Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#84451) olly válasza laceszgamer (#84450) üzenetére


olly
aktív tag

Mindenki kapni fog egy left 4 dead 2-t aztán ennyi :D Bár ingyen... minden jó, főleg h kár nem ért (legalábbis eddig)

(#84452) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem egy Pinball FX osszes DLC jol jonne bocsat keresnek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#84453) zseko válasza Ryder62 (#84408) üzenetére


zseko
veterán

Azért annyira nem örülnék egy új ~60 karakteres jelszó megjegyzésének :)

Vásároltam már kártyával is, de nem tudom benne maradt-e, nem is most volt, meg a paypal az általános. 11 óta nem ment a gépem, tableten kora délután akartam használni még, de párszor bedöglött így hagytam. Remélem minél hamarabb javítják és nem lesz probléma/problémám ebből.

HR24.hu

(#84454) warcat válasza olly (#84451) üzenetére


warcat
veterán

Mertek nagyokat álmodni ám! :) Szerintem kapunk (esetleg) egy homályos mormogást,hogy nincs és nem is volt itt semmi látnivaló,oszoljanak kérem.

EA: It's in the crate!

(#84455) laceszgamer válasza warcat (#84454) üzenetére


laceszgamer
addikt

L4D2 ha jól rémlik pár éve volt karácsonyi ajándék vagy ilyesmi. :D Vagy valahogy ingyen be lehetett szerezni legálisan.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84456) Shepherdke


Shepherdke
tag

Nekem telefonos appból belépve kéri a guard kódot. Viszont mikor megadom azt írja nem stimmel a kód. Valaki talállkozott ilyennel?

(#84457) macy válasza laceszgamer (#84455) üzenetére


macy
addikt

Igen, nekem is ingyen volt.

(#84458) olly válasza macy (#84457) üzenetére


olly
aktív tag

Nem véletlenül írtam :D

[ Szerkesztve ]

(#84459) Zamery válasza Shepherdke (#84456) üzenetére


Zamery
senior tag

Épp most. Szerintem ez is a nagy "botrány " utóhatása.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#84460) Chiller


Chiller
őstag

Megjött az első hivatalos steam reakció:

http://www.gamespot.com/articles/steam-issue-allowing-access-to-other-users-account/1100-6433371/

Enyhén kendőzős, és kézmosós rizsa...

Érdekes csak a mi régiónkban 21:06 körül kezdődtek a dolgok, és 23:10-ig tartott (ha nem számítom a store lekapcsolást, ami 22:17 körül történt).

Az meg, hogy nem szükséges további reakció a júzerek részéről? Hát ez gigalol, ezt mondják azoknak, akiknek kikerült a címük, nevük, telszámuk meg a "sallang"...

Hát nem ezt vártam :(((

[ Szerkesztve ]

(#84461) woker válasza Chiller (#84460) üzenetére


woker
aktív tag

E szerint azért annyira nem kézmosós: As a result of a configuration change earlier today, a caching issue allowed some users to randomly see pages generated for other users for a period of less than an hour. Csak mert ha valóban ők kefélték el ennyire akkor biza megérdemlik ha beperelik őket páran, mindezt joggal.

(#84462) reelc


reelc
veterán

Az előbb megnyitottam a Steam klienst, és érdeklődik, hogy az aktuális e-mail címemet írta-e ki?

(#84463) -szabi-


-szabi-
őstag

Pár napja már volt hír egy perről: Perelik a Valve-et a franciák.

Boldog karácsonyt.

üdv
szabi

(#84464) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Na nézzük:

Beraktam PP 2FA-t, a Steam Guard eddig is aktív volt, cseréltem mindkét szolgáltatásban jelszót, visszavontam PP-ről a Steam státuszát. Biztonságban vagyok vagy kell még valamit tennem? :D

Üdv. core2

(#84465) Csapoati válasza Neil Watts (#84464) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy tinfoil hat-et még felcsaphatnál. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84466) Neil Watts válasza Csapoati (#84465) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az van.

Üdv. core2

(#84467) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Melyik az a progi amivel ki lehet szedni a kártyákat? Már volt róla sokszor, csak nem könnyű visszakeresni a sok hozzászólás miatt.

Szerksz: az Idle Mastert megtaláltam, de mintha lett volna olyan is ami azonnal kidobja, vagy csak rosszul emlékszem?

[ Szerkesztve ]

(#84468) sagem válasza Anonymusxx (#84467) üzenetére


sagem
addikt

Nincs olyan ami azonnal:) Idle Master, aztán majd esik valamikor.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#84469) zseko


zseko
veterán

Tegnap alig használtam azt is még a hiba előtt, be merjek lépni tableten vagy telefonon vagy kell akkor tennem valamit? :) Egyetlen email jött, ma reggel a steamtől, hogy megvették az egyik feltett kártyát.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#84470) CactuS válasza Chiller (#84460) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pont rákényszerítették végre az emberek többségére az authenticatort, erre nem sokkal később a védett accoutok minden adatát gond nélkül meg lehet nézni. És erre annyit mondanak, hogy további teendője nincs a usernek? Tényleg Ennyire megy a szekér, hogy így bele lehet szarni a dolgokba? (Nekem nincs sok wallet pénzem, se mentett bankkártyám, de akkor is felháborítónak tartom, hogy ennyivel elintézik bármilyen privátadat kimerülését. )

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84471) #79621120


#79621120
törölt tag

Most majd bedobnak egy 80 százalékos ajánlatot néhány nagy címnél , és a boldog birkák tömege elfelejti ezt az egész dolgot .

(#84472) mepet


mepet
addikt

Ha megveszem a Civilization V Complete Edition-t, akkor az library-mban található Civilization V helyett kapok majd giftet, vagy akármit? Vagy gyakorlatilag ilyen módon egy alapjáték elveszik nálam és gaben accountján pedig megjelenik?

(#84473) CactuS válasza CactuS (#84470) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Privát adat kikerülése/kiszivárgása* Néha sírba visz a WP gépelés segítője. Bár a csúcs még mindig az, amikor mobilparkolásnál a stop helyett szop-ot akar elküldeni...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84474) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Nem tudom jól működik-e, azt írja hogy 13 hátralévő játék, 13 jelenleg tétlen.
Mi az hogy tétlen?
Amúgy mennyit kell kb futtatni hogy kártyákat dobjon? Illetve kell valami minimum szint?

(#84475) PhilBrick válasza mepet (#84472) üzenetére


PhilBrick
őstag

Bukod a simát és meglesz helyette a complete. Giftben vagy akármiben ne reménykedj! :N

(#84476) DrTechnoid válasza mepet (#84472) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha külön nem hangsúlyozza ki a cart megtekintése esetén, akkor nem kapsz semmit, a már meglévő példányod 'felülíródik'. Mint pl itt nálam próbaképpen :

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84477) Cheesus


Cheesus
senior tag

Nem tudom mi igaz belőle de 9GAG-en láttam egy posztot, hogy ha több játékot vesztek egyszerre Steam-en, és a vásárolt játékok össz. játszási ideje meghaladja a 2 órát akkor már állítólag nem lehet refundoltatni egy játékra lebontva se, hiába játszottál vele pl csak 30 percet.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#84478) gyurkikrisz válasza CactuS (#84473) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Kapcsold ki az automata javítást,és akor nemfogja kicserélni a saját gondolataira, viszont továbbra is felajánlja a szavakat.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#84479) PhilBrick válasza Cheesus (#84477) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én már sikeresen refundoltam játékot 3 órával is. Szóval nincs az kőbevésve.
A 9gagen pedig legtöbbször vicceket olvasok. :)

(#84480) htc07 válasza CactuS (#84470) üzenetére


htc07
addikt

Fel kellene kérni gabent tiszteletbeli magyar miniszternek, nagyon egy rugóra jár az agyuk :DDD

(#84481) mepet válasza DrTechnoid (#84476) üzenetére


mepet
addikt

Köszi!

Sajna tényleg ezt írja:
If purchasing for yourself, you will not receive an extra copy of:
Sid Meier's Civilization® V

(#84482) keIdor


keIdor
titán

Azért ez nagyon durva: [link]
A profil meg a gépei is. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#84483) #79621120 válasza keIdor (#84482) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#84484) DrTechnoid válasza keIdor (#84482) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Hm, tényleg nagyon beindult, lassan utoléri Palmdesit :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84485) genndy válasza Cheesus (#84477) üzenetére


genndy
addikt

HA igaz az a kép, akkor szerintem nem a játékidő volt az akadály, hanem hogy komplett tranzakciót tudnak csak visszavonni, ő meg az egyszerre vásárolt 4-ből csak egyet akart refundoltatni. SZERINTEM.
Mindentől függetlenül azért valószínűleg megéri inkább egyesével vásárolgatni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#84486) keIdor válasza DrTechnoid (#84484) üzenetére


keIdor
titán

Ennek nincs képe a játékos sarkáról, mint a másiknak. Azért állkeresős képek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#84487) ruti


ruti
Közösségépítő

A tegnapi lehalás után tapasztalt valaki ilyet a Piacon?

A Piac a következő ok(ok)ból nem érhető el:

Úgy tűnik, hajtottál végre érvényes vásárlást a Steam Áruházban, de még nem telt el 30 nap. Több infó...

Ha nem történik a hozzáférésed korlátozó egyéb esemény, 2016. 01. 25. 11:44:56 időponttól használhatod újra a Közösségi Piacot.

természetesen volt több vásárlásom is az elmúlt 30-365 napban.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#84488) DrTechnoid válasza ruti (#84487) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Szerencsére nekem nem, remélem neked is leszedik fénysebességgel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84489) NandoXXL válasza CactuS (#84470) üzenetére


NandoXXL
senior tag

És miért nincs a PH-en cikk az adatvédelmi hibáról? Ez már sokadik eset hogy beböfögnek mindent a cikk írók Velvet szinten, de egy ilyen dologról máshonnan értesülök.

(#84490) Marci79 válasza -szabi- (#84463) üzenetére


Marci79
aktív tag

A dobozos játékokkal is csinálhatnának valamit.
Az ember megveszi "használtan" és nem lehet beregisztrálni az acc-ra, mert az előző tulaj már megtette. De nem lehet továbbvinni a játékot és nem törlik az előző tulaj acc-járól. Ez az egész "jogodvantovábbadniéseladni" bohóckodás egy "Nesze semmi! Fogd meg jól!" átverés. :(((

(#84491) Sirandrish válasza #79621120 (#84483) üzenetére


Sirandrish
legenda

És? Mert ez 3al több bundlet vett?
Láttad a gyereknek a gépei leírását, illetve a kis játékkuckóját?

Keldor papa Kegyetlen a gyerek :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84492) genndy válasza NandoXXL (#84489) üzenetére


genndy
addikt

Mert karácsonykor mindenkinek van jobb dolga is mint cikket írni? :U

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#84493) keIdor válasza Sirandrish (#84491) üzenetére


keIdor
titán

Nem beszélve az internetjéről. Majdnem 1GB/s le és feltöltés...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#84494) edda80


edda80
tag

A steam valamiért szemétkedik velem, legalábbis a közösségi feladatot illetően. :( Ugyanis az egyik teljesítmény eléréséhez, az kell, hogy töltsem le androidos telefonomra a steamet, jelentkezzek be. Ez meg is történt de mégsem adta meg arra a teljesítményre hogy megcsináltam... :( Miért? :(

(#84495) Sirandrish válasza keIdor (#84493) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja láttam azt is. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84496) DrTechnoid válasza Sirandrish (#84491) üzenetére


DrTechnoid
őstag

1 szintlépés 700 felett azért nem jön ki 3 humblicsomagból , átlagban 70 badget-et kell kraftolni egy szintlépéshez , ami szintenként 450-480 kártyát jelent, tehát alsó hangon a köztük lévő 60 szint nem kevesebb mint 2400-2500 kártyát kíván, ami átlag 8-10-12 centes kártya áron számolva kicsivel több mint egy BTA valamelyik fillérbaszó oldalon.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84497) Csapoati válasza Marci79 (#84490) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem veszed meg használtan az ilyeneket, szerintem egyszerű. A falra kent festéket se lehet továbbadni, hiába unod meg a színét. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84498) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Steam visszatérítés hogy működik? Milyen gyorsan bírálják el a kérelmemet?

(#84499) keIdor válasza BigBlackDog (#84498) üzenetére


keIdor
titán

Batman: Arkham Knight-nál 2 nap alatt visszaadták a pénzt, nyáron.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#84500) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Pazarló fajankók mindketten. :N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.