Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) hackeeeee válasza bigdigit (#29000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha valamikor bejutok egy digis üzletbe akkor ki fogom próbálni én is.

Véleményem szubjektív...

(#29002) Flagstaff válasza csorbajeno (#28999) üzenetére


Flagstaff
tag

Telekomos kártyán van a net, Telenoros csak ott van mellette hanghívásra, mindkettő LTE/3G/2G-re állítva a net sebessége 106Mbit le 3Mbit fel. Térerő mindkét hálózaton 3 pálcikás. Nem szolgáltatós telefon XEH ROM-mal.

(#29003) bigdigit válasza Flagstaff (#29002) üzenetére


bigdigit
addikt

Ezek szerint csak a telenoros sebessége hal bele a nászba. Fordított megosztásba valószínű nálad se hasítana a net.

(#29004) csorbajeno válasza Flagstaff (#29002) üzenetére


csorbajeno
veterán

Általában fordítva szokták használni, mert a Telenornál vannak ezek a szuper netes csomagok, de valószínűleg nem tűrik a konkurenciát.

(#29005) Flagstaff válasza csorbajeno (#29004) üzenetére


Flagstaff
tag

A Telenoros kártya a privát kártyám a Telekomos a céges. Nincs értelme a Telenoroson is netet tartani ha a Telekomoson "kapom" a cégtől. 🙂 Ettől persze simán megeshet hogy ellenkező felállásban problémás a net.

(#29006) csorbajeno válasza Flagstaff (#29005) üzenetére


csorbajeno
veterán

Persze, igazad van, én is a cégest enném, ha lenne :DDD A korábbit meg arra írtam, hogy korábban fordítva volt belőle probléma. Viszont egy olyat továbbra is ki kellene próbálnia valakinek ez ügyben,persze csak akinek van rá lehetősége, hogy az egyik kártya Telekom, a másik meg valami más, ami nem Telenor. :U

(#29007) 22balu


22balu
aktív tag

Halihó!

Most váltottam S7 edgrol. Na most ez a telefon október óta nem volt bekapcsolva :D és most leszedtem egy októberi frissítést. Az után felajanlotta a novemberit.. ami telepítésnél már hibát dobott. Hogy tudom ezeket a kis frissítéseket kikerülni és rögtön felrakni a legújabbat ? Ráadásul ugye már 9nel járunk.

A telefon gyárilag független. Dual simes

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#29008) csorbajeno válasza 22balu (#29007) üzenetére


csorbajeno
veterán

A legegyszerűbb módszer ez esetben, hogy Samfirmmel leszeded a legfrissebb romot, majd Odinnal felteszed. Ha ez nem teljesen erthető, akkor az összefoglalóban van egy link egy nagyon pontos leíráshoz. Sok sikert :R

(#29009) jeni válasza 22balu (#29007) üzenetére


jeni
félisten

elvileg nem tudod kikerülni,mindig az előzőhöz ragaszkodik a frissítési metódus
leszedni meg amúgy is sokáig tartana.
innen is mehet
itt is

(#29010) csorbajeno válasza jeni (#29009) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Sammobile-tól sokkal gyorsabb a SamFirm, amit irtam. ;)

(#29011) Rinocerosz válasza 22balu (#29007) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ha nem akarsz szórakozni romozgatással akkor én azt javasolnám, hogy egy gyári adatok visszaállítását csinálj és az után valószínűleg már normálisan fel tudja rakni.

(#29012) tuncsikg


tuncsikg
csendes tag

Sziasztok! Az S10 töltője mennyivel jobb mint amit az S9-hez adtak? Valaki próbálta már?

(#29013) kelly416 válasza tuncsikg (#29012) üzenetére


kelly416
veterán

Ég és föld. Az S10 töltőjével még a bankkártyámat is fel tudtam tölteni. :DDD

Mire gondolsz? Mindkét töltőn ott vannak a gyári adatok. Vagy pont arra vagy kíváncsi?

(#29014) tuncsikg


tuncsikg
csendes tag

Arra hogy valamennyivel gyorsabban tölti-e :)

(#29015) kelly416 válasza tuncsikg (#29014) üzenetére


kelly416
veterán

Ujabb kérdés. Mit? Az S9-et az S9 töltőjénél gyorsabban semmi nem fogja tölteni, mert a telefon tudasához van hangolva a töltő. Ahogy tultölteni sem tudja semmi, hiszen a telefonban van benne a vezérlőelektronika. Hiába tud többet, jobbat a töltő, ha a telefon nem veszi fel azt.

(#29016) samu74 válasza tuncsikg (#29014) üzenetére


samu74
addikt

Nem fog gyorsabban tölteni, mert 15 W a maximum(S9-nél). Tehát vehetsz te 25 wattos töltőt, de az is csak annyival tölt amit a telefon felvesz.

-----------

(#29017) zsolez76 válasza csorbajeno (#29010) üzenetére


zsolez76
tag

VDH-ra kint van az új sw,és végre megjavult az óra,a clear Wiev tokomon.

(#29018) bedibazsa válasza samu74 (#29016) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem pl. a P20 22.5w-os töltőjével nem is tölt, csipog és letilt, hogy túl nagy neki a feszültség. Ha nincs bekapcsolva a kijelző, a gyári még elfogadható szerintem.

(#29019) fausztg


fausztg
csendes tag

Sziasztok!

Próbáltam visszakeresni dr nem sikerült. 1 hete az S9+ beszélgetés közben automatikusan egy idő után bekapcsolja a kihangosítót. Legyeny szó akár Bluetooth kihangosítós vagy kézi hívásról. A kihangosító kis ikonja nem világit tehát egyszer rá kell nyomnom akkor jelzi is, hogy aktív majd újra és akkor visszavált kézire. Ezt híváson belül többször eljátssza. Angol fórumon posztoltak ilyen hibát de megoldást nem. Csak a reset marad?

Köszi

(#29020) e-newsee válasza zsolez76 (#29017) üzenetére


e-newsee
addikt

Vajon miért van ennyire kiemelve a LASSÍTÁS? Jön valami új funkció hozzá, vagy növelik a szuperlassítás idejét? Van valami tipptye a këdves közösségnek? :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#29021) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok,

Tudnátok abban segíteni, hogy tudok internetről letöltött képet úgy betenni háttérképnek, hogy az mozogjon az oldallal együtt? Nova Launchert használok, amiben engedélyezve van, de bármekkora felbontású képet töltök le, nem lehet, csak fixre betenni. Ráadásul nekem úgy tűnik, hogy a Zedge-ben letöltött képeket sem olyan felbontásban/méretben alkalmazza, ahogy azok látszanak.

A scrollozható háttérképnek milyen méretűnek kell lennie? Az alap felbontás ugye 2960x1440, a rövidebbet kellene 2-vel beszorozni?

(#29022) alcapone386


alcapone386
őstag

Mi az istennyila van már a XEH frissítéssel?!... Képesek lesznek 31. én kiadni, hogy meglegyen a havi 1...no comment:(

(#29023) scapegt válasza scapegt (#29021) üzenetére


scapegt
senior tag

Hagyjátok, már rájöttem :DDD

(#29024) Reverting válasza alcapone386 (#29022) üzenetére


Reverting
őstag

Azt akarjak csereld le... ;)))))))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#29025) hackeeeee válasza e-newsee (#29020) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem csak javult a szuperlassítás. Vagy nem tudom.

Kíváncsian várom, T-s telóra mikor jön.

bedibazsa: Érdekes, Én töltöttam P10 töltővel, ami szintén 5V csak sok amper, simán ment.A feszültség szerintem nem sok, mert csak 5V-t tud tudommal, vagy ott már van gyorstültés ami nem 5/9V?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#29026) alcapone386 válasza Reverting (#29024) üzenetére


alcapone386
őstag

Mate p30 prot vartam:D (már nem...:) )

(#29027) Reverting válasza alcapone386 (#29026) üzenetére


Reverting
őstag

Mar en sem, neztem anno de nekem meg nem volt az az erzes h csereljem. Most van tobb idom, ugy h nyugi van. ;)

Szerk: p30pro-t neztem.. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#29028) Rinocerosz válasza alcapone386 (#29022) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Érdekes, hogy vodára is kint van és telenorra is.

(#29029) colonia


colonia
aktív tag

S9-re is megjött (XEH)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#29030) eladogeppc válasza colonia (#29029) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem TMH/TMH/TMH/TMH van, és nem jött semmi még. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#29031) Rinocerosz válasza colonia (#29029) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Érdekes nekem s9+ nem jelez :(

(#29032) sityupityu válasza e-newsee (#29020) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem az elsők között jelent meg a frissítés (telenor), de a szépség effektust leszámítva én semmiféle változást nem tapasztaltam a kameránál, köztük a lassításnál sem. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29033) szevassag


szevassag
tag

Nekem S9+ XEH és nem talál frissítést...

(#29034) sityupityu válasza hackeeeee (#29025) üzenetére


sityupityu
veterán

A P10-nél a töltő és a kábel képes szuper töltésre is (5A), ha az akku is barátja a dolognak mint a p10-nél. Más telefonnál is használhatod ezt a töltőt és kábelt, max nem fogja olyan gyorsan feltölteni ha az akku nem képes akkora áramot felvenni mint amit a töltő és a kábel tudna eredetileg.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29035) embe válasza szevassag (#29033) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem is most vagy 1 órája frissített. Reggel még nem talált.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29036) Rinocerosz válasza szevassag (#29033) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hát miért is találna ezeknél az lenne a csoda ha működne valami.. és akkor még a samsung azok közé tartozik akik frissítik a telefonjaikat gondolom a többi gyártó mit tud...

(#29037) hackeeeee válasza sityupityu (#29034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor jól emlékeztem. Arra gondoltam, hogy nem csipogta ki a telót. :)

Véleményem szubjektív...

(#29038) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Nálam jelzett. S9, XEH.

(#29039) kungzi


kungzi
veterán

(#29040) Indiant válasza kungzi (#29039) üzenetére


Indiant
addikt

Photoshop? ;]

(#29041) alcapone386 válasza Vitaqo (#29038) üzenetére


alcapone386
őstag

Na csak be kellett írnom, hogy mi van már ezzel a XEH frissítéssel és tessék...:D Nálam is jön lefelé.

(#29042) TOZ válasza kungzi (#29039) üzenetére


TOZ
addikt

Éppen írni akartam, hogy XEH 9+ -ra kint a májusi patch.

(#29043) #80179456


#80179456
törölt tag

Nálam semmi...:(

(#29044) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Vicces, hogy jelenleg a T-s szoftver nincs sehol.. :)

Véleményem szubjektív...

(#29045) embe válasza hackeeeee (#29044) üzenetére


embe
nagyúr

Inkább az, hogy szolgáltatós már van kint 1 hete kb., míg az XEH verzió meg csak ma jött ki.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29046) hackeeeee válasza embe (#29045) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És az, hogy a Vodás, Telenoros hamarabb kikerült.. A dual szolgáltatós késik, valamiért..

Kíváncsian várom már.

Véleményem szubjektív...

(#29047) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Valaki tud segíteni abban hogy miért nem szinkronizál a Samsung cloud. Új kódot is igényeltem de így sem akar se képeket csak a Samsung notes - ot szinkronizálja egyedül.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#29048) sityupityu


sityupityu
veterán

Nálatok a töltésnél ha eléri a 100%-ot utána is világit pirosan a led?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29049) Zsozsoka 74 válasza sityupityu (#29048) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Ez nekem is feltűnt már és csodálkoztam mert megszoktam ha teljesen kész akkor zöldre vált. Nálam is piros maradt a jelzőfény.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#29050) samu74 válasza bedibazsa (#29018) üzenetére


samu74
addikt

Nekem egy 18 wattos Blitzwolf töltő van bent a melóhelyen, azzal megy simán a gyorstöltés. De semmivel nem tölti gyorsabban mint a gyári. Nem is értem hogy a kérdező kolléga honnan veszi hogy a gyári 9V1,67A helyett majd másik töltővel gyorsabb lesz . Nem ,ez ennyit tud .

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.