Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1686) peter76bp válasza SUPREME7 (#1682) üzenetére


peter76bp
senior tag

Közben belenéztem már, mert bosszant, hogy megy a nyűglődést rajta :P

Szóval fel sem kell írni az értékeket, mert ami ebben a leírásban van, azok a gyári értékek úgy látom.

Szóval a teendők:

1. Tárcsázóba beírod a következő kódot: *#*#3646633#*#*
2. Megjelenő Engineer Mode ablakban kettőt jobbra lapozol, hogy a fejlécben Hardware Testing legyen és a legelső Audio pontra böksz
3. A Max. Vol értéket kell állítgatni, mert a Level 0-6 és az alatta lévő Value az a hangosítási szintek értékei lehetnek, vagyis hogy az adott intervallumon belül egy-egy lépés mekkora eltérést eredményezzen, de ez nem befolyásolja a max hangerőt.

Első körben a Normal mode sip max értéket venném mondjuk 10-10 pontokkal feljebb, hogy mennyit változik a dolog. A Normalon belül már csak a media max értéke állítható. A headset mode az a headsetes audio értékekre vonatkozik. A loudspeaker mode az a hnagszóró mód, vagyis szerintem a kihangosítás akarna lenni. A speach enhancementbe lehet még benézni, de nem igazán értem, mert nem növekvő értékek tartoznak az egyes szintekhez, így lövésem sincs melyik mit állít.

Ettől konkrétabb infot azért nem tudok adni, mert nekem semmi bajom a hangerővel. Sok esetben halkítanom kell a telefonon, mert üvölt a túloldal hangja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.