Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) dr.bubo válasza DjDanee87 (#5100) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ha van a routerhez fw frissítés, akkor frissítsed, ha rámegy alternatív fw (dd-wrt, tomato), akkor inkább olyat tegyél rá. :)
A router n-s wifin 300Mbit/s-t tud elméletben, gyakorlatban kb. 100Mbit/s-t, de inkább kevesebbet, ezt is csak akkor, ha kliens oldalon is n-s vevő. Ha csak g-s 54Mbit/s, akkor annak a gyakorlati sebessége kb. 20Mbit/s körül van, de a sebességet sok tényező befolyásolja.
A router gigabites portokkal van ellátva, tehát a 100Mbit/s-t is vígan viszi, már ha a gépedben levő lan port is gigabites, mert ha az csak 10/100-s, akkor kb. 80Mbit/s fog átmenni rajta.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#5102) kali válasza baly_hu (#5098) üzenetére


kali
legenda

az 54 megabit/sec elméleti sebesség a gyakorlatban valósan ~ 20 megabit/sec! (link)
ideális környezetben és megfelelő beállítások mellett a 20 megabit/sec közelében kellene forgalmaznia a hálózatnak! minden csatornán próbáld ki, valamint legyen friss - a lehetőségekhez képest - a wifi modul illesztője, a router firmware verziója...stb!
a 30 megabit/sec g szabványon valósan nem megy át - ahhoz már n szabványos wifi modul kellene az n szabványos router mellé -, ellenben a notidban lévő wifi modul nem sima 54-es, hanem super-g képes, és megfelelő router párosítással - ami szintén super-g képes - valamivel többre is képes, mint egy sima 54-es kapcsolat maximális valós sebessége, én például az említett wifi modullal és egy 125-ös jelölésű asus wl-520gc super-g képes router párosítással 26 - 28 megabit/sec valós átviteli sebességgel forgalmaztam!

(#5103) baly_hu válasza kali (#5102) üzenetére


baly_hu
csendes tag

Köszönöm a válaszod, most már tudom, hogy örüljek, ha 20 Mbit elérek vele.
Időközben frissitettem a wifi driverét és javult a helyzet, most már 16-17 Mbit között mérek, ami már nem olyan rossz összehasonlítva az általad linkelt táblázat 19Mbites jellemző értékével.
Szerintem ennyibe hagyom a dolgot, a routert majd akkor tudom igazán kihasználni, ha lesz hozzá egy Nes wifi modulom. A net 30Mbites jelenleg, amit vezetéken tud is, azonban ez csak félévig áll fent, utána vége az akciónak és visszamegy 15Mbitre :), ami már alacsonyabb lesz mint a wifi jellemző értéke, szóval jól van ez így.

Köszönöm mégegyszer a segítséged.

(#5104) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok ! nem tudom jó helyre írok e ha nem elnézést .

problémám adódott :(( van egy t online kábel modemes 15mb családi netem egy kis gagyi cisco modemet kaptam hozzá , nem rég köttetem iptv-t és ki cserélték a modemet egy
Cisco EPC3925 Router wifi modemet vagy mit

a fő problémám az hogy olyanokat csinál pl refereshezek azaz kreessekek 1 internetes játékban mondjuk szervereket vagy pl az u torrentet elinditom tölt de nem is maxal és nem is maxal feltölt akkor is pl a net olyankor nem nyit meg oldalakat de van amikor igen ha kilépek pl az utorrentböl vagy a refereshezést abba hagyom játékba akkor egyböl jó a net olyan mint ha laggolna olyankor és elmenne a net vagy én nem tudom .. :(

gondoltam a routerbe be állítom a dolgokat 192.168.100 ezen nyilt meg beléptem elsönek nem tudom már mi volt a jelszó .. elvileg csak admin és jelszóhoz nem írtam semmit

nem láttam semmi furát annyit állítottam hogy a wifit disabledre tettem netalantan azért csinálná ezt mert valaki lopja .. na mind1 továbbra is fent ált ez a lag most beakartam lépni és minden féle jelszót probaltam amiket szoktam adni de sehogy sem lép be :S hogyan tudnam a jelszót resetelni alapra ?

és miért csinálja ezt a net ? mert a régi gagyi modemel nem voltak ilyenek

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#5105) dr.bubo válasza dvd_R+ (#5104) üzenetére


dr.bubo
őstag

Neked is igy kell megoldanod, hogy minden jól működjön. [link] :)

A router belépésnél nem kér semmit, csak a log in-ra kell kattintani.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#5106) dvd_R+ válasza dr.bubo (#5105) üzenetére


dvd_R+
őstag

a-a üresen hagyom mindkettőt és nem lép be

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#5107) dr.bubo válasza dvd_R+ (#5106) üzenetére


dr.bubo
őstag

Akkor reseteld (a hátulján van a reset gomb), ha több, mint 10másodpercig nyomva tartod, vissza áll a gyári beállitásokra. [link]
Viszont ez van a leirásában: "VIGYÁZAT: A Reset gomb csak karbantartási célokra szolgál. Csak akkor használja, ha a kábel- vagy telefonszolgáltató kifejezetten erre kéri. A gomb használatakor a kábelmodem összes korábban megadott beállítása el fog veszni."

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#5108) dvd_R+ válasza dr.bubo (#5107) üzenetére


dvd_R+
őstag

te jó ég :Y mekkora marha vagyok a router hátuljan én azt hittem resetelek közben pedig a wirless gombot nyomogattam .. azt hittem az a reset .. most olvastam el h wireeles :D és felete van a reset ..-.- akkor mostmár betok lépni a router oldalára kérdés a fenti linkelt oldal szerint állitsma be h ne legyen a lag vagy net elmenés? vagy micsoda :F ??

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#5109) dr.bubo válasza dvd_R+ (#5108) üzenetére


dr.bubo
őstag

A ciscoban az MTU-t állítsad 1500-re.
Esetleg kapcsold le a tűzfalat benne.
A torrent progiban pedig a kapcsolatok számát vedd kevesebbre, max. kapcsolatok számát 200-ra, max.peer szám: 50, max. feltöltési szál. 4-re kell beállítani. s az internet sebességed 80% állítsad be. :)
Ha így sem lesz jó a böngészés, akkor jön a második megoldás, amikor egy másik routert DMZ-be teszel a Ciscoban. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#5110) dvd_R+ válasza dr.bubo (#5109) üzenetére


dvd_R+
őstag

ment pm

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#5111) KPFC


KPFC
csendes tag

Sziasztok.
Vettem egy AirLive WN-200R routert. Rákotottem a régi modemre, ahogy a Users manual írja. A router szépen jelzi h van net, az uTorrent is huzza a dolgokat gond nélkul, a böngészőm viszont nem nyit meg semmit.

Mi lehet a gond? Miket kell átállítani h működjön a dolog?
Előre is köszönöm.

(#5112) JerzyG


JerzyG
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémával állok szemben: van egy 3 éves 3Com 3CRWER100-75-ös routerem legújabb (2009 jan) firmware-rel. 3 gépnek osztja a netet: 2 vezetékesnek és egy wifisnek. Olykor előfordul, főleg, ha két gép megy, hogy belassul a net, vagy egyszerűen megszakad, s 5-10 perc kell míg újra visszaáll, esetenként csak a router újraindítása segít, mivel nem csatlakozik a modemhez. A kábelekre gyanakodtam először, de volt olyan eset is mikor teljesen különböző gépen ment el úgy a net, hogy a többi be sem volt kapcsolva. A modemmel stabilan van net, így már csak a routerrel lehet a gond. Szívesen veszem bárminemű ötletetek a témával kapcsolatban.

(#5113) kali válasza JerzyG (#5112) üzenetére


kali
legenda

az ilyenkor szokásos dolgokat érdemes kipróbálni; reset, majd újrakonfig, vagy firmware újrahúzása, majd reset és újrakonfig! ha ezek nem segítenek, akkor vagy haldoklik a router, vagy sajnos az is elképzelhető, hogy hardveresen egyszerűen gyenge, és nem nagyon bírja a terhelést...
húzós terhelést (torrent vagy ilyesmi) kap?

(#5114) JerzyG válasza kali (#5113) üzenetére


JerzyG
csendes tag

Már volt rajta reset gyári értékekre, majd konfig a backup adatokkal, de az sem segített. Szokott menni a torrent, de általában olyankor, mikor csak egy gép megy, és akkor is korlátozott kapcsolatokkal, bár volt hogy sokáig adtuk neki a max sávszélt a 8M/768kbps-s netünkkel. Lehet, hogy megfáradt. Mindenesetre köszi a jótanácsokat.

(#5115) DJackson válasza KPFC (#5111) üzenetére


DJackson
tag

proxykiszolgáló nincs véletlenül beállítva?

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#5116) KPFC válasza DJackson (#5115) üzenetére


KPFC
csendes tag

Helló.
Kipróbáltam minden lehetséges proxybeállítást, de nem működik.

Ha lekötöm a routert a rendszerről, csak a modemet használom, akkor minden OK.

+ Amikor megnyitom a böngészőt és az egyik lapon az AirLive Users Manualja van nyitva pdf dokumentum formájában,akkor azt is betölti és a torrenteket továbbra is húzza

(#5117) kali válasza JerzyG (#5114) üzenetére


kali
legenda

esetleg még próbáld meg firmware újrahúzás és reset után nem mentésből a visszaállítást, hanem manuális újrakonfiggal, mert amennyiben hibás beállítás...stb van, akkor a hiba is visszaállításra kerül! a firmware újrahúzása meg azért ajánlott, mert olyan jellegű hiba/sérülés is lehet, amit kijavít a firmware újrahúzása!

(#5118) DJackson válasza KPFC (#5116) üzenetére


DJackson
tag

minden böngésző ezt csinálja? Ha Internet Explorert használsz, akkor tölts le egy Firefoxot, Chrome-ot vagy Operát. Ha pedig nem azt, akkor az Internet Explorer úgyis a gépeden van, nem kell telepíteni, csak próbáld meg azzal. Azért kell ez, hogy kiderüljön, hogy a böngésző-e a ludas.

A routerben beállítottad a kapcsolatod jól? (azóta nem használod a csatlakozást ami addig az internethez kellett ugye?)

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#5119) KPFC válasza DJackson (#5118) üzenetére


KPFC
csendes tag

Firefoxot használok, explorer ugyanzt csinálja.

Nem biztos h a kapcsolatot jól állítottam be:

Connection Method
If your ISP requires a User Name and Password for Internet Access, select "Login". Otherwise, select "No Login".
Login: PPPoE
PPTP
L2TP
No Login: Dynamic IP adress
Fixed IP adress

Sima DSL netem van T-comtól, szóval itt kellene elvileg PPPoE protokollt választanom, de akkor egyáltalán nem kapcsolódik a nethez.
Ha No logint+ dynamic IP adresst állítok akkor van az h a torrenteket húzza, böngésző viszont nem megy. Azért gondoltam h ez a jó, mert így legalább a uTorrent megy.

[ Szerkesztve ]

(#5120) kecsetif


kecsetif
aktív tag

Üdv! Tudnátok segíteni?
Vettem egy Buffalo WHR-G300N routert, desktop számítógép mellé win 7-tel. Az épületben ahol a lakásom van, LAN van kiépítve és a gépből rj-45-ös csatlakozó ment közvetlenül a falba. Eddig auto-n voltak a gépen a hálózati beállítások és minden jó volt. De a routeren keresztül nem müködik.
Mindenképpen pppoe-zni akar a router, de nekem nem kell tárcsáznom. Szerintetek mivel kezdjek?

(#5121) kecsetif


kecsetif
aktív tag

2 alkalommal már pár másodpercre volt net. A routeren már frissítettem firmwaret. A kapcsolódó eszközök IPjét (van +1 laptop) fixen beállítottam.
A csatlakozó felett (a falon) van annyi felirat, hogy név: R15-17 meg egy IP cím. De ezekre nem volt korábban (router előtt) szükség. Sőt ha beállítottam ezt az ip-t "elment"a net.

(#5122) kecsetif


kecsetif
aktív tag

2x ment, bocs...

[ Szerkesztve ]

(#5123) vtechun válasza kecsetif (#5120) üzenetére


vtechun
veterán

Rezeteld a router, aztan lodd be dhcp-re a kapcsolat tipusat.

(#5124) Tosee válasza kecsetif (#5121) üzenetére


Tosee
őstag

Hali!

A fali csatlakozót, és a router wan portját, kösd össze a lan portokra pedig a pc-ket kapcsold! A gépeket hagyd továbbra is automatikus ip és dns kérésen! A routert pedig a wan beállításoknál pppoe-ről állítsd át dinamyc ip-re!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5125) DJackson válasza KPFC (#5119) üzenetére


DJackson
tag

nem tudom hogy mehet akkor a torrent... belső hálón lehet hogy találtál egy seedert? :D
addig ne nyugodj amíg nem megy a pppoe-vel. Válaszd a WAN-nál a logint akkor és meg kell adnod a felhasz nevet és jelszót, és csak akkor lesz jó.

Eddig router nélkül volt egy kapcsolatod amit mindig betárcsáztál igaz? Azt kitörölted már?

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#5126) kecsetif válasza vtechun (#5123) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Jóreggelt!

Reseteltem. Próbáltam DHCP-re állítva. Sajnos az sem lett jó.
Sajnos nehezített terepen dolgozok, mert eddig winXP volt a gépen, egy hete ment rá 7-es, amit még nem nagyon ismerek...

(#5127) kecsetif válasza Tosee (#5124) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Sikerült bekötnöm jól és ezeket beállítanom, sajnos még nem jó.
Egyedül a skype működik, tudok hívni rajta!
A böngészőben, messengeren net nincs. A hibajavító azt mondja, hogy a DNS kiszolgáló müködésében zavar léphetett fel. A "továbbra" meg, hogy előfordul, hogy a tartományi kiszolgáló nem működik.
Ha a routert kihagyom, minden OK. A gépen minden alapbeálításon van semmit nem piszkáltam.

[ Szerkesztve ]

(#5128) szijartg


szijartg
senior tag

srácok, adott egy d-link dsl-g684t router+modem.
a gond ott van, hogy egy gép sem ismeri fel... bármelyik lan portba dugom az utp kábelt. ha meg felismeri és elkezd villogni a led akkor meg nem kap a gép ip címet.
reset már volt, FW-t nem tudok frissíteni ezek miatt.
ötlet?

(#5129) DJackson válasza szijartg (#5128) üzenetére


DJackson
tag

Heló, új? Vagy honnan van? Vagy eddig működött?
Ha most került hozzád, akkor lehet hogy ki van kapcsolva a dhcp, vagy csak nem megy valamiért, első körben próbáld meg leresetelni a routert.

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#5130) szijartg válasza DJackson (#5129) üzenetére


szijartg
senior tag

nálam volt egy másik lakásban... egyik hétről másikra nem adott jelet. wifije jó volt, de kábeles része nem. reset is már volt.
már végülis mindent kipróbáltam, villámra gondolok, lehet az vágott bele... mert szétszedtem és egyik kondi kicsit meg van púposodva

(#5131) ronald18


ronald18
csendes tag

Sziasztok lenne 1 kis problemám Ma hazaértem és a telefonom a szokásos wifi hálózatra nemtud felmenni csak tölt tölt és a végén kiirja kapcsolódási hiba de tegnapig tökéletesen müködött és ami a pláne hogy a régi n97-em se tud csatlakozni a wifimre(pontosan ugyanez történik ott is) Tuti valami elállitódott a router-ba SMC WBR14-G2 WiFi ilyenem van Sajna nekem fogalmam sincs hogy mit kéne buzerálnom Szóval aki tud segitteni azt megköszönöm+a házba a laptop-ok is tökéletesen veszik a jelet a router-töl csak a 2 telefon nem

[ Szerkesztve ]

(#5132) kecsetif válasza kecsetif (#5127) üzenetére


kecsetif
aktív tag

No jó, visszavittem a boltba.
Köszi mindenkinek a segítséget!

(#5133) yolan


yolan
őstag

Sziasztok!

A kora délutáni órákban megszakadt a netem, se tv, se telefon, egyszerűen semmilyen jelet nem küldött a upc, gondoltam oké, megnéztem egy filmet, közben ellenőrizgettem az egyes szolgáltatásokat. Először a vezetékes telefon tért észhez, majd a tv, de a netre akárhogy vártam, semmi. Próbálgattam áramtalanítani, mind a modem mind a rúter konfig oldalát elérni, ekkor jöttek az első csodálkozások. A modemé a rúteren keresztül elérhetetlen volt, majd a rúteré is megszűnt válaszolni. Rúter kiiktatása után, modem oldala elérhetővé vált, a net is pöccre indult. Noh, akkor mi a franc lehet a rúterrel. Akárhogy próbálgattam, semmilyen portjába dugott kábellel, több kábelt is próbáltam, sehogy nem elérhető a 192.168.0.1, nem lett elállítva. Ezután jött csak az állcsapódás a földhöz. Emlékeim szerint, ha tegyük fel egy 4 portos rúter, első portjára dugok egy kábelt, egy eszközt, akkor az 1-es port ledje kéne hogy világítson/villogjon, és így sorban mind a 4.
1.-1.
2.-2.
3.-3.
4.-4.

Namost a drága rúterem, ha pld a 4. portba dugom a kábelt, másik végén a géppel, akkor a 1. és a 2. led kezd világítani/villogni.
Ha a 3. portjába, akkor az 1. meg a 4. led világít/villog.
Ha a 2. portjába, akkor a 3. és a 4. led világít/villog.
Ha az 1. portjába, akkor a 2. és a 3. led világít/villog.
Ha a wan portjába dugom, akkor az 1. és a 2. led világít/villog. :F

Áramtalanítás megvolt, túlmelegedést kizárnám, kapott bordát, egy ideje már így üzemel, hátulján a reset gombra mintha nem is reagálna, semelyik led sem alszik el mikor megnyomom.
Valakinek bármi ötlete? Gari már szvsz lejárt, akkor marad a kuka?

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5134) DJackson válasza szijartg (#5130) üzenetére


DJackson
tag

igen ez szerintem pontos diagnózisnak tűnik... főleg hogy velem is volt ilyen csak nem wifis routerrrel.... sajnos szerintem kuka :(

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#5135) Torry


Torry
addikt

Hi all!

Van egy TP-Link WR941N routerem és az lenne a kérdésem, hogy normális-e, hogy a 30 megás netemet csak LAN-on szolgálja ki, WLAN-on olyan 20-t kb.
Valami beállítás kérdése, vagy ennyit tud?

Előre is kösz!

(#5136) Pulsar válasza Torry (#5135) üzenetére


Pulsar
veterán

hát ha az eszköz amivel rá csatlakozol nem támogatja a IEEE802.11 n szabványt, akkor igen.

(#5137) Pulsar válasza yolan (#5133) üzenetére


Pulsar
veterán

hali!

először is milyen routerről lenne szó?

a reset gombot próbáltad úgy, hogy nyomva tartod legalább 20-30 mp-ig?

esetleg ha össze dugod a géppel, léteznek olyan progik (pl mylanwiever) ami megmondja milyen IP című eszközök vannak a hálózatodon. Megpróbálhatnád ráuszítani, hátha kidobja az IP-t amin a router van.

(#5138) Torry válasza Pulsar (#5136) üzenetére


Torry
addikt

a/b/g-s az eszköz, szóval akkor ennyit tud.
Köszönöm!

(#5139) yolan válasza Pulsar (#5137) üzenetére


yolan
őstag

Szia!

Egy D-Link DIR-100-as eszközről van szó.
Próbáltam, nem igen reagált rá, áramtalanítottam is több órára, nyomtam resetet is többször, 30mp-ig számoltam lassan, tehát több lett az 30nál biztos.

Otthon megnézem majd ezt a progit, hátha.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5140) kecsetif válasza kecsetif (#5132) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Hoztam a szarakodo Buffalo helyett egy tp-link tl-wr841nd-t. Hibatlanul megy az elso pillanattol kezdve. Koszi mindenkinek megegyszer a segitseget!

(#5141) yolan válasza yolan (#5139) üzenetére


yolan
őstag

Nem értem én ezt. Haza jöttem, mondom kipróbálom ezt a progit, megnézzem mi a rúter ip-je. Rádugom gépre, böngészőben utolsó lapok között volt a 192.168.0.1, erre megnyitotta faszán. Pihent egy éjszakát és most úgy néz ki megy rendesen. :F

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5142) JerzyG válasza kali (#5117) üzenetére


JerzyG
csendes tag

Köszi, egyelőre úgy tűnik sikerült megoldani a problémát, egy reset factory defaultra segített, bár nem vágom, hogy mi volt a gond vele, a firmware frissítésnél. Nem használtam semmi olyan extra beállítást, csak az alap net, és wifi opciókat. Na mindegy, most már a ping sem 300ms, hanem 30 körüli. Még1x köszi :R :R :R

(#5143) Pulsar válasza yolan (#5141) üzenetére


Pulsar
veterán

pff... legalább megoldódott. Mondjuk kíváncsi leszek meddig lesz jó még mindig.

(#5144) yolan válasza Pulsar (#5143) üzenetére


yolan
őstag

Arra én is. Viszont tényként kezelem, hogy szar, így elkezdtem nézelődni értelmes, nem d-link, utódon, mivel ennek természetesen nem rég járt le a garija..

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5145) Pulsar válasza yolan (#5144) üzenetére


Pulsar
veterán

hát egy jó linksys routerben biztos nem csalódnál :)

(#5146) kali válasza JerzyG (#5142) üzenetére


kali
legenda

a firmware frissítése után alapban is ajánlott a gyári alapértékek visszaállítása - mint azt a frissítési leírásokban is írják!
mindegy, a lényeg, hogy eztán megfelelően működjön! :)

(#5147) Csury


Csury
csendes tag

Sziasztok.Van egy Asus rt-g32 es routerem.Most volt szolgáltatóváltás és nem tudok hozzáférni a routerhez ,egy felhnév és egy jelszó miatt.Nem tudná valaki a gyári beállításokban mi szerepelhet?
Bármilyen segítség jól jön ,hogy működésre bírjam.Köszönöm

(#5148) DJackson válasza Csury (#5147) üzenetére


DJackson
tag

ha jl tudom az alapbeállítás:
admin
admin

de ha nem megy vagy szerinted el volt állítva, akkor reseteld le a routert, és minden visszaváltozik az eredeti alapbeállításra.

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#5149) yolan válasza Pulsar (#5145) üzenetére


yolan
őstag

linksys-t drágállom picit, 3com-ot is ajánlottak már

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5150) Pulsar válasza Csury (#5147) üzenetére


Pulsar
veterán

név nincs jelszó admin

(#5149) yolan a minőséget meg kell fizetni :DDD 3com-ról kb 10 évvel ezelőtti tapasztalatom van csak akkor jó volt. Mondjuk akkor még az smc is :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.