Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) embe válasza csorbajeno (#24988) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
De ezt írtam pont. Itt a Google fiók van kijelölve. Abban a névjegynél az új fotó szerepel. Viszont ha hívást kezdeményezek, vagy fogadok, akkor a régi fotó jelenik meg. :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#25002) malna88 válasza laci laci (#24995) üzenetére


malna88
tag

Amúgy ez miben lehet jobb mint a samsung saját hardrverjére írt szoftver? Ki tudja használni ez is a kamerákat, illetve miben nyújt többet?

[ Szerkesztve ]

s9+

(#25003) viewdetails válasza paolinho (#24986) üzenetére


viewdetails
addikt

Repartition downgrade-hez kell, vagy custom ROM telepítéshez. Egyébként nem piszkáld, mert azzal téglázható a telefon.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#25004) Aryon87 válasza laci laci (#24995) üzenetére


Aryon87
félisten

Megnéztem ezt a gcamot. Ez hellyel közzel működik, de a lényeg nem megy: a night sight..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25005) paolinho válasza viewdetails (#25003) üzenetére


paolinho
őstag

Rendben, köszi, nem piszkálom! Egyelőre downgrade-re sem hiszem, hogy szükségem lenne, hibátlan így a rendszer. :)

(#25006) csorbajeno válasza embe (#25001) üzenetére


csorbajeno
veterán

De a Samsung-fióknál vagy bármely más fióknál van-e kép beállítva? Egyébként azt még megpróbálhatod, hogy PC-n belépve átállítod a képedet, hátha ott ragadt be valami(ez csak tipp). Csak abból indulok ki, hogy ha egy kontakt több fiókban is szerepel, akkor az ő általa feltett kép űbereli az én általam kívánt képet és lehet, hogy nálad is két fiók képe veszett össze.

(#25007) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nálatok működik rendesen a kekfeny szűrő?
Beállítottam, napnyugtara, de szarik rá, nekem kelett külön bekapcsolni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25008) samu74 válasza Tiger. (#25007) üzenetére


samu74
addikt

Ha thaiföldi rom van a tiéden, ott máskor van a napnyugta. :P
Amúgy nálam pontosan kapcsol.

-----------

(#25009) dobobazsy válasza TheMajor66 (#24927) üzenetére


dobobazsy
őstag

szerintem is változtattak néhány dolgon a biztonsági frissítés révén, mert nekem is akkor tűnt fel, hogy nem látom rendesen az értesítés szövegét.. pedig előtte jó volt az adott témával. ja és nekem azóta "blur" sincs ha lehúzom az értesítési sávot

(#25010) petesejt válasza csorbajeno (#24982) üzenetére


petesejt
aktív tag

Kedves csorbajeno, samu74, PACSA75 és mindenki!

:Y Újabb fejlemények a rejtélyes eltűnésben! :Y

A telefonomat megjavítottam, de mielőtt elárulom hogyan, elmondom, hogy az ügyfélszolgálat javaslatai a következők voltak:

-- Töröljem a "Telefon" alkalmazások adatait. Mivel ebből nekem 5 db van (2 régi, és 3 új, mivel ugye felment a 9-es Android -- megj. fúj de rondák az ikonjai), mind az ötöt.
-- Próbáljam ki másik SIM kártyával is. Olyan nincs. Másik alkalmazással próbáltam ki (Messenger), ott is rohadt halk volt. Ergó 99% hogy hardver gond.
-- FR. Fákkk, hát nincs fent sok programom, de akkor is paszdmeg.

És hogy mi lett a megoldás? Fogkefe + WD40, megpucoltam mocskosul a (felső) speakert, és láss csodát, olyan mint új korában....

:)) :)) :)) :))

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#25011) petesejt válasza Tiger. (#25007) üzenetére


petesejt
aktív tag

(Természetesen) nekem tökéletesen működik. Viszont ahogy látom, továbbra sincs új a nap alatt, te még mindig "ezzel a szutyokkal" szívsz. Úgyhogy visszajövök újabb ötezer hozzászólás múlva.... :DDD :DDD :DDD :DDD

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#25012) Tiger. válasza petesejt (#25011) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Helyes 🤣
Amúgy bogar mondja........

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25013) SemmerFH válasza samu74 (#24966) üzenetére


SemmerFH
tag

Nálam sem talált tegnapig semmit a Vodás S9+
Aztán én fogtam magam és Odin-al lefrissítettem. Meglátjuk, hogy jönni fog-e így a köv. frissítés.

PSN: SemmerFH

(#25014) Aryon87 válasza SemmerFH (#25013) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem nem. Februar eleji frissitest is odinnal tettem fel, es most a masikat is, mert nem nem akart jonni az OTA, de manualisan se talalt...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25015) kelly416 válasza e.vid (#24976) üzenetére


kelly416
veterán

Biztosan én vagyok a béna, de bármelyik fekete témát teszem fel (Black edition, high contrast), mindig csak azt látom az értesítésekből, hogy kitől jött. Elméletileg, ha rátapicskolok, akkor pár szót mutat belőle, de ez fekete háttéren fekete betűvel nem annyira olvasható. Neked ez lett olvasható így? (Nem hiszem, hogy az ikonoknak bármi köze lenne ehhez, így azokat nem tettem fel.)

(#25016) alcapone386


alcapone386
őstag

Nálam is ilyen sajnos.

(#25017) Isten embere


Isten embere
újonc

Hello!

Légyszi segítsetek rajtam, mert az S9+-ommal nem tudok egy normális fotót csinálni. Nem élesek, elmosódottak, olajfestményszerűek a fotók. Pedig trükkös módon az automata módot használom, szóval lehet a mobil bénázik, nem (csak) én.
Ti mit csináltatok, hogy jó képek készüljenek?!

(#25018) dvarw.mtl válasza kelly416 (#25015) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Samsung QuickStar alkalmazással nem jó témázgatni? Olyat csinálsz amilyet akarsz.

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25019) dvarw.mtl válasza Isten embere (#25017) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Fóliát levetted? :DDD

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25020) e.vid válasza kelly416 (#25015) üzenetére


e.vid
senior tag

Lehúzva:

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#25021) e-newsee válasza paolinho (#24986) üzenetére


e-newsee
addikt

Pusztán érdeklődésből, de mit nem tud a Simple, amit a Samsung pay igen? Nekem eddig mindenre elég volt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#25022) kelly416 válasza dvarw.mtl (#25018) üzenetére


kelly416
veterán

Bekapcsoltam a gyári éjszakai módot, tökéletesen elég nekem az is.

e.vid:
Na ez volt nálam ilyen. De mint fent írtam, ezzel megelégszem. Attól még köszi a segítőkészséget. :R

Isten embere:
Ha levetted a fóliát, nincs előtte semmit, nem maszatos mint állat, akkor gari. Valószínűleg az ezer meg egy lencsécske egyike be van akadva valahol. Majd gariban javítják, vagy ha még három napos sincs a telefon, akkor szerintem ragaszkodj a cseréjéhez. Mégiscsak egy bontatlan házzal rendelkező telefon tulajdonosa legyél inkább, ha megoldható.

(#25023) alcapone386 válasza dvarw.mtl (#25018) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnos ott se lehet minden feliratot színezni :(

[ Szerkesztve ]

(#25024) dvarw.mtl válasza alcapone386 (#25023) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Akkor a hiba nálad van, valamelyik téma összebarmolt valamit. Nálam fehér a harmadik sor is, nem fekete.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25025) alcapone386 válasza dvarw.mtl (#25024) üzenetére


alcapone386
őstag

Gyári témára kell állni, bekapcsolni az éjszakai módot és utánna quick starral már jó a témázás. Sajnos a nyíllal jelölt feliratot másképp nem lehet még színezni.

[ Szerkesztve ]

(#25026) paolinho válasza e-newsee (#25021) üzenetére


paolinho
őstag

Őszintén szólva különösebb bajom nincs vele, ha csak az nem, hogy Ersté-sként nekem előre fel kell töltögetni, és figyelni a keretre. Persze az OTP-seknek ez nincs, mint probléma, hiszen ők társítják a kártyájukat, és valós időben vonja le róla fizetéskor a rendszer a költött pénzt.

(#25027) dvarw.mtl válasza alcapone386 (#25025) üzenetére


dvarw.mtl
tag

De lehet. Olyan szövegszínt állítassz be amilyet akarsz. Pl:

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25028) csorbajeno válasza dvarw.mtl (#25027) üzenetére


csorbajeno
veterán

És ezt a szövegszínt hol tudtad állítani?

(#25029) dvarw.mtl válasza csorbajeno (#25028) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Fent amikor kiválasztottál egy gyári témát azt leokéztad, aktiválódott. Utána megint rányomsz hosszan fent ugyanarra a témára aztán szerkesztés (edit).

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25030) e-newsee válasza paolinho (#25026) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, az igaz. Más bankkal valóban kicsit macerásabb. Akkor megértem. :(
Mondanám a Google Pay-t, mint opciót, de annál is azt olvasni, hogy az Erstét nem szereti.

(Tesómnak is ott van számlája, és hát nem egy kapkodó idegbeteg bank, ha az új technológiák bevezetéséről van szó. Plusz, amit a netbankos belépésével művelnek... Hónapok óta nem tudják bejelentkeztetni, mindegy mivel igazolja magát, meg akármilyen tokent is kap, nem fogadja el a rendszer. Vagy valami ilyesmi, én nem ismerem az ő rendszerüket. Már párszor volt bent a bankfiókban is személyesen, de semmi eredmény. Én a helyében már mentem volna más bankhoz. Pláne, hogy kb csak a fizetése érkezik rá, másra szökőévente egyszer használja talán.)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#25031) alcapone386 válasza dvarw.mtl (#25027) üzenetére


alcapone386
őstag

Komolyan mondom ugyan ezt probálgattam, de nem ment. Aztán ki be kapcsoltam az ejszakai módot és láss csodát működik:)

(#25032) kelly416 válasza dvarw.mtl (#25029) üzenetére


kelly416
veterán

Ehhez a QuickStar-hoz kell a goodlook alkalmazás? Vagy honnan van ez? Annak a része, nem?

(#25033) dvarw.mtl válasza kelly416 (#25032) üzenetére


dvarw.mtl
tag

[link]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25034) firka70 válasza firka70 (#24953) üzenetére


firka70
csendes tag

Sziasztok!

Esetleg erre a problémára valaki tudna reagálni?

Köszönöm.

Tegnap letöltöttem a PIE frissítést, nem tudom miért, hiszen telepíteni nem akarom, gondoltam, talán akkor nem vegzál a figyelmeztető üzenet a státusz soron (Értesítési sáv) a kis ikon...

...azóta viszont folyamatosan ott virít.

Sikerült úgy beállítanom, hogy a zárolt képernyőn már nem jelenik meg, a kis ikon sincs már a státusz soron, viszont lehúzva a felső ikonsort, ott virít egy keskeny sávban...(Alkalmazás ikon-jelvény kikapcsolva, Kategória/Fontosság legalsó szint - KICSI-re állítva), hogy lehet végleg eltüntetni, ill letörölni a letöltött telepítőt?

Feleslegesen van ott, nem fogom telepíteni, amíg nem muszáj, sajnos nem jött be a PIE...

(#25035) kelly416 válasza dvarw.mtl (#25033) üzenetére


kelly416
veterán

Na igen, de így költöznöm kell. :DDD

(#25036) PACSA75 válasza firka70 (#25034) üzenetére


PACSA75
őstag

Az értesítési sávban ha oldalra húzod a szöveget, megjelenik egy fogaskerék (értesítés beállítás), ott ha letíltod, nem tűnik el?

(#25037) dvarw.mtl válasza kelly416 (#25035) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Mi ez?

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25038) firka70 válasza PACSA75 (#25036) üzenetére


firka70
csendes tag

Az eredeti kommentben ott egy kép is, keskeny sávba megy le, csak akkor, ha lehúzod az ikonokkal teli sávot ez értesítési felületről.

....(Alkalmazás ikon-jelvény kikapcsolva, Kategória/Fontosság legalsó szint - KICSI-re állítva)....

(#25039) PACSA75 válasza firka70 (#25038) üzenetére


PACSA75
őstag

Igen, látom már, nem tudok próbálkozni, mert én már frissítettem. Viszont tetszik a témád és az ikon csomag, léci áruld el mi a neve, persze lehet hogy pitén nem így fognak kinézni, de azért tennék egy próbát.

(#25040) paolinho válasza firka70 (#25034) üzenetére


paolinho
őstag

Én is küzdöttem anno ezzel a problémával, szerencsére TODI1111 ebben a hozzászólásában ajánlotta az AutoNotification applikációt, amivel szépen fékre lehet tenni a frissítési igényt.

(#25041) #33253120 válasza kiskeni (#24983) üzenetére


#33253120
törölt tag

Végre ráférne minden. A jelenlegi 64 mellett a 128-as kari is 80-90% körül szokott lenni. :)

(#25042) kelly416 válasza dvarw.mtl (#25037) üzenetére


kelly416
veterán

Elnagyolt screenshot. Ez már egyértelműbb. A lényeg, telepítettem amit linkeltél, ráböktem a quickstar-ra (de kipróbáltam a clockface-t is) és ezt az üzenetet dobja.

(#25043) Tiger. válasza kelly416 (#25042) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Fel kell azt is telepíteni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25044) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Kár, hogy nem lehet olyat csinálni, hogy kiválasztod a hatterkepedet és a zárt képernyőnel, be lehetne állítani neki a világító széleket, vannak ilyen hatterkepek, tehát nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25045) firka70 válasza paolinho (#25040) üzenetére


firka70
csendes tag

Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni...

(#25046) firka70 válasza PACSA75 (#25039) üzenetére


firka70
csendes tag

Szia!

High_contrast_Theme_II
Saját ikonok - 8.0 Oreo
És a háttérkép nem a témáé...

Mellékelve a képeken.

[ Szerkesztve ]

(#25047) PACSA75 válasza firka70 (#25046) üzenetére


PACSA75
őstag

Köszi. Jól sejtettem, pitén nem úgy néz ki mint a képeiden. A navi gombok tetszenek, de úgy tűnik az oreos cucc, valamint a dokk ikonok alatti szöveg, stb...

(#25048) DeFence


DeFence
tag

Az szomorú hogy navstarban nem lehet fekete hátteret állítani, oreon azt hiszem lehetett. Vagy lehet ott a Navbar appal csináltam, csak sajnos mostanában nem volt frissítve és elég gány a fekete háttérrel.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#25049) samu74 válasza Isten embere (#25017) üzenetére


samu74
addikt

Ha beragad a fókusz lehet ilyen gond. Fotózás előtt kicsit rázd meg a telot, vagy szerviz.

-----------

(#25050) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, o micsoda legfelul? Always on Display lenne? -9% 6 ora alatt keszenletben.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.