Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43685) Sokimm válasza zsuha (#43684) üzenetére


Sokimm
senior tag

Hasonló cipőben járok, ezért elmondom a történetem:
i5-4590 val, 2x4GB rammal (megzabálta a 8GB-ot simán, bár lehet a vga kevés memóriája miatt) és egy 750ti-vel eléggé élvezhetetlen volt, ezért eladtam a vga-t, cseréltem már ramot (2x8), és most nézelődök 1060 6GB iránt.

Úgy gondolom, hogy ha kijön a game, kicsit optimalizálni fogják, a full hd (a monitor maximális felbontóképessége nálam) biztos hozni fogja a kívánt fps számot (akadás nélkül, akár low grafon), viszont 1 évig kártya nélkül, alpha tesztekről lemaradva nem vicces az élet.
Az itteni tanácsok alapján a 3GB-os (1060) változatot nem is nézem, de hogy mért nem várok a megjelenésig?
Mert a jó vga-k piaci ára (a megjelenéstől eltekintve) nem sokat zuhan idővel. Ha kifut a termék, akkor meg nézhetem a polcokat, ismét 80k körüli vga után. Addigra a procim elavult lesz, de a jelenlegi konfigomból a maximumot így tudom kihozni, ha veszek egy vga-t.
Azért 1,5 (tippeltem) múlva, amikor megjelenik a game, a mostani pc-m ára sehol nem lesz (eladni nem tudom), egy új konfig összerakása meg mindig 200k felett lesz... :D
Szóval inkább most is játszok, veszek egy 1060 6GB-os verziót 80k ért, és a konfigom "maxolva" lesz, ezáltal a game fut biztosan akkor is, ha megjelenik.
Cáfoljatok meg, ha lehet, minden véleménynek örülök!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.