Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) Mr.Silkó válasza fzboxx (#19149) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sejthető volt. :K

(#19152) droidforever válasza beci (#19144) üzenetére


droidforever
tag

Az s9+hoz hasonlo tudasu keszulek is van olcsobban,miert fizettel tobbet?En csak azt akartam ezzel mondani hogy a keszulekre nem sajnaltad a lovet 8-10 ezer felaron amennyivel dragabb a gyari toltopad azon meg ragod a kormodet.Nem vagyunk egyformak nekem meger +8-10 ezret a nyugalom.

(#19153) beci válasza droidforever (#19152) üzenetére


beci
őstag

Nem hasonló tudású,hanem ugyanaz.😊
Nem tud kevesebbet.😊
Na,de mindegy is.😊
Amugy en is gondolkodtam az 5100-ban,a szine miatt.A feher jobban illene az adott kornyezetbe,ahol lenne.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#19154) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Lenne egy kérdésem a Dex Pad 2018-ról. Tavasszal volt egy teszt róla, láttam hogy nem minden alkalmazás, játék támogatja a telkes ablakos méretet. Valahol van erről lista, milyen alkalmazások futnak teljes kijelzős méretben?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#19155) fzboxx válasza Mr.Silkó (#19151) üzenetére


fzboxx
senior tag

Valahonnan az EU-ból hozzák be...

(#19156) csorbajeno válasza PedroPascal (#19154) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, a Samsung honlapján van egy lista róla. A Google-be keress rá a "Dex kompatibilis appok"-ra és ott lesz a Samsung honlapja az első találatok között. Ott megtalálod a listát. Gyakorlatilag a teljes Samsung, Google és Office szoftvercsomag, néhány e-mail kliens és néhány jéték szerepel a listán.

(#19157) Mr.Silkó válasza fzboxx (#19155) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor max 1 év lehet hivatalos, a maradék – ha van – az már bolti.

[ Szerkesztve ]

(#19158) fzboxx válasza Mr.Silkó (#19157) üzenetére


fzboxx
senior tag

Pontosan.

(#19159) Chamoro válasza beci (#19144) üzenetére


Chamoro
tag

Majd akkor is "bőven jól jársz" ha leég a kínai f0s miatt a lakásod.. persze ne így legyen! De bármi megtörténhet.

(#19160) RockCNC válasza Chamoro (#19159) üzenetére


RockCNC
senior tag

Gyári telefon is robbant már fel, és fog is... 😀

(#19161) Chamoro válasza RockCNC (#19160) üzenetére


Chamoro
tag

De azért valljuk be, hogy arra kisebb az esély

(#19162) Donki Hóte válasza Chamoro (#19159) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Több ember töri el a lábát az utcán az eltakarítatlan hó és jég miatt, mint ahány lakás kigyullad a kínai töltők miatt :K

Ami házi tűzesetet mostanában olvastam, azok 98 %-a ágyban dohányzás miatt történtek, 1,99 %-a pedig karácsonyfatűz volt (természetesen ezekben szerepet játszhattak a kínai e-cigik és a kínai karácsonyfaizzók is :) ).

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19163) szevassag


szevassag
tag

Csináltatok már olyat a Bixby vision-nel, hogy felismeri a kaját és hozzáadja a Samsung Health-ben lévő étkezésekhez? Múltkor megcsináltam, de ez 1x sikerült és azóta nem jövök rá hogy kell. Most akárhogy csinálom csak annyi jön össze, hogy felismeri mondjuk a banánt, és kiirja hogy mennyi vitamin meg kalória, stb van benne aztán kész. Pedig szerintem poén.

[ Szerkesztve ]

(#19164) Mr.Silkó válasza szevassag (#19163) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én néha szórakozom a Bixby Visionnel, de ilyen opciót, mint amit te írtál (étel képéről kalória adatok, stb.) nem kaptam soha. Melyik opciót választod ilyenkor a kamera keresőfelületén? Szöveg? Kép?

(#19165) szevassag válasza Mr.Silkó (#19164) üzenetére


szevassag
tag

Van olyan alul, hogy étel. Régebben nem volt csak szöveg, kép, bor, ilyenek. Ez mostanában van, talán a Pie frissítés óta. Kajáltunk marhahúsos hamburgert és simán fel tudtam vele ismertetni, meg fel is vette a Health-be, de azóta nem sikerült.

(#19166) Mr.Silkó válasza szevassag (#19165) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor majd visszatérek erre, ha megjött a Pie frissítés nekem is (Oreón nincs ilyen).

Mindenesetre felcsigázott ez az SHealth integráció, amit említettél. :)

[ Szerkesztve ]

(#19167) szevassag


szevassag
tag

https://youtu.be/N7fnUzuMrYY
Így kéne működnie, illetve így működött 1x... :-)

(#19168) Mr.Silkó válasza szevassag (#19167) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Elég jópofa, amúgy is gyakran használom a Samsung Health appot, jól fog jönni ez a beépülő kiegészítés.

(#19169) ZÖLDEMBER


ZÖLDEMBER
csendes tag

Sziasztok! Most készülök venni egy S9+ telót. Nézegettem a hozzászólásokat de nem látom, hogy valaki megoldotta-e a korlátlan 4K 60fps felvételt? Tudtok valamilyen appot ami feloldja a korlátozást és SD kártyára is vesz fel?

(#19170) IamTheDog válasza szevassag (#19165) üzenetére


IamTheDog
tag

Nekem nincs ott ilyen Pie alatt a Bixby Visionben, csak szöveg, kép, hely, bor és qr kód, plusz letölthető három másik még, de egyik sem kaja.

(#19171) #33253120 válasza droidforever (#19129) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én mondjuk sajnálnám rá első körben...
Kb először azért kellett, mert kíváncsi voltam mennyire tudok együttélni vele.
Attól függően helyezkedik el a telefon, hogy mit csinálok éppen vele, vagy a laptopon. Ha játszok valami ezeréves cuccal, és gameplay-t kell nézni közben, akkor megint máshol van mint amikor csak le lökve hotspotnak. :)
Rájöttem, kell majd egy jobb, így be is fogok rá ruházni valamikor.

Ezt meg szerintem lehet beépítem a laptopba a touchpad mellé jobbra. Nem túl nagy a tekercs, és a panel benne, így emlékeim szerint simán elfér benne. Még egy kapcsolót kell kitalálni, meg átnézni a lapos technikai adatait, hogy hova kössem be úgy, hogy ne terheljem túl az usb-t, viszont csak működő gépnél lehessen bekapcsolni.

(#19172) #33253120 válasza dvarw.mtl (#19139) üzenetére


#33253120
törölt tag

Lehet elavult a tudásom, de tudtommal a szolgáltató megkapja a rendszert valamikor, belerakja a lomjait, majd visszaküldi a Samsungnak akik utántesztelik, és ha rábólintanak, akkor mehet ki.
Saccra ez nem két nap.

(#19173) dákó83


dákó83
csendes tag

Üdv,
én is beköszönök egy sima s9-el, novemberben váltottam vissza az S szériára i6-ról, mondhatni mostmár megszoktam.
Pie alatt nektek is tovább dolgozik az eszközkarbantartó mint Oreo-n? Csak forog-forog de nem történik semmi csak ha pl., belépek az akkumulátor használatba és vissza... egyelőre az akkuhasználat tanulását is írja, két napja raktam fel a Pie-t..

(#19174) dkovizoli válasza #33253120 (#19172) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is így tudom. Nem véletlen szokott jóval később jönni a szolgáltatós rom. Van amikor ki is marad.

(#19175) HUTCHDB válasza Reverting (#19111) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én ezt nem osztom.
Sokan vannak, akiknek hobbijuk az okostelefon, mint pl. nekem is.
Szeretem őket kipróbálni, és a szerint marad nálam meg, hogy azok a funkciók amiket én használok, mennyire működnek jól.
Nekem pl. alap dolog a dual sim, így mióta (2,5-3 éve) a céges előfizetésem fontos lett, a i7 plus-ról váltottam.
Ki-ki próbáltam pár napig a csúcs iphone-okat, de nem vagyok hajlandó két telefont hozni, vinni magammal.
De visszatérve az iphone-ról való váltásra, már korábban is (iphone 3 óta) állandóan váltogattam a telefonokat, rendszereket.
Ha megnézed, most egy note 9 több mint 300e ft, egy Xs sem sokkal több.
Nekem nem igazán a pénz számít, hanem az, hogy az én elvárásaimat teljesítse!
Ráadásul már van dual simes iphone, így én pl. bármelyik pillanatban válthatok... :K

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19176) Reverting válasza HUTCHDB (#19175) üzenetére


Reverting
őstag

En viszont par kollegamnak is csak ennyit mondtam... (s8, es p20-ra valtottak) 5s,6s rol... Nem vagytok eleg tokosek az X hez... Es azota jott az Xs XsMax... es meg mindig nem vagytok eleg tokosek... ;)
Meg kell venni, ennyi az ara minosegnek... :-))

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#19177) zsoleer


zsoleer
senior tag

Akinek már megjött a 9.0, az mondana pár szót az új ONE UI rendszeröl? Illetve hogy OTA-n lett frissitve?

(#19178) SharpSA válasza zsoleer (#19177) üzenetére


SharpSA
veterán

Samsung One UI
;)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#19179) dvarw.mtl válasza #33253120 (#19172) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Nem én találtam ki az 1-2 napot, ez le van írva telenor és telekom fórumban de volt már cikk is erről. Szolgáltató csak akkor küldi vissza ha valami szarság van.

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19180) mSchumi87 válasza dákó83 (#19173) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ez nalam is igy van

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#19181) dkovizoli válasza dvarw.mtl (#19179) üzenetére


dkovizoli
addikt

(#19182) dvarw.mtl válasza dkovizoli (#19181) üzenetére


dvarw.mtl
tag

[link]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19183) PedroPascal válasza csorbajeno (#19156) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Köszi! :R Megnéztem és úgy látom az office dolgokon kívül nem sok app támogatja.
Jó lenne ha top játékok is a listán lennének pl : PUBG, Asphalt 9...
Aki Dex Pad tulaj mi a véleménye, érdemes beruházni rá?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#19184) .Szaki. válasza Reverting (#19176) üzenetére


.Szaki.
addikt

Akkor én ezt most ideteszem csak úgy.

(#19185) TTomax válasza .Szaki. (#19184) üzenetére


TTomax
nagyúr

Legalább odairhattad volna,hogy egy ordibálós yt videó...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19186) fzboxx válasza Reverting (#19176) üzenetére


fzboxx
senior tag

Bocsánat, de ez mekkora... :W

(#19187) Reverting válasza .Szaki. (#19184) üzenetére


Reverting
őstag

Jaaaaa jaaaa anno jot rohogtem rajta... :) Nehez az elet... :) De meg mindig a penz a lenyeg... :C

fzboxx Lehet, de ez van... :F ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#19188) dvarw.mtl válasza fzboxx (#19186) üzenetére


dvarw.mtl
tag

... furcsákat írogat sokszor az biztos.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19189) #07400704 válasza dákó83 (#19173) üzenetére


#07400704
törölt tag

Nálam is ugyanez van, és szerintem mindenkinél.
Kell még néhány frissítés, mire beállnak a dolgok.

(#19190) .Szaki. válasza TTomax (#19185) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ahogy látom felesleges is volt, szóval bocsi. :)

Nem tudom hová tenni a kollégát, hogy most komolyan írja amit ír, vagy csak irónia. Na befejeztem az offolást.

(#19191) fzboxx válasza Reverting (#19187) üzenetére


fzboxx
senior tag

A minőség dolgot nem tudom hogy érted...
XS szuper minőségű, S9 / note 9 szintén szuper.
Sőt, szerintem az új Nokia is az. Miért kell valakinek / valaminek mindig a leg-nek lennie?
Csak hangosan gondolkod, bocsánat...

(#19192) dkovizoli válasza dvarw.mtl (#19182) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ebben benne is van, hogy miért is tart jóval tovább ez a fajta frissítés.

(#19193) Reverting válasza .Szaki. (#19190) üzenetére


Reverting
őstag

Igen kollega... ironia, es szarkazmus... de ugy latom nem eleg a szmajli... :W :DD

fzboxx Igy van pont, a fentieket nem lattad a hsz.-ban... Ennyi a minoseg felar, de sokaknak mar ez nem valalhato, ezert kell hozza "tokosnek" lenni es kicsengetni... :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#19194) ZÖLDEMBER


ZÖLDEMBER
csendes tag

Sziasztok! Most készülök venni egy S9+ telót. Nézegettem a hozzászólásokat de nem látom, hogy valaki megoldotta-e a korlátlan 4K 60fps felvételt? Tudtok valamilyen appot ami feloldja a korlátozást és SD kártyára is vesz fel?

(#19195) .Szaki. válasza Reverting (#19193) üzenetére


.Szaki.
addikt

:R

(#19196) Reverting válasza ZÖLDEMBER (#19194) üzenetére


Reverting
őstag

Ugy tudom nincs, ilyen megoldas... En is vettem gyorsabb kartyat, de felesleges volt ez miatt... :(

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#19197) #33253120 válasza dvarw.mtl (#19179) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem meg anno a Samsung írta meg a MySamsung-on amikor még volt olyan.

(#19198) bounty123 válasza dvarw.mtl (#19133) üzenetére


bounty123
őstag

Nem, csak hogy emiatt nem venne S9-et, és vacillál az S8+ és S9+ között. Szóval erősen úgy tűnt, hogy azt hiszi, van benne.

(#19199) Donki Hóte válasza ZÖLDEMBER (#19194) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vegyél 256 GB tárhellyel szerelt verziót és már meg is van oldva a gond :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19200) ZÖLDEMBER válasza Reverting (#19196) üzenetére


ZÖLDEMBER
csendes tag

Köszi a választ! Az Iphone8 tudja a korlátlan 4k 60 fps-t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.