Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) proly01 válasza kelly416 (#22984) üzenetére


proly01
őstag

Egyébként jó amit írsz . Minden appnal ilyen a billentyűzet de nekem is úgy rémlik mintha tegnap még nem lett volna ilyen. Tegnap még mintha teljesen a káva alján lett volna a billentyűzet legalábbis úgy rémlik de most jaaa mintha ugyan úgy ott lenne a gomb helye. Ami egyébként logikus lenne mivel ha nem hagynának ott egy kis szünetet akkor mikor gesztus vezérlést használnád folyamat szimbolumokat nyomnál vagy space t vagy entert.🤔

....Pr:)ly....

(#23002) Oldman2 válasza paolinho (#22922) üzenetére


Oldman2
veterán

A hivásrögzítés NEM fog menni PI(t)E alatt.

Igen, vissza tudsz állni Oreo-ra. Nekem is sikerült, miután megnéztem a Pitét (és nem tetszett, amit láttam).

(#23003) proly01


proly01
őstag


Jól emlékeztem én. Ebben a youtube videoban is teljesen a káva aljáig ér neki a billentyűzet.😲

....Pr:)ly....

(#23004) tothl válasza kiskeni (#22998) üzenetére


tothl
addikt

És megjelenik az az undok notch.

(#23005) Oldman2 válasza Donki Hóte (#22947) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezen a HDMI csatlakozó az normál méretű, vagy valami "mini" változat?

(#23006) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Az aksi fogyasztásban az ambient display mit takar?

(#23007) alcapone386 válasza proly01 (#23003) üzenetére


alcapone386
őstag

Gboard ban is. Ezért hanyagolom a samsung billt.

(#23008) .Szaki. válasza DeFence (#22996) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem nagyon van semmi izgalmas szerintem mostanában. Megvárnám az S10-et, vagy esetleg egy új Pixelt.

(#23009) kiskeni válasza tothl (#23004) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Tényleg, a noccs... Nem szeretem, de szerintem meg tudnám szokni.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#23010) proly01 válasza alcapone386 (#23007) üzenetére


proly01
őstag

Szóval azt mondod a G board ot leteszi teljesen? Akkor kipróbálom azt... hátha.

....Pr:)ly....

(#23011) kelly416 válasza proly01 (#23003) üzenetére


kelly416
veterán

Én meg kis naivan azt hittem, kényelmi oka van, nem tolják le nagyon és nincs kényelmetlenül lent a space meg a többi az alsó sorban.

Szerk.:
És igen, a gboard lent van teljesen, akkor ez most marad is egy ideig...

[ Szerkesztve ]

(#23012) fzboxx válasza DeFence (#22996) üzenetére


fzboxx
senior tag

Én megpróbálom a OnePlus 7-et, azt hiszem...
Sok-sok év Galaxy S után... Vagy pixel iv

(#23013) dvarw.mtl válasza kiskeni (#23009) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Akinek nem tetszik ez a fajta notch, lerövidítheti fent a kijelzőt így a kamera egy fekete sávban beleolvad...

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#23014) proly01 válasza dvarw.mtl (#23013) üzenetére


proly01
őstag

Azt már látom hogy a kamera jól kiáll a hatlapbol. Szóval az tuti rommá fog karcolodni konkrétan tok nélkül. No sebaj majd a 11.😈

....Pr:)ly....

(#23015) proly01


proly01
őstag

Igen a Gboard valóban teljesen lent van a kijelző végében. Már csak egy dolgora kellene megoldas. Hogy je kelljen minden javasolt szó kivalasztasa után szóközt nyomni hanem tegyen alapból

....Pr:)ly....

(#23016) paolinho válasza Manka76 (#23000) üzenetére


paolinho
őstag

Nem jártál messze a megoldástól, de az én esetemben azért egy kicsit más volt a gond. Ugyanis én a gidano-féle Amazfit Watch HU applikációt használom. Nálam a v2.4.0 bevált, de alkalmanként próbálkozom az újabb verziókkal is. Ez esetben a 2.6.9 került fel, és hát ez is volt a ludas. Nem pontosan tudom, miért, de ahogy visszatettem a korábbi változatot, azonnal kiírta ismét a hívó nevét. Ergo, én nem is fogok próbálkozgatni az újabbakkal, mert mindig van bennük valami kis hiba.

(#23002) Oldman2: Köszi a tippet, az itt olvasottak okán nekem így ismeretlenül sem tetszik a PIE, úgyhogy marad az OREO, az egész rendben van így egy nap távlatából. Csak még attól az örökös frissülési ingerétől lenne jó valahogy megszabadulnom, mert jelenleg csak 2-2 órákra tudom lekapcsolni azt a fajta törekvését, hogy váltsak az újabbra. Erre nincs valami megoldás? Lehet az a baj, hogy letölteni engedtem a frissítést (akkor még nem tudtam a negatívumait), csak már telepíteni nem szeretném.

(#23017) inyas


inyas
csendes tag

Üdvözlöm a fórum használóit olvasóit!
Friss Samu galaxy s9 +dual tulajdonosa vagyok, és az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet a hívás listában a neveket egyesíteni hogy ne legyen egy név százszor hanem csak egyszer szerepeljen, ha egyáltalán lehet. Köszönöm a válaszokat.

(#23018) csorbajeno válasza inyas (#23017) üzenetére


csorbajeno
veterán

Üdv közöttünk, használd megelégedéssel!

Erre tudtommal nincs megoldás, ez itt ilyen.

(#23019) paolinho válasza inyas (#23017) üzenetére


paolinho
őstag

Én Google-be raknám az összeset, aztán ezt jelölném ki a Beállításokban a Megjelenítendő névjegyeknek. Esetleg, ha a SIM-ről igény van a szolgáltató telepített számaira, akkor a Beállítások alatt az Egyéni listába megadnám a kvázi két szolgáltató számaival ellátott SIM-et, és a Google-t. Így biztos nem duplikálódik semmi, plusz, ha új telefonba költözöl ismét rendelkezésre áll minden szám, semmi nem veszik el.

(#23020) proly01 válasza inyas (#23017) üzenetére


proly01
őstag

Érdekes mert nekem feajanlotta az első belepesnel hogy vannak egyforma nevjegyek egyesitse e őket.

....Pr:)ly....

(#23021) e.vid válasza inyas (#23017) üzenetére


e.vid
senior tag

Névjegyek kezelése - névjegyek egyesítése

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#23022) Sungoo válasza paolinho (#23019) üzenetére


Sungoo
addikt

HÍVÁSLISTA emberek. :) Az a problémája, ha ugyan az a szám hívja többször, külön-külön kilistázza.

(#23023) TheMajor66 válasza davtsik (#22974) üzenetére


TheMajor66
tag

Elárulod melyik az a tasker app? Mert a PlayStore-n nagyjából 100 féle van, abból én teszteltem minimum 30-at, egyik sem kapcsolja ki a szinkront. Nyilván ennek köze van ahhoz, mikor kézzel kapcsoljuk ki, ott feltesz egy kérdést, amire valamit nyomnod kell a kijelzőn, utána kapcsol csak ki. Ezt nem tudja helyettesíteni egy tasker sem, legalábbis amiket eddig teszteltem. Szóval pls pontos nevet, de csak akkor, ha nálad működik vagy mikor tesztelted, működött, mert jó páran ajánlgattak itt már, de mindről kiderült a végén, hogy csak hallották, hogy valaki mondta.....

[ Szerkesztve ]

S20 Ultra Dual 5G +JBL Endurance Peak

(#23024) TheMajor66 válasza Sungoo (#23022) üzenetére


TheMajor66
tag

Ok, szerinted, de mi a kérdés? Mert pl nálam nem teszi külön, hanem az előzőhöz tesz zárójelbe egy 2-s számot, de csak akkor, ha közben nem volt másik hívásom akár kimenő, akár bejövő vagy nem fogadott.

S20 Ultra Dual 5G +JBL Endurance Peak

(#23025) davtsik válasza TheMajor66 (#23023) üzenetére


davtsik
tag

ez az

itt pedig a leírása

Működik, kipróbáltam.

(#23026) davtsik válasza Donki Hóte (#22992) üzenetére


davtsik
tag

Az eddigi semmihez képest nagy mizéria.
- némítsam a telefont
- felejtsem el a hívás rögzítőt ...

(#23027) csorbajeno válasza TheMajor66 (#23024) üzenetére


csorbajeno
veterán

A kérdése az volt, hogy a híváslistán azt szeretné, hogy a nevekhez legyenek az időpontok rendelve és ne az időpontokhoz a nevek. Nem arra gondol, hogy a Névjegyzékben hányszor szerepelnek az adott névjegyek. a Huawei esetén van ilyen, azt hiszem.

(#23028) Donki Hóte válasza davtsik (#23026) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem a google tehet róla, Indiában továbbra is mehet a hívásrögzítás, meg a néma exponálás Pie alatt is :K

Nálunk GDPR van, az pedig a sok előnye mellett némi hátránnyal is jár :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#23029) DeFence válasza kiskeni (#22999) üzenetére


DeFence
tag

Jó verziót töltöttél le? Oreo alatt a sima 3.5, Pie alatt pedig 3.5nek a későbbi verzió, a celsoazevedo oldalán található IDan portjai között. Nalam működik, de nem igazán jó. Úgy mondanám hogy nekem S7 edge-n elképesztő minőségű fotók készültek GCam-al, de s9en szerintem nagyon gyenge, mármint a gyárihoz képest. Sötétek a képek, látni rajta a hdr+ technológát de nem az igazi szerintem.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#23030) inyas válasza Sungoo (#23022) üzenetére


inyas
csendes tag

Így van HÍVÁSLISTA, a névjegyek egyesítése itt nem oldotta meg, mert azt megcsinált. Az csak a névjegyzékben működik.

(#23031) DeFence válasza DeFence (#22996) üzenetére


DeFence
tag

Hát én ki hagynám a Samsungot ezután.
Senki nem írta a Xiaomi-t, én azzal a gyártóval szimpatizálok legjobban, s9 vásárlás előtt is nagyon nézegettem őket, na meg a honor 10et,
talán majd a Mi 9.
Oneplus és Xiaomi, nálam ez a kettő ami szóba jöhet S9 után.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#23032) inyas


inyas
csendes tag

Ez csak a névjegyzékben működik.

(#23033) kiskeni válasza dvarw.mtl (#23013) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Igen, ismerem ezt a funkciót, és AMOLED kijelzőn még jól is mutat, de mikor ismerősöm P20 Lite-ján láttam ezt... Hát na, hagyjuk :D

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#23034) kiskeni válasza DeFence (#23029) üzenetére


kiskeni
aktív tag

https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub/ - én innen töltöttem le, ez is IDan portja, szintén ugyanaz a verziószám (5.1.018. stb). Persze megpróbálhatom máshonnan leszedni, de nem fűzök hozzá sok reményt.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#23035) kiskeni válasza DeFence (#23029) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Ahha, nyilván a Gcam Port Hub-on nem lett kirakva a Pie-ready-re javított verzió... Így már megtaláltam, ahogy a külön xda bejegyzést is. Lehettek volna olyan kedvesek, hogy odacsatolják a Port Hub-hoz ezt az IDan-bejegyzést is, mert én végig a nem fixált verzióval próbálkoztam :D

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#23036) fzboxx válasza kiskeni (#23035) üzenetére


fzboxx
senior tag

És melyik ez? Tudnál egy linket is?
Köszönöm. :R

(#23037) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok! Mostanaban a szeretett samsungom galacy s9 em folyamatosan 1-2 perc onlinr radiozas utan eldobja a streamet. Nrm tudom hol keressem a problemat. Nem feltetlen alvo modban.. Randomra 3 perven belul. Tobb appal is probalkoztam de az ossgesen. Szoval nem app problema. Mit tegyek? A ceges iphonomnal nincs ez a jelenseg. Vonaton hallgatom , tererom van.. itt elakadtam . Segitsetek pliz. Koszi ,Miki

K.M.

(#23038) zsolez76 válasza Mályki (#23037) üzenetére


zsolez76
tag

Én is próbálkoztam a kocsiban rádiós appokkal,de mikor elment a net térerő elhallgatott,magától nem csatlakozott újra,viszont opera böngészővel megnyitom a myonlineradiot és azon belül hallgatok rádiót,az újracsatlakozik ha már van net.

(#23039) Mályki válasza zsolez76 (#23038) üzenetére


Mályki
aktív tag

De hat ez nem megoldas :) Eddig nem volt ez a jelenseg. En appon akarom hallgatni. Operat nem hasznalok , a Tune In appot viszont surun.

K.M.

(#23040) cirx válasza Mályki (#23039) üzenetére


cirx
senior tag

Nézd meg, hogy a beállítások /akkumulátor / menüpontban, a TuneIn alkalmazásnál nincs e bekapcsolva az alkalmazás altatása!

S23 GREEN

(#23041) Mályki válasza cirx (#23040) üzenetére


Mályki
aktív tag

Giga császár vagy 😆 Megoldodott a problemam. Jovok egy sorrel :) Koszonom tenyleg! Szep napot neked , nektek! :DD

K.M.

(#23042) csorbajeno válasza csorbajeno (#22966) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem kikapcsolt szinkronizálással is 7%-ot merült. Mindegy, estig így is kibírja.

(#23043) Black_Raven válasza Donki Hóte (#23028) üzenetére


Black_Raven
veterán

A néma exponálás, érdekes ha gdpr alá esne, mert én is Pitén vagyok, mégis van kikapcsolás az exponálásra. Nem inkább a Samu nem engedi?[kép] Hívásrögzités nálam sincs.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#23044) Oldman2 válasza paolinho (#23016) üzenetére


Oldman2
veterán

A Frissítésekkel kapcsolatos üzenetekhez kapcsolódóan, az XDA-n azt olvasom, hogy:

1. Kapcsold ki a Frissítésekkel kapcsolatos értesítést,
2. Reboot to Recovery
3. Wipe cache partition
4. Reboot

Ha most indítasz egy frissítést (ekkor látszólag még letöltött az Update), hibaüzenetet kapsz,
de továbbiakban az értesítések megszűnnek.

A fentiekért felelősséget nem vállalok... :N :N :N

Ha a fentiek működnek, akkor a frissítés a Cache partícióra töltődik le.

(#23045) Oldman2


Oldman2
veterán

Egy Reboot után két érdekesség (Oreo alatt):

Ez az ikon mit jelez?

Ez meg egy számomra nagyon érdekes üzenet:

Telekomtól vásárolt készülék, Telenor kártyával használva. Nem az első Reboot után jött az üzenet, de mostmár másodjára kaptam meg.

(#23046) Indiant válasza Donki Hóte (#23028) üzenetére


Indiant
addikt

Ma hallottam, hogy most már a céges számítógépet nem lehet magán célra használni. Ezek szerint a telefont sem. (hisz az is számítógép)
Black_Raven: személyiségi jogokba ütközik a némított fénykép készítés

[ Szerkesztve ]

(#23047) davtsik válasza Oldman2 (#23045) üzenetére


davtsik
tag

Adathasználat/adattakarékos üzemmód

(#23048) viera válasza kiskeni (#22998) üzenetére


viera
őstag

Én is várom az S10-et,meg is nézem a bemutatót. :)) Note9-ről váltok,most kisebbet szeretnék.Nekem amúgy is tetszik ez a megoldás.Notch-os telefont nem vennék mégegyszer. :N

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#23049) Oldman2 válasza davtsik (#23047) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#23050) |AP|


|AP|
veterán

némított fényképezés témához: nekem "ne zavarj" módban hangtalan a fényképezés. Gyári kamera szoftver, pite.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.