Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) nylacika válasza samu74 (#19700) üzenetére


nylacika
aktív tag

Igen, pont egy S7 tulaj mondta ugyanezt a problémát... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#19702) csorbajeno válasza mistar (#19698) üzenetére


csorbajeno
veterán

És milyen ikonkészletet használsz? Van valami olyan, ami az Oreo-féléhez hasonlít?

(#19703) S9


S9
tag

Hová tünt a 4K video Pie alatt?

[ Szerkesztve ]

(#19704) crane75 válasza Sungoo (#19662) üzenetére


crane75
senior tag

Köszi, ez volt a gond 😏

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#19705) palee69 válasza S9 (#19703) üzenetére


palee69
senior tag

csorbajeno...és valóban elég kattintani. :)

[ Szerkesztve ]

(#19706) csorbajeno válasza S9 (#19703) üzenetére


csorbajeno
veterán

Kattints a felbontásra és ott lesz többi is. Először én is meglepődtem ;)

(#19707) bigdigit válasza Caranita (#19687) üzenetére


bigdigit
addikt

Nekem úgy tűnik ezen nem lehet egyúttal tölteni is. Meg olyat keresek ami itthon kapható.

(#19708) csorbajeno válasza bigdigit (#19707) üzenetére


csorbajeno
veterán

A linkelt csatlakozón mindhárom portból van egy. Van egy USB-A, egy HDMI és egy USB-C is, így elvileg tölthető.

(#19709) MADcat válasza dvarw.mtl (#19699) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

félreolvastam. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#19710) S9 válasza csorbajeno (#19706) üzenetére


S9
tag

Köszi
Megvan

(#19711) belashx válasza nylacika (#19695) üzenetére


belashx
senior tag

Lehet nem nyugtat meg, de nekem oreón is csinálja. Sőt! Ez a hiba megvolt már az S7edge-nél is.

Látom, már válaszoltak. Frissíthettem volna az oldalt a válasz előtt... :))

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#19712) SUPREME7


SUPREME7
őstag

S9+-hoz mi a gyári USB-C kábel típusa? Sikeresen elhagytam :(( Speedshopnál nézelődtem, gondolom a 3 közül valamelyik (sima USB-C kábelem ugyan van átmenetileg, de a gyorstöltés miatt kellene gyári)

[link] | [link] | [link]

Gondolom a két drágább közül valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#19713) davtsik válasza SUPREME7 (#19712) üzenetére


davtsik
tag

Nekem ez van ráírva: EP-DG950CBE

(#19714) Donki Hóte válasza SUPREME7 (#19712) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezt nem értem, miért nem tud egy kábel gyorstöltést?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19715) palee69 válasza SUPREME7 (#19712) üzenetére


palee69
senior tag

Az enyém
Speedshop
Nagyon szívesen :R

[ Szerkesztve ]

(#19716) SUPREME7 válasza Donki Hóte (#19714) üzenetére


SUPREME7
őstag

Fogalmam sincs, sima töltést ír a telefon rádugva, gondolom valami alapján vagy megy a gyorstöltés vagy nem (pedig nem gagyi kábel, mert Lumia 950 gyári kábele)

(#19713) davtsik, (#19715) palee69 Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#19717) crane75


crane75
senior tag

Ti milyen óra widgetet használtok pie alatt? Amit eddig használtam (Xperia) nem támogatott...

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#19718) palee69 válasza crane75 (#19717) üzenetére


palee69
senior tag

Én a "gyárit" használom.

(#19719) proper


proper
őstag

két problémám lenne, hátha valaki tud segíteni

1.
arcból nem lehet kettőt regisztrálni? napközben mindig sapkában vagyok és akkor nem old fel :DDD
próbáltam, hogy sapkában regisztrálok de akkor meg sapka nélkül nem old fel
az irisz meg a szemüveg miatt nem túl jó, az ujj meg kesztyű miatt kilőve

2.
már oreon is megvolt a gond, ha sms-jön nincs hangjelzés csak rezeg
minden más jelez hanggal is de az sms csendben van

(#19720) Caranita válasza bigdigit (#19707) üzenetére


Caranita
aktív tag

Lehet tölteni usb c-vel, hdmi megy a TV-re, így megy a Dex.

(#19721) Sungoo válasza SUPREME7 (#19716) üzenetére


Sungoo
addikt

Lehet ostoba kérdés, de be van kapcsolva a gyorstöltés?

(#19722) SUPREME7 válasza Sungoo (#19721) üzenetére


SUPREME7
őstag

Persze, a gyári kábellel ment is.

(#19723) mistar válasza csorbajeno (#19702) üzenetére


mistar
tag

Az ingyenes "I Style" ami egyszerű, keret nélküli, és hasonlít az eddigire nekem.

(#19724) dvarw.mtl válasza SUPREME7 (#19722) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Nekem is van egy kábelem egy az egyben úgy néz ki mint a gyári, mégsem tud gyorstölteni. Valami hiányzik az ilyen kábelekből.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19725) davtsik válasza SUPREME7 (#19716) üzenetére


davtsik
tag

[ezzel] megy a gyorstöltés.

(#19726) Reverting


Reverting
őstag

A gyostoltes 2.4-3A kozott mukodik, a regebbi kabelek nem mind alkalmasak, vagy inkabb a nem tul jo munosegu kabelek. 1e. 2e.ft ebay Ugreen,BlitzWolf stb. erdemes beszerezni, 3A keressetek mar...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#19727) MCs88 válasza Reverting (#19726) üzenetére


MCs88
aktív tag

A samu féle gyorstöltés az 9V/1,67A (ezt írja a gyári töltőfejen is), de ehhez is kell a rendes kábel.

A OnePlus-ok DashCharge rendszere tud 5V/4A, de tudtommal csak ők használják ezt a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#19730) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Látom nagy téma most a vezeték nélküli gyors töltés.
Nekem van egy Samsung EP-N5100 a telefonhoz kapott töltővel használom, ha a telefont bele teszem mindig gyors töltéssel megy. Ma jött meg az autós vezeték nélküli gyors töltőm ami Pitaka a gyártó oldalról rendeltem. Mivel az autós töltő fejem régi volt és nem támogatta a gyors töltést ezért ma vettem egy Huawei AP 31 töltőfejet. Azt vettem észre hogy első csatlakozásnál csak nem megy a vezeték nélküli gyors töltés, csak ha másodjára csatlakoztatom a telefont a Pitaka mágneses töltőhöz. Sokszor próbáltam mindig ez van elsőre csak sima töltés, utána megy a gyors töltés. Ezért kipróbáltam, hogy az EP-N5100 gyári vezeték nélküli töltőt csatlakoztatom a Huawei AP 31 autós töltőhöz. Az eredmény érdekes volt, csak sima töltési sebesség. Próbáltam a gyári Samsung kábellel a Pitak és Huwaei kábelekkel is. Végül ugyan ezt eljátszottam minden kábellel vezetékkel csatlakoztatva a telefonhoz ami S9+ és szintén érdekes jelenség volt. Kiírta egy pillanatig, hogy gyors töltés és utána sima töltés ment csak. A Huawei AP 31 autós töltőn van egy led ami ha feszültség alatt van fehéren világít, ugyan így világít sima töltés közben is, ha megy a gyors töltés akkor zöld színre vált a led. Ezt csak akkor működik nekem ha a Pitaka tok van csatlakoztatva, de ott akkor is zöld ha a telefon szerint nem megy a gyors töltés. Kizárásos alapon arra jutottam, hogy az a Huawei AP 31 töltőfej egy fos! :D Holnap vissza is viszem a boltba. A leírásában látom hogy Qualcomm Quick Charge 2.0 lehet ez a baj nem tudom. Vannak olyan töltő fejek ami tudja a Qualcomm Quick Charge 3.0 szerintem veszek egy olyat. Tudtok ajánlani valami jó autós töltő fejet?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#19731) beci válasza PedroPascal (#19730) üzenetére


beci
őstag

[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#19733) Caranita válasza MCs88 (#19727) üzenetére


Caranita
aktív tag

Hasonló a DashChargehoz a Huawei SuperCharge, 4.5V 5A vagy 9V 4,5A

[ Szerkesztve ]

(#19735) crue válasza PedroPascal (#19730) üzenetére


crue
őstag

Samsung EP-LN920, ezzel biztosan nem lesz problémád. De nézz utána alaposan, mert több helyen áruljak csomagolás és kábel nélkül. Dobozosat érdemes keresni.

(#19736) thedarkfox válasza PedroPascal (#19730) üzenetére


thedarkfox
senior tag

[link]
Ezzel is megy a gyorstöltés.

(#19737) PedroPascal válasza crue (#19735) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Köszi a tippeket! :R

Két töltőn töröm a fejem jelenleg 1. és 2.
Szerintem ezekkel nem lesz gond, találtam egy videót a Belkin töltőről akit érdekel 4:00-nál csomagolja ki a kábelt :))
Szerintem mindent elárul a kábel vastagsága, én még soha nem láttam ilyen vastag USB kábelt.
Mellesleg a Belkin ezt Samsung Galaxy S7, S8, S9, Note 8-9, HTC U10-11 és LG G5-6, LG V20-30 készülékekhez ajánlja. Nem vagyok jártas a témában de úgy gondolom a Huawei meg a kínaiak más technológiát használhatnak ezért nem meg nálam sem a Huawei töltő rendesen S9+ készülékkel.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#19738) -Bandi- válasza PedroPascal (#19730) üzenetére


-Bandi-
tag

Nekem ilyen van már több mint 1 éve, és nagyon szeretem. Nem műanyag hatású, aminél olyan érzésed van, hogy 2 perc alatt szétesik, hanem massziv, súlya is van.
Van egy ilyen huaweiem is, de ki se bontottam, mett ez annyira bejött, viszont lehet holnap kipróbálom. Igaz csak kábellel tudom.

Szerk.: Van olyan samsungom is( 1 ), de azt se próbáltam még azóta:D

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#19739) PedroPascal válasza -Bandi- (#19738) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Tetszetős darab és jó áron van! :R
Kíváncsi vagyok neked hogy muzsikál majd a Huawei töltő.
Én arra a következtetésre jutottam, hogy teljesem más technológiát használhat a két cég ez okozza a problémát ezért nem kompatibilis egyik a másikkal.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#19740) -Bandi- válasza PedroPascal (#19739) üzenetére


-Bandi-
tag

Szerintem is más, azért se foglalkoztam vele. Nekem a huawei kábelével is meggyűlt a bajom, aminek lila az usb je, 4 vagy 5.0? Fene tudja, kiírta az S9+, hogy ez neki nem tetszik, rezgett folyamatosan meg megjelent sárga háromszög kijelzőn benne felkiáltójellel.

Amúgy most nézem enyém régebbi lehet mint amit linkeltem, az 2 sima usb csatlakozós, ez nem tudom miért lett type C s :/
Van egy gyári Samsungom is, ha még megtalálom, de mivel ezek 1 usb sek nem foglalkoztam velük.

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#19741) PedroPascal válasza -Bandi- (#19740) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Szerintem én beérem az egy USB aljzatos töltővel, nem akarok több macerát ezzel a gyors töltéssel.
Van egy TomTom szivargyújtós adapterem ami vissza adja a szivargyújtót és van rajta 2 USB csati is egy 1A és egy 2,1 A, ebbe bele tolom majd az új töltőt ha szükségem lenne még USB töltőre, egyenlőre csak a lefont akarom tölteni.
Még egy dolog ha már gyors töltés... Ugyebár a telefonhoz gyárilag 15W-os töltő jár. Van a Samsung-nak egy 25W-os töltője is. Érdemes ezt megvenni az S9+ telóhoz, esetleg a vezeték nélküli gyors töltés gyorsabb lenne ezzel és az EP-N5100-al párosítva? Mivel jelenleg a gyári 15W-os töltő kábellel gyorsabban tölti mint ha az EP-N5100-al tölteném vezeték nélküli gyors töltéssel. Valakinek van e téren tapasztalata?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#19742) nylacika válasza belashx (#19711) üzenetére


nylacika
aktív tag

Halleluja! Megnyugtattál! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#19745) S9


S9
tag

Ezt eddig el tudtam tüntetni de most nem engedi inaktiv a gomb ,a folyamatban lévő értesitést kéne kikapcsolni

(#19746) HawerKing


HawerKing
őstag

De idegesit, hogy meg mindig nemjelez OTAn a telo hogy lenne Pie frissites :(
Ma lenne idom felrakni odinnal, csak nemtudom hogy kell..
A jelenlegi ROM/ROM, ROM/DBT

Egy S9 es rol van szo.
Tudna e valaki sigiteni?? Olyan verzio kellene amire majd elsokent jonnenek a tovabbi frissitesek :)
Kellene letolto link a szofthoz es a hozzavalo odinhoz is, na meg egy leiras hogy csinaljam :) Nagyon koszi elore is

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19747) TODI1111 válasza S9 (#19745) üzenetére


TODI1111
addikt

[ezzel] minden"idegesítő" értesítést el lehet tüntetni.

(#19749) HawerKing válasza HawerKing (#19746) üzenetére


HawerKing
őstag

Csak ulok a laptop elott s nemgyozom frissitgetni az oldalt :DDD nagyon halas lennek ha valaki reagalna es segitene :DDD kegyetlen turelmetlen vagyok

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19750) adamfriday válasza HawerKing (#19749) üzenetére


adamfriday
senior tag

Összefoglalóval nem vagytok barátok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.