Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36951) newclass válasza Oszilaci (#36950) üzenetére


newclass
tag

Hobbim az emberi kapcsolatok, tudatosság tanulmányozása és a pszichológia. Ez a fórum pedig egy aranybánya. :DDD

(#36952) Bence01 válasza PrinceHerceg (#36949) üzenetére


Bence01
tag

Az egészben csak az a gáz, hogy valóban van a youtube-on 5.1 Egész pontosan AAC 5.1 amit a legtöbb tv-s lejátszó átkonvertál probléma nélkül ac3-ba és akkor sima dolby 5.1-et ír ki az erősítő.

[hivatalos álláspont]

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#36953) Gh00st


Gh00st
tag

Sziasztok,

Erről a Sony Bravia KD-49XD7005 modellről van valakinek hosszabb távú tapasztalata(kép, hang, smart...).

MM-ben néztem, de nem tudtam kimaxolni a képernyőt egy 4k vagy fhd film esetében(lejátszási opcióknál van teljes, zoom 1/2/4).
Nekem egy régebbi generációs Philips Ambilight van, de megnéztem egy mostani alap modellen és rengeteg lehetőség van.

Most én nem találtam a Sony-n vagy nincs ilyen?

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#36954) ArthurShelby válasza Oszilaci (#36947) üzenetére


ArthurShelby
addikt

"a legnagyobb gond hogy azok a legnagyobb fillér...... akik megtehetnék hogy bemenjenek egy az előbb is említett picivel drágább helyre és egyből a tutit vihessék haza. :DDD "

Na én pont ilyen vagyok, bevallom. De nem vagyunk sokan (ma ez nem divat). Én megnézem mit veszek. És szerintem azért lesz valaki gazdag, mert nem bssza el a pénzét (még ha sok van akkor sem) hanem megnézi hova teszi. Persze egy milliomos ha nincs sok ideje, akkor ő nem fog tesztelgetni, hanem megveszi egyből a legdrágább tv-t, azzal nagyon nem fog nagyon mellélőni. De a saját szintjén (lakópark beruházás...) megnézni mire költ, utána néz, tesztel...

Ma az emberek csak azt látják, hogy itt a samsung galaxy s7/s8, az iphone x, az a menő, a legjobb, ezzel lehet fölvágni, azt kell megvenni (hitelre, részletre...). Az, hogy ő semmi másra nem használja, csak fényképezésre, meg fb-ra és kb tök fölösleges a 90%-nak egy csúcs telefon.... De az autónál ugyanez: megveszi a bmw-t, de nem tudja fönntartani sem.
Persze annál aláírom, hogy kell (miközben nem teheti meg), ha autó/telefon... bzi és neki az jelenti a fél életet, de a többség nem ilyen.

A sötét szoba szerintem a vásárlók nagy részét hidegen hagyja.
A samsung telefonokról tudom egyébként, hogy tavaly októberben a telenornál volt samsung promóter, a telenoros ügyintéző kapott minden a5(2017) után 3000Ft-ot s7 után 5000Ft a samsungtól. És akkor még a reklámokról nem esett szó. Szóval van azon a telefonon árrés (a gyártónál) rendesen.

(#36950) Oszilaci:
Neked szerintem valahol tanítani kell az embereket (bár nem tudom mit dolgozol :DDD ). Mint mikor az orvos elmondja, hogy azért kapsz rákot, mert cigizel (persze ezt is lehet részletezni, hogy a korom mit csinál a tüdőben és stb), vagy mikor az autószerelő elmagyarázza, hogy mi romlott el az autóban, és miért, és miért kell ennyit fizetni....
Oszilaci (#36950):
Igazad van :DD Bár miden közösség (fórum) az, ahol beszélgetnek.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#36955) hunaqua válasza ArthurShelby (#36954) üzenetére


hunaqua
addikt

..attól nem fog működni a gazdaság.Bemész kifizeted a szolgáltatást veszel még kábeleket is.Lesz profit a 'hifi 'boltba ,aki bemegy a verda boltba és megveszi az új autót.Az autókereskedő meg megbíz mondjuk Téged aki építész vagy,hogy tervezz neki új házat mert tele a zsebe.Te pedig majd újra viszed a pénzt a hifi boltba,ahol már új kollégákat is fel kell venni,hogy bírják számolni a bevételt,miután hazajöttek Miami-ból amit befizettek az utazási irodába.Aki szintén tud így menni új autót vásárolni.

...persze ,ez így nagyon sarkított,de azok a társadalmak ahol jólét van, az hasonlóan működik. :)

Van nekem egy haverom aki sokáig dolgozott Amerikában egy villanyszerelő cégnél.Arra is hívták Őket,hogy kicseréljék az égőt.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#36956) Oszilaci válasza ArthurShelby (#36954) üzenetére


Oszilaci
senior tag

gondolom te vagy a legjobban kiakadva mikor találkozol valami komolyabb fillér.....-val és 5ft-ot is vissza kéri fizetés után :DDD

"Én megnézem mit veszek. És szerintem azért lesz valaki gazdag, mert nem bssza el a pénzét (még ha sok van akkor sem) hanem megnézi hova teszi."

szerinted én nem nézem meg?
vettem a fáradságot és 2x vagy 3x bementem az üzletbe beszélgettem 2-3 eladóval ,körbe kérdeztem és kiválasztottam a pénzemért a legjobb készüléket.
eleve IPS panelost nem is néztem miután a hozzáértők azt javasolták hogy ne azt válaszam.

(#36957) gyeniko válasza hunaqua (#36955) üzenetére


gyeniko
őstag

Végre, valaki... :)
Sőt, oda is el lehet jutni, hogy az ember nem szeretne, sőt, nem is hajlandó alkudni. Pontosan azért, mert tudja, hogy a pénz (ezen belül a profit) áramlása az alapja ennek a rendszernek. Egyszer (jó régen) volt egy megbízásom, ahol a kollégáim kifelejtettek az árajánlatból kb. 20 m Ft-nyi költséget. A svéd megrendelő vette észre, felhívtak telefonon, hogy direkt ajándékot szeretnénk-e adni nekik, vagy pedig kifelejtettük. Mondtam, hogy kifelejtettük, de ne aggódjanak, az ajánlat érvényes, ezen az áron szolgáltatunk. Azt felelték, hogy nagyszerű ember vagyok, de ezt ők nem fogadják el, egészítsem ki az ajánlatot és küldjem meg újra. Ellenkeztem, mondtam, hogy nem fogunk tönkremenni ebben, ez úgy tisztességes, hogy adtam egy kötelező érvényű ajánlatot, akkor azt tartom. Azt felelték, hogy értik azt, hogy részemről így tisztességes, de az ő részükről pedig úgy, hogy ezt nem fogadják el és várják a kiegészített árat. Kicsit huzakodtam, végül megunták és azt mondták, hogy ha nem egészítem ki az ajánlatot, akkor mástól rendelik meg a dolgot. Ez egy olyan cég, amely az 1870-es években alakult, abszolút globális multi, aki úgy gondolja, hogy tudja, miért jutott ide és azt is, hogy mi kell ahhoz, hogy a pozícióit tovább erősítse. No. lehet csodálkozni, hitetlenkedni!

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#36958) hunaqua


hunaqua
addikt

El kell mondani az ismeretségi ,baráti körben mondjuk,hogy:

VETTEM EGY ÚJ TV-t !

Három reakció lesz!

1.- Mit?
2.- Mennyiért?
3.- Hülye vagy?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#36959) cujo69


cujo69
tag

Sony központi márkabolt:55XE9005B ,359.900 Ft.

(#36960) maxymillion


maxymillion
tag

Helló, van valakinek azzal kapcsolatban tapasztalata, hogy t-komos satelite esetén kell set top boxot használni, hiába van dvb-s tuner a tv-ben? Xe8005. Ugyfelszolgalat ezt mondta, de számomra ez érthetetlen, minek kéne plusz egységet használni. Köszi előre is.

(#36961) K Norbi válasza cujo69 (#36959) üzenetére


K Norbi
addikt

Kíváncsi leszek holnap milyen árak lesznek. :)
Nem mintha tv-t akarnék venni. De sose tudni mikor jön a második Sony :D

[ Szerkesztve ]

(#36962) hunaqua válasza K Norbi (#36961) üzenetére


hunaqua
addikt

Én várnék valamit 65-re. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#36963) tizedes7


tizedes7
csendes tag

Üdv
Érdeklődnék van e valakinek véleménye az alább tvkről ?
Sony Bravia KD-55XE8505
LG 55SJ810V
Sony Bravia 55XE8096

(#36964) IG55


IG55
senior tag

43W755 (vagy 756?) készülékem van, soundbar vásárlásán gondolkodok. Kell valamire figyelni? Úgy értem, milyen csatlakozásunk kell lenni, vagy mi az, ami ehhez a TVhez való?

(#36965) Dareiosss válasza tizedes7 (#36963) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Van :K , hogy az első egy nagyon korrekt készülék, a másik 2 re meg szót sem érdemes fecsérelni. :)

X85

X80

JS85

[ Szerkesztve ]

(#36966) Lacza_26 válasza cujo69 (#36959) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

A Sony KD-55XE9005B 399900 Ft

359900 Ft- ért a KD-55XE8505B adják.

(#36967) Oszilaci válasza Dareiosss (#36965) üzenetére


Oszilaci
senior tag

biztos hogy azokat linkelted amiket kereset??? nézd meg a linkjeiden szereplő tv-k számát :N
KD-55XE8505

és KD-55XE8096

[ Szerkesztve ]

(#36968) Oszilaci válasza Gh00st (#36953) üzenetére


Oszilaci
senior tag

ez tavalyi modell és ha jól tévedek akkor picit lehúzták a gyenge hardver android kombó miatt. illetve IPS panel van benne.
a 2017-es XE már linuxos az XE70

[ Szerkesztve ]

(#36969) Dareiosss válasza Oszilaci (#36967) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Azokat linkeltem, csak én hagytam ki véletlenül az E t :D Lg ből meg csak azt tesztelték de annál a Js81 se jobb.
Siettem, :D én is kerestem mit veszek a BF en :D

Amúgy Amazonon amcsiban 1200 dodo a 65XE85
Máker disznók, ha itt annyi lenne már csak a futárt várnám.

[ Szerkesztve ]

(#36970) okiszPSX


okiszPSX
tag

Sziasztok.
MM-be két egész jól leárazott 10bites, 120Hz-s Sony volt. Már el is fogytak..

SONY KD-55XE8505BAEP és SONY KD-55XE8577SAEP

249 és 279.

Én végül a drágábbikat választottam. Érdekelne, hogy mi a lényeges különbség a kettő között, azon kívül, hogy a motionflow a drágábbon 1000hz, a 8505ön meg 800. Megérte megvenni a drágábbat? Így is jó ár volt szerintem, de azért meghallgatom a profik véleményét.

(#36971) Dareiosss válasza okiszPSX (#36970) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Semmi különbség sincs :)

Ezeken az árakon, brutál jól járt aki vett, még kifutó áron is kétséges,hogy még egyszer 250 ezerig lemegy.

[ Szerkesztve ]

(#36972) TCr válasza okiszPSX (#36970) üzenetére


TCr
veterán

30.000 Ft-ot fizettél a szürke káváért.
De amúgy ennyit is nagyon megért a tévé.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#36973) okiszPSX válasza TCr (#36972) üzenetére


okiszPSX
tag

Amúgy úgy volt, hogy beleraktam mindkettőt a kosárba és hezitáltam. Aztán gondoltam csak jelent vmi érdemleges pluszt a 800 vs 1000 hz. De akkor jól van :D
Valóban, így is jó ár volt.

(#36974) hunaqua


hunaqua
addikt

A 65XE85 ma 450K az MM-ben.

Szerintem ennyiért nagyon jó lehet,nagyon filózok. :F

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#36975) K Norbi válasza okiszPSX (#36970) üzenetére


K Norbi
addikt

250 ért a SONY KD-55XE8505
Az nagyon megérte! :K
Kár hogy lemaradtam róla.

(#36976) oxide83


oxide83
aktív tag

KD-55XE8505-t akartam venni, korán reggel kezdtem el nézelődni de a fenti hozzászólások alapján már rég késő volt :(. Azt hiszem idén már nem lesz tv mivel 360-at nem vagyok hajlandó kiadni érte. Az extreme digital BF egy vicc a 6-8% kedvezményeivel.

(#36977) K Norbi válasza oxide83 (#36976) üzenetére


K Norbi
addikt

Vennem kellett volna párat és 260 ért a fórumon továbbadni ;]
Egyébként tényleg vicc sok webshop.

[ Szerkesztve ]

(#36978) oxide83 válasza K Norbi (#36977) üzenetére


oxide83
aktív tag

Meg is vettem volna, el is mentem volna érte :). Legközelebb gondolni kell azokra a fórumozókra is akik lemaradnak a jó dolgokról :D. Fene se gondolta volna hogy a legnagyobb akciót ellövi az MM már éjfél körül, pedig még nem is aludtam csak úgy voltam vele 6 órakor még időben leszek, hát nagyon nem jött össze :D.

[ Szerkesztve ]

(#36979) Asztii


Asztii
tag

Az árukeresőn található Sony központi márkaboltban, az 55XE9005 360k, rendelném is csak azt nem találom mennyi garit ad rá a bolt.

(#36980) atike


atike
nagyúr

Sziasztok!

Tévé váltáson gondolkodok (4K, 55 vagy 60 col, HDR jó lenne, wifi és 3D nem szempont). Sonyban eddig nem gondolkodtam - erre egy kollégám mondja, hogy neki csak jó tapasztalatai voltak még vele...

A kérdésem az lenne (rákerestem itt a fórumban, de túl sok találat jött, nem olvastam át), hogy a Sony tévék gond nélkül tudják kezelni az smb filemegosztást (felhasználói névvel és jelszóval védett is)? Otthon ugyanis a Nas így van fent a hálón és nagyon jól lehet a jogosultságokkal, userekkel szabályozni, hogy ki mihez mennyire férhet hozzá. Jelenleg egy Panasonic tévé ami a része ennek és az gond nélkül boldogul a feladattal...

A gyári médialejátszó boldogul az mkv-vel? 4K-sal is? Feliratok, hangsávok válthatóak probléma nélkül? A feliratozás valamennyire paraméterezhető?

A 4K lejátszás megy USB-ről is?

Köszi a válaszokat!

(#36981) blakey válasza atike (#36980) üzenetére


blakey
titán

Az Androidos TV-k igen, tudják kezelni az SMB-t, Kodi, SPMC, Archos Player-rel próbáltam.
A gyári médialejátszó boldogul az mkv-vel? 4K-sal is? Feliratok, hangsávok válthatóak probléma nélkül? A feliratozás valamennyire paraméterezhető? - a gyári lejátszó boldogul többnyire midennel de olyan, hogy egy tv lejátszója mindent hibátlanul kezeljen nem létezik, Android alatt van lehetőséget egyéb lejátszókaz is kipróbálni de egy külső lejátszóval sokkal minőségibb lenne a lejátszás.
A 4K lejátszás megy USB-ről is? - elvileg megy, de soikmindentől függ.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36982) atike válasza blakey (#36981) üzenetére


atike
nagyúr

Azaz a tévé alapból nem kezeli...? Nem lehet hozzáadni kvázi hálózati helyként egy adott megosztott mappát...? Külső program - lejátszó - kell ahhoz, hogy lássa a megosztást? Nincs olyan, hogy minden hibátlan - egyértelmű. A kérdés "csak" annyi, hogy az mkv-ban tud-e felirat és hangsávot váltani (és a feliratokat esetleg lehet-e valamennyire paraméterezni - szín, pozíció, méret, karakterkészlet)... Az USB lejátszás meg nyilván függ attól, hogy milyen bitráta van az adott fileban és a pendrive (vinyó) elég gyors-e... Mondjuk ez az USB-s dolog amúgy semennyire nem szempont, ezt csak kíváncsiságból kérdeztem... :)

[ Szerkesztve ]

(#36983) blakey válasza atike (#36982) üzenetére


blakey
titán

Android rendszer, tehát telepíthető olyan alkalmazás ami alapból kezeli. Beépített lejátszó kezel minden feliratot, de érdemesebb egy SPMC-t, Archos Playert telepíteni és minden menni fog, hibátlanul.
Beépített lejátszó nálam egy NAS-ról futtatott Serviio-t kezel és jól teszi, van hangsávváltás, feliratváltás. SMB esetén az SPMC . hibátlanul működik és az Archos Player is, mást nem nagyon próbáltam, külső lejátszót használok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36984) assalkah válasza Dareiosss (#36965) üzenetére


assalkah
tag

Szia!

Jól gondolom, hogy te erre a TV-re gondoltál, amikor írtad, hogy időt se fecsérelnél rá?
Ezen gondolkodom most, hogy leüssem-e ennyiért. Mi a gond vele? Xbox konzolhoz venném meg filmnézésre. Köszi
http://www.bestbyte.hu/49-x-os/Sony-49-KD-49XE8005BAEP-4K-UHD-Android-Smart-LED-TV-p148347.html

[ Szerkesztve ]

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#36985) atike válasza blakey (#36983) üzenetére


atike
nagyúr

Köszi a válaszokat! :R

A lényeg, hogy meg fogom tudni vele oldani, amit akarok... :)

És amúgy - csak hogy ilyen kérdés is legyen - meg vagy (meg vagytok) elégedve a Sonyval...? Képminőség, miegymás? "Alap" dolgok...? :)

(#36986) ManUnited válasza Asztii (#36979) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Szia!

Mindkét helyen ugyanannyiért vannak az xe90-es tv-k, 299-től indul a 49xe90-el, én meg is rendeltem még este, szerintem annyiért jó vétel. Az 55-ös a soncity-nél 360, nekem 300 volt a keret, azt hiszem kihoztam belőle a maximumot. :) központiszalon, soncity

Szerk.: Közben úgy látom soncity-nél már el is fogyott a 49, 55, központiszalonban pedig csak 49-es van.

[ Szerkesztve ]

(#36987) blakey válasza atike (#36985) üzenetére


blakey
titán

És amúgy - csak hogy ilyen kérdés is legyen - meg vagy (meg vagytok) elégedve a Sonyval...? Képminőség, miegymás? "Alap" dolgok...? :) - Erre nem tudom milyen választ remélsz, de ha a megfelelő típust választod akkor sokáig a "barátod" lesz, sok sony LCD-m volt a Samsung és LG mellett, a Sony a közép/felső kateóriában kiválóak. Alsó kategórában meg a szerencsén múlik, de az minden gyártónál így van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36988) atike válasza blakey (#36987) üzenetére


atike
nagyúr

Jogos... :)

(#36989) hunaqua válasza K Norbi (#36975) üzenetére


hunaqua
addikt

Ne verjetek meg,de szerintem még az Árkádban volt ezüst 2 órával ezelőtt.Nem azokat néztem csak a BF kiírást láttam,alatta több dobozt is. Szerintem még lehet,hogy a boltban van.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#36990) assalkah válasza assalkah (#36984) üzenetére


assalkah
tag

Valaki tudna esetleg segíteni, hogy ez a TV, hogy teljesít? Az android miatt kicsit félek. Olvastam, hogy az alacsonyabb kategóriában kevés a HW hozzá és nagyon idegesítően be tud lassulni. Sajnos erről a TVről nem találok tesztet a neten. Köszönöm

[link]

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#36991) blakey válasza assalkah (#36990) üzenetére


blakey
titán

Alacsonyabb kategóriában nincs Android, középtől felfelé van, minden attól függ, hogy hány alkalmazást használsz, milyen módon stb. Nálam még nem lassult be egyszer sem de bármikor és bármilyen rendszeren történhet ilyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36992) assalkah válasza blakey (#36991) üzenetére


assalkah
tag

Köszi! Igen ezt olvastam, hogy a programtól függ, hogy mennyire lassul be, de akkor gondolom a játékok azok amik belassítják. Rosszul fogalmaztam egyébként.. A sony TV-k között most nagyon jó áron van ez a SONY 49" KD-49XE8005BAEP 199.999HUF Bestbyte-n. Xbox konzolhoz használnám meg filmezésre, de nem tudom eldönteni a specifikációk alapján, hogy jó vétel-e. Ha még ennyiben segítenél akkor azt nagyon megköszönném! :R

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#36993) blakey válasza assalkah (#36992) üzenetére


blakey
titán

Ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy nem annyira jó vétel, én biztos nem venném meg, XE85 ami már jó vétel, de ha neked tetszik akkor nem fogsz csalódni benne, hardverileg nem lesz gond. A TV nem játékra való, azt a hardvert nem arra találták ki, arról nyilatkozni nem tudok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36994) assalkah válasza blakey (#36993) üzenetére


assalkah
tag

igen olvastam fentebb, de szükségem volt még 1 szakértő véleményére :) akkor most elmarad a TV vásárlás. Sajnos nem látok jó vételt 200 környékén ami tetszene is. Valamiért, ha TV akkor csak Sony.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#36995) blakey válasza assalkah (#36994) üzenetére


blakey
titán

250e-ért 55XE8505, MM, ha még kapható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36996) oxide83 válasza blakey (#36995) üzenetére


oxide83
aktív tag

Már éjfél után elvitték az összeset. Az ezüst még kapható 280.000 HUF-ért.

(#36997) hunaqua válasza oxide83 (#36996) üzenetére


hunaqua
addikt

250-ért láttam ezüstöt (sokat) az Árkádban.Annyiért árulták mint az online feketét.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#36998) oxide83 válasza hunaqua (#36997) üzenetére


oxide83
aktív tag

Feketét nem láttál véletlenül? Már csak azért mert lehet még valahol van csak nem teszik fel a webáruházba.

(#36999) Alex91


Alex91
félisten

SONY 43" KD-43XE8005 170k-ert milyen vetel?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37000) hunaqua válasza oxide83 (#36998) üzenetére


hunaqua
addikt

Lehet van fekete is,rohantam,csak egy ezüst volt kirakva,és sok doboz.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.