Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) S9


S9
tag

Ez az éjszakai mod egy baromság mivel amiket használok programokat az mind fehér

[ Szerkesztve ]

(#19602) zunga


zunga
tag

Ma rákerestem manuálisan, fel is lökte a frissítést, most este meg fel is ment a Pie.
Nekem tetszenek az újítások óra helye stb.
Én 2 kártyával használom, és a térerő jelzők is változtak. Eddig jelezte fent hogy melyik az elsődleges sim, meg hogy melyiken van az alap mobilnet. Ezek eltűntek hál istennek, így sokkal átláthatóbb az értesítési sáv. Az ikonok szebbek, legalábbis nekem jobban tetszik. A többi meg majd kiderül a használat során.

(#19603) csorbajeno válasza _Flood_ (#19596) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én manuálisan rakom vissza a dolgokat, hogy legyen értelme a resetnek. A Beállítások közül semmit sem hozok vissza, magam állítom be. Most is menet közben véletlenül elindítottam hogy hozza vissza a beállításokat, így már 3 FR-nél tartok ma :DDD

(#19604) mSchumi87 válasza S9 (#19601) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Arrol a Samsung nem tehet hogy a nem saját alkalmazásain kívul nem csinalták meg a sotét témat :)

De majd Messenger is megkapja valamikor, Opera pl már van sotét téma, Solid Explorer ugyan ugy.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#19605) dkovizoli válasza Bence004 (#19578) üzenetére


dkovizoli
addikt

Bocs. Most valóban nem kapnál. Tényleg az a megoldás, hogy felrakod a magyar romot.

(#19606) dvarw.mtl válasza S9 (#19601) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Szerintem írj a samsungnak hogy legyenszíves a play áruházban lévő összes appot írja át hogy legyen benne fekete téma.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19607) kkdesign válasza HUTCHDB (#19586) üzenetére


kkdesign
senior tag

köszi a válaszod, ez nme hangzik rosszul ! :) :) remélem hamarosan én is tudom tesztelni

(#19608) HUTCHDB válasza kkdesign (#19607) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ne számíts nagy változásra, de én az apró dolgokból, bele-bele nagyításokból úgy látom, hogy javult.
Sajnos sok esetben még mindig kategóriákkal jobbak a gcam képek, pedig nulla fejlesztés van samsung vonalra.
Xiaomi olyat fejlődött az elmúlt kb. 1/2 év alatt, hogy fotós képességekben a legjobbak közé emelkedett.
Na ilyen fejlődés itt nincs...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19609) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

Érdeklődnék, hogy dual simes S9-re fel tudom-e tenni a XEH romot? Jelenleg külföldi rom van rajta, ami 8.0.
Odinnal meg tudom csinálni? Előbb rakjak fel egy XEH 8.0át vagy mehet egyből a 9.0?

Előre is köszi!

Üdv!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#19610) Darth11 válasza whatwhatwhat (#19583) üzenetére


Darth11
aktív tag

+1, szerintem is sokkal jobb most, bár nekem annyira természetes volt, hogy ott van, hogy fel sem tűnt, hogy korábban a másik oldalon volt:):)

Az ikonok miatt nem tudom miért problémáznak sokan, amikor bármit le lehet tölteni, csak ikonokat is.

(#19611) Devilstudio válasza HUTCHDB (#19608) üzenetére


Devilstudio
tag

Honnan lehet letölteni a gcam-ot és miket kell beállitani hogy jó legyen?
Köszönöm

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#19612) laci laci válasza csorbajeno (#19600) üzenetére


laci laci
addikt

Neked is köszönöm, de már fent is van.. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19613) HUTCHDB válasza Devilstudio (#19611) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

GCAM
GCAM beállítás.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19614) DeFence


DeFence
tag

Sziasztok

Nos, megérkezett az UV ragasztós üvegfólia.
Láttam volt aki rendelt még ilyet, azokhoz szól a kérdésem.
Hogy sikerült a fel rakás, milyen lett a végeredmény?
Én vettem kettőt, viszont fogalmam sincs hogy ez az uv-s ragasztás hogy néz ki ha esetleg le akarom venni róla az üveget, mennyire marad alatta ez a folyadék.

Felraktam, hiába a nagy készülődés, több videó megnézése, nem lett a leges legszebb. A törölgetésnél mikor a felesleget kell letörölni, ami ki folyt, véletlen még alóla is töröltem ki egy picit, így jobb oldalt lett egy pár milliméteres rész ahol látszik hogy nincs ragasztó. Pici "kosz" is maradt alatta egy helyen, de másik helyen is olyan mintha furán száradt volna meg a ragasztó.

Végülis 90 százalékosra értékelném a saját munkám, de szomorú vagyok azért a maradék 10 %-ért.

Nagy eltérés nem volt a netes videókkal szemben, csak ezek szerint én nem készültem eléggé még így sem. Amúgy jól érzékel, szép fekete maradt a kijelző is, nem rontott a kinézeten.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#19615) Shoo


Shoo
senior tag

Idő közbe megnéztem, XME romot akarom XEH romra. Odinnal csak fel kell tennem az XMEt vagy előtte kell mást is tennem?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#19616) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Az első tapasztalataim a XEH ROM-mal FR után: már korrektül működik a Samsung Pass, mindenhol elfogadja az ujjamat is belépéshez. Holnap újra beállítom az arcomat feloldáshoz, nem gondolom, hogy az romlana. Illetve még azt az apróságot látom különbségként, hogy a világító szélek ideje is állíthatóvá vált. Hogy ez a gyakorlatban mit jelent, azt nem tudom. Illetve még az tűnt fel, hogy az EDGE- panelen 10-ről 5-re csökkent a személyek száma.

(#19617) Shoo válasza DeFence (#19614) üzenetére


Shoo
senior tag

Én a Domeglasst használom már egy ideje, S9plusson, Note 8akon és a mostani S9en. Az elsőn elkövettem a törlős hibát és levegős lett. Nagyon óvatosan kell megtörölni az elején, én csak a filccel szoktam picit felitatni.

Arra készülj fel hogy extrém könnyen törik.... párom Noteja kb 10 centiről esett az asztalra és végigrepedt az oldala, ugy hogy a repedés pontjára nem is esett rá.

Tapasztalatom alapján nem lehet épségben levenni, ripityára törik, de ragasztó nem marad a kijelzőn.
Törötten is tökéletesen működik egyébként.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#19618) #07400704 válasza csorbajeno (#19616) üzenetére


#07400704
törölt tag

Én használom a világító széleket, és az idő beállítás annyit tesz, hogy mennyi ideig szaladozzon körbe-körbe a kiválasztott fény, elég jópofa.
Az edge panelen nálam megvan mind a 10 kontakt kihelyezési lehetőség, csak ráböktem a szerkesztés lehetőségre, és egymásmellé helyztem őket.

(#19619) DeFence válasza Shoo (#19617) üzenetére


DeFence
tag

Köszönöm.
Hát pedig mindenféle marketing duma van a dobozon, 9H keménység stb...
Ezt viszonylag olcsón vettem, adtak hozzá még egy ragasztót és üveget, de szerintem most azért az egy piszokért nem szedem le, mert amúgy szépen sikerült fel rakni, talán lehetne egy picikét feljebb de jó lesz így is.

Elég büdös olaj szaga van ennek a ragasztónak amúgy.. 🤣

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#19620) HawerKing


HawerKing
őstag

Nemtudom mi a tüz van mán.... nekem még mindig nem jelez, hogy megjött a Pogácsa

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19621) gaborm69 válasza HawerKing (#19620) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Nem vagy egyedül.

Samsung Galaxy S20 FE

(#19622) spider80 válasza HawerKing (#19620) üzenetére


spider80
őstag

Frissités manuális keresésével sem? XEH régiókódú telefonod van?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#19623) gaborm69 válasza spider80 (#19622) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Azt hol tudom megnézni?

Samsung Galaxy S20 FE

(#19624) dvarw.mtl válasza HawerKing (#19620) üzenetére


dvarw.mtl
tag

🤣

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#19625) Mr.Silkó válasza #33253120 (#19559) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem valami Philips van, most fejből meg nem mondom, milyen típusú, de majd Pie-on kiderül minden. :)

(#19626) e-newsee válasza gaborm69 (#19623) üzenetére


e-newsee
addikt

Beállítások -> A telefon névjegye -> Szoftver adatai -> Szolgáltatói szoftverver. szekcióban a legalsó sor.
Nálam pölö ez van ott:
XEH/XEH,XEH/XEH

Vagy a Phone Info ★Samsung★ app-ban a CSC kód fülön.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#19627) gaborm69 válasza e-newsee (#19626) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Köszi!
Nálam/HUI/HUI/HUI

Samsung Galaxy S20 FE

(#19628) Darth11 válasza #07400704 (#19618) üzenetére


Darth11
aktív tag

Hol lehet állítani az időt a világító szélekhez? Sehol sem találom. Köszi

(#19629) Darth11 válasza gaborm69 (#19627) üzenetére


Darth11
aktív tag

A tiéd Olasz H3G-s szolgáltatós ROM, arra még nem jött ki, csak a független Olaszra.

(#19630) HawerKing válasza e-newsee (#19626) üzenetére


HawerKing
őstag

nalam ROM/ROM,ROM/DBT na akkor ez most mi?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19631) gaborm69 válasza Darth11 (#19629) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Lenne értelme magyar xeh romot felrakni?

Samsung Galaxy S20 FE

(#19632) Darth11 válasza HawerKing (#19630) üzenetére


Darth11
aktív tag

Neked Román független, német kártya miatt lehet DBT.

@gaborm69 Hát ha nem olaszországban vagy olasz kártyával, akkor persze. Illetve, te tudod, Odinnal simán fel tudod rakni a XEH romot.

(#19633) gaborm69 válasza Darth11 (#19632) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Itthon vagyok voda kártyával.Lehet belevágok valamikor.Köszi

Samsung Galaxy S20 FE

(#19634) HawerKing válasza Darth11 (#19632) üzenetére


HawerKing
őstag

Aha ertem, koszi :D de pont forditva van, a telo nemetbol van s roman kartya van benne :D na mind 1.
A lenyeg hogy kb mikor lesz erre Pite? A biztonsagi frisitesek Oreora kb 1-2 nap mulva megjottek azutan hogy itt a forumon az elsok megkaptak... :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19635) Darth11 válasza HawerKing (#19634) üzenetére


Darth11
aktív tag

Majd, ha Romániában megjelenik, valószínűleg napok kérdése maximum. Majdnem minden nap megjelenik valahol a 9-es. Ha meg nem akarsz várni, akkor rakd fel a XEH-t, nincs veszíteni valód.

(#19636) dkovizoli válasza HawerKing (#19634) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az utolsó kód, mindig a származási helyet jelöli. Esetedben valóban német, független. Az soha nem változik, bármilyen romot teszel rá. Igazából azt teszel rá, amit akarsz, de meg is várhatod a román független romot.

(#19637) HawerKing


HawerKing
őstag

Koszi az infokat, megvarom. Esetleg ha hetek mulva sem jonne akkor majd raeroltetjuk

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19638) HawerKing


HawerKing
őstag

Amugy srácok most hogy errefelé ólálkodok eszembe jutott valami :D ugye mielott megjelent volna S9 , akkor is mar voltak szivargasok hogy lesz Snapdragon 845 es Exynos 9810 verzio, s ugye akkor ha jol emlekszem az Exynos nagyon igeretesnek tunt, hogy erosebb legalabbis papiron.... aztan mikor megjelentek a Snapis jobban teljesitett... na itt jött a gondolat hogy vajon az android Pie alatt javult az Exynos kihasználása? Vagy ez nem az androidtól függött? (Bocs csak közbe sörözök)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19639) polman


polman
tag

Nekem TMH/TMH. Na az milyen? Nem jött még frissítés.

(#19640) bzs73


bzs73
őstag

Nekem XEH,XEH,XEH,ITV. Az itv most mi? Hivatalos XEH-t szedtem le, odinnal tettem fel tisztán.

If a second or you are the first to lose.

(#19641) MADcat válasza polman (#19639) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

T mobil, magyar. Azt hiszem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#19642) Darth11 válasza bzs73 (#19640) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ahogy fentebb írták az utolsó kód a telefon származási helye. Tehát a tiéd Olasz.

(#19643) bzs73 válasza Darth11 (#19642) üzenetére


bzs73
őstag

Köszi.

If a second or you are the first to lose.

(#19644) dkovizoli válasza polman (#19639) üzenetére


dkovizoli
addikt

T Mobil Hungary

(#19645) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, pie alatt nálatok rendesen megy a messenger és a Viber? Nálam nem küldi el rendesen, amit írok.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#19646) #07400704 válasza Darth11 (#19628) üzenetére


#07400704
törölt tag

Kijelző-Edge képernyő-Világító szélek(a szövegre bökj) - Világító szélek stílusa(itt is a szövegre bökj) és ott lesz a jobb alsó sarokban.

(#19647) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha szolgáltatótól van a készülék de felrakom rá a független pitét akkor ugrik a gari?

(#19648) dkovizoli válasza Maxxy10 (#19647) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem. Amig gyári, Samsung romot használsz.

(#19649) csajap


csajap
újonc

Sziasztok! Android 8 ATO (Open Austria) CSC-re raktam fel odinnal home CSC-vel a 9-et és arra számítottam, hogy az eddigi ATO/XEH ATO/ATO XEH/XEH XEH/ATO-ra módosul, de maradt az eredeti. Miért? Csak akkor állítódott volna át, ha sima CSC-vel nyomom az odinban? Ezt nem akartam, mert nem akartam FR-t. Köszi!

(#19650) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Tegnap raktam fel a Pitét.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.

1., Ikonokról a keretet nem lehet levenni ?
2., Órát nem lehet vissza tenni jobb oldalra ?
3., Zárolt képernyőnél, ha pl jön viber üzenet, csak az ikont látom, szöveget nem.("ha lehúzom") Szöveget is szeretném látni rögtön

Köszönöm
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.