Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) e.vid


e.vid
senior tag

Használ valaki ledes tokot pie alatt? Tegnap óta nem tudom működésre bírni, volt FR is, de nem segített...

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#19552) nrb263 válasza e.vid (#19551) üzenetére


nrb263
tag

Igen tokeletesen megy. Kolegamnak viszont oreo alatt egyik percrol masikra beszart... Megtort a szalagkabel.. Ha garis vidd vissza ha nem kuka...

(#19553) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Miert nem nemitja el a vsengest megforditassal? Pie van fent. Reset is volt. Be is van kapcsolva a funkcio. Letakarva elnemul. Mit kell meg bekapcsolni

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#19554) piko88


piko88
tag

Sziasztok,

rendeltem egy tokot ( [link] ) az S9+-omhoz, de kinyításkor nem oldja fel a képernyőt, mi lehet a gond?
Képernyőzár nincs beállítva.

(#19555) Chamoro válasza JanR (#19544) üzenetére


Chamoro
tag

Nekem is valami brutál sokat javult! Eszméletlen, hogy eddig nem így volt megcsinálva...

(#19556) DaDa


DaDa
senior tag

Azt valahogy ki lehet kapcsolni PIE-on, hogy SMS esetén ne villanjon fel a kijelző? Már elég sok lehetőséget kipróbáltam sms appon belül de mindig felvillan. Záróképernyőre jó ha kirakja csak ne villanjon fel. Mintha orejón erre külön kapcsoló lett volna.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#19557) e.vid válasza nrb263 (#19552) üzenetére


e.vid
senior tag

Köszönöm. Tegnap a frissítésig tökéletesen működött, majd a pie települése óta halott. Furcsa, de végül is nem lehetetlen a tok hiba, bár 1 hete vettem.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#19558) -Bandi- válasza JanR (#19544) üzenetére


-Bandi-
tag

Nekem picit rosszabb, 9 órája lett levéve töltőről, 52% és 3óra 10 perc kijelzőidő( face, samsung internet, kis játék ), de így elsőre ez is sokkal jobbnak tűnik, mint ami eddig volt( kb reggeltől estig merült 4ésfél óra kijelzőidővel 15% alá ).

Más: Az Edge panelra nem lehet valahogy visszavarázsolni az eszközkarbantartót? Oreo-n be tudtam rakni, itt meg nem találom, widget meg nem jön be.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#19559) #33253120 válasza Mr.Silkó (#19456) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez a fülestől is függ. Nekem a Samsung Level U PRO töltöttségét csak a Level U appban mutatja.

(#19560) csorbajeno válasza Zlika (#19548) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azért OTA frissítés esetén is megfontolandó a FR, mert csak a telepítés módja más.

(#19561) Carambola válasza csorbajeno (#19541) üzenetére


Carambola
tag

Köszi, megoldotta.😃

(#19562) csorbajeno válasza mSchumi87 (#19553) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nálam jó, nem tudom, hogy mi lehet a hiba.

(#19563) csorbajeno válasza Carambola (#19561) üzenetére


csorbajeno
veterán

tapaizo kollégának jár a köszönet, ő jött rá a megoldásra :R Én csak emlékeztem és jókor reagáltam ;)

(#19564) #33253120 válasza piko88 (#19554) üzenetére


#33253120
törölt tag

Saccra nem nfc-s tok.
Ha rárakod a telefonra, akkor jelenik meg a Beállítások -> Speciális funkciók alatt Tartozék menüpont?
Ha nem, akkor nem alkalmas a kijelző feloldására. Ha igen, akkor próbálj rá ott beállítást keresni.

(#19565) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok! A nyaron csereltem le az iphone flottam samsungra. Imadom , szegyenlem hogy eddig nem tudtam milyen haladni a korral. Figyelem az esemenyeket.a szoftverrel kapcsolatban es lenne egy kerdesem. Szeptemberben hir volt hogy kesz az android 9. Lassan februar de nekem meg az andoid 8.0.0 fut. Mit cseszhettem el?

K.M.

(#19566) MCs88


MCs88
aktív tag

Így 1 nap használat után azért feltűnt néhány dolog, amivel sikerült visszalépni leginkább design terén a Pie-al: Szerintem indokolatlanul nagyok a betűk az állapotsávban és állandóan olyan érzésem van az órára meg az akku %-ra nézve, mintha rajta lenne valami zoom, pedig nincs.
A default betűméret annyira megnött, hogy a "Messenger" szót már 2 sorban írja ki a home screenen illetve az appoknál, ha kisebb betűméretet állítok, akkor meg kifolyik a szemem mindenhol máshol. Szintén olyan érzés mint amikor fater telójára rátoltunk egy 125%-os zoom-ot, hogy jobban lássa a dolgokat.
A gyári bill alján ott van egy baromi nagy szürke sáv alul, ahol a navbar lenne, pedig az el van rejtve mert csak gesztus vezérlést használok.
Az ikonok körül nem lehet eltüntetni a szerintem indokolatlan és igénytelen keretet.

A rendszer sebessége valóban jobb lett, de nálam az akku kb ugyan azt hozza, mint Oreo-n.

Mindenzt úgy, hogy FR nem volt, csak Wipe Cache.

(#19568) T_chris : hát maradjunk annyiban, hogy ez erősen hüvelykujj méret függő és leginkább egy fan által kitalált önigazolásnak tűnik a közepesen szép design-ra.

[ Szerkesztve ]

(#19567) #33253120 válasza Mályki (#19565) üzenetére


#33253120
törölt tag

Semmit.
Ha flotta, akkor vélhetően szolgáltatói rom van rajta.
Azokra meg még nincs kint a 9.0.

(#19568) #33253120 válasza MCs88 (#19566) üzenetére


#33253120
törölt tag

A bill alatti szürke sáv azért van ott, hogy magasabban legyen a billentyűzet, így stabilabban tudod fogni a telefont írás közben.

(#19569) samu74 válasza MCs88 (#19566) üzenetére


samu74
addikt

És ha a felbontást felveszed?
Vagy csökkented a betűméretet.

-----------

(#19570) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Üdv!
Hogy tudom az órát a bal felső sarokból(Pie) visszatenni a jobb felsőbe?
Nem értem ezeket a felesleges dolgokat minden verzióváltásnál... :(

(#19571) Sungoo válasza wong kok wah (#19570) üzenetére


Sungoo
addikt

:N

(#19572) gaborm69 válasza wong kok wah (#19570) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Úgy emlékszem az óra már az első androidtól kezdve a jobb oldalon volt.Ezen most változtattak először.

Samsung Galaxy S20 FE

(#19573) kungzi válasza wong kok wah (#19570) üzenetére


kungzi
veterán

Sehogy a gyári romban. Max custom romban, de az garancia vesztéssel jár.

(#19574) kkdesign


kkdesign
senior tag

Aki komolyabban bele tudta magát ásni a fotózásba, jobb lett pite alatt a sima samsungos fotós app? jobb képeket csinál? vagy ugyanolyat? :)

(#19575) dvarw.mtl válasza wong kok wah (#19570) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Fordítsd meg a telót, tehát hátlappal legyen veled szembe. :DDD

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19576) dkovizoli válasza Zlika (#19546) üzenetére


dkovizoli
addikt

Persze. Miért ne kapnál? Ha a kódod, az első három DBT, akkor a német frissítés szerint kapod, ha XEH, akkor amikor a magyar független kerül sorra.

[ Szerkesztve ]

(#19577) laci laci


laci laci
addikt

Valakinek nincs fent drive-ba a sima9 xeh pie? Előre is köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19578) Bence004 válasza dkovizoli (#19576) üzenetére


Bence004
aktív tag

Hali
Nekem vodás telón van fent a német pite és xeh/xeh/vdh a kód, így kapok majd ota frissítést ?

(#19579) whatwhatwhat válasza wong kok wah (#19570) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Szerk: rajottem melyik orara gondolsz. :) Akkor sry, nem tudok segiteni. Azert itt hagyom a valaszom, hatha valaki erre kivancsi:

Attól függ, melyik felületen lévő óráról beszélünk? Ha a lezárt képernyő, vagy AOD, akkor a beállításokban Lock Screen -> Clock style. Nem tudom ppntosan hogy van magyarul, de megtalalod. Ott kivalasztod hogy melyiket akarod modositani, es kivalasztod a neked tetszőt. Olyat mondjuk pont nem látok, hogy jobb oldalt van, de van par stilus. Csak megfelel az egyik. :)

[ Szerkesztve ]

(#19580) csorbajeno válasza laci laci (#19577) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én most állok az XEH-ra, ha meglesz, akkor elkezdem drivera feltölteni és utána megosztom, ha meg nem előznek.

(#19581) papi77 válasza wong kok wah (#19570) üzenetére


papi77
addikt

Mivel az s10 en jobbra lesz a kameralyuk gondolom ezért került át balra az óra!
Nem akartak sokat mókolni a pite alapjaival :D

Az első: NOKIA 1611

(#19582) csorbajeno válasza whatwhatwhat (#19579) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem igazából az ikonkészlettel van bajom, az nagyon megrajzolt, gagyi, gyerekes lett. De az óra az nekem kimondottan tetszik, hogy bal oldalra került. Mindenkinek más az ízlése, így egyet értek veled, hogy meghagyhatták volna a választás lehetőségét. :R

(#19583) whatwhatwhat válasza csorbajeno (#19582) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Nekem is tetszik amugy az ertesitesi savon az ora uj helye. Igy egy kicsit jobban eloszlik a tartalom ott felul.

(#19584) csorbajeno válasza whatwhatwhat (#19583) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, nekem is pont ezért tetszik.

laci laci: egy órán belül fent lesz és megosztom.
Ezzel együtt töröltem a Drive-ról a DBT romot, az már nem elérhető.

(#19585) wong kok wah válasza csorbajeno (#19582) üzenetére


wong kok wah
senior tag

De az ikonokat legalább le lehet cserélni. Nekem az volt az első.. :)

(#19586) HUTCHDB válasza kkdesign (#19574) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem úgy tűnik, mintha javult volna.
No nem eget rengető a különbség, de mintha részletgazdagabbak lennének a képek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19587) Donki Hóte válasza Mályki (#19565) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lassan februar

???

Nálam csak január 9-e van ;)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19588) ACE- válasza wong kok wah (#19585) üzenetére


ACE-
addikt

Hogyan?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#19589) ACE-


ACE-
addikt

XEH S9 Pie: [link]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#19590) Sungoo válasza Mályki (#19565) üzenetére


Sungoo
addikt

Semmit, türelem. Egyébként nem maradtál le semmiről. Nem egy eget verő durranás.

ACE: Samsung témák. Most hirtelen ilyet dobtam fel :

[ Szerkesztve ]

(#19591) laci laci válasza csorbajeno (#19584) üzenetére


laci laci
addikt

Nagyon szépen köszönöm. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19592) DaDa válasza Sungoo (#19590) üzenetére


DaDa
senior tag

én meg itt csak ülök a Star Wars-os pólómban és velem van az erő. :C

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#19593) Sungoo válasza DaDa (#19592) üzenetére


Sungoo
addikt

Velem meg Vader papa! :DDD

(#19594) dkovizoli válasza Bence004 (#19578) üzenetére


dkovizoli
addikt

XEH az első kódod, tehát igen.

(#19595) Bathalsar válasza papi77 (#19581) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Nem, dehogy. A Google helyezte át balra, és azért tette, mert bizonyos telefonokon (a sajátján, a Pixel-en is), ott a notch (=szenzorsziget), ami sokat elvesz az értesítési sávból. A jobb oldalsó rész pedig túlzottan zsúfolt lenne az órával.

Ennek ellenére tök jó lenne, ha áthelyezhető lenne az óra.

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#19596) _Flood_


_Flood_
aktív tag

A FR után érdemes mindent manuálisan visszarakni, vagy rábízhatom a google-re?

(#19597) Reverting válasza Bence004 (#19578) üzenetére


Reverting
őstag

Nem... Elvileg nem, de vard ki... "oszver rom" Inkabb egy XEH PIE es akkor tuti...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#19598) wong kok wah válasza ACE- (#19588) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Samsung Themes
és alul Ikonok

(#19599) HUTCHDB válasza _Flood_ (#19596) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ha már csinálod, akkor csináld magad.
Ráadásul még egy plusz szűrést is tudsz beiktatni, háta valamit korábbi telepítés óta már nem is használsz...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19600) csorbajeno válasza laci laci (#19591) üzenetére


csorbajeno
veterán

Itt elérheted. Már ki van csomagolva az 5 fájl, a neked szükséges CSC-t töltöd majd le :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.