Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#75601) Mate válasza maross (#75599) üzenetére


Mate
nagyúr

Ma reggel járt le a kulcsokról az 1 hetes tiltás. Már nem is jelzi pirossal, de továbbra se tudom cserélni, eladni stb. Ötlet, hogy ez mégis mi a tököm lehet?

[ Szerkesztve ]

(#75602) csaba951 válasza Mate (#75601) üzenetére


csaba951
veterán

Hm. Nem pont te írtad, hogy egyszer el kellet indítani a CSGO-t és kilépés után már minden rendben volt a kulcsokkal (CSGO kulcsok)?

(#75603) Mate válasza csaba951 (#75602) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem hiszem, hogy írtam volna ilyet. Mindjárt kipróbálom.

Update: Úgy néz ki megoldotta. Ennek is mi értelme...

[ Szerkesztve ]

(#75604) maross válasza csaba951 (#75602) üzenetére


maross
veterán

Abbol baj nem lehet. Nekem is meg kellett vennem a csgot, mert tradenel volt olyan kulcs, ami nem latszott. A legjobb persze az, hogy szamomra tok randomnak tunt hogy mi latszik mi nem, nem tudtam megfejteni mi alapjan sorolja be oket.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#75605) eami


eami
Topikgazda

yay, akkor jöhet a következő 500 :DDD

(#75606) oriic válasza eami (#75605) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebből mennyit próbáltál ki? Hányat játszottál végig? :DDD

Live-Die-Respawn

(#75607) #65537792 válasza oriic (#75606) üzenetére


#65537792
törölt tag

4-et. :D

(#75608) eami válasza oriic (#75606) üzenetére


eami
Topikgazda

Steam szerint 240et :)

(#75609) csaba951


csaba951
veterán

Grim Fandango Remastered - 14,99 €
Tegnaptól már Steam-en is elő lehet rendelni. Akit zavar a Steam, annak ott van a DRM mentes GOG verzió (11,89 €).

(#75610) Csapoati válasza csaba951 (#75609) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem az ar zavar, mit tegyek? :D Na jo, majd kivarom az elso learazast, meg az eredetivel se jatszottam ugyse (tudom, nagy hiba).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75611) #65537792 válasza eami (#75608) üzenetére


#65537792
törölt tag

A 4 stimmelt.

(#75612) csaba951 válasza Csapoati (#75610) üzenetére


csaba951
veterán

Keres egy jobban fizető munkahelyet! :DDD

(#75613) Agyzuzo válasza Csapoati (#75610) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az biza nagy hiba. A Grim Fandango zsenialitásához nem sok más játék mérhető. Máig nem értem miért nem filmesítették meg, hihetetlen potenciál van benne.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75614) Csapoati válasza csaba951 (#75612) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tudom, nem a benzin drága, csak én vagyok csóró! :DDD

Agyzuzo: Gondoltam, hogy hiba. :) Sokat hallottam már a játékról, csak régebben még nem voltam oda annyira a kalandokért. De ezt a felújított részt 100%, hogy beszerzem majd.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75615) ayo válasza Agyzuzo (#75613) üzenetére


ayo
addikt

anno hitman meg max payne játéknál is ezt éreztem....aztán mi lett belőle.. :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#75616) Mate


Mate
nagyúr

TOXIKK-ot próbálta már valaki?

(#75617) szami777 válasza Mate (#75616) üzenetére


szami777
addikt

UT klónnak tűnik a jobbik fajtából. Köszi, h felhoztad, ment is wishlistre.
Nem merném behúzni még, ki tudja mennyi játékos van online early accessben.
(+ egyik negatív értékelés szerint még csak 1 map van)
Az értékelések alapján ígéretes.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75618) Mate válasza szami777 (#75617) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, egyelőre 1 map van. Ára nem vészes és elég jók az értékelések. Kíváncsi leszek mikorra lesz belőle valami.

(#75619) Lackki válasza Mate (#75616) üzenetére


Lackki
senior tag

eddig nagyon pöpec!
FPS hiány nincs a játékban :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#75620) BomiBoogie válasza csaba951 (#75609) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hoppá!

Pedig úgy olvastam régebben, hogy nem jön Steamre, de gondolom, azt még az alapjátékra értették, nem a felújított változatra.

(#75621) munky


munky
őstag

Sziasztok!

Ha egy gift nevében az szerepel, hogy "Tier 1", akkor ez az ajándék aktiválható/játszható a régiónkban?

Mire kell figyelni mostanában az ilyen gifteknél? Anno a RoW verziókat kellett keresni arra emlékszem... :F

(#75622) csaba951 válasza munky (#75621) üzenetére


csaba951
veterán

Arra figyelj, hogy ez pont ez legyen odaírva!:
"Grand Theft Auto V Pre-Purchase (Tier 1)"

Ha utána szerepel bármi más is, akkor inkább keress egy másik eladót! :D

(#75623) htc07


htc07
addikt

na így még sosem próbáltak meg scammelni ;]

kép

igen, orosz régiózárast akart rám sózni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75624) maross válasza htc07 (#75623) üzenetére


maross
veterán

Nekem nem tunik scamnek, csak biznisznek..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#75625) htc07 válasza maross (#75624) üzenetére


htc07
addikt

azért feljött az ablak, hogy sokan jelentették scam miatt amikor megnyitottam a trade ablakot.

egyébként meg akkor nem lenne scam, ha nem azt írná, hogy "juj de jó kapsz ingyen kulcsot" hanem ha odaírná hogy ez bizony semmit nem ér mert régiózáras.

(#75626) maddionmax válasza htc07 (#75623) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ez csak üzlet.

Kapsz egy kupac semmit + egy kulcsot egy adott játékért. Nem azt mondta, hogy ingyen ad egy kulcsot :D

(#75627) htc07 válasza maddionmax (#75626) üzenetére


htc07
addikt

na mindegy, a lényeg hogy legyetek résen :)

(#75628) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valami gáz van a Steam szervereivel vagy csak nálam van a gond? Regelni akarok egy játékot, de ahogy beadom a kódot kihozza a kulcs aktiválását, ott nekiáll húzni iszonyat lassan a csíkot ( Máskor ez az ablak szinte nem is látszik ) aztán a végén azzal zárul, hogy nem lehetett elérni a Steam szervereit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75629) croli válasza laceszgamer (#75628) üzenetére


croli
aktív tag

Nálam sem működik... Kártyát cseréltem és erre az én kártyáim eltűnnek de én nem kapok semmi :((

Van köztük olyan kártya is aminek nincs meg a játéka, az probléma??

[ Szerkesztve ]

(#75630) laceszgamer válasza croli (#75629) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az, hogy olyan átékból is van kártya ami nincs emg az egyáltalán nem probléma, nyugodtan emgveheted barmelyik játék kártyáját, akár a kitűzőt is összerakhatod belőle.

Ezekszerint a szerverekkel van tényleg valami gond. Legalább nem sürü alkalom, hogy iylen van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75631) scope2007


scope2007
addikt

Üdv
Valaki nem tudná behúzni nekem a commandos 2 játékot?
1-200ft csak, aztán elutalom majd

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#75632) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Nagyon primitív dolgot kérdeznék. Mit nézek be, vagy mit nem veszek észre?
böngészőn keresztül http://... felületen itt simán bejelentkezem a Steam-be, a név/jelszó párossal, minden ok.
A steam Users' Forums -ba itt, a fenti név/jelszó párossal nem tudok bejelentkezni. Külön bejelentkezési adatokat (név/jelszó) kellene létrehoznom a fórumhoz? Ha igen, hol? Keresem de nem találom.... Nem látom a fától az erdőt :W

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#75633) laceszgamer válasza VGYke (#75632) üzenetére


laceszgamer
addikt

http://forums.steampowered.com/forums/register.php

Igen, másik regisztráció szükséges hozzá, főoldalon ki is van írva, hogy külön vannak választva:

If this is your first visit, be sure to check out the Forums Rules and Guidelines. You must register before you can post: click the register link above to proceed. NOTE: Forum accounts are separate from Steam accounts.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75634) S1M0N válasza VGYke (#75632) üzenetére


S1M0N
senior tag

Külön regisztrálnod kell a fórumba, ott van a "Register"

NOTE: Forum accounts are separate from Steam accounts

(#75635) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Szerintetek mit kéne csinálnom? Valamelyik utóbbi frissítés óta nem működik a steam overlay. Be van kapcsolva az FPS mérő, de az is eltűnik egy idő után a játékban, az alt+tab-ra meg nem hozza fel az overlay-t. Eddig a TF2-nél és CS:GO-nál figyeltem meg ezt, de mással is kipróbálom ma vagy holnap.

(#75636) VGYke válasza S1M0N (#75634) üzenetére


VGYke
addikt

laceszgamer, S1M0N, köszönöm!
Tényleg nem találtam meg! Remélem nem lesz baj abból hogy a steam és a fórum belépési adataim azonosak ....(egyébként is, aki a huszon-x db karakteres jelszavamat kipörgeti, megérdemli a bónuszt)
Vagy lehet ebből baj?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#75637) laceszgamer válasza VGYke (#75636) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát szerintem itt csak az alapigazságok érvényesek. A felhasználónév lehet azonos értelemszerűen, de jelszónál az a legjobb, ha mindenhova különbözőt használ az ember, annál kisebb az esélyes, hogy ha valamelyikhez valahogy hozzá is jutnak akkor be tudjanak vele jutni másba is. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75638) VGYke válasza CanibelZ (#75635) üzenetére


VGYke
addikt

Bátortalanul kérdezném: nem az a baj, hogy a steam overlay csak béta állapotban elérhető?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#75639) csaba951 válasza VGYke (#75636) üzenetére


csaba951
veterán

>Vagy lehet ebből baj?

A felhasználónév nem baj ha megegyezik, de a jelszó MINDENKÉPPEN legyen különböző!

Mi van ha nem?:
Most gondolj bele! Valakinek valahogy sikerül ellopnia a Steam felhasználónév/jelszódat. (Amilyen szerencsés vagy, ez előbb-utóbb be is következik.) Mennél bejelenteni a Supporthoz. Ja, nem lehet, mert azt is ellopták! :W

Egyénként a Steam jelszód még véletlenül se legyen ugyanaz, mint a hozzá tartozó az e-mail jelszava. A legjobb tényleg minden egyes helyre külön-külön egyedi, megfelelő erősségű jelszavakat használni.

#75638 VGYke
Nem hiszem! Steam overlay már több mint 5 éve benne van a nem béta kliensben. De lehet, hogy már van 10 éve is...

[ Szerkesztve ]

(#75640) CanibelZ válasza VGYke (#75638) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Mint csaba951 is írta, ez már egy régi funkció, most csak annyival bővült, hogy raktak bele fps mérőt is. És azóta a frissítés óta csinálja ezt és lövésem sincs mit csináljak, mert újratelepíteni nem szeretném a steam-et a trade ban miatt...

(#75641) bul07 válasza csaba951 (#75639) üzenetére


bul07
nagyúr

Kitalálhatnának már egy biztos módszert ere a jelszó dologra
Kismillió helyre regisztrálni kell és annyi jelszót egyszerűen lehetetten megjegyezni, főleg ha mindenhova mást akar használni az ember
Nekem erre az a módszerem hogy egy email címet használok és egyből jelszó emlékeztetővel kezdem, igaz hogy több munka de nem kell megjegyezni semmit , persze ez csak ritkán használt oldalaknál működik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75642) wjbhbdux válasza bul07 (#75641) üzenetére


wjbhbdux
veterán

keepass

/s

(#75643) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Értesítések helyét hol lehet átállítani? Arra gondolok, ami felugrál, amikor a barátaim közül valaki játékot indít. Nem szeretném kikapcsolni, de a jobb alsó sarokban nagyon rossz helyen van most, és a Beállításokban a Friends fül alatt lehet állítani az értesítéseket, de ilyen lehetőség nincs se itt, se az egész beállításokban, 5x végignyálaztam az egészet. :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#75644) scope2007 válasza bul07 (#75641) üzenetére


scope2007
addikt

én ezt használom! LastPass

tökéletes, van automata fill is!! [van android, wp, ios cucca is, onnét is elérni]

elég ennek az egynek durva jelszót generálni és a többit nem kell fejben tartani.. azokat lehet generált jelszóval nyomni :D

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#75645) genndy válasza A_ScHuLcZ (#75643) üzenetére


genndy
addikt

Nincs ilyen lehetőség a beállítások között, hekkelni lehet. Elvileg ez a megoldás:
[link]

Meg a játékoknál lehet beállítani egyedileg, de te ahhoz se férsz hozzá, csak a fejlesztő.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75646) Mate válasza A_ScHuLcZ (#75643) üzenetére


Mate
nagyúr

Én metro for steam-et használok skinnek. Ott lehet állítani, ha jól emlékszem.

(#75647) Ryder62 válasza A_ScHuLcZ (#75643) üzenetére


Ryder62
őstag

Az játéktól függ hogy hol helyezkedik el. Windowsban és sok játéknál a jobb alsó sarok a standard de lehet jobb felül is.

(#75648) BomiBoogie válasza bul07 (#75641) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én a KeePasst tudom ajánlani.

Egyszerű program, telepíteni sem kell, és az egész magja egyetlen kis adatbázisfájl, lehet a jelszavakat csoportosítani, szóval ügyes.

[ Szerkesztve ]

(#75649) vorosmarti válasza Mate (#75646) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönet az info-ert, eddig az se tunt fel h lehet skinezni :D Mondjuk a program nem sok segítséget ad. Egy Skinek letoltese gomb elfert volna a beallitasokban.

(#75650) Mate válasza vorosmarti (#75649) üzenetére


Mate
nagyúr

Simán letöltöd a honlapjáról vagy steam csoportba található linkről és bemásolod steam/skin mappájába. Steam beállításoknál pedig kiválasztod a listából amelyik kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.