Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) PedroPascal válasza csorbajeno (#20149) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Köszi :R
Duplán voltam bamba :DD

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#20152) jeni válasza kisdobos0111 (#20145) üzenetére


jeni
félisten

ez lenne az és teljes értékű lenne?
esetleg egy ilyet? bár ennél még biztosan nem feküdne fel a teló a készüléken.

(#20153) PedroPascal válasza halisa (#20150) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Kikapcsolod a telefont / nyomva tartod a hangerő fel, bixby gomb és bekapcs gombot / bekapcsolás után betölt egy menü ahol a hangerő gombokkal lehet fel, le navigálni és a bekapcs gombbal aktiválni.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#20154) halisa válasza PedroPascal (#20153) üzenetére


halisa
tag

Köszi!

(#20155) laci laci válasza halisa (#20150) üzenetére


laci laci
addikt

My recovery és ott lesz.. De nehogy összetéveszd..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#20156) S9 válasza PedroPascal (#20143) üzenetére


S9
tag

Telefon app beállítások

(#20157) S9 válasza davtsik (#20133) üzenetére


S9
tag

(#20158) davtsik válasza S9 (#20157) üzenetére


davtsik
tag

Ugyan ezt a képet raktem fel a 20133 hsz-ben is, de ha oda kattintasz akkor csak 2 lehetőséged van: vagy elrejted, vagy nem jelenik meg. A kijelölést nem lehet kivenni.

(#20159) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Nekem nagyon brutális az üzemidőm.
Pedig nyomattam ma banchmarkok,zene,játék,youtube, kis videó, fotózás, torrenteztem is kicsit (10gb)..stb kis apróságok szóval én nagyon meg vagyok elégedve. (És még van 14%-om)
Szerintem normál használat mellett olyan 7-8 óra is lehet.
Most a samsung végre ezt a felületet eltalálta nagyon és nekem a dizájn is nagyon bejövős :C

[ Szerkesztve ]

(#20160) DeFence válasza dvarw.mtl (#20131) üzenetére


DeFence
tag

A nem hivatalos PH appban nem lehet feltölteni így képet? Idáig ezt használtam, de akkor majd ha képet akarok fel rakni akkor böngészőből lépek fel.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#20161) dvarw.mtl válasza DeFence (#20160) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Azt nem használom, nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#20162) csorbajeno válasza DeFence (#20160) üzenetére


csorbajeno
veterán

De a PH app pont olyan, mint az asztali nézet, így ott is tudsz feltenni képet, illetve a fototrend.hu oldal is asztali nézetes mobil verzióban. Ergo mobilos a nézete, de rendelkezel az asztali verziós opciókkal. Ha képet akarok betenni, akkor onnan írok, sima szöveget meg a mobilarena mobilos nézetéből.

(#20163) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Valahol lehet látni. hogy töltés közben mennyi a felvett áram, esetleg csak valami külső app-al?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#20164) Reverting válasza PedroPascal (#20163) üzenetére


Reverting
őstag

Ampere app

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#20165) Nethooligan válasza PedroPascal (#20143) üzenetére


Nethooligan
tag

Telefon -> 3pötty -> Beállítások -> Kiegészítő szolgáltatások -> Saját hívóazonosító megj.

csorbajeno: Ja írták, csak Pite alatt nem ott van

(#20166) PedroPascal válasza Reverting (#20164) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Köszi! :R A feszültséget honnan lehet tudni, hogy 5V vagy 9V töltés közben? Ezt is tudja az app?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#20167) PedroPascal válasza Nethooligan (#20165) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Köszi! :R Más sikerült beállítani.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#20168) Reverting válasza PedroPascal (#20166) üzenetére


Reverting
őstag

Az app azt nem meri, de ugye a telo ki irja majd h gyors toltes, ez 9V, es ha normal, akkor 5V... ezt a telo donti el, megvan e a feltetele a gyors toltesnek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#20169) Mr.Silkó válasza csorbajeno (#20149) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Előfordul az ilyen. ;]

(#20170) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok, eddig nemnagyon foglalkoztam a témával de most valahogy úgy kipróbálnám a dex funkciót. Ha jól értettem Pitén müködik egy usbtypec to hdmi kabellel is amilyen a fenti képen van, de ugye az ilyen szimpla kábel nem tölti a telót???
Ha tetszik a dex s többet akarom használni ilyenre lesz szuksegem ???

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#20171) csorbajeno válasza Mr.Silkó (#20169) üzenetére


csorbajeno
veterán

De segítettél vele és ez a lényeg. Lehet, hogy nem pont az a szöveg, de mindkét esetben meglett. Én nem is néztem most meg :DDD

(#20172) csorbajeno válasza HawerKing (#20170) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én mindenképpen az utóbbit javaslom.

(#20173) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Na, ma vajon szolgáltató által kapunk frissítést? :) Telenor..

(#20174) Oldman2 válasza DeFence (#20160) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, sajnos ezt még nem tudja.

(#20175) JanR válasza mg1992mg (#20173) üzenetére


JanR
addikt

Sammobile-n még nincs fent. Bár a XEH is később került fel.

(#20176) e-newsee válasza TODI1111 (#19881) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha jól láttam, még nem oldódott meg a dolog. (ébresztés a widgetben 5 perccel korábban jelenik meg)
Szerintem megfejtettem, mi okozza, de hogy miért, azt még nem tudom.
Nálam azért nem jött elő, mert én nem csak az Asus widgetjét használom, hanem magát az Asus óra alkalmazását is az ébresztők beállításához.
Azt vettem észre, hogy ha a gyári Óra appban állítok ébresztőt, akkor 5 perccel korábbit mutat a widget (bármelyik), de ugyanúgy a beállított időben ébreszt.

Ha az Asus appban állítok be ébresztőt, akkor jól mutatja a widget is.

Amúgy az jutott eszembe, hogy régebben hallgattam a Radio Steiermark osztrák rádiót, mert ha nagyon a határ mellett autóztam, akkor magyart már nem fogott a kocsi rádiója. És akkor inkább német, mint szlovén, vagy horvát. Nem mintha bajom lenne velük, csak a németet még nagyjából megértem, a másikakat meg egyáltalán nem. Na ebben a rádióban akkoriban 55-kor mondták a híreket, és azzal a szlogennel, hogy "Immer fünf Minuten früher!" Szerintem velük íratták a widgetet is. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#20177) bzs73


bzs73
őstag

Üdv. Pie alatt nektek is megy a samsung billentyűzet a háttérben? Állandóan megy, nem lehet optimalizálni sem, hogy ha nincs használva ne menjen. Vagy érdemes másik billenytűzetet feltenni?

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#20178) HawerKing


HawerKing
őstag

Sammobilen fent a DBT 2019-01-13 :)

Es tenyleg nem jelzi otan a ROM/ROM,ROM/DBT

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#20179) Mr.Silkó válasza HawerKing (#20178) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Már miért jelezné?

(#20180) HawerKing válasza Mr.Silkó (#20179) üzenetére


HawerKing
őstag

:DDD csak mert DBT a vege enyemnek is, na jo tudom , hogy csak akkor jelezne ha a ROMan fuggetlen megjelenne. De lehet hogy meg akkor sem fog jelezni mert mas a build szam. Muszaly lesz felrakjam a roman fuggetlent ha megjelenik ha ota frissiteseket akarok

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#20181) dkovizoli válasza HawerKing (#20180) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mondtuk már, hogy a másik vége a lényeg. 😊 tedd fel majd ezt a németet, ahogy megbeszéltük. Home csc-vel. Mindenféle reset nélkül. Ez lehet már egyezni fog a majdani román rommal.

(#20182) Rinocerosz válasza bzs73 (#20177) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szia!
Nekem normálisan működik a billentyűzet.
Esetleg a Beállítások --> Általános kezelés --> Nyelv és bevitel --> Képernyő billentyűzet --> és ott a legfelső a Samsung Billentyűzet és azon belül esetleg próbáld meg alap helyzetbe állítani.
Vagy esetleg még azt próbáld meg, hogy a Képernyő billentyűzet menüben van olyan opció, hogy +Billentyűzet kezelés és ott a Samsung Neurális Bill. Bétát kapcsold le (esetleg a Google hangalapút is ha nem használod.)

Vagy csak simán indítsd újra :))

(#20183) mSchumi87 válasza bzs73 (#20177) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ez nekem is volt de csak 1 2 napig aztan beall a rendszer es a android meg a kepernyo fog zabalni a bill mar ott se lesz

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#20184) bzs73


bzs73
őstag

Rendben, köszi a válaszokat.

If a second or you are the first to lose.

(#20185) Metal213


Metal213
tag

Gondolom T-re hó vége előtt nem fog jönni a PIE+ONEUI

archaic.bandcamp.com

(#20186) Mr.Silkó válasza HawerKing (#20180) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A végén a DBT csak a származást mutatja, semmi egyéb jelentőséggel nem bír számodra.

(#20187) HawerKing válasza Mr.Silkó (#20186) üzenetére


HawerKing
őstag

Mig jon a roman fuggetlen addigis hasznalom a legfrisebb DBTst

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#20188) Bence004


Bence004
aktív tag

Nekem így van, xeh rom és vodás teló, így jön majd az ota ha lesz frissítés ?

(#20189) kungzi


kungzi
veterán

Pie alatt hogy lehet az osztott kijelzőt élőhozni?

(#20190) Darth11 válasza kungzi (#20189) üzenetére


Darth11
aktív tag

Alkalmazásváltóban, katt az alkalmazás ikonjára és megnyitás osztott képernyős nézetben

(#20191) Bathalsar válasza HawerKing (#20187) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Megnéznéd nekem, hogy a gyári fényképezőgép szoftverben lett-e professzionális beállítása a kamera módnak?

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#20192) Darth11 válasza Bathalsar (#20191) üzenetére


Darth11
aktív tag

Van, szerintem mindegyik ROM-ban, de DBT-ben és a XEH-ben biztos. Miért vennék ki?

(#20193) Bathalsar válasza Darth11 (#20192) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Pedig nincs. Át tudod húzni a csúszkát a videó felvételhez, de az ISO, WB, fókusz és egyéb paraméterek állítására már nincs lehetőség.

Kihagyta vagy kifejeltette a Samsung. És most, hogy érkezett nagyon friss DBT, kíváncsi lennék, hogy ezt javították-e.

Itt egy kép, amint látszik, hogy nem látszik:

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#20194) DaDa


DaDa
senior tag

Úgy látszik megvan a pite eddig egyetlen hibája nálam. Email (gmail) nem érkezik meg csak ha megnyitom. Minden be van állítva, ami kellhet. Akku beállítás, alvás tiltás, még lakat is van az alkalmazásváltóban rajta. App adat törlés már volt, esetleg javaslat? Megpróbálom törölni és újratelepíteni a gmailt hátha. Esetleg másik javaslat? Teljes google accountot nem szívesen törölném.

szerk.Most látom a gmail külön nem is törölhető...

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#20195) DaDa válasza DaDa (#20194) üzenetére


DaDa
senior tag

Most találtam egy olyan opciót gmailben, hogy "értesítés minden üzenet esetén". Ez nem volt bepipálva, most tesztelem.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#20196) DeFence válasza Bathalsar (#20193) üzenetére


DeFence
tag

Kamera beállításai->legalul, fényképezés Üzemmódjai->szerkesztési módok
Ott kell lennie a professzionálisnak, csak alapból nincs bekapcsolva

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#20197) Darth11 válasza Bathalsar (#20193) üzenetére


Darth11
aktív tag

A beállításokban engedélezve van?

Nyisd meg a kamerát, majd a bal felső sarokban fogaskerék, ott A feényképező üzemmódjait, majd Szerkesztési módok és keresd meg és pipáld be a Professzionális módot.

(#20198) Bathalsar válasza DeFence (#20196) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Fotózáshoz elérhető a professzionális mód. Videóhoz már nem.

Ha elhúzom a csúszkát Professzionális üzemmódra, akkor fotózni tudok, de videózni nem. Ha elhúzom a csúszkát a Videó üzemmódra, akkor mozgóképet tudok felvenni, de nem tudok olyan beállításokat eszközölni, mint a Professzionális/Fotó üzemmódban tudok.

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#20199) Bathalsar válasza Darth11 (#20197) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Ez idáig oké, de ezekkel a beállításokkal nem tudsz videót rögzíteni.

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#20200) Darth11 válasza Bathalsar (#20199) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ja, hogy a videóra gondoltál :)

Azt se tudtam, hogy Oreon volt ilyen, ha volt is én pl sosem használtam, így ezt passzolom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.