Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#75051) csaba951 válasza szami777 (#75036) üzenetére


csaba951
veterán

Market használatához kötelező a Steam Store-ban venni valamit (játék, dlc, gift is lehet). Tehát se kulcs, se más fiókról származó gift beaktiválása nem jó. És még persze vannak egyéb feltételek is (pl. SteamGuard bekapcsolása), illetve ezeknek is van egy eltelt időhöz kötött feltétele.

Csere használatához, illetve Barátok (?) használatához elég akár egy kulcs aktiválása is.

#75049 bul07
Igen, nálam is Market anomália van éppen!

Nem lehet felrakni az itemeket. A vásárlás viszont valamilyen szinten működik, mert az elmúlt 1 órában 120+ itememet vették meg mások. Legalább "jó irányba" áramlik a pénz! Külön öröm, hogy amikor végre jó lesz, és leverik az árakat az eladók, akkor pont tele leszek (wallet) pénzzel és lesz miből vásárolni! :D

#75050 Samus
Egész biztosan van egy ilyen oldal, viszont te mint felhasználó ezt nem érheted el. A Support számára van fenntartva.

[ Szerkesztve ]

(#75052) Assimilator válasza Samus (#75050) üzenetére


Assimilator
őstag

A szabálysértésed az jól látható helyen pirossal van kiírva a profilodra.
A többi nem igazán publikus.

(#75053) pigster válasza Assimilator (#75046) üzenetére


pigster
senior tag

Te nagyon okos, írd le akkor te a tutit, mert eddig csak kötözködni tudtál, de érdemi információt nem írtál.
Tudod mit: ne írd. Lesz@rom. Fedezd fel még egyszer a linuxodon, hogy az scr egy végrehajtható fájl.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#75054) bul07 válasza csaba951 (#75051) üzenetére


bul07
nagyúr

De tudod mi a gáz

Kiírja hogy hiba a vételi ajánlatnál , majd frissítem ahogy írja újra próbálkozok erre megint hibát ír ki , de észreveszem hogy csökken a pénzem , megnézem és erre kétszer is sikerült vételi ajánlat és meg is vette kétszer, de akkor miért ír hibát :F :(((

Sz@r az egész rendszerük

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75055) szami777 válasza csaba951 (#75051) üzenetére


szami777
addikt

De akkor miért nem működik egyik sem?
Van egy régi, négy éve regisztrált másodfiókom, ma 220 nap után beléptem abba, nem engedett semmit se csinálni, pedig anno aktiváltam rajta játékot és még tradeltem is vele.
+ csináltam egy 3. másodfiókot tegnap, ott már 6 játék aktiválva, de még mindig nem enged barátokat hozzáadni, valamint még a profil se látható sehol, hiába keresek rá több helyütt is.

(#75056) wjbhbdux

Egyrészt miért, másrészt arról tudnék, gondolom jeleznék emailben, vagy felugró ablakban.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75056) wjbhbdux válasza szami777 (#75055) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ban?

/s

(#75057) zseko válasza eami (#74832) üzenetére


zseko
veterán

Meghallgatták az imámat, növelték a méretet :DDD

HR24.hu

(#75058) AtHoS válasza szami777 (#75055) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez érdekes. Én keresztlányomnak készítettem egy fiókot pár napja és egyből engedett barát felkérést a saját profilomra.
Valamit lehet küldtem neki ajándékba egyből, de már nem rémlik valóban így volt-e, minden esetre ami játék telepítve volt nálam azt hozta a játékai között játszhatóként

read-only mode on the forum

(#75059) csaba951 válasza szami777 (#75055) üzenetére


csaba951
veterán

>négy éve regisztrált másodfiókom

Erről a fiókról indíts egy trade-et (mondjuk a fő fiókoddal). Rögtön ki is írja majd, hogy melyik feltételt nem teljesíted.

>valamint még a profil se látható sehol

Kapcsold be a kliensben az URL kijelzését. Nézd meg az adatlapodat. Onnan kimásolod a URL-t, és bemásolod egy böngészőbe.

(#75060) szami777 válasza csaba951 (#75059) üzenetére


szami777
addikt

Köszönöm, ez egy jó tipp volt.
A régi és a tegnap csinált másodprofilon is bepróbáltam, és steam guard a probléma, nem tradelhetek. (barátot ettől függetlenül viszont nem enged hozzáadni az újhoz. Igazából itt csak az a zavaró, hogy tök normálisan regeltem egy friss fiókot, amire kapásból rárak egy tiltást, figyelmeztetés nélkül, semmilyen közösségi funciót sem enged használni. Csábító egy esetleges újoncnak.... )

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75061) csaba951 válasza szami777 (#75060) üzenetére


csaba951
veterán

Ez lehet biztonsági funkció is. Érzékeli, hogy ezen a gépen már használatban van egy "rendes" fiók. Erre elkezdesz "alternatív" fiókokat gyártani. Nocsak! Csak nem csalni akarsz? Na, akkor tiltsuk is le Community funkcióit.

Ha tényleg így van, akkor szerintem tényleg nem sokat ér. Aki csalni akar, az úgyis figyel ezekre a dolgokra és megoldja, hogy átmenjen a biztonsági ellenőrzéseken. Aki meg csak 1-2 másik fiókot csinál, az meg megszívja ezek szerint! :(

Szerintem ha vásárolsz valamit a Store-ban, akkor ezzel a fiókkal se lesz (ilyen) gondod. Az utóbbi 2 évben már én is csak ilyeneket hozok létre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75062) csaba951


csaba951
veterán

Supreme
Végre egy játék, ami nem egy ideális világban játszódik, hanem a mi kis valóságunkban! Azért mi magyarok, még rengeteg ötlettel tudnánk segíteni a készítőknek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#75063) djculture válasza csaba951 (#75062) üzenetére


djculture
félisten

A mi világunkban szerintem zsíros kenyér simulátor lesz mert pizza olyan drága(28 centis normális pizza 3 alappal vagy 1300 pénz) hogy 2 éve nem ettem :P

[ Szerkesztve ]

(#75064) #65537792 válasza djculture (#75063) üzenetére


#65537792
törölt tag

De a GTA 5-öt előakarod rendelni. -_- Grat!

(#75065) croli


croli
aktív tag

Olyan lehetséges hogy úgy letiltsak valakit hogy semmimet se lássa se profil se raktár se semmi? Mert zaklat valami 0. szintű hogy cserélni akar állandóan :((

"Block All Communication..."?? Ezzel többet nem is lát? Se írni se semmit nem tud?

[ Szerkesztve ]

(#75066) wjbhbdux válasza croli (#75065) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jobbklikk, block

/s

(#75067) ZS3NI válasza croli (#75065) üzenetére


ZS3NI
őstag

simán block a profilját és kész

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#75068) genndy válasza croli (#75065) üzenetére


genndy
addikt

Blokkolás. Látni láthatja de írni nem tud.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75069) Assimilator válasza #65537792 (#75064) üzenetére


Assimilator
őstag

Nyugi, nem fogja. Nem lesz előrendelés.
Legalábbis Steamen.

(#75070) croli válasza genndy (#75068) üzenetére


croli
aktív tag

Okés! Köszönöm! :)

(#75071) tomy88trance


tomy88trance
tag

Üdv! Nem tudom,hogy jó helyen kérdezem-e,de volt egy kék halálom tegnap és Steamen játszok a Terrariával és eltűnt a karakterem szó szerint, amit be rakott a helyére arra meg rá se tudok klikkelni ,mert piros betűvel írja és hiába nyomok rá nem csinál semmit,kénytelen voltam egy új karit létrehozni,de amúgy erre van valami megoldás? Vagy ez mitől lehet? (Ja igen a kék halál akkor ált be ha jól emlékszem mikor kiléptem a játékból :| )

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#75072) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Nem tudom kihagyni, hogy ne linkeljen. :)

Fallout 3 rapszám, szerintem nagyon jó lett! Ahogy a GS-en is írták, a refrén hamar megmarad az ember fejében, rajongói videóhoz képest pedig nagyon jó lett. Simán túltesz elég sok mai zeneszámon...
Wazer Wifle!

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#75073) genndy válasza tomy88trance (#75071) üzenetére


genndy
addikt

Korrupt lett a mentés. Előfordulhat. Kézzel is el kell tenni időnként a mentéseket máshová, hacsak a játék nem felhős, mert abból vissza lehet állítani a legutóbbit. Én azért kézzel is pakolok külön könyvtárba, az a biztos.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75074) tomy88trance válasza genndy (#75073) üzenetére


tomy88trance
tag

Hát elvileg a Steamnek el kéne mentenie a felhőbe nem? :/ Egyébként hol tárolja a mentéseket a játék?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#75075) croli válasza tomy88trance (#75074) üzenetére


croli
aktív tag

Felhőbe mindig csak akkor ment mikor kilépsz és utána szinkronizál. Nálad ez nem történhetett meg mivel kilépés után kékhalál és nem szinkronizált.

(#75076) genndy válasza tomy88trance (#75074) üzenetére


genndy
addikt

Csak ha az adott játék támogatja.
Nem tudom, nincs meg a Terraria. Dokumentumok, Dokumentumok\My Games, C:\Users\Appdata\Local, C:\Users\Appdata\Roaming, Steam\userdata ezek közül valahol.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75077) tomy88trance válasza croli (#75075) üzenetére


tomy88trance
tag

Értem,de akkor az előző mentés? Nem először játszottam vele,mert ha pl először játszok és nem menti el mert utána fagy ki megértem,de így nem,hogy már sokadjára játszottam vele ,elég jól haladtam a karimmal stb. :/

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#75078) ollie válasza tomy88trance (#75074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Terraria nem ment felhőbe.

Kékhalál miatt meg ellenőrizd a merevlemezt és a memóriákat.

[ Szerkesztve ]

***

(#75079) Kar07


Kar07
tag

Kaptam a playfire.comról egy free steam kódot, de nem írják milyen játéké. Az a nagyon butyuta kérdésem van, hogyan tudom megnézni még aktiválás előtt hogy mi a játék?

Eddig mindig tudtam mihez van a kapott kód.

(#75080) ollie válasza Kar07 (#75079) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudod megnézni.

***

(#75081) Kar07 válasza ollie (#75080) üzenetére


Kar07
tag

Akkor ezért nem találtam ilyen opciót, köszi :)

(#75082) ruti válasza Kar07 (#75079) üzenetére


ruti
Közösségépítő

íde beírod a topicba, lehet h megmondják pár mp-en belül
;]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#75083) phenomHUN válasza ollie (#75080) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Lockolt Steam accounton bármilyen következmény nélkül meg lehet nézni, hogy milyen játék sőt még azt is írja, hogy felhasználták-e már a kódot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#75084) Kar07 válasza ruti (#75082) üzenetére


Kar07
tag

Igen-igen, ez jó ötlet, lehet még a Ninja topikban is meg tudja valaki mondani, már írom oda is.

Vagyis, inkább mégsem :D

(#75085) eami válasza Kar07 (#75084) üzenetére


eami
Topikgazda

és mi van ha megpróbálod? megvan látod, nincs meg bumm örülsz.

(#75086) Kar07 válasza eami (#75085) üzenetére


Kar07
tag

Ebben igazad van, így tettem (kiderült hogy megvan, de havernak kell).

Azért kérdeztem, mert ha nincs meg és nem is kell, akkor inkább átadom másnak ha tudom mi az.

(#75087) tomy88trance válasza ollie (#75078) üzenetére


tomy88trance
tag

Ja értem :| Igen erre én is gondoltam,mert a végén nem jelzi,de akkor hogy tudott meghibásodni a fájl? vírus esetleg? És mivel ellenőrizzem vagy hogy? Annyi történt ugyanis,hogy kivettem a dvd olvasót meg kihúztam pár kábelt(a dvd olvasó miatt),de ugyanúgy visszadugtam később és azóta csinálja ezt :/

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#75088) ZS3NI válasza tomy88trance (#75087) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem ártana leírnod a hibakódot, akkor érdemi infót is kaphatsz.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#75089) tomy88trance válasza ZS3NI (#75088) üzenetére


tomy88trance
tag

Nem tudom fejből sajnos hamar elment a kép és nem jegyeztem meg :$

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#75090) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Az app id-s kártyafarmolós haxot javították?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#75091) eami válasza KubanitoS (#75090) üzenetére


eami
Topikgazda

miből gondolod?

(#75092) KubanitoS válasza eami (#75091) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hát, mert nem esik a kártya. :DDD

Na meg ez a Happy wars cuccos kapott valami javítást is, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#75093) wjbhbdux válasza tomy88trance (#75089) üzenetére


wjbhbdux
veterán

bluescreenview programot rakd fel és abban láthatod a kódot meg a hibát okozó filet is, kiderül hogy milyen driver a ludas. ha meg nem tudott a windows logot kreálni, akkor hardware hiba.

/s

(#75094) tomy88trance válasza wjbhbdux (#75093) üzenetére


tomy88trance
tag

Köszönöm! Meglesem ezt a programot! Amúgy videókártya nem lehet? Mert az szokott olyat csinálni,hogy leáll a ventije(csapágyas lesz vagy mi)

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#75095) tomy88trance válasza wjbhbdux (#75093) üzenetére


tomy88trance
tag

Na lefuttatam valami ntkrnlpa.exe-t és system32.sys-t ír

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#75096) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Amikor piacra felteszek egy itemet, az miért nem jelenik meg egyből? :U

semmi

[ Szerkesztve ]

(#75097) csaba951 válasza -secret- (#75096) üzenetére


csaba951
veterán

Mert nyilván van egy feldolgozási ideje (10-20 mp). Ha meg ennél később jelenik meg, akkor (megint) valamilyen üzemzavar van.

(#75098) eszement24 válasza tomy88trance (#75095) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ntkernelpanic és system32. Szép kis kombó. Első körben rendszer újra telepítés, de esélyes hogy hw hiba.

Majd hozzá értők kijavitanak, de nekem úgy tűnik, hogy a "kékhalálfigyelőd" dobott kék halált, amihez olyan rendszer anomália szükséges amit el sem tudok képzelni.

Asztali gép vagy laptop? Kikapcsolt állapotban távolítottad el azt a DVD-t?

[ Szerkesztve ]

(#75099) eami válasza KubanitoS (#75092) üzenetére


eami
Topikgazda

pedig de :K

(#75100) tomy88trance válasza eszement24 (#75098) üzenetére


tomy88trance
tag

A kékhalálfigyelőn azt a bluescreenviewert érted? Mert azt most raktam föl ,nem volt eddig fent. Amúgy igen kikapcsolt állapotban szedtem ki, szigorúan csak úgy szoktam. Asztali a gép egyébként. Amit még megfigyeltem,hogy a szokásosnál halkabb volt a gépem, lehet azt kéne csinálnom,hogy kikapni az alaplapot és asztalon jól láthatóan megvizsgálni,hogy forog -e minden venti, lehet a vga volt a baj amúgy, most egy ideje nem dobott kék halált mióta beolajztam a vga ventit, esetleg tud valaki 8600Gt-t használtan? vagy ventit rá?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.