Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) Darth11 válasza #07400704 (#19646) üzenetére


Darth11
aktív tag

Köszi, nekem fent volt a Badlockos edgelighting+ amiben több effekt van, viszont az időt nem lehet vele állítani. Most leszedtem és megjelent az idő, csak az az effekt hiányzik, de inkább világítson hosszabban :)

(#19652) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok! Pie frissítés után az edge kijelző két szélén középen egy egy szűrje csík jött elő. Ha megértem rezzen, de egyébként nem csináltál semmit. Hogyan lehetne eltűntetni. Előre is köszönöm a segítséget.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#19653) Darth11 válasza Ghostman78 (#19650) üzenetére


Darth11
aktív tag

1; Nem, másik ikonkészlet letölthető a Téma áruházban
2; Nem, fentebb írták, hogy 9-es feature főleg a notchos telefonok miatt
3; AOD beállítások / Értesítések, ott állítsd be, hogy a Tartalom ne legyen rejtve, illetve a Nézetstílus legyen részletes, és minden meg fog jelenni.

@Crane75 - A One Hand Operarion + nincs véletlenül telepítve, vagy a badlockos edge szerkesztő?

[ Szerkesztve ]

(#19654) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Pie alatt ha jon egy uzenetem,viber,email,messenger....csak egy ikont rak ki,maskor a szoveget is kiirta.Mit kellene allitanom?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#19655) HawerKing válasza HawerKing (#19638) üzenetére


HawerKing
őstag

Na hol vannak a szakik ? :DDD EZT senki nem vagja??

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19656) dvarw.mtl válasza HawerKing (#19655) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Az sem biztos hogy ez hiba! Lehet energiatakarékosság miatt lett így megoldva. Hétköznapi használat során nem veszed észre akár hiba akár nem.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19657) Ghostman78 válasza Darth11 (#19653) üzenetére


Ghostman78
senior tag

1-2, ok , köszi
3., nem használok AOD-ot

Oreo alatt látszott az üzenet is, nem csak a ikon ha zárolt képernyőn "lehúztam" :U

(#19658) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Leszedtem a xeh verziót melyik kell fájl kell a flashhez? Mind az 5?

(#19659) Darth11 válasza Ghostman78 (#19657) üzenetére


Darth11
aktív tag

Nem az AOD a lényeg, hanem hogy ott tudod beállítani amit szeretnél ;)
Hidd el, próbáld ki. Az AOD nem is jelenít meg részletes infókat csak ikonokat, de a lezárt képernyő értesítéseit is itt tudod állítani.

(#19660) Darth11 válasza beci (#19654) üzenetére


Darth11
aktív tag

Konkrétan az írásod felett írtam le

(#19661) e-newsee válasza crane75 (#19652) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem az edge panelnek a "fogantyúja"? Ha onnan behúzod a kijelző közepe felé az ujjad, akkor megjelenik az edge panel. Szerintem, de nem biztos. Screenshotot is tölthetsz fel, ha az, amire gondolok, akkor azon látszik a csík is.

Más:
Ha ez az érintésre megjelenő AOD van beállítva, a világító szélek pedig úgy, hogy kikapcsolt AOD-nél látszanak csak, akkor amikor nem látszik az AOD, mert nem nyúltam hozzá, akkor is villog a telefon széle?
Nem tudom, érthető voltam-e... :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#19662) Sungoo válasza crane75 (#19652) üzenetére


Sungoo
addikt

Nincs telepítve? Máshol találtam, ez volt a gond.

(#19663) nylacika


nylacika
aktív tag

Kedves Fórumtárak! Először is BÚÉK mindenkinek! Lenne egy problémám. Folyamatosan előjön egy olyan idegesítő jelenég, hogy kapok egy SMS-t, hogy nem fogadott hívásom volt. A másik félnek egyből hangpostára kapcsol a hívás, engem meg csak az SMS értesít. Mindkét foglalatban próbáltam a SIM-et, de ugyanaz. Amíg be volt kapcsolva a volte ívás, addig nem tapasztaltam, azt viszont igen, hogy ha hívok vagy hívnak, nem hall engem a másik fél. Mióta le lett tiltva, azóta van ez az SMS-es probléma. Valaki tapasztalt hasonlót? Telekomos kártya, Telekomos, elvileg független készülékem van.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#19664) dkovizoli válasza csajap (#19649) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pontosan. Tegnap vagy tegnapelőtt írtam már. A home csc, amint a nevében is van, a hazai, jelenlegi, vagyis home csc-t tartja meg. A másik csc, ami a csomagolt fájlban van, az beállítja a letöltött romnak megfelelő csc-t és csinál mellette egy factory resetet. Az elöbbi nem töröl semmit. Ha magyar kártyát használsz és csinálsz egy fr-t, akkor át fog állni XEH-ra.

(#19665) beci válasza Darth11 (#19660) üzenetére


beci
őstag

Nem használok Aod-ot.
Nekem az kell,hogy ha latom,hogy villog az ertesitom,akkor ranyomok a bekapcsolo gombra,nem oldom fel a telefont csak feleled a kijelzo,es lassam azt,hogy ki irt,es az uzenet elejet.Most csak 1 ikon jelenik meg.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#19666) e-newsee válasza beci (#19665) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez nem AOD beállítás, csak a menü nevét írta úgy.
Beállítások -> Képernyő lezárása -> Értesítések (itt a szövegre bökj), majd a Nézet stílust állítsd rövidre, vagy részletesre, az mindegy, a Tartalom elrejtése opciót pedig kapcsold ki!
Ezután a Beállítások -> Értesítések menüben egyesével tudod állítani az egyes alkalmazások egyes értesítéseinél, hogy melyik hol jelenjen meg, milyen formában, és hogy megjelenítse-e a tartalmat a záróképernyőn, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#19667) Zsuppim


Zsuppim
csendes tag

Végre megjött a motyó :C :C :C !

Délután ki is próbálom hogy tokkal működik e a dolog.....

(#19668) csorbajeno válasza #07400704 (#19618) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, most már nekem is úgy van. Köszönöm😁

(#19669) crane75 válasza e-newsee (#19661) üzenetére


crane75
senior tag

Nem, az külön látszik 😑

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#19670) csorbajeno válasza HawerKing (#19630) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én a helyedben visszatenném rá a gyári DBT ROM-ot és elsőként kapnál frissítést ;)

(#19671) Sungoo válasza Zsuppim (#19667) üzenetére


Sungoo
addikt

Én ezt a "nagyon komoly" motyót vettem hozzá. Működik, tokkal is.

(#19672) Darth11 válasza csorbajeno (#19670) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ez általánosságban igaz, de jelenleg a magyar XEH frissebb, ha még csak a google biztonsági frissítésével is, de akkor is :D

(#19673) HawerKing válasza csorbajeno (#19670) üzenetére


HawerKing
őstag

es azt meg hogyan csinaljam es honnan szedjem le... S4 ota nem mokoltam mar a samobilos felhasznalo nevem sem tudom.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19674) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Melyik full screen ragaszros uveget szoktatok itt ajanlani a whitestone dome glass helyet?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#19675) e.vid válasza e.vid (#19557) üzenetére


e.vid
senior tag

És tényleg az 1 hete vásárolt ledes tok volt a rossz... gyorsboltban ma kicserélték egy újra.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#19676) Caranita


Caranita
aktív tag

Tokot ugyan nem nyertem a Samsung Members nyereményjátékkal, de páros mozijegyet igen.

Nekem spambe tette, szerencse hogy megnéztem, mert csak jan. 14-ig lehet jelezni az igényt, és megadni a postázási címet.

Szóval aki játszott, érdemes megnézni a spamet, promóciókat :))

(#19677) dkovizoli válasza Caranita (#19676) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is tegnap kaptam meg az emailt róla.

(#19678) bigdigit


bigdigit
addikt

Nos most,hogy működik a dex funkció dokkoló nélkül is kipróbáltam.Ugyan csak egy sima samsung hdmi adapterrel de nagyon jól működik és pár alkalmazást is sikerük becsapnia.Pl a horizon go(upc alkalmazás)alapból nem támogatja a külső megjelenést de így végre monitoron is tudom használni.Egy bajom van csak kellene egy jobb hdmi átalakító mert ezen se usb se töltési lehetőség.Valaki tud ajánlani valami kipróbált verziót?Nem akarok egy esetleg nem működő darabra beruházni.

(#19679) babosmiki válasza bigdigit (#19678) üzenetére


babosmiki
addikt

Tényleg, nem úgy volt, hogy a Pie alatt megérkezik a vezeték nélküli DEX támogatás?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#19680) bigdigit válasza babosmiki (#19679) üzenetére


bigdigit
addikt

Vezeték nélküli??? Dex station nélküli lett.

(#19681) babosmiki válasza bigdigit (#19680) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen, mint a Huawei-nél. Volt szó róla, de akkor lehet csak az S10 kapja meg...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#19682) bigdigit válasza babosmiki (#19681) üzenetére


bigdigit
addikt

Mégis hogyan csatlakozik egy alap sima hdmi-s monitorhoz vezeték nélkül?Mert egy okostévéhez lehet miracast vagy bármi ami eddig is volt.

(#19683) babosmiki válasza bigdigit (#19682) üzenetére


babosmiki
addikt

Én persze Tv-re gondoltam... :D

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#19684) dvarw.mtl válasza babosmiki (#19679) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Szó se volt ilyenről.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19685) nyesix válasza Zsuppim (#19667) üzenetére


nyesix
senior tag

olyan verzió nincs ebből ami nem micro usb-s, hanem usb C-s? (csak mert ha nincs elég idő vezeték nélkül tölteni lehetne vezetékesen is...)

(#19686) T0mcs válasza Zsuppim (#19667) üzenetére


T0mcs
tag

Túl nagy meglepetés nincs, működik és kész :) Én a gyorstöltést tiltottam rajta...
Tehettek volna rá usbc aljzatot is így picit vissza az időben érzés!

(#19687) Caranita válasza bigdigit (#19678) üzenetére


Caranita
aktív tag

nekem ez teljesen bevált:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19688) csorbajeno válasza Ghostman78 (#19650) üzenetére


csorbajeno
veterán

1. Az én nagy bánatomra is, de sajnos nem lehet eltávolítani a keretet. Legalábbis én nem találtam rá módot.
2. Nem lehet áthelyezni, ez Android újítás.
3. Ez lett az új alapértelmezett megjelenés, de ezt lehet módosítani.
Beállítások->Képernyő lezárása->Értesítések.

(#19689) csorbajeno válasza HawerKing (#19673) üzenetére


csorbajeno
veterán

Neked is sima S9 van, ha jól emlékszem. Ez esetben keress vissza a nevemre, tegnap este feltöltöttem drive-ra és megosztottam a linket. Onnan még le tudod tölteni, 5 fájlos ROM van ott, de te ne a HOME_CSC-t, hanem a simát használd. Szerintem.

(#19690) csorbajeno válasza babosmiki (#19679) üzenetére


csorbajeno
veterán

Megkapta, pont ezért szeretne egy átalakítót venni hozzá. Nem kell a DeX, csak egy átalakító a működéshez. A telefonból valahogy HDMI véget kell csinálni. Vezeték nélküli opcióról meg még nem is hallottam.

(#19691) samu74 válasza nylacika (#19663) üzenetére


samu74
addikt

Valószínű hogy eldobja a hálózatot, ez eléggé problémás ha olyan helyen mozogsz ahol gyenge a lefedettség.
Ha biztosra akarsz menni addig míg nem jön a frissítés a telefonra ,tedd a mobilhálózat menüben csak 2G-re .Igaz hogy a mobilnet csiga lassú lesz ,de legalább a telefon része jól fog működni. A 9-es android frissítés után pedig nyomj neki egy gyári visszaállítást,sokszor segít ha bután viselkedik a telefon.

-----------

(#19692) MADcat válasza dvarw.mtl (#19684) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hmmm?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#19693) nylacika válasza samu74 (#19691) üzenetére


nylacika
aktív tag

Köszönöm! A hálózat elvileg nem lehet gond, Pécsett használom, mindig fullon van a hálózati jel, de ki tudja... Megpróbálom a 2G-t, max belehalok! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#19694) goop válasza nylacika (#19693) üzenetére


goop
őstag

Hát pedig Pécsett, főleg Kertvárosban, nem az igazi a hálózat, néha elmegy a térerő, néha visszhangzik, néha kimaradnak szavak... Volte mellett, telefontól függetlenül.
Általában akkor történik, ha vált a hálózat, 1800 ról 800 Mhz re.

[ Szerkesztve ]

(#19695) nylacika válasza goop (#19694) üzenetére


nylacika
aktív tag

Igen, Kerti... Akkor beletörődök, még szerencse, hogy a másik kártyáról megy a net, a telefonon levettem 2G-re majd kiderül. A netet lehet egyébként kikapcsolni? Mármint úgy, hogy csak az egyik kártyán? Mert hálózatilag ugyebár nem tudják lekapcsolni...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#19696) goop válasza nylacika (#19695) üzenetére


goop
őstag

Csak az egyik kártyán lehet aktív a net. De le lehet kapcsolni ha akarod, de én nem tenném.

(#19697) nylacika válasza goop (#19696) üzenetére


nylacika
aktív tag

Köszi, akkor jobb a békesség! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#19698) mistar válasza csorbajeno (#19688) üzenetére


mistar
tag

én kerestem rá inkább másik ikoncsomagot ezért.

(#19699) dvarw.mtl válasza MADcat (#19692) üzenetére


dvarw.mtl
tag

?

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19700) samu74 válasza nylacika (#19693) üzenetére


samu74
addikt

Ez az eldobálás jó ideje probléma, anno az S7-et konkrétan falhoz vágtam volna 6-os droid alatt...:) 7-es után már nem volt problémám. De másnál is ugyanúgy jelen volt az S8 és az S9-nél is .Samsung a modem chipjét lecserélhetne 3 forintos helyett 4 forintosra....

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.