Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) Stilinski válasza PhilBrick (#44400) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Ohh, nem is emlékszem a többire :D

A heal most a "v" lett, azt nyomkodd! Nekem tetszik az egész, szerintem tökéletes lesz a PU-ba :)

star-citizen.hu

(#44402) Volfram42


Volfram42
senior tag

Éjjel végül én is kipróbáltam. Jó lesz ez nagyon.
Engem a radar kicsit zavar, de inkább az, hogy van piros háromszög is meg radar is. ez így túl sok nekem.
Remélem csak sm-ben ilyen és PU-ban nem lesz a sötét folyosóban egy jó pagy piros háromszög az ellen feje felett. Hadd lehessen már lopakodni.
Illetve nem vagyok még teljesen degenerált, mint sajnos az mai fps gyerekek zöme akiknek kettő centiről is kell a 3d spot, mert nem fogják fel, hogy hogy néz ki az ellen.
Megesett velem amikor egy ismerősnek mutattam be az armát vagy a squadot(OFF) nem tudom már melyiket(/OFF) és az volt az első kérdése, hogy mivel jelzi az ellenfelet? Mondom neki, hogy az ellenféllel. Tudod egy ember néz veled farkasszemet más egyenruhában. Aztán elhűlt, hogy ez így de rossz, mert soha nem fogja tudni. Aztán megsértődött amikor válaszoltam neki, hogy simán menni fog csak kell agyacskát használni.
Illetve múltkor néztünk haverral egy streamert aki BF1-ezet. A single részt tolta. Szét röhögtük magunkat annyira szörnyű. Legalább megtudtuk, hogy az az egy lövészárok pont merőlegesen futott a fronton, hogy végig mutassa merre lehet menni. Meg persze ló nagy jelek lebegtek az égen amik jelezték ezt az egy irény. Na aztán haver kérdi, hogy de minek van körberajzolva az ellen meg jelzi ezer módon. Azt amikor ezt megkérdezte akkor lőtte le a streamert az ellen ai. Négyszer lőtte fejbe 20 méterről és virított, mint a karácsonyfa. A srác meg annyit mondott csak, hogy honnan. Hát ő ezt észre se vette. Na akkor képzeletben összenéztünk a haverral és két perc néma facepalm után inkább nem néztük tovább.

Remélem itt nem ezeket az igényeket fogják kiszolgálni. Úgy tűnik, hogy nem, de volt ahol nagyon pozitív kezdést követően nagyon alább adták az igényeket a fejlesztők, hogy minden imbecil ellegyen vele.
NE vegye senki magára a személyes jelzőket. Ezeket elsősorban a mai játékosközönségre értem. Sajnos ez a tapasztalatom, de ettől függetlenül rengeteg remek és nagyon sok rendkívül intelligens játékossal volt már dolgom.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#44403) Stilinski válasza Volfram42 (#44402) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Szerintem nem kell tartani attól, hogy itt elcseszik, CR-nek elég határozott elképzelései vannak a dolgokról és azok mellett általában kitart. Szóval PU-ban valószínűleg csak a radar marad majd, de az meg hang alapján lövi be az ellent, szóval ha valaki mozdulatlan, akkor eltűnik róla. Jó dolog lesz ez :)

Ami nagyon tetszett egyik 10 for the Chairmanben, amikor kérdezték, hogy lesz-e láthatatlanság, amire CR azt mondta, hogy persze, ha sötét ruhában beállsz egy sötét folyosó mégsötétebb sarkába, akkor senki sem fog látni. Gyűlölöm, amikor egy játékban valaki (egy class) láthatatlanná tud válni, teljesen megöli a játékélményt... :)

star-citizen.hu

(#44404) Volfram42 válasza Stilinski (#44403) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen én is ezt remélem. Köszi, hogy megnyugtattál benne.
Láthatatlanság valóban szörnyű. Nekem elég, ha nem jelzi marha nagy ikon, hogy kit kell lőni. Így lehet lopakodni és ehhez nem kell láthatatlannak lenni. Illetve tényleg az ellenfelet keresni nem a markert.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#44405) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#44406) vagabor


vagabor
aktív tag

haver üziét továbbítom, neki nincs ph accja:

Sziasztok!
Kérnék egy kis segítséget, mi lehet a probléma.:
Menüből ha a hangárba szeretnék menni, a játék mindig kidob a következő üzenettel "Incorrect configuration. CrashHandler will exit.

Másik ami érdekes, ha űrállomáson vagyok minden jó kivéve, hogy nem látom a játékos karaktereket, se magamat.

ha valakinek ötlete van szívesen meghallgatom. köszi

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#44407) Eniral válasza vagabor (#44406) üzenetére


Eniral
tag

ez valószínűleg azért van mert ptu-ra tükrözte az accountját. .. mi is tapasztaltuk . Megoldásról még nem tudok .

(#44408) Volfram42


Volfram42
senior tag

Kijött a PTU 2.6.0j. Tessenek frissíteni. :D

Éppen mondtam havernak, hogy vasárnap tuti nem jön ki semmi, de azért meglesem azt pont kijött. :D

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#44409) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem csak a hajok, hanem a sisak HUD is lathato kivulrol 3rd person nezetben/masok altal is:

(#44410) Drenadar válasza Malibutomi (#44409) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Apróság, hangulatos, de szerintem semmi értelme. nem túl életszerű hogy valakihez ilyen közel állsz "kémkedni" hogy mit is lát a kijelzőjén...

(#44411) Malibutomi válasza Drenadar (#44410) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igazabol ez csak okozat, nem ok, ugye a hajokban a HUD is "valos" dolog, nem pedig nekunk jatekosoknak a kepernyore vetitett mint normal jatekokban, azert latszik. Ez is olyan.

(#44412) SkyS1gn válasza Drenadar (#44410) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nanefé, majd távcsővel lekémkedem ahogy kecskeporeszt néznek a sisakban :DDD

(#44413) vaakuum "elnézést" ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#44413) vaakuum válasza SkyS1gn (#44412) üzenetére


vaakuum
addikt

De szigorúan olyan távcsővel, aminek kereszt van a közepén, és az pont a kecske "szarvára" van állítva le.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#44414) Eniral válasza vaakuum (#44413) üzenetére


Eniral
tag

vannak gondok ! :C :"D

(#44415) #16729600


#16729600
törölt tag

Nekem az a SM tetszik, amit eddig mutattatok belőle. :K ( sajnos én nem tudom kipróbálni ) És még azt mondjátok, hogy én csak szarozni tudom csak a játékot, hát tessék. :D

(#44416) Menthirist válasza Malibutomi (#44411) üzenetére


Menthirist
veterán

Kérdeztem redditen is ennek kapcsán, hogy akkor nincs hud ha leveszi az ember a sisakot? nem tűnt eddig fel.

"Drenadar": nem is annyira az értelem a lényeg, hanem a meghökkentési faktor. Azt pedig hozza. Ez olyan mint az Uncharted 4 animációi. Egy fokkal kevésbé összetett animációval is jól nézett volna ki, és fele annyi időbe és pénzbe került volna, de amikor az utcán belédütköző embert mindig egy kicsit másként lököd odébb, és észreveszed ezeket a nüanszokat, ezek azok amik kiemelik az átlagból a játékot. Az SC-nél is ilyen ez a nevetségesen aprólékos részletesség.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#44417) Szőrös  válasza #16729600 (#44415) üzenetére


Szőrös 
veterán

Majd ha kipróbálod... :P
Nekem amúgy nem tetszik, de inkább a technikai problémák miatt azt meg majd megoldják.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#44418) #45997568 válasza Menthirist (#44416) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem, nem hozza, Drendar szerint nem kell a jatekba. Pont ;]

SM jo lett, nekem nagyon tetszik a reszletesegge, a grafika, kicsit szokni kell az iranyitast meg a fedezekrendszeret, am nagyon faintos.

(#44419) Stilinski válasza Menthirist (#44416) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Ha nincs rajtad sisak, nincs hud se. Max ha bugos. De általában nincs. :)

star-citizen.hu

(#44420) Menthirist válasza Stilinski (#44419) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, most csekkoltam, már a 2.5-ben sincs ilyenkor hp kiírás meg hasonló. A hajódhoz vezető marker azért látszik. Szóval jó lenne ha ezt is kivennék, ha nincs sisak :) És mivel a 2.5-ben nem láttam a hud-ot a sisak belsejében (legalábbis a medium armorban), várjuk szeretettel :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#44421) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Sajnos nem vette fel ez a nyomorult progi, de csak hogy érezzük, mennyit dolgoztak rajta: a billiárdasztalon álló golyókba belelőttem és az egyiket el is tettem a bal felsőbe. Szóval nem csak mozognak, le is esnek :)

star-citizen.hu

(#44422) vaakuum válasza SkyS1gn (#44412) üzenetére


vaakuum
addikt

Húú, katonaságnál mit hallgattuk, hogy "tudja maga, mit jelent az, hogy -elnézést-?"

ON: Van fedezékrendszer? :W Nyugtassatok meg, hogy nem olyan, mint a DIVISIONBAN... !

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#44423) Menthirist válasza Stilinski (#44421) üzenetére


Menthirist
veterán

https://clips.twitch.tv/hydrobigbang/VictoriousCarabeefSeemsGood

vaakuum: a fedezékrendszer része az is, ahogy behúzod a fegyvert a falhoz vagy más akadályhoz közeledve. Ugye ehhez hasonlót kell elképzelni.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#44424) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ez meg a masik, mikor oldokles helyett inkabb arnyjatekozol mert azt is lehet :)

Nekem ez a reszletesseg tetszik, ez Fallout/Skyrim szeru reszletes jatekkeszites, es nekem pont ez jon be.
Regen errol szoltak a jatekok (a jok legalabbis), nem csak a csillivilli grafikarol, hanem akarhova neztel talaltal valami aprosagot, meg olyat amivel el lehet szoszmotolni.
Nem csak a ma divatos rohanj, lodd le, quicktime event, rohanj, robbantsd fel, atvezeto anim, rohanj, gyoztel tipus.

(#44425) vaakuum válasza Menthirist (#44423) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha ez a fegyverbehúzás közeli felületek esetén automatikusan működik, azzal nincs gondom, csak azzal, ha gombot kell hozzá nyomni, hogy fedezékben guggoljon a betonfal mögé. Számomra evidens, hogy azért bújok a fal mögé, hogy fedezékben legyek, de a GOTY játéknál az agyamra megy, hogy mennyit gondolkodik néha, ha fedezékbe ki-belépés, vagy akörül menés az egyik opció. Szóval titokban reméltem, hogy nem lesz fedezékrendszer, vagy ha lesz, akkor nem olyan... :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#44426) Stilinski válasza vaakuum (#44425) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Okos fedezékrendszert készítenek, ha leguggolsz a fal mögött, akkor fedezékben leszel alapból, ha onnan célzol, akkor vagy felül nézel ki, vagy ha az oldalánál vagy, akkor oldalt, stb. :)

Amúgy az univerzumban mászkálva azt érzem, hogy nagyon kezd összeállni az egész játék.

X85 is szuper a két üléssel, meg a kvantumugrással :D

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#44427) Stilinski válasza Stilinski (#44426) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Egy kis nyugalom :)

Ami amúgy még feltűnt, hogy a rendes, kezdő űrruhában is van radar, viszont nem mutat ellent, a katonai űrruha viszont Port Olisaron is működik és jelzi a mozgásokat :) Remélem később lesz valami olyasmi, hogy nem tudja megkülönböztetni az emberek által keltett zajokat a többitől, pl. gőzkitörés, stb. is megjelenik rajta :)

star-citizen.hu

(#44428) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Quantum ugras Starfarerrel. A szallitmany egy Merlin: [link]

Merlin docks in Starfarer: [link] 28 perc korul

[ Szerkesztve ]

(#44429) Fred23 válasza Stilinski (#44427) üzenetére


Fred23
nagyúr

Hangulatos lett ez a videó!

Szerintem még egy év legalább, mire én is beszállok a SC világába játékosként, nagyon nem kapkodom el. :DD Jövök ide olvasgatni időnként, látom, hogy hol tartanak, oszt megyek tovább! :)

(#44430) Stilinski válasza Malibutomi (#44428) üzenetére


Stilinski
aktív tag

WOW, nagyon stabilan áll, nemrég még átesett a padlón :D

(#44429) Fred23: köszi :)

star-citizen.hu

(#44431) Malibutomi válasza Stilinski (#44430) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja telon vagyok, most latom hogy ugyanazt a videot linkeltem, na mindegy.
Lenyeg hogy eleg stabilnak tunik mar a physics gridek osszeolvadasa.

(#44432) Malibutomi válasza Fred23 (#44429) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor ez neked:
Star Citizen 2.6 shockingly good

[ Szerkesztve ]

(#44433) PhilBrick válasza Malibutomi (#44432) üzenetére


PhilBrick
őstag

Well, let's say shockingly nice. Ez tény, tényleg nagyon szép lett.
Viszont a többi újdonságtól nem örömömben 'blown my mind'...

(#44434) SkyS1gn válasza PhilBrick (#44433) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sztem a 3.0 lesz egy mérföldő nem ez :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#44435) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Szerintem meg pont, hogy nagyobb ugrás volt, mint amire számítani lehetett. A PU-t én most nagyon összeszedettnek érzem, eddig a mászkálós, karakteres része egy kicsit hibázott, de most azt is helyretették.

Ha jön a 3.0 a nagyobb térképpel, bolygóraszállással, akkor itt nagyon komoly durvulás lesz most már :D

star-citizen.hu

(#44436) Fred23 válasza Malibutomi (#44432) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi a videót! Tetszik a Caterpillar, meg úgy tudom, ezt szánják az én leendő hivatásomhoz is, mint "nagyobb hajót", de szerintem Cutlass-el leszek sokáig, a Cat nem tűnt valami mozgékonynak videók alapján! :D Viszont tetszik a felépítése, jó a design szerintem! Attól félek viszont, hogy direkt el fogják gyengíteni, illetve úgy lövik be majd a tulajdonságait, hogy nem lesz valami főnyeremény! Nagyon remélem, lesz azért majd félelmetes, rettegést keltő nagyobb pirate ship is! :D

(#44437) Malibutomi válasza Stilinski (#44435) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem is.
Egy SM +esetleg par aprosagra szamitottam, ahhiz kepest, rengeteg az ujitas.

(#44438) Volfram42


Volfram42
senior tag

Én is próbálgattam még tegnap este az új buildet. Meg ma is fogom.

Írtam egy jó nagy marhaságot a 44391-ben. Van boost mindenhol, de az a gyorsulást növeli az adott SCM maximum határain belül. Tehát egy akkora fordulókörben amin már égeti az ember a sebességet a boostot használva megakadályozza ennek a csökkenését. Azaz ad kakaót, de csak gyorsulásban.
Az afterburner viszont a maximális sebességhatárt tolja ki. Mind a kettő ugyan azt az üzemanyagot égeti.
Viszont ha az utánégető által felgyorsult sebességen (ami nem kell, hogy a maximum legyen) elengedjük azt akkor nem fogyaszt több üzemanyagot és meg is tartja addig amíg nem nyúlunk hozzá valamelyik kormányszervhez. Ekkor egyből a megadott scm maximumra korrigál a rendszer. Kivéve decoupledben.
Még letesztelem gsafe és comstab kikapcsolásakor is, mert most jutott eszembe, hogy ezek aktívak voltak.

Redditen néhányan sírnak, hogy nem kell skill, pedig kell csak ugye más aztán a már megszokott jousting most nem megy nekik. Nem baj lesz más helyette. Nekem tetszik.

Illetve az alapelv az, hogy minél nagyobb egy ladik és ezzel együtt a hajtóműve annál nagyobb sebességet bír el a szerkezete. Viszont a tömege miatt lassabban gyorsul, mint egy kis csónak.
Volt aki nehezményezte, hogy Saber-el elkezdet kalapálni egy Caterpillart az meg felgyorsulva idővel lehagyta és így nem elég ideje arra, hogy leszedje. Igazából nekem ez is tetszik. Talán az lehetne az egyetlen gond, hogy a Cater túl jól gyorsult, de belegondolva nem is, mivel ne feledjük, hogy a raktere üres. Jól megrakva biztos vagyok benne, hogy nem fog ezzel a tempóval gyorsulni és a Sabernek lesz elég ideje csipegetni. Illetve nekem azért is tetszik ez, mert így nem lesz az, hogy egy magányos vadász szedegeti a dög nagy hajókat. Tessen összedolgozva három négy kis ladikkal gyepálni a nagy dögöt. Ahogy azon is illik toronykezelő legénységnek lenni. Persze nem mondom, hogy nem lesz itt még balaszolás hiszen nincs kiforrva a dolog, de az alapelv nekem tetszik.

Fred23: Elvileg dedikált kalózhajó nincs a játékban. A Drake is rendes gyártó csak mivel olcsó és "egyszerű" ezért a kalózok között jobban kedvelt. Illetve ha jól tudom akkor nincs ellenére, de nyilván hivatalosan nem terjesztheti ezt. A fő központja is UEE területen van a Magnus rendszerben a Borea bolygón. Ami ennek a gyártónak köszönheti, hogy megállt a gazdasági recesszió a bolygón miután UEE hajógyártó üzemei elköltöztek. Gondolom az ottani szegényebb lakosság kiszolgálása is cél volt amikor oda települt a Drake.
Szóval kell keresni egy hajót amivel te el tudod képzelni a kalózkodást és hadd szóljon.
Én nem tervezek ilyet, de négy Buccaneerel és egy ilyen Cater-el el tudok képzelni egy jó kis rajtaütő egységet.
Bár nekem ha Caterem lesz akkor veszek rá még néhány uszályt ha lehet. Majd összevontatom őket és összedokkolok minddel, hogy legyen egy kis csempészbázisom valahol az űrben. Aztán kinyitom a boltot.
Stilinski-t meg megkérem, hogy jó zsoldért cserébe védjék a seggem a bajoktól. :)

Ez a jó az SC-ben, hogy van egy nagyon jó kis lore benne. Nem csak úgy összedobják a gonoszt meg a kalózt meg néhány plusz egyebet meg x jumping puzzle-t, hogy meglegyen a klisé, mint ahogy sajnos mostani mmo-knál ez megszokott.

Ezen jót röhögtem: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#44439) Szőrös  válasza Fred23 (#44436) üzenetére


Szőrös 
veterán

No de a Cat nem harci ladiknak készült, szóval nem csoda, hogy nem félelmetes.
Amúgy rettegést keltő kalóz hajónak használhatsz bármit, nincs dedikált kalóz hajó, csak olyan amit az olcsósága és sokoldalúsága miatt a kalózok IS kedvelnek.

szerk.: na közben Volfram is megírta ezt :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#44440) Malibutomi válasza Szőrös  (#44439) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mivan ha a CIG betesz telepitheto lovegeket az FPS reszbe.
Aztan en azokkal vegigrakom a Caterpillart.
Ajtok kinyit es broadside mint a regi csatahajokon.
Csak sok ember kell akik kezelik az agyukat.

(#44441) Volfram42 válasza Malibutomi (#44440) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jópofa lenne. Bár X tagú legénység ami egy egy telepített löveget kezel hatékonyabb, ha saját kis vadászban ül. De ettől én még nagyon megnézném. :D
Szerintem néhány ilyen: [link] a fedélzeten és már lehet is lövöldözgetni a közelítő átszálló hajót. :D

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#44442) PhilBrick válasza Malibutomi (#44440) üzenetére


PhilBrick
őstag

Official forumon már kérték vissza a régi ágyútesztelőt, azzal pakolják tele a Catet. :)

(#44443) Volfram42 válasza PhilBrick (#44442) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ez nekem is eszembe jutott. Állat lenne.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#44444) Szőrös  válasza Malibutomi (#44440) üzenetére


Szőrös 
veterán

Simán meg lehet csinálni. Pont azt dumáltuk ma discordon, hogy melyik ladik férne be raktérbe mert így használható lenne mint mini hordozó is. :D

#44442 PBrick: amúgy most, hogy már itt az SM is simán visszatehetnék a lőteret, akkor a kézifegyvereket is lehetne ott próbálgatni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#44445) Eniral


Eniral
tag

A Karácsonyi díszt ,hogy lehet felrakni a hangárba ?

(#44446) PhilBrick válasza Eniral (#44445) üzenetére


PhilBrick
őstag

majd update után.

(#44447) Volfram42


Volfram42
senior tag

Erről jut eszembe. Remélem a hangárral is kezdenek majd valamit, mert az igazat megvallva nem is tudom mikor látogattam meg a PTU-n kívül. Annyira mellékes lett mostanra.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#44448) Menthirist


Menthirist
veterán

Ez most what? Mármint még PTU-ban van a 2.6...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#44449) PhilBrick válasza Menthirist (#44448) üzenetére


PhilBrick
őstag

Majd küldenek levelet ha éles lesz.

(#44450) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na Shed-el most próbáltunk Cat-be betuszkolni egy Merlint, aztán M-50-et aztán Argo-t de nem nagyon akart menni. A lenyíló oldalsó ajtók túl magasan vannak és nem lehet simán berepülni aztán valami mindig beakadt valahova és a vége pukkanás lett. Dragonfly viszont biztos befér majd.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.