Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#90501) Kasya válasza bepken (#90500) üzenetére


Kasya
nagyúr

Oh tenyleg :D Nem tudtam hogy keressek ra :R

(#90502) joe-ker


joe-ker
senior tag

indiegamestand-ről kapott Beholder

(#90503) eami válasza joe-ker (#90502) üzenetére


eami
Topikgazda

itt az ehhez kapcsolódó steam post. írj nekik és küldenek új kulcsot :)

(#90504) joe-ker válasza eami (#90503) üzenetére


joe-ker
senior tag

Közben már írtam nekik. Azért thx!

(#90505) bepken válasza eami (#90503) üzenetére


bepken
veterán

köszi köszi! lusta voltam utánaolvasni és kapásból el is könyveltem az említett oldalt megbízhatatlannak...de így más a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#90506) savior


savior
őstag

Olyan problemam lenne, hogy egyik jatekhoz se tudok ertekelest irni, pedig valamelyiket meg is vettem. Mit rontok el, hol keressem?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#90507) SH4D0W2011 válasza savior (#90506) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A játék áruházi oldalán is felkínálja, de ha a könyvtárban kiválasztod, jobb szélen is lennie kell egy Értékelések írása linknek.

(#90508) #41133696


#41133696
törölt tag

Just Cause 3 menyire lett jó ?:) Most elég olcsó Steamen :)

(#90509) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.Steamen szeretném megvásárolni a GTA5 Ukrajnából,de Magyarországi PayPal-al,nem engedi,írja hogy menjek ár MO.-ra,meglehet ezt oldani valahogy?

(#90510) #41133696 válasza fcbarca (#90509) üzenetére


#41133696
törölt tag

Persze, átjössz Magyarországra.

(#90511) KubanitoS válasza fcbarca (#90509) üzenetére


KubanitoS
veterán

GTA 5-ön nincs régiózár? Mert ha van, akkor elképzelhető, hogy a magyarországi vásárlás nem fog működni Ukrajnában.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#90512) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

az ASF mennyire ajánlott farmolásra? IM kicsit felhúzott ma...folyton bejelentkezést kér (tudom, szörnyű... :DDD) - így hát alternatívát keresek

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#90513) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Kitűző készítésből már esnek a Mysterious kártyák. :)

(#90514) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Megvettem a steam linket ,mert akciós volt a sale-n .Pár kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.
Jó wifi kapcsolat esetén is érdemes vennem 5m-es utp-t?
Másik értem én ,hogy streamelnie kell gépről ,de valahogy nem lehet kiküszöbölni, hogy pc-n is és a TV-n is menjen, pc-n inkább csak a háttérbe fusson?

köszönöm

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#90515) eami válasza Ramoskaa (#90514) üzenetére


eami
Topikgazda

ha csak 5m UTP kábel kell hozzá akkor egyrészt igen, mindenképp jobb ha vezetékes a kapcsolat, másrészt jó eséllyel teljesen feleslegesen vettél linket, elég lett volna egy HDMI kábel is.

Sajnos egyszerre látszik PC-n is és Linken is amit csinálsz, pedig tényleg nagyot dobna az egészen ha közben PC-n lehetne mást is csinálni. Egy trükköt olvastam csak erre vonatkozólag eddig, de nem éri meg: két videokártya a gépben, az egyik virtuális gépnek dedikálva ahonnan fut a steam is.

(#90516) BomiBoogie válasza Ramoskaa (#90514) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nyilván a legjobb kábellel mindkét végén, ha megteheted.

Nekem egy emelet különbség van a tévé és a gép között, így kábel csak a Steam link és a router között van, a gép wifiről csatlakozik, de így is játszható, a 60 fps megvan folyamatosan, néha van egy mikroröccenés, de ez nem zavarja a játékot (nem kompetitív FPS-ezek).

(#90517) Ramoskaa válasza eami (#90515) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Igen így visszagondolva elég lett volna ,de mohó módon azt hittem, hogy majd a steam linken vígan eljátszok a gépet meg úgy használom mellette ahogy akarom. Mivel elég fura ,hogy megy a steam link, mellette meg a monitoromon ugyanaz így azt hiszem elnémítás és monitor kikapcs kombo lesz érvénybe :D

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#90518) BomiBoogie válasza Ramoskaa (#90517) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A monitort nem tudod kikapcsolni, be kell legyen kapcsolva, ha a Linket használod. :K
Úgyhogy max. letakarni tudod. :D

(#90519) Ramoskaa válasza BomiBoogie (#90518) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

fuhhhhhh :W :W :W :W :W

ha a hangot lenémítom az se lesz TV-n?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#90520) BomiBoogie válasza Ramoskaa (#90519) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A hangot nem kell a pécén bekapcsolni, legalább ennyi. :K

(#90521) eami válasza BomiBoogie (#90520) üzenetére


eami
Topikgazda

nálam csak a TV-n van hang olyankor. ha PC-n is megy akkor ott valami egyéb gond lesz. Monitort is simán ki tudom kapcsolni, de minek, másik szobában van :D

(#90522) perecKING


perecKING
senior tag

Sziasztok!
Bocs az off miatt.
Bar steamen is elerheto a disney infinity 3.0 de en csak most fedezem fel a win10.et es letoltottem a gyereknek a store-bol. A van itthon nehany figura a regi infinity 1.0-bol amit wii-hez vettem. En ezeken nem talalok kodokat es kartyqkat sem. Azt olvastam hogy hozza tudom adni a 3.0-hoz de sehol sem talalom hogy hogyan.....nem igazan vagom, mindig steam-rol toltom le a jatekokat...de ez disney.....
Egy 3 es egy 5 eves kisfiu szunetet dobnatok fel! Koszonom!
:R :R :R

(#90523) BomiBoogie válasza eami (#90521) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Úgy értem, nem kell a pécén bekapcsolni a hangot ahhoz, hogy a tévén is menjen, ez volt a kolléga kérdése. :K

A monitort még tesztelem, de nekem így tűnt, mondjuk nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#90524) Ramoskaa válasza BomiBoogie (#90523) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Köszönöm a gyors helpeket! Monitort ha kikapcsolom is ad képet és ha op rendszerbe(tehát nem hangfal) elnémítom a hangot a Tv-n akkor is ad hangot!

Amolyan kiterjesztés lett volna jó, hogy háttérbe fut a játék közbe meg bármit lehetne..de nem gáz 11e-t megért szerintem:)

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#90525) eami válasza Ramoskaa (#90524) üzenetére


eami
Topikgazda

lehet valamit félreértettem... hang nélkül akarsz játszani?

(#90526) Ramoskaa válasza eami (#90525) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Azt akartam ,hogy ne két helyről jöjjön a hang , tehát a számítógépét akartam kilőni .

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#90527) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok, ha megvan nekem a cs1.6, akkor megoldható, hogy megosszam 5 emberrel és tudjunk lanozni?

Megyen!

(#90528) BomiBoogie válasza CptAdamica (#90527) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Family Sharingben meg tudod osztani 5 másik fiókkal, de egyszerre nem fogtok tudni játszani, sem ugyanazzal a játékkal, sem különbözőkkel.

(#90529) eami válasza Ramoskaa (#90526) üzenetére


eami
Topikgazda

mondjuk nem kellene hogy kétfelől jöjjön a hang. steam link settingben nézz szét szerintem.

(#90530) CptAdamica válasza BomiBoogie (#90528) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm. :)

Megyen!

(#90531) Spet


Spet
addikt

Kezdem úgy érezni, hogy a kártyák mögött majd a jelölt játékok lesznek, amik megnyerték a szavazást, legalább is a megvilágított számból, én így hozom le.

Hacsak nem linkel valaki egy reddit topikot ahol már vesézik miről is fog szólni az idei sale "háttértörténete".

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#90532) joe-ker


joe-ker
senior tag

Más is kapott Minion Masters gift-et a raktárába? :))

[ Szerkesztve ]

(#90533) Out válasza joe-ker (#90532) üzenetére


Out
addikt

Más lehet, hogy kapott, de én nem. Csináltam vagy 15 kitűzőt is, de a 8-as kártyát nem dobta be :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#90534) joe-ker válasza Out (#90533) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem volt előzménye semmit nem csináltam egyszer csak megjelent.

(#90535) Edorn


Edorn
aktív tag

Kitűzőkészítésért már esnek a karácsonyi kártyák???

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#90536) Tybor66 válasza Edorn (#90535) üzenetére


Tybor66
tag

:K

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#90537) tomsolo válasza joe-ker (#90532) üzenetére


tomsolo
őstag

yep

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90538) Assimilator


Assimilator
őstag

Az utobbi idoben meglehetosen lemaradtam Steam fronton es most hirtelen nem szeretnek tobb szaz hozzaszolast visszaolvasni.
Valaki lenne olyan kedves, hogy par vagy akar egy mondatban osszegzi mi varhato a karacsonyi vasartol?
Tovabbra is fix akciok lesznek? Karacsonyi jatek? Barmi szokatlan? Nagy durranas? Kirakhato mar a karacsonyi kituzo? (1 karacsonyi kartyam mar van :) )

(#90539) [Prolixus] válasza Assimilator (#90538) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Valószínűleg fix akciók lesznek. Játékról nem tudunk semmit jelenleg, ha lesz egyáltalán. Nagy durranásra ne számíts, az őszi sem volt nagy durranás, plusz régenmindenjobbvót.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#90540) Assimilator válasza [Prolixus] (#90539) üzenetére


Assimilator
őstag

Okes, koszi szepen! :R

Amugy kartyakra van valami prognozis? Arakat illetoen eleg harmatosan nyitott.

(#90541) Perseus871 válasza Sanyo (#50) üzenetére


Perseus871
tag

Szevasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem steammel kapcsolatban! Xenoverse 2-höz megvettem a Season Pass dlc-t! Letöltöttem, fel is telepítette de nem adja be a tartalmat a játékban! A steam azt írja hogy telepítve van és hozzáadva! Lefutattam a fájlok épségének ellenőrzését, újra letöltöttem az egészet, kikapcsoltam a tűzfalat, de nem történik változás!

M5A97 Evo R2.0, FX 8350, XFX RX 470 + 1333 16gb ram

(#90542) warcat válasza Perseus871 (#90541) üzenetére


warcat
veterán

December 20-án érkezik hozzá az első dlc,még nem jelent meg eddig semmi a season pass tartalmából ezért nem kapsz semmit jelenleg.Majd akkor frissül

EA: It's in the crate!

(#90543) Perseus871 válasza warcat (#90542) üzenetére


Perseus871
tag

Ok! Köszi! Így már világos!

M5A97 Evo R2.0, FX 8350, XFX RX 470 + 1333 16gb ram

(#90544) CR2025


CR2025
csendes tag

Idlemaster:

Teljesen szét van csúszva. Bejelentkezek utána is visszadob ide. Steam is fut stb.
Próbáltam már újratelepítést, portable változatot, futtatás rendszergazdaként(ekkor rögtön dobott egy idlemaster.exe leáll üzit) stb szokásos köröket.
Valaki találkozott már hasonlóval?

(#90545) zseko


zseko
veterán

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e, vagy milyen különbség van az angliai áruházban a magyarhoz képest? Tartalmilag értem. Kint vagyok jelenleg, és jönnek ugye a karácsonyi akciók, érdemes-e átváltani angliára? Azon kívül, hogy (ha jól tudom) mivel itt vagyok eléggé ajánlott. Két hétig nem válthatok vissza, meg egyébként csak abból az országból fogad el fizetést ahol tartózkodom (bár paypal esetén nem tudom hogy ellenőrzi).
Itt nincs pc-m, így tabletről vagy telefonról fogok csak tudni vásárolni.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#90546) eami válasza zseko (#90545) üzenetére


eami
Topikgazda

már rég óta tökmindegy hogy fizikailag hol vagy amikor vásárolsz steamen, mert mindig az eredeti ország kínálatát és árait fogod csak elérni amint bejelentkeztél.

(#90547) zseko válasza eami (#90546) üzenetére


zseko
veterán

Nagyjából értem mit mondsz :)
Én erre gondoltam, de a válaszod azért segített értelmezni:

"ÁRUHÁZI- ÉS PÉNZTÁRCA-ORSZÁG FRISSÍTÉSE
Országod része a Steam fiókbeállításodnak. Országbeállításod befolyásolja, mit látsz a Steam áruházban, a pénznemet, amiben az árakat látod és a pénztárcád pénznemét. Ha új országba költöztél, vagy hosszabb ideig külföldön élsz, frissítheted a Steam országbeállításaidat.

A Steam csak abból az országból fogad el fizetési módokat, amely azonos a Steam országbeállításoddal. Ha gyakran utazol országok között, válaszd ki az elsődleges lakóhelyedül szolgáló országot, ahol fizetési móddal rendelkezel.

Kérjük, válaszd ki a lakóhelyed:"

Tehát attól függetlenül, hogy én most huzamosabb ideig angliában leszek, maradhat az otthoni beállítás, mert az az elsődleges lakhely. Viszont akkor csak az otthoni bankkártyával tudok fizetni, az ittenivel nem. Vagy paypal mint egyébként eddig is, annál úgyse látja szerintem, hogy milyen kártya van mögötte :) Végülis akkor már csak az kérdéses, hogy olcsóbban vásárolnák-e fontban, mint euróban. Viszont ha átváltom az országot, akkor a kínálat is valószínüleg megváltozik.

HR24.hu

(#90548) eami válasza zseko (#90547) üzenetére


eami
Topikgazda

áh, most már én is jobban értem így a szitut :) szerintem bármilyen kártyát benyel a steam, ezzel nem lesz gondod. de ha olcsóbb árakra akarsz mozdulni és országot váltasz akkor a steam kérhet erre vonatkozó bizonyítékot hogy valóban ott élsz. ha csak 1-2, pár hónapról van szó akkor szerintem nem érdemes ezzel szórakozni. ha 1-2, pár évről akkor simán :)

(#90549) csaba951 válasza zseko (#90547) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem hasznosabb, ha csinálsz egy másik, UK fiókot. Ha ott olcsóbb valami, akkor ott veszed meg. Ha nem, akkor meg a magyaron. Az árak elég vegyesek. Most hirtelen csak csupa olyat találtam, ami olcsóbb a UK régióban. Korábbi tapasztalatom meg az volt, hogy az EU régiónál csak a UK régió drágább.

UK fiókon meg csak gift-eket vásárolsz, és simán áttolod a magyar fiókodra. Lényegében így továbbra is 1 fiókot használsz, a magyart. Ott lesz az összes játékod. Vásárlásnál meg néha-néha használod a UK-t. Viszont így nem kell szórakoznod a Steam-mel, nem kell semmi papírt küldözgetni nekik, ha esetleg belédkötnek az országváltás miatt. ;)

(#90550) zseko válasza eami (#90548) üzenetére


zseko
veterán

Igen, az olcsóbb árak miatt gondolkoztam, csak még hasonlítgatnom kell végülis mennyi is az az olcsóbb. Minimális különbségért nincs sok értelme. Igazolni tudom, hogy itt élek, minden megvan hozzá, de ahogy írod, az időtartam kérdéses :)
Másik dolog, nem tudom működik-e, itt van tőlem 50 méterre bolt, ahol tudok venni steam-es feltöltőkártyát, csak beveszi-e így a wallet, hogy jelenleg ott eurót ír, de a kártya meg Font :)

(#90549) csaba951, igaz, ez sem egy elvetendő ötlet. A walletet itt fel tudom tölteni kártyával is.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.