Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Tomasz72: Jimi home multiméter
- Klaus Duran: Panelkérdés.
- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- hcl: Asus RT-AC57u unbrick vs TFTP :D
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
S W A T
senior tag
válasz
Van Der
#2777
üzenetére
Ezzel majd lehet makettezni. .

Srácok mivan ha az egyik Gripen pottyan le
Arra nem vár nemsokára vissza adás.....Földbe csapódott egy MiG-29-es Kecskeméten (+képriport)
Leszállás közben lezuhant egy MiG-29-es vadászgép a kecskeméti repülőtérnél délután 4 óra előtt. A pilótának sikerült katapultálnia, csak könnyebben sérült meg. A gép a 44-es főút mellett száz méterrel csapódott a földbe, a helyszínre nagy erőkkel érkező tűzoltók rövid idő alatt eloltották a kigyulladt gépet.
Túlélte a balesetet annak a MiG-29-es vadászgépnek a pilótája, amely csütörtök délután zuhant le Kecskeméten. A pilóta katapultált, már kórházban ápolják kisebb sérülésekkel - mondta el Bocskai István, a Honvédelmi Minisztérium szóvivője.
A földbe csapódott repülőgép kigyulladt, a helyszínre nagy erőkkel riasztott tűzoltók a lángokat rövid idő alatt eloltották. A főúton áll a forgalom.
Szemtanúk a Független Hírügynökségnek azt mondták, hogy a vadászgép a kecskeméti katonai repülőtéren láthatóan újrastartolást végzett, azaz a gépet letette a leszállópályára, majd ismét felemelkedett. Eközben azonban letarolta a jelzőfényeket, az újra felszállás után pedig lezuhant. A roncsok a közeli 44-es főút közelében is szétszóródtak.
Harmadik MiG-29-esét veszítette el a Magyar Honvédség
Először 1988 nyarán zuhant le MiG-29-es vadászgép Kecskemét mellett, akkor a pilóta nem élte túl a balesetet. 2005-ben egy légibemutatóra gyakorló százados gépének gyulladt ki az egyik hajtóműve, neki sikerült időben katapultálnia.
A vadászgépet a nyolcvanas évek közepén állították hadrendbe a Szovjetunióban. A magyar honvédség az orosz államadósságért cserébe 1993 őszén kapott 28 darab MiG-29-est.
Fotók: Objektív Hírügynökség
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- GL.iNet OFF topik
- Tőzsde és gazdaság
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Star Trek
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Reagált a leégő Ryzenek ügyére az ASUS
- Milyen autót vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Xbox One S All Digital 1 TB egy kontrollerrel
- Apple iPhone 13 /128GB /Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / akku: 85%
- Macbook Pro M3 Max 16" - 64 GB/4TB/ AJÁNDÉK MAGIC KEYBOARD 3/ 27% ÁFÁS!
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
- 209 - Lenovo Yoga Pro 7 (14APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, no GPU
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Arra nem vár nemsokára vissza adás.....
