Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#98801) gyugyo79 válasza Serpiko (#98800) üzenetére


gyugyo79
addikt

A házikóból kinyitott ajtóért járó jutalmat kell használni. pld. nekem meg kellet enni az arany tallérokat ...

(#98802) Serpiko válasza gyugyo79 (#98801) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi mindjárt ránézek azt ha úgy van benyomom nyami. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98803) #65537792 válasza gyugyo79 (#98801) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nekem ez van ott. Bár nem vágom mi ez. Ha másnak nem 50% off van, akkor én azt kaptam erre a játékra gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#98804) [Prolixus] válasza vg (#98799) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ahum, szóval így néz ki és az első hami után kapod. Köszi.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#98805) Serpiko válasza [Prolixus] (#98804) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is megvan már megzabàltam utána meg is kaptam. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98806) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én egy VR játékra kaptam 50%-ot (Budget Cuts). Szóval olyan, mintha nem is adott volna semmit.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#98807) gyugyo79 válasza #65537792 (#98803) üzenetére


gyugyo79
addikt

A raktáradba rakta amikor kinyitottad ott keresd. 3 dolgot adott elvileg azokat nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#98808) vg


vg
addikt

Vettem pár cuccot, kb 6 ezer, kb 5 perc után hibát írt, a pénz nem vette le, a játékok a könyvtáramban vannak. Ilyenkor? Szerk: semmi, addig nem lehet játszani amíg a tranzakció nem sikeres.

[ Szerkesztve ]

(#98809) schawo válasza vg (#98808) üzenetére


schawo
titán

totál le van rohadva az egész steam

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#98810) regener válasza schawo (#98809) üzenetére


regener
veterán

Totál le van *fagyva
Csak ha már Téli vásár:D
Nem az első eset és nem is utolsó valószinűleg.

[ Szerkesztve ]

(#98811) bul07


bul07
nagyúr

Ma mennyi kártya van

Csak a listás 3db?
Meg a napi nyitós cucc ?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98812) Serpiko válasza bul07 (#98811) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem csak ennyi amit írtál nem találtam többet sajna.

Nekem most szerencsére nem akadozik a “steamon” megy rendesen.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98813) prolad


prolad
őstag

Sziasztok

A winter sale miatt ilyen trágya a steam? Rég vásároltam már, most az akción találtam egy-két jó vételt. Elindítottam a vásárlást, kb 10 perc alatt eljutottam a feldolgozás részig, ott elakadt, 1 óráig állt függőként, aztán visszadobta. Most újrapróbáltam, megint elakadt. Ez ilyenkor megszokott dolog?

(#98814) Serpiko válasza prolad (#98813) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem próbáld meg pár nap múlva lehet terhelt a rendszer mindenki kapkod és gyorsan akar vásárolni pedig az árak a szél végéig maradnak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98815) csaba951 válasza prolad (#98813) üzenetére


csaba951
veterán

Naponta 19:00-től lehet új kártyákat/itemeket farmolni. Ilyenkor 17-21 között mindig ez lesz. Délelőtt simán tudsz majd vásárolni/marketezni.

#98811 bul07
Igen. 3 kártya+3 item. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#98816) Serpiko válasza csaba951 (#98815) üzenetére


Serpiko
addikt

Azokat az ehető kajàkat egyem meg vagy tegyem fel piacra? Mit tanácsolsz...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98817) prolad


prolad
őstag

Köszi a gyors válaszokat, közben sikerült. Érdekes, hogy csak a vásárlási felület a problémás, a letöltés már teljesen jól megy.

(#98818) csaba951 válasza Serpiko (#98816) üzenetére


csaba951
veterán

Egy pár zoknit felvettem, ezzel megkaptam a kitűzőt. A többi item szigorúan megy Marketre, eladásra. Pénzből mindenki azt vesz amit akar, a kitűző meg igazából nem jó semmire. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#98819) Serpiko válasza csaba951 (#98818) üzenetére


Serpiko
addikt

Így fogom csinálni én is megfogadom tanácsod mester. Egy nyalokàt elszoptam azt ennyi elég is egy életre a szopogatàsból. :D dobom is piacra a többi cuccot amit ad mostantól.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98820) trialboj


trialboj
őstag

Aki játszotta már ezt Little Nightmares a zsugát segítene picit?

70% promó van rá, illetve a Little Nightmares Complete Edition, is jó árban van, habár nem írja hogy ez valóban mindent tartalmaz-e, mert akkor nem értem minek van alatta 18 ért a DOWNLOADABLE CONTENT FOR THIS GAME rész.

Annyi érdekelne, hogy mennyire hosszú a játék, és megéri-e egyben megvenni a komplett csomagot?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#98821) Csapoati válasza trialboj (#98820) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Noha nem játszottam vele, én ezt az oldalt szoktam megnézni ilyenkor, ha a játékhossz érdekel. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98822) Golden9 válasza trialboj (#98820) üzenetére


Golden9
addikt

(#98823) Golden9 válasza Golden9 (#98822) üzenetére


Golden9
addikt

Most látom. hogy a Speedrun oldalon is fent vannak a gameplay-ek a listák jobb szélén.

[ Szeretkezve ]

(#98824) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
CS:GO-ban elért eredményt át lehet tolni másik acc-ra?
A fiam az én cs:go-mmal játszott, és most lett neki pc-je, és szeretnék neki új accountot, mert az enyémek vannak olyan játékok, amik kellenek nekem, és arra valahogy áttranszformálni az elért eredményeit.
Ez megoldható?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98825) #65537792 válasza envagyok (#98824) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem hiszem, mert az acc-hoz van rendelve. Majd a saját acc-ján újra eléri.

(#98826) pingtest válasza envagyok (#98824) üzenetére


pingtest
tag

Nem lehet.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#98827) envagyok válasza pingtest (#98826) üzenetére


envagyok
veterán

Szegény gyerek :(
Kezdheti előlről :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98828) envagyok válasza envagyok (#98827) üzenetére


envagyok
veterán

Fegyvereket sem lehet elajándékozni neki, amiket összeszedett az én accommal?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98829) vorosmarti válasza envagyok (#98828) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Felveszed ismerősnek, és a fegyvereket simán át tudod adni ajándékként. Ha nincs mindkettőtöknek beállítva telefonos app az azonosításhoz, akkor van várakozási idő a trade-re.

(#98830) csaba951


csaba951
veterán

Ha valamiért több ugyanolyan kártyánk is van, akkor ezek Market-re feltöltését könnyíti meg az Enhanced Steam böngésző kiegészítő. Elég csak a darabszámot és eladási árat beállítani. Persze ettől még mobil app-ban mindegyik feltöltést meg kell erősíteni!

(#98831) csaba951


csaba951
veterán

Steam Marketen - Csodaszarvas 5 centért előbb-utóbb elhozható (kb. 2 db téli bisz-basz ára)

(#98832) bul07


bul07
nagyúr

Na a steam összef@sta magát

Nem tudom a listát nézni, store része halott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98833) Lackki válasza bul07 (#98832) üzenetére


Lackki
senior tag

Atlas megjelenés miatt. :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#98834) Shy válasza csaba951 (#98831) üzenetére


Shy
tag

ezt miért érdemes megvenni?

Kell, vagy rakom el?!

(#98835) bul07 válasza Lackki (#98833) üzenetére


bul07
nagyúr

Annyira fárasztó hogy minden évben ez van, nem igaz hogy nem készülnek fel

Most hol jó hol nem, van még vagy 5-6 fiók amit ki kell szedni de így szenvedés

Bár azok hogy örülhetnek akik venni akarnak valamit, és a vásárlás közepén sz@rik be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98836) csaba951 válasza Shy (#98834) üzenetére


csaba951
veterán

Ki tud tenni pl. a Profilod-ra, díszítésnek. ;)
Vagy tudod használni chat-en.

[ Szerkesztve ]

(#98837) Shy


Shy
tag

A trade kártyákat mennyiért nyomjátok fel a piacra? Érdemes kivárni a februárt valami magasabb árért?

Kell, vagy rakom el?!

(#98838) warcat válasza Shy (#98837) üzenetére


warcat
veterán

Sajnos az,hogy első nap 11 kártyát kapott mindenki be is rogyasztotta a piacot (Persze Valve-t pont nem érdekli,nekik ígyis ugyanannyi jut). Bár elég nagy a torlódás,elképzelhető, hogy 0.06€-ért is elmennek lassan ha kivárod.

Amennyiben nincs egy rakás fiókod, illetve venni is akarsz valamit, nincs értelme várni, a kereslet is be fog zuhanni a vásár után.
Foil kártyákat viszont nem érdemes .11 környékén elszórni, annyit a 250 gem is ér amit a bezúzásukért kapsz (persze nem most amikor mindenki eladni akar)

Inkább csak mérlegeld,hogy mennyi időt akarsz erre elszórni, én 10 fiók mellett is húzom a számat,hogy nem egy nagy üzlet ezzel vacakolni.

EA: It's in the crate!

(#98839) csaba951 válasza Shy (#98837) üzenetére


csaba951
veterán

Ha minden nap szorgalmasan felrakod 0,05 €-ért, akkor a kb. sale végéig el fog menni minden, apránként.

0,06 €-ért nem fog elmenni, mert 0,05 €-ná épül majd egy fal. Sale végén már >100000 db-os tétellel. Ez gyakorlatilag kimeríthetetlen készlet. Egyszerűen nem lehet áttörni, hogy végre a 0,06 €-os tételeket is vegyék. Így a kulcs az, hogy már most be kell állni a 0,05 €-os sorba. Amit most felraksz, csak több napos késéssel fog megjelenni. A lényeg az, hogy sale végére már elmenjen a legtöbb tételed. Nem az utolsó nap kell beállni a sorba, mert nem fogunk sorra kerülni.

>Érdemes kivárni a februárt valami magasabb árért?
Egyértelműen nem! Örülj neki ha 0,05 €-ért elmennek a cuccaid. Többet nem fogsz értük kapni.

>Foil kártyákat viszont nem érdemes .11 környékén elszórni
Erre én 0,15-0,16 €-t javaslok, vérmérséklet szerint. A sale utolsó órájában el fog menni. De csak akkor ha már most felrakod.

Nyáron volt egy Market anomália az utolsó napon. Nem lehetett órákig felrakni cuccokat, csak a már fent lévőket lehetett megvásárolni. Emiatt 0,20-0,21 €-ig is felmentek rövid időre a foil árak. Ez egyszeri dolog volt, nyilván nem érdemes arra alapozni, hogy megint lesz egy ilyen.

>én 10 fiók mellett is húzom a számat,hogy nem egy nagy üzlet ezzel vacakolni.
Ez "sima" farmolással így is van! Nekem is egy ideje a bevétel nagyobb része már a foil adok-veszekből jön össze. :DDD

(#98840) Shy válasza csaba951 (#98839) üzenetére


Shy
tag

Köszi srácok a válaszokat :R Akkor ezek szerint alap esetben 3 centet kapok egy kártyáért. Ez januárig durván kemény 1 euro bevételt jelent... Mondhatni ennyit nem ér az egész, bár ha ti X+1 accounttal farmoltok, azt sem értem hiszen összesíteni nem lehet a végén a walleteket. Miért éri ez meg :Y :F :C

Kell, vagy rakom el?!

(#98841) csaba951 válasza Shy (#98840) üzenetére


csaba951
veterán

>összesíteni nem lehet a végén a walleteket
Vissza trade-eli az ember a fő fiókjára és ott adja el. Így egy helyen gyűlik össze a pénz.

>Miért éri ez meg
1) Szenvedély! Ez is egyfajta játék.
2) Így kb. 2014 óta nem vettem Steam-en saját pénzből semmit. Minek?! Összedobják a többiek! :DDD
3) Idő/munka arányban valóban nem éri meg. Sokkal hatékonyabb dolgozni, túlórázni és abból a pénzből játékokat venni. De lásd az első két pontot!

(#98842) csaba951 válasza csaba951 (#98839) üzenetére


csaba951
veterán

Emot/chat ikonok tényleg sötét ló. Ezek lehet, hogy csak 0,04 €-ért fognak elmenni.

Ezekből gyakorlatilag minden ajtó mást-mást ad. Egyszerűen túlságosan szétaprózza a figyelmet. A többiből ugyanolyanokat dob és csak pár fajta van, így sokan úgy gondolják, hogy beszerzik a hiányzó darabokat. Így végig fókuszban vannak.

(#98843) Shy válasza csaba951 (#98841) üzenetére


Shy
tag

jó de az összetradeléshez nem kell az összes accounton mobil hitelesítő? Vagy kivárod a 14 napot és ennyi? :C

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#98844) csaba951 válasza Shy (#98843) üzenetére


csaba951
veterán

Mobil hitelesítés+darabonként jóváhagyás. Nem számoltam ki, de ez jóval több mint 10000 db hitelesítést jelent majd összesen az én esetemben. ;)

Segítség: nyilván nem mobilon hitelesítek!

[ Szerkesztve ]

(#98845) Segal válasza Shy (#98840) üzenetére


Segal
veterán

Na látod én pont ezért nem adom el a kártyáimat hanem én a másik csapatba tartozom aki ingyen fejlődésre használja ilyenkor ezt az átmeneti állapotot.
Egyrészt ezekből ingyen kitűzőket tudok csinálni főleg a végefelé hasonló gondolkodású steames haverokkal való cserélgetéssel (egymást segítve kinek mi kell) másrészt az utóbbi időbe beszerezhető ingyen játékokból szerezhető kártyákból is ilyenkor veszek drágakövet mert ilyenkor olcsóbb aztán ha realizálódik a piac a sale után akkor meg cserélgeted botokkal kártyaszettekre. Megint csak ingyen tudsz előrelépkedni szinteket.
Persze mielőtt teszed fel a kérdést hogy egyáltalán mi értelme az egésznek már írom is a választ. Új vitrin szerzési lehetőség meg a régebbiek díszítése :))
Én lényegébe már semmit sem veszek steamen mert még a leakciózott árnál is olcsóbban megvehető máshol...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98846) GabN73


GabN73
addikt

Sziasztok,

régen használtam Idlert a kártyák farmolására, viszont most hibá indítom el, nem talál játékot.
Friss verziót leszedtem az oldalról..

Esetleg létezik más megoldás?

(#98847) Spet válasza GabN73 (#98846) üzenetére


Spet
addikt

ArchiSteamFarm

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#98848) Segal válasza GabN73 (#98846) üzenetére


Segal
veterán

archi steam farm kifejezésre tessék rákeresni googleba :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98849) De4d


De4d
őstag

Valakinek működik a [link]
Kártya cserélő oldal?

Minden jó, ha a vége jó!

(#98850) GabN73 válasza Spet (#98847) üzenetére


GabN73
addikt

& Segal

Kocce

:R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.