamu (#6004) üzenetére


Csepy
senior tag

ez egy Gigabyte lap. A neonsárga foglalat nagyon jellegzetes volt rájuk.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#6019) eziskamu válasza Csepy (#6018) üzenetére


eziskamu
addikt

Az északi híd ventiéből gondoltam, rosszul :)

(#6020) Hequila válasza eziskamu (#6019) üzenetére


Hequila
őstag

Én is Chaintech-re tippelek a hátsó kimenetek aranyszínű mivoltából fakadóan... Meg az északi hűtő is Chaintech-es.

Mostmár teljes képet kérünk, hogy fény derüljön az igazságra, mert így álmatlan lesz az éjszakénk! :)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6021) Hequila válasza diegho (#6011) üzenetére


Hequila
őstag

Most mondjam azt, hogy anyám egy P1-esen netezik, játszik, MSN-ezik, e-mail-ezik (ráadásul nem webről, hanem klienssel), szöveget szerkeszt, és még sorolhatnám, mindezt XP és avast! társaságában. Sőt, régebben DVD és divx filmeket is nézett rajta, amik nem akadtak. Igaz, K6-III -as, 320 MB SD-RAM társaságában, de akkor is P1-es...

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6022) Dr. Romano válasza Hequila (#6021) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kis képzavar ha AMD cpu van a gépben akkor hogyan lehet Pentium 1-es? :)
Gondolom a deszkára értetted, hogy az P1-es (vagyis Socket 7-es).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6023) Thulcandra válasza Thulcandra (#5999) üzenetére


Thulcandra
senior tag

tyű de lázba hozott mindenkit ez a kép, sajnos nem én készítettem, neten találtam, kb 5 perc zokogva röhögés után úgy gondoltam ezt muszáj megosztani itt is, veletek

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#6024) Thulcandra válasza Dr. Romano (#6022) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Vagy Super Socket 7 :DDD

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#6025) cbmfan


cbmfan
senior tag

tegnap. 2 hét betegség után újra meló. kb délután 4 óra, tizenéves srác be, olcsó ps2es infrás ( :Y ) egeret keres. van, logitech sbf96 1450 pénz. hümmög kettőt, köszcsá szokás szerint. eltelik negyed óra, benyit ajtón (be se jön), lobogtatja konkurencia számláját, és mondja hogy náluk 1200 ftért volt ugyanaz, mi milyen szemetek vagyunk, stbstb. mondtam hogy köszönjük az észrevételt, további szép napot kívánunk. srác el, köszönés luxus...

zárás elött fél órával homeless-szerű (értsd: bűzbomba) ember be. noebauk ajánlat kétgigaherc memóriával, 120gigabájt processzorral valami fasza öccázhuszonegy megás videokártyával (szó szerint). kapott egy szimpla notiárlistát, ő is hümmögött kettőt, és benyögi: occsóbb nincs? (legolcsóbb 100 pénnzért fusi szutyok). kapott egy névjegykártyát, mondom sajna nincs, de írjon mailt igényeivel. erre ő: kösz srácok, csőváz!

Uram, miért? miért bűntetsz ennyire? :O

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#6026) rovar1 válasza cbmfan (#6025) üzenetére


rovar1
csendes tag

óóó én már az ilyenen meg sem lepődök,hogy infrás egér.

Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

(#6027) Mawyx válasza cbmfan (#6025) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az oké, hogy megkérdezi az árát, én se engedhetem meg magamnak, hogy árcédula nézegetés nélkül pakoljak a kosaramba, de eszembe nem jutna egy másik bolt papírját lebegtetni meg benyögni, hogy szemét banda, mert máshol olcsóbb, nem is értem milyen emberek vannak?! :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6028) diegho válasza Hequila (#6021) üzenetére


diegho
nagyúr

ő szeret várni, én nem. ez kettőnk között a különbség, amúgy meg nálunk 1ghz alatti használtat már nem találni, mert nem érdekel minket, sőt már 2ghz cerka/1500+ xp alatt se szívesen foglalkozunk használt cuccok beszámolásával/értékesítésével.

más 11:30 körül bejön egy arc:
-jó napot miben segíthetek?
-szevasz.kéne nekem régi winchester.
-mennyire régi?
-régi csatlakozós
-tehát IDE-s kéne, van, de csak újat tudok adni
felkapja a fejét a plafonra
-úgy értem van de csak új nem használt
megyek megnézem, csak wd 80-as 8megás ide van.
-ára mennyi? úgy hallotta 8-10 de inkább 8 nálunk
nézek bután tudván hogy csak ramirisben kaptunk vinyót és ott meg bűn drága
-ki mondja hogy 8?
-a főnököd
-igen? 11 az ára
-annyiért nem kell
-sajnálom, de nem tudom olcsóbban odaadni
ekkor jött a ki ha nem én style
-akkor minek mondjátok a szomszéd t-mobile-osnak hogy 8-10?
-fogalmam sincs ki mondta ezt de nálunk 11 most a 80-as 13 a 200-as de az sata, de nem kell kiabálni, meg kell venni ott ahol olcsóbb, nálunk ennyibe kerül most
-én kiabálok szerinted? akkor te nagyon nem vagy normális
-ki lehet fáradni az üzletből drága uram
erre folytatja
-te nagyon rossz eladó vagy. első szabály az hogy mindig a vevőnek van igaza.
válaszom
-nem kell mondani 2 diplomám van egyik éppen kereskedelmi, másik mérnök informatikus, de aki nem tud velem normálisan beszélni azzal én se fogok
-hát te nagyon bunkó vagy, ide se fogok jönni többet pedig a szomszéd üzletbe fogok beköltözni és köszöni se fogok neked
-nagyon meg fog hatni a dolog, a viszont látásra ki lehet fáradni az üzletből

a poén hogy volt bent valaki más is az üzletben. kimegy a faszi. erre megszólal. ez a gyökér hol hagyta a gyógyszerét? telefonálok főnöknek, hogy mi van, kérdi ki volt ez? mondom nem tudom átmegyek megkérdezem a tmobile-ba. akkor mondja haver hogy ez a szerencsétlen szerzett valami nagyker árilstát és nettó nagyker áron akar venni számlával :)) na mondom szép. ráadásul tényleg a szomszéd üzletet akarta bérelni, de ki lett dobva onnan a stílusa miatt már :D ráadásul főnökömmel nem is beszélt csak egyszer, akkor is sajnálta +1k felárat az 5 év garos routerért az 1 év garossal szemben és inkább megvette máshol 1év garral. minden 2. hónapban van egy ilyen...

(#6029) adik válasza rovar1 (#6026) üzenetére


adik
őstag

infrás egér?
tudod te, hogy hány 1 megás pendrájvot el tudnánk adni?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#6030) Shadows válasza adik (#6029) üzenetére


Shadows
senior tag

1024-et :DDD :DDD

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6031) Ygg válasza Hequila (#6021) üzenetére


Ygg
senior tag

Bocs, de a K6-III egyrészt AMD, másrészt erőteljesen PII nagyságrend, és nem is a PII korszak elejéről.
Még emlékszem, amikor a K6-2 volt menő a Celeron alternatívájaként.

(#6032) TheReMiXeR válasza Ygg (#6031) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

na ja de úgy maradt meg mindenkiben, hogy szoket hetes lap az péegy.(super)
valszeg ezért alacsonyítják le P1re...

[ Szerkesztve ]

(#6033) ML320 válasza diegho (#6028) üzenetére


ML320
aktív tag

Irigyellek, ti kiküldhetitek a vevőket!
Ma fel lettem világosítva, hogy már elvárható a 2GB-os DDRII memória raktáron tartása. Aha, de mennyire visszafogottabb lett a manyus, mikor megnéztük a lapocskájának a jellemzőit ;] Hoppá, csak max 4GB-t kezel, és max 1GB-os méretben? Ráadásul hiába DDR2, csak a 400/533 van támogatva? Hoppá!
Köcsög is volt, a gépe hideg, hát nem várjuk meg, hogy a 667-tel egyáltalán elindul-e benne. Úgyis ő mondta, hogy tesz egy kört a városban, kinél lesz 1GB DDR2 533... Sok sikert. Legalább ha valahol beragadt cucc van, az el tudja adni. Bár az árból is alkudni akart.

Ember tervez, Isten perverz...

(#6034) diegho válasza ML320 (#6033) üzenetére


diegho
nagyúr

a bunkó hangnemben beszélőket fejbe is lőhetem akár, főnök mondta, igaz csak egy szamurájkardot hagyott nálam, azt mondta oldjam meg ezzel :D amúgy nagy ritkán van olyan aki nem megfelelő hangnemben próbál beszélni, volt egy részeg faszi akit hazaküldtem józanodni, másnap normálisan jött vissza. egy valaki telefonban kurvaanyázott mert szombat 11:55kor nem mentem ki hozzá nyomtató drivert telepíteni (őt még felakasztom az ajtóra, de nem mert azóta bejönni, talán fél tőlem mert 3 fejjel magasabb vagyok) meg egy másik fazon volt ő bazdmegezik állandóan és megkérdeztem tőle hogy normálisan nem lehetne? 1 óra múlva visszajött és normálisan dumáltunk. szóval nincs gyakran ilyen, nem egy 80 gigás hdd-n fog múlni a holnapi kenyerünk szóval ha valaki bunkón ugat kirakjuk a francba.

(#6035) TheReMiXeR válasza ML320 (#6033) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

na ja, meg amikor megveszi a 2db 2gigás modult és melé bököm, hogy 64bites oprendszer is kell hozzá akkor meg csak les... nem baj, megy az csak 3,5giga láccik :))

(#6036) Shadows válasza TheReMiXeR (#6035) üzenetére


Shadows
senior tag

nekem is 4*1gb van és csak 3,5-et lát :P bővenjó

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6037) Zofren válasza Shadows (#6036) üzenetére


Zofren
aktív tag

én visszavinném azt a fél gigát a bótba. ha ugysem látom, nem is kell. :D

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#6038) eziskamu


eziskamu
addikt

Szerintetek pofántlanság bemenni egy boltba, és lefoglaltatni akár olyan cuccokat is, amik esetleg már raktáron vannak, úgy hogy csak a jövő hét szombaton mész értük? Persze ezt előre közölve. Ilyet mennyire lehet/illik (tudom boltfüggő). Mennyi előleget szoktatok ilyen esetben kérni? Ja amúgy ez egy fél gépnyi cucc lenne kb 70000 értkben.

(#6039) eziskamu válasza Zofren (#6037) üzenetére


eziskamu
addikt

Leszeded az ic-k negyedét az egyik modulról? :D

(#6040) diegho válasza eziskamu (#6039) üzenetére


diegho
nagyúr

videókártyán próbáltam nem ment utána :D (na jó már alapból csíkozott a kártya és valamivel el kellett ütni az időt :DDD )

(#6041) Hequila válasza Ygg (#6031) üzenetére


Hequila
őstag

Utánanéztem, a K6 egy évben jelent meg a P55C-vel, igaz, később került a piacra. A Celeronok viszont csúnyán elverték a K6-II-eseket a másodszintű gyorsítótár hiánya miatt. Van K6-II-esem is, a K6-III érezhetően gyorsabb nála. Inkább a K6-III-ast tartanám a Celeron alternatívájának.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6042) Dzoli válasza eziskamu (#6038) üzenetére


Dzoli
tag

Miért lenne gáz? Boltja válogatja 10-20% foglalóért szerintem simán félre teszik neked. Persze ha elfelejtesz érte menni bukod a pénzt, legfeljebb majd eladják másnak. Viszont ha valami különleges, egyedi dolgot rendelnek csak neked, akkor akár a teljes vételárat is elkérhetik előre.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#6043) TheReMiXeR válasza Shadows (#6036) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

nekem megyen az 4el is :)) ehehehe 8-ról meg nem is mesélek :D

(#6044) net84


net84
őstag

Az öregek is tudnak néha:
Nénike és bácsika sétál be a boltba. Köszöntök, köszöntenek.... majd elkezdi a nénkie:
- vásároltunk egy laptopot, és volna vele egy kis gond.
közben pakol kifelé egy irattartó kistáskából: számla, sulinetes igazolás - mi lesz itt :F aztán előkerül egy Acer noteszbukesz még a vigyorgós billentyűzet idejéből. Nézem a számlát, tavaly december első napján lejárt a gar, de valahol már belül éreztem, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű, mert a néni hanghordozása is arra utalt, hogy valamit akar, majd folytatta:
- egész eddig nem is volt használva, most szerettük volna használni és kiesett belőle a billentyű :F
nyitom a notit, látom hiányzik belőle egy gomb
- a gomb esetleg?
- nem tudom mikor eshetett ki, eddig nem is használtuk, be volt csomagolva (közben matat a táskában)
Namármost zárt notiból nem esik ki a gomb, de semmi gond:
- a garancia lejárt tavaly a készülékre, fizető jelleggel tudnánk átvenni, de esetlegesen próbálják meg az acer magyarországot felhívni és kérdezzék meg, hogy ők mit javasolnak
- nem értem, miért hívjak én fel bárkit is, ha egyszer itt vettem, akkor nem úgy a logikus, hogy ide is hozom vissza.
- minden további nélkül meg tudjuk mi is csinálni, de mivel a garancia lejárt, ezért csak fizető jellegű javítással és komplett billentyűzetcserével tudjuk orvosloni.

Ekkor kikelt magából a néni, hogy ők ezt egész eddig nem is használták és különben is, csak ezért lett ez akkor megvéve, hogy a kedvezményt vissza tudják igényelni és ez különben is csak egy gomb, ő ezért nem cserél billentyűzetet.
- sajnos külön 1db gombot nem tudunk (és nem is akarok napokat telefonálgatni érte) beszerezni, csak komplett billentyűzetet.
- az mennyibe kerülne?
- 20-25 ezer forinttal biztosan kell számolni
- hát az ki van zárva! annyit nem fogok kifizetni...

Aztán újra elkezdte a mondókáját, hogy ezt nem használták, nem is tudja hogyan esett ki, be volt csomagolva, meg különben is, ezt még az egyik viszonteladónkon keresztül intézték nálunk és a csak azért ők hozták be, mert ő most nem ért rá nekik megnézni.
Kicsit elszakadt nálam is a cérna, egyrészt mert erősen értetlen, másrészt hülyének néz (nem használták eddig a notit - ennek ellenére mindenféle matrica meg belépési kód fel volt ragaszgatva rá, a gyári csomagolást már rgen látta), harmadrészt pedig azért, mert belekeverte az egyik viszonteladónkat, aki egyébként is néha az ember idegeire megy.
- ha gondolja, felhívhatom a "póripistit" és neki is elmondhatom ugyanezt, de akkor is csak úgy tudjuk mi ezt megoldani, ha komplett billentyűzetet cserélünk.
- dehát régi ismerősük, mindig itt vásárol, jó a kapcsolatuk, nemigaz, hogy a rá való tekintettel nem tudnak egy gombot rendelni és belerakni
- sajnos nem tudunk, mert nem ad ki az acer ilyen jellegű alkatrészt.
bácsika értelmesebb volt, ő azzal kezdte, "jó neked így is, le lehet nyomni azt a gombot", majd amikor megemlítettem az acer mo-t, elkérte a számukat...de úgy néz ki, hogy nem ő hordja otthon a nacit :DDD
- hát ezt nem tudom elfogadni, egy új notebooknál miért kell billentyűzetet cserélni, miért nem lehet egyszerűen csak egy gombot berakni...
- sajnos a garancia már lejárt, ezért nem fogadja el a garszervíz sem, maximum fizető jelleggel, mint ahogyan mi is.
- beszélni fogok a "póripistivel" és ő majd megmondja, hogy mi legyen...
Azzal összecsomagoltak és elmendtek.
Gondoltam magamban: beszélj csak vele, neki is ugyanezt fogom mondani, és ha ő is így fog hozzáállni a dologhoz, mint te, akkor el is felejthetitek, hogy fizetőben is megcsináljuk - majd 2-3 hónap múlva...

Read only...

(#6045) Jorus válasza net84 (#6044) üzenetére


Jorus
nagyúr

- Ki az a Póri István?
- Hogy esik ki egy gomb a billentyűzetből?
- Meik gomb volt az?

Egyébként kész a néni szegényke... :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6046) lúzer válasza net84 (#6044) üzenetére


lúzer
veterán

hát azért 20-25k-ért már rablás

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6047) ML320 válasza Jorus (#6045) üzenetére


ML320
aktív tag

A póripisti kódnév egy viszonteladónkat takarja, aki előszeretettel küldözgeti be az ügyfeleit hozzánk, mert ennyire rendes gyerek. Csinálja itt a forgalmat. Szerinte :(((
1/ Nincs ideje foglalkozni vele - ezt még megértem
2/ Nincs szaktudása foglalkozni vele - No comment
3/ Nincs kedve sem foglalkozni vele, mert az ügyfél macerás, illetve olyan jellegű a hiba, amivel napokig szívunk, de számlázásnál már 5.000 felett szívinfarktust okozunk. Pistike nem szeret ingyé dógozni. :(((

net84-et elrabolták a szervizesnek öltözött ufók karbantartásra, nekem nincs kedvem dolgozni :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#6048) molecula válasza ML320 (#6047) üzenetére


molecula
csendes tag

Már megint elrabolták és téged ott hagytak egyedül?Van valami forgalom azért?
Nálunk nyugi van csak az út felújjítás zajai zavarnak!

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#6049) ML320 válasza molecula (#6048) üzenetére


ML320
aktív tag

Csak érdeklődők :( És a póripisti... :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#6050) molecula válasza ML320 (#6049) üzenetére


molecula
csendes tag

Itt is nagy a pangás!Ha az urom visszaért szólj mán neki légyszi hogy csörgessen meg.

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.