Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12092) .mf válasza GyureX (#12087) üzenetére


.mf
veterán

Annyi rációt látok benne, hogy az A7s és újabbak már egy erősebb váz-oldali bajonettet kaptak, ami lehet, hogy hangyányival ugyan, de vastagabb, mint az A7 és A7R műanyag bajonettje (btw, cserélték itt már valakinek?)

syn7h37ic: ld előző hsz-em Sigma 24-105-ről szóló része. Szingapúrban benéztem néhány használt fotós boltba, mert van, amelyik olyan, mint egy múzeum, olyan kínálattal, hogy besírsz. Voltak eladó 24-240-ek is bőven, gondolom mindenki szabadult tőle, mert nagy, nehéz és azon belül is orrnehéz. Amikor először láttam meg élőben megjelenésekor Japánban, nem kicsit mellbevágó volt a mérete és tömege. Ez sokminden, csak nem "ultra kicsi". APS-C-ben nem vagyok otthon, de nem csinált valamelyik 3rd party 18-200-at? 27-300 már elég jó átfogás, ennél nagyobbat cserélhető obis gépnél nem nagyon kapni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.