Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#84301) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Érdekes bugba botlattam.

Steam kliensbe a fiók részleteinél valami Spanyol srác adatait és vásárlási előzményeit látom az enyém helyett.

Már próbáltam a ki- és bejelentkezést, de nem javult meg.

A boltban néha dollárban néha euroban látom az árakat és a nyelv is német vagy orosz.

A kosárba rakott termékek nem jelennek meg.

És mindezt steam kliensen keresztűl csinálja.
Reggel még minden jó volt, vásároltam is.

(#84302) laceszgamer: Én is az ő fiókját látom a fiók részleteinél.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#84302) laceszgamer válasza DrTechnoid (#84299) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azóta nekem is megkergült megint, csak pár percig volt jó. :D Amúgy ugyanennek a gyereknek jön be nekem is az acc oldala. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84303) #79621120


#79621120
törölt tag

Jelenleg Gabe és minden családtagja heves csuklási rohammal küszködik .

(#84304) whitezo88


whitezo88
nagyúr

épp írni akartam, hogy miért lengyel a főoldal, a játékoknál meg miért spanyol de látom a Steam rottyant be :D

(#84305) S1M0N válasza Mardel (#84301) üzenetére


S1M0N
senior tag

Olvass vissza, ezen szörnyülködnek már egy ideje a többiek is.

Én egy-egy angol, román és német felhasználó steam-es életébe kaptam betekintést, a románnak ki van kapcsolva a SteamGuard, viszont mindegyiknek meg van adva kártyás fizetőeszköz...

Kliensben nekem is kéri a Steam kliens telepítését, de legalább most magyar...

(#84306) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Azért félelmetes belegondolni, hogy valakinél most az én email-címem bukkan éppen fel...

Milyen jó ilyenkor a mobil-hitelesítés, igaz? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#84307) Marci79


Marci79
aktív tag

Vajon miért luxus feljebb görgetni? :U

(#84308) Aakisan válasza DrTechnoid (#84299) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Nekem is az ő accja jön be :(

(#84309) woker válasza Mardel (#84301) üzenetére


woker
aktív tag

Nemrég kezdődött ez az egész. Amikor 7-kor váltás volt akkor még néha a "not logged in" hiba jött elő de nemrég totál random elkezdte a nyelvet váltogatni (ha megpróbálok belépni akkor a belépési oldal fixen oroszul van de a store-ban már volt orosz, lengyel, török, spanyol) plusz a store-ban a kliens szerint nem vagyok belépve miközben elvileg igen és a hab a tortán, hogy random emberek accountját látod.

Valami oltári nagy gebasz lehet a Valve-nál mert ez elég durva biztonsági incidens.

(#84310) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Basszus, nekem olyan csávó accja jön be, aki elmentette a Visa adatait. Ráadásul rá tudok menni, hogy hozzáadjak összeget a steam acc-jához... A Visájáról... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#84311) SpongyaBob válasza Vertigo18 (#84306) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez tényleg nagyon durva. Én egy spanyol srác adatlapjánál kötöttem ki. :U

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#84312) kemotox


kemotox
addikt

Most láttam egy csávónál, hogy írogatják neki kommentben, hogy az ő fiókja jön be, lockolja gyorsan az accját meg lépjen ki mindenhonnan..

Kurvára parázok, hogy lehet lockolni az akkkuntot?

(#84313) #79621120


#79621120
törölt tag

Ezek szerint senki sem olvasta el ezt a hozzászólásomat .

(#84314) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ahogy nézem már a Communityt is lelőtték. Amúgy egész gáz, hiszen karácsonykor a Steamnél se sokan dolgoznak, szóval össze kell gereblyézni a szakikat hogy megoldják...

nekem szerencsére se pénz sincs a Steamemen, se a megadott kártyán se sok, meg védelem is volt bekapcsolva, de más biztos nem volt ilyen szerencsés.

[ Szerkesztve ]

(#84315) Lackki


Lackki
senior tag

mi az istenért nem lövik már le a storet? olyan visszaélések lesznek hogy hónapokig mehet majd a recovery...

Privátot hamarabb észreveszem

(#84316) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

A baj az hogy visszavontam a kirakott cuccaimat marketról,de az accountomba nem érkezett meg, de viszont marketon már nincs kinn. A stattrak asi m4 hiánya kicsit fáj. Mind1, pár nap vagy hét support kurogatás csak visszateszi az inventorymba :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84317) kemotox válasza #79621120 (#84313) üzenetére


kemotox
addikt

De, láttuk, marha nagy segítség...

(#84318) Vertigo18 válasza #79621120 (#84313) üzenetére


Vertigo18
addikt

De, most már egyre többen is, hidd el!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#84319) S1M0N válasza woker (#84309) üzenetére


S1M0N
senior tag

Most néztem az "aktivitás" menüpontnál, hogy ismerősök mit vettek, mondom megnézem az adott két játékot, erre mind a kettőnél azt írja, hogy nekem már megvannak (pedig nincs), persze különböző nyelven, de elvileg még értékelést is tudnék írni hozzájuk, a random felhasználó nevével... Bár a kártyaadat törlése lehetőségre sem történt semmi, csak felhasználót váltott a Steam....

(#84320) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mi van, ha most bepattintom a telefonszámomat a srác acc-jához? ;]

Steam Guardként...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#84321) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Spanyol srác accjárol valaki már sikeresen leszedett 5 centet. Legalábbis pár perce még 15 centet írt ki walletjén most 10 et.

energizer1003 ha minden igaz magyar fiókot mutat most.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84322) Lackki


Lackki
senior tag

243euro van wallettjén a csávónak akire most bedobott...

Privátot hamarabb észreveszem

(#84323) Anonymusxx válasza Vertigo18 (#84320) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Addigra továbblépne szerintem..

(#84324) DrTechnoid válasza Vertigo18 (#84320) üzenetére


DrTechnoid
őstag

mostmár mindig más accountja jön be. Nagyon kényes terület ez, de egyúttal hatalmas fun ez a turkászás. :D Palmdesert , meg a többi miller accountja most biztos hogy erőteljes célpont.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84325) #79621120


#79621120
törölt tag

Most már a firefox is behozta egy Sandinho nevű osztrák srác profilját . Be sem kellett lépnem .

(#84326) whitezo88


whitezo88
nagyúr

és miért nem húzzák ki a megfelelő 'drótot' GabeN-éknél? Hogy lelőjék az egészet?

durva hogy neten be se kell lépni és úgy is kidobja random emberek wishlistjét meg adatait... előbb le volt lőve a Community, aztán már nem... és minden klikkre változik a profil.

Most egy srácnál volt a Cartban egy Euro Truck S. 2, és elvileg lehetne ajándékba is venni, de változott a nyelv megint... kicsit van csak káosz. És ismétlem: be se vagyok lépve.

[ Szerkesztve ]

(#84327) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Vagy valaki felpakolt 10 dolgot a Wishlistemre, vagy csak random belekever más címeket is. :DDD

Rég le kellett volna állítaniuk az összes szervert. Kevesebb probléma van abból, hogyha pár játékos dühöng kicsit, és offline folytatom az egyik játékot, minthogy valaki elkölti a kártyámról az összes pénzt. :U (még szerencse, hogy a Steames kártyára mindig 5 perccel vásárlás előtt töltök pénzt)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#84328) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na ezért minimum egy ingyenes játék mindenkinek remélem XD

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84329) #79621120 válasza laceszgamer (#84328) üzenetére


#79621120
törölt tag

Bad Rats jó lesz ?

(#84330) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem a srácnak volt a kosárban egy terméke, azt megpróbáltak törölni onnan, ki is írta, hogy nincs semmi a srác kosarában... Aztán amikor továbbléptem, ugyanazt a srácot adta vissza és megint ott volt a kosarában ugyanaz.

Csak Fun, nem lehet machinálni... gondolom... remélem... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#84331) nonsen5e válasza laceszgamer (#84328) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha a te accountodra dob be legközelebb, akkor veszek neked egyet (a te pénzedből). ;] :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#84332) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

najó valami ötlet emberek mi a túrót kell csinálni? Lépjek ki, kártyát töröljem vagy mi a jó ilyenkor? nekem nem kevés pénz feltolva..

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#84333) Dawe966


Dawe966
csendes tag

Crotiaban lakó srác accountját kaptam én is, 10-15 nyelven bámulva a Steam áruházat a kliensből, ahova be se vagyok jelentkezve természetesen. :DD

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#84334) laceszgamer válasza nonsen5e (#84331) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kettőt kérek. :D Feltéve ha sikerül, de akkor a módszert is kérném, miként sikerült, mert nincs fixre rendelve hozzá kártya. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84335) Vertigo18 válasza SpongyaBob (#84332) üzenetére


Vertigo18
addikt

utald át valahogy nekem, vigyázok rá! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#84336) Robokutya


Robokutya
senior tag

Mi a szar van a steammel??
Mikor érdemes új jelszót telepítenem??

(#84337) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

Elvileg most lelőtték az egész Steam-et...
(ez nem gőz, ez gáz)

(#84338) twollah1976 válasza d.véderjoe (#84337) üzenetére


twollah1976
őstag

Miért lőtték le?
Mi történt, nem tudok belépni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#84339) laceszgamer válasza Robokutya (#84336) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem még csak ki se lépj, márcsak mert ha belépésnél beírod a jelszavad már egy jó kis lehetőség az elhappolására. Leginkább várni lehet csak, amúgy ahogy néztem nem lehet semmit csinálni szerencsére, mert például ha valakinek a profiljáról megtekinted a vásárlási előzményeket, akkor már más profilját hozza be, így szerencsére valszeg komolyabban nem lehet hozzáférni a profilokhoz, csak simán meg van őrülve a cucc.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84340) Csapoati válasza twollah1976 (#84338) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem olvass vissza egy kicsit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84341) djculture válasza twollah1976 (#84338) üzenetére


djculture
félisten

Más akountjába léptetett be vicc az hogy a játékait is lehetett telepíteni vagy akár vásárolni és egyebek..
Nekem is valami osztrák koma akountja meg játékai jöttek elő.
Nem is tűnt fel csak hogy nézem nincs meg a left4dead 2 a listába, utána nézem német nyelven is voltak a listába játékok.

[ Szerkesztve ]

(#84342) tomsolo


tomsolo
őstag

Nem hittétek volna kis kabócák hogy ez a sale ilyen izgalmas lesz, mi? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#84343) Vertigo18 válasza djculture (#84341) üzenetére


Vertigo18
addikt

De valszeg nem enged tényleges akciót végrehajtani...

Meglátjuk majd a végeredményt

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#84344) laceszgamer válasza d.véderjoe (#84337) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lelőtték? Nálam még online, ugyanúgy megkergülve. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84345) Defy94


Defy94
csendes tag

Pont vásárolni akartam mikor láttam hogy török a kliensem, az adataim helyett pedig egy román srác fiókja jön be. Egy ,,kicsit" megijedtem :D

(#84346) DrTechnoid válasza djculture (#84341) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Mind1, mivel általában megtalálják ezeket a gyerekeket, ezt a SkidNP group-os srácot agyonverném egy vascsővel , szinte biztos így szent karácsony éjjelén. :)

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84347) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

én a helyetekben most nem is próbálnék belépni, mert minden általatok betölteni kívánt oldalt másnál jelenít meg.

/s

(#84348) d.véderjoe válasza laceszgamer (#84344) üzenetére


d.véderjoe
tag

Jobban mondva: én már nem tudtam visszalépni.
Lehet, hogy most ez rosszat jelent :F

(#84349) DrTechnoid válasza wjbhbdux (#84347) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem is próbáltam, a CS fut? :D Mert feleslegesen nem indítom akkor.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#84350) bul07


bul07
nagyúr

Nekem most magyar srác fi9ókja jött be
Hátha itt van theb3st012

Egy email azért dobok rá, hogy ha ha steam menyire megbízható

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.