Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) esbii22


esbii22
őstag

Sziasztok! Engem zavar egy kicsit az üzemidő. Milyen telefonra érné meg egy az egyben elcserélni az S9-et? Vagy olyannal ami árban nagyjából megegyezik vele? Huawei-nél van alternatíva? Én is nézegettem már, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

Szerk: Februári vétel, telenor függő sajnos. Tokkal üvegfóliával védve. Nagyjából mennyit lehetne kapni érte?

Ha illő ilyet kérdezni, akkor sorry.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#31002) esbii22


esbii22
őstag

Egy nem kimaradt a végéről 😀🤷‍♂️

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#31003) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Nektek a rendszer alkalmazások között ott van az ARCore alkalmazás?
Nokia 7-Plusból költöztem anno át, és sok alkalmazást telepített, ami azon is volt. Most nem tudom ez a Google alkalmazás rajta volt a Samun, kell-e nekem, vagy csak mivel a másikon telepítve volt ezért feltette .

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31004) esbii22 válasza esbii22 (#31001) üzenetére


esbii22
őstag

Nagyon sokszor gyenge a térerőm főleg munka közben, 2g/3g felállással adok neki egy esélyt. Most hogy próbálgatom sokkal gyorsabban tölt be videót mint amikor 4g-n volt. Gondolom a gyenge térerő az oka.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#31005) Vjankovics82 válasza csorbajeno (#30999) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Próbáltam mindent ugyanúgy sípol! Ezért megvehettem a powerbankot 😤
Semmi hibaüzenet!

[ Szerkesztve ]

(#31006) ArthurShelby válasza csorbajeno (#30997) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Működni működik, csak nem úgy (funkcióvesztéssel). Ti nem ismeritek ezt az appot (ajánlom egyébként, zeneszöveghez tökéletes)?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#31007) ArthurShelby válasza embe (#31003) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nekem is ott van.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#31008) embe válasza ArthurShelby (#31007) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Akkor hagyom... :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31009) pcnet válasza embe (#31003) üzenetére


pcnet
addikt

Valami Google cucc. OnePlus 6on és Xiaomi Mi A1en is rajt van. Pie érkezése után települt.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#31010) embe válasza pcnet (#31009) üzenetére


embe
nagyúr

Igen látom, írtam is hogy Google apk.
Csak sok dolgot telepített, ami a Nokián is volt, nem győztem törölgetni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31011) csorbajeno válasza ArthurShelby (#31006) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem ismerem, amíg nem említetted, addig nem is hallottam róla. Én dalszövegekre a Shazam-ot használom.

(#31012) Németh91 válasza embe (#31010) üzenetére


Németh91
tag

Szia :)
Kijelző védelem megoldódott :)?

[ Szerkesztve ]

(#31013) embe válasza Németh91 (#31012) üzenetére


embe
nagyúr

Is-is.
Az egyik sarka most is elkezdett felválni. Kínai uv-s. Nem vagyok kibékülve emiatt vele.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31014) kelly416 válasza sesshou (#30992) üzenetére


kelly416
veterán

Adok egyet ingyen, vagy érintkezik, vagy nem. Volt egy másik, az talán még működik, azt elajándékoztam rég. Vettem ebay-ről egy eredeti dex-et, az működik rendesen, 10.000 pénz volt. Szerintem ennyit megér, régebb írtam róla, link is van.

(#31015) ArthurShelby válasza csorbajeno (#31011) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én meg azt nem tudtam, hogy a shazamban van lyrics. Mondjuk az enyém tud szinkronizálni a zenével, kb karaokezni is jó.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#31016) zoli8814


zoli8814
tag

Sziasztok
Valakinek cseréltek már írisz szenzort?
Mennyi idő lehet kb mire vissza kapom a telefonom?

Samsung Galaxy S24 ultra

(#31017) TaaT


TaaT
veterán

Ikont lehet cserélni egy alkalmazásnál? Pl hogy a youtube vanced-nek olyan legyen az ikonja mint a sima youtube-nak?

Give them hell Ukraine!

(#31018) kutyek válasza ArthurShelby (#31015) üzenetére


kutyek
senior tag

Nálam a Shazam is szinkronban megy a zenével. Nem karaoke pontosságú, de +/- 1 sec, olvasni tökéletes.

(#31019) samu74 válasza TaaT (#31017) üzenetére


samu74
addikt

Gyári launcher alatt tuti nem ha nincs root. Másik launcher ha ez fontos és nem akarod rootolni.

-----------

(#31020) csorbajeno válasza ArthurShelby (#31015) üzenetére


csorbajeno
veterán

A logikájára nem jöttem rá, de van amikor a Shazam is felveszi a dal ritmusát és kiemeli az éppen aktuális sort, máskor viszont csak a szöveget mutatja. Nem tudom, hogy mitől függ ez nála.

(#31021) TaaT válasza samu74 (#31019) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor semmi, csak kíváncsi voltam meg lehet-e oldani simán. :) Köszönöm.

Give them hell Ukraine!

(#31022) kiskeni válasza embe (#31003) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Dehogy rendszeralkalmazás, nyugodtan töröld. Én kézileg raktam fel még anno android 8-on, mert bátyám Iphone 7-esére érkezett egy update, ami lehetővé tette a hosszúság mérését a kamerával. Baromi pontos volt amúgy, ezért látni akartam, hogy android-ra van-e ilyen opció. Van, a Measure nevű app, ahhoz viszont kell ez az AR Core, mivel a Measure az AR Core nyújtotta platformot használja.

Nekem nem is települt fel magától soha, pedig ha jól rémlik, még Pie-on is csináltam már FR-t.

Amúgy jó hogy említetted ezt, mert a Measure az Iphone megoldásához képest nagyon fapados (sz*r), ezért töröltem, de az AR Core-t elfelejtettem törölni. Na majd most pótlom :D

Szerk.: akkor rosszul emlékszem és még nem toltam FR-t Pie-on, vagy nem láttam, hogy feldobta ezt is magától. A Play most hisztizett, hogy ez rendszerapp és ilyenkor max a frissítéseket tudom törölni... +1 felesleges dolog, amit nem használok a telón... Király. Tehát ja, rendszerappá avanzsált ez az AR Core, gondolom a Pie érkezésével (ahogy azt említették is itt páran).

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#31023) Chamoro válasza zoli8814 (#31016) üzenetére


Chamoro
tag

Szia! Íriszes problémáról írnak a Samsung Memberben. Nézd meg hátha segít.

(#31024) samu74 válasza TaaT (#31021) üzenetére


samu74
addikt

Ikonokat éppen cserélhetsz(vagy témát ) , de engem pl. idegesített hogy akkor a naptár vagy az óra ikon nem volt interaktív. De ugye 2 külön app ikonja akkor se lehet egyforma,valahogy különbséget kell tenni.

-----------

(#31025) pusszycat válasza zoli8814 (#31016) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért olyan fontos neked az írisz szenzor?. Én pl. sosem használtam. Pl. írja,h gyerek ne használja mert árt a szemének. Akkor a felnőttének nem árt? Nem véletlen az S10-ben már nincs is benne.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31026) Tiger. válasza pusszycat (#31025) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azért nincs benne, mert nem fért bele, sosem érdekelte a gyártókat, hogy mi árt neked, és mi nem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#31027) e-newsee válasza Chamoro (#31023) üzenetére


e-newsee
addikt

Már írtam én is, nem segített neki.

zoli8814:
Szerintem kb ugyanannyi idő, mint egy másik alkatrésznél. Amennyiben van épp észleten. De szerintem nem gyakori hba, úgyhogy két esetet látok. Vagy van náluk, mert valami alap szerizkészletükben volt, és még nem fogyott el, vagy nincs, mert nem gyakori hiba, így rendelniük kell, ami okozhat csúszást.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#31028) csorbajeno válasza e-newsee (#31027) üzenetére


csorbajeno
veterán

Bármilyen alkatrész esetén ez a két lehetőség van :DDD

(#31029) e-newsee válasza csorbajeno (#31028) üzenetére


e-newsee
addikt

Jó, de kijelzőből, akksiból valószínűleg magasabb a safety stock, mint írisz szkennerből.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#31030) sesshou válasza kelly416 (#31014) üzenetére


sesshou
senior tag

Hát akkor élnek a lehetőséggel. Írok privátban

(#31031) TaaT válasza samu74 (#31024) üzenetére


TaaT
veterán

Nem akarom az összes ikont lecserélni, csak már megszoktam a sima youtube ikont viszont felraktam a vanced-et. Amúgy én nagyon meg vagyok elégedve a One UI megjelenésével.

Másik kérdés. Infinity háttérképekből csak gyári Samu létezik?

Give them hell Ukraine!

(#31032) #33253120 válasza glacious (#30980) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#31033) Clever0


Clever0
senior tag

Hogyan lehet beállítani, hogy a beszélgetés közben bejövő hívásokról ne SMS-t kapjak, hanem a nem fogadott listában jelenjenek meg? Jó lenne, ha a hívó ilyenkor foglalt jelzést hallana!

(#31034) csorbajeno válasza Clever0 (#31033) üzenetére


csorbajeno
veterán

Kapcsold ki a hívásvárakoztatást.

(#31035) Rinocerosz válasza csorbajeno (#31034) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nálam egy olyan probléma van, hogy ha beszélek valakivel akkor semmilyen értesítést nem kapok arról, hogy valaki más hívna és nem is igazán találok erre beállítást. Valami pittyegést vagy értesítést nem lehet erre beállítani?

(#31036) Clever0 válasza csorbajeno (#31034) üzenetére


Clever0
senior tag

Köszi a tippet, de a Telefon / Beállítások / Kiegészítő szolgáltatások lapon a "Hívásvárakoztatás" ki van kapcsolva.

Rinocerosz
Lehet, hogy ez a szolgáltatótól is függ.
(Én T-s vagyok, a régi telefonomra (6-os Android) "Nem fogadott" jelzés jött, erre (9-es Android) meg SMS.)

[ Szerkesztve ]

(#31037) csorbajeno válasza Rinocerosz (#31035) üzenetére


csorbajeno
veterán

Amennyiben bekapcsolod a Hívás(Telefon)->3 pötty->Beállítások->Hívási jelzések és csengőhangok->Értesítés hívás közben menüpontot, akkor pittyegnie kell hívás közben. Legalábbis nekem pittyeg.

(#31038) Clever0 válasza csorbajeno (#31037) üzenetére


Clever0
senior tag

Úgy emlékszem, hogy nekem sem kopog be a bejövő hívás, pedig be van kapcsolva, amit írtál.

(#31039) kutyek válasza Clever0 (#31033) üzenetére


kutyek
senior tag

Szerintem itt két dolog keveredik: hogy te milyen jelzést kapsz, illetve a hívó milyen jelzést kap, ha aktív hívás közben csörög rád. Hogy mi történik, az a hívásvárakoztatás és a hangposta beállításától függ. Ha azt akarod, hogy ne legyen SMS, de nem fogadott hívásként lásd az új bejövő hívást, akkor kapcsold be a hívásvárakoztatást, és kapcsold ki a hangpostát - ilyenkor pittyegés fogja jelezni az új hívást, ami, ha nem veszed fel, utólag nem fogadott hívásként jelenik majd meg.

(#31040) Clever0 válasza kutyek (#31039) üzenetére


Clever0
senior tag

A korábbi telefonon ilyen beállításokkal is "jól" működött, de teszek egy próbát. "kapcsold ki a hangpostát" Hol?
A Hívásátirányítás / Hanghívás / Ha foglalt-ra gondolsz? Letiltott-ra tettem, de eddig úgy volt, hogy a hívó eldönthette néhány csengetés után, hogy akar-e üzenetet hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#31041) Rinocerosz válasza csorbajeno (#31037) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Érdekes mert be van kapcsolva. Esetleg valami más beállítás nem írhatja felül? Gondolok itt olyanra, hogy automatikusan elutasítja azt a hívást vagy valami és így foglaltat jelez ahelyett, hogy pittyegne.

(#31042) e-newsee válasza Rinocerosz (#31041) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem a két kártyás beállításoknál is piszkálni kell a dolgokat. Ha be van kapcsolva az egymásra irányítás, akkor onnantól a szolgáltató beállításaitól függ a jelzések milyensége (hangposta, várakoztatás, stb.).
Ha nincs, akkor szerintem csak simán nem elérhető a másik kártya, mintha kivetted volna, (mert ugye dual standby), és kapsz egy sms-t a végén, hogy volt egy nem fogadott hívásod. Esetleg a telefon foglaltként kezeli a nem aktív kártyát, de ezt nem tudom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#31043) kutyek válasza Clever0 (#31040) üzenetére


kutyek
senior tag

Nem tudom, szerintem a szolgáltatónál lehet kikapcsolni a hangpostát. Én tizenéve nem használom, nem biztos, hogy jól emlékszem...

(#31044) Clever0


Clever0
senior tag

Azt be lehet állítani, hogy a hívás listán a hívásra kattintva látszódjon a beszélgetési idő? Most még az "i"-re is kattintanom kell.

(#31045) Clever0


Clever0
senior tag

Ha Wifi nélkül rálépek a Samsung áruházból letöltött Email-re, mindig megkérdezi, hogy bekapcsolja-e a mobilnetet. Ha a lenti "<" gombot nyomom, akkor is bekapcsolja. Le lehet erről szoktatni? Nincs adat előfizetésem, de már van néhány 100 Kb forgalmam.

(#31046) kutyek válasza Clever0 (#31044) üzenetére


kutyek
senior tag

Samsung gyári tárcsázóban nem.

(#31047) kutyek válasza Clever0 (#31045) üzenetére


kutyek
senior tag

Normális email szinkronizációhoz mindenképp kell állandó net kapcsolat. A beállításokban apponként megadható, hogy mi használhat mobil adatkapcsolatot a háttérben.

(#31048) samu74 válasza TaaT (#31031) üzenetére


samu74
addikt

Az Infinity csak gyári van ,de vannak a témák közt egész jó videó háttérképek amik ingyenesek.

-----------

(#31049) Clever0 válasza kutyek (#31047) üzenetére


Clever0
senior tag

Kikapcsoltam vagy 10 alkalmazásnál (Beállítások / Adathasználat / Mobiladathasználat), a Mail mégis rákérdez. A Gmail nem. (A Beállítások / Adathasználat / Mobil adatok eddig is ki volt kapcsolva.)

(#31050) e-newsee válasza Clever0 (#31049) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak egy költői kérdés, minden rossz szándék nélkül:
Ha wifi nélkül vagy, és nem engeded az email appnak, hogy bekapcsolja a mobilnetet, akkor minek indítod el az appot? Mit kezdesz egy email alkalmazással internet nélkül? :F Olyan, mintha a Chrome-nak tiltanád meg, hogy indításkor fellépjen a netre.
Amúgy valószínűleg nem tudod kikapcsolni a kérdést, hiszen - nagyon logikusan - az alkalmazás úgy gondolja, hogy ha belépsz az emailekhez, akkor azt szeretnéd, hogy frissítse be magát a szerverről a legújabb levelekkel.
Hogy magától miért kapcsolja be a mobilnetet, ha nem engeded meg neki külön, az pedig valószínűleg hiba. (Vagy a "hallgatás = beleegyezés" elv alapján, ha nem nyilatkozol, akkor bekapcsolja. :D )

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.