Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) fzboxx válasza PedroPascal (#20248) üzenetére


fzboxx
senior tag

Akkor ez bárkinek elő jöhet... Kicsit para.

(#20252) csorbajeno válasza davtsik (#20247) üzenetére


csorbajeno
veterán

Gondolom, hogy az S9+ esetén ez alapból ott van a lencseváltás miatt. Eddig az 1x/2x felirat volt, most meg ez van ;) Ez csak feltételezés, mert nekem sima S9 van, de az A9 esetén is ilyen ikonokat láttam.

(#20253) mrc4y válasza PedroPascal (#20245) üzenetére


mrc4y
tag

Fzbox: gyári töltő+gyári kábel igen
Lápi: kicsit meghajszárítóztam okosan most felvette a töltést szerencsére
köszi a gyors válaszokat!

(#20254) fzboxx válasza tomasz79 (#20246) üzenetére


fzboxx
senior tag

Beállítások > Telefon névjegye > szoftver adatai > Build száma sorra kell gyorsan többször kattintani (legalább ötször, ha jól emlékszem)

Ez után lesz a Beállítások alatt egy új menüpont : fejlesztői beállítások. Ebben van egy csomó beállítási lehetőség, de csak azt állítsd, amit értesz is vagy utána olvastál.

(#20255) e.vid válasza csorbajeno (#20252) üzenetére


e.vid
senior tag

Így van, ahogy írod.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#20256) ACE- válasza #33253120 (#20239) üzenetére


ACE-
addikt

Megy a DEX, és tölti is a telót a C-type-os bemeneten?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#20257) mSchumi87 válasza Rinocerosz (#20220) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Az mind1 melyik Oreo romot rakja vissza? Vagy csak egy adot rommal mukodik? Knox marad?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#20258) csorbajeno válasza mSchumi87 (#20257) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azt meg kell nézni, hogy 1 vagy 2 van a jelenlegi szoftververziójában( azt hiszem, hogy 2) és olyat tegyen vissza.

(#20259) DeFence


DeFence
tag

Olyan beállítás már nincs mint a régi droidokon, hogy a wifit sose rakja alvó állapotba?
Éjjel egy ütemezett feladatot akartam végrehajtani egy weblapon, és reggel az az üzenet fogadott hogy connection timeout.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#20260) TODI1111 válasza DeFence (#20259) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem inkább az a kérdésem, hogy a te készüléked hogyan rakta alvó módba? Igaz nekem Note 9 készülékem van de ha be van kapcsolva a wifi (ami nálam 0-24 órás üzem) akkor magától sose megy "aludni".

(#20261) DeFence válasza TODI1111 (#20260) üzenetére


DeFence
tag

Gondolom azért mert a kijelző ki volt kapcsolva éjjel. Majd ki próbálom ma éjszaka mobilnettel is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#20262) TODI1111 válasza DeFence (#20261) üzenetére


TODI1111
addikt

A kikapcsolt kijelzőnek és a wifi "alvásnak" nem tudom mi köze lehet egymáshoz.Amikor hazaérek és nem használom a készüléket akkor a kijelző nálam is ki van kapcsolva. Éjszaka pedig ha alszom akkor szintén, de ettől függetlenül a készülék továbbra is szinkronizál (pl. email, viber stb.) ha elérhető az adott wifi hálózat amihez kapcsolódik. Amennyiben nem akkor meg a mobil hálózatot használja.Nem használsz éjszakára esetleg valamilyen energiatakarékos módot ami kikapcsolja a wifit?

(#20263) DeFence válasza TODI1111 (#20262) üzenetére


DeFence
tag

Nem használok semmi ilyen appot.
Csak észre vettem hogy Oreon volt a wifi további beállításaiban ilyen hogy mikor rakja alvó állapotba a wifit, és a pie alatt ez eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#20264) dvarw.mtl


dvarw.mtl
tag

Frissült a Samsung Music és Droid 9 DBT G965FXXU2CSA2

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#20265) Sungoo válasza DeFence (#20261) üzenetére


Sungoo
addikt

Semmi köze a kijelzőnek a wifi-hez. Nekem éjjel is szinkronizál, és nem piszkáltam semmit a beállításokban.

(#20266) Kékes525


Kékes525
félisten

Ez micsoda és hogyan lehetne lekapcsolni? Sokszor feldobja.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20267) Rinocerosz válasza mSchumi87 (#20257) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hát véleményem szerint érdemes lenne az utoljára kiadott Magyar 8.0-át ha valamilyen szolgáltatótól lett vásárolva a telefon akkor azt a fajtát ha nem akkor a függetlent.

De egyébként meg néztem, hogy le lehet szedni SamFirm-el a romot ha valamelyik szolgáltatónál vagy mert még nem adták ki a 9.0-át a szolgáltatók.

Ha esetleg független a telefon akkor már csak a 9.0-át tudod leszedni SamFirmel de manuálisan le tudod szedni a 8.0-át is.

Csak annyi, hogy felmész a Sammobile.com-ra és ott a Firmwares-nél be írod, hogy GALAXY S9 a modell szám vagy mi ez :) SM-G960F ha GALAXY S9+ SM-G965F akkor meg ezt és ott le tudod tölteni csak lassú nagyon meg regisztrálni is kell.

(#20268) Rinocerosz válasza Rinocerosz (#20267) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Oh nem tévedtem SamFirm-el is le tudod szedni a régebbi romokat nem csak a legújabbat csak manuálisan kell kitölteni.

(#20269) jupp008 válasza Kékes525 (#20266) üzenetére


jupp008
senior tag

Ha jól emlékszem a hagyományos SMS -t akarják upgradelni.
Gondolom ez lesz az most.

(#20270) Kékes525 válasza jupp008 (#20269) üzenetére


Kékes525
félisten

Erről nem hallottam. Lehet erről többet megtudni?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20271) szevassag válasza Kékes525 (#20270) üzenetére


szevassag
tag

Ez lesz az sms 2.0
Net alapon fog menni, ingyenes lesz és nem csak szöveget lehet majd küldeni. Szal kb. mint a Viber

(#20272) goop válasza szevassag (#20271) üzenetére


goop
őstag

Már most is megy, ha olyannak írsz akinek van ilyen ficsőr, akkor nem smst ír, hanem azt írja, hogy adjon meg csevegő üzenetet.

(#20273) #33253120 válasza ACE- (#20256) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igen. Bár annyi a fura, hogy gyors töltést ír, pedig direkt egy régi Samsung töltőre raktam amit anno az S5 Minihez kaptam..

(#20274) vilmaboy válasza vilmaboy (#20236) üzenetére


vilmaboy
őstag

Erre valaki?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#20275) samu74 válasza vilmaboy (#20274) üzenetére


samu74
addikt

Valószínű hogy a tok felnyomta az üveget, spigen ide vagy oda ,az kb. semmit nem ér...Én a XPRO uv-s üveget használom, azt tudom ajánlani, vagy a Whitestone Dome Glass üveget.

-----------

(#20276) Donki Hóte válasza vilmaboy (#20274) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem noname tok és no-no name fólia van a telefonon. Nem is jön le a fólia, ha leesik a telefon.

Nálad biztosan a tok és fólia nem fér meg együtt, más kombinációt kellene keresni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#20277) Kékes525 válasza szevassag (#20271) üzenetére


Kékes525
félisten

Várhatóan mikor lesz végleges?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20278) dvarw.mtl válasza Kékes525 (#20277) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Már az

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#20279) -Bandi- válasza Kékes525 (#20277) üzenetére


-Bandi-
tag

link

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#20280) mistar


mistar
tag

Sziasztok!
A Pie frissítés előtt a valahol itt olvasottak alapján bekapcsoltam azt a funkciót, hogy a képernyőmentéseknek a lentebb görgetett és egyszerre nem látható részét is tudtam menteni, szerkeszteni ...
A frissítéssel ez eltűnt és nem találom.
Megmaradt-e, és ha igen hol találom?
Köszönöm!

(#20281) dvarw.mtl válasza -Bandi- (#20279) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Gyári sms app is tudja.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#20282) dvarw.mtl válasza mistar (#20280) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Spec funkciók, inteligens felvétel

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#20283) mistar válasza dvarw.mtl (#20282) üzenetére


mistar
tag

Köszönöm szépen!

(#20284) csorbajeno válasza mistar (#20280) üzenetére


csorbajeno
veterán

Megvan és ugyanúgy működik, mint eddig. Ugyanúgy van neki egy kis ikonja bal alul, ha már megcsináltad a képet.

(#20285) DavidPetson


DavidPetson
csendes tag

Sziasztok!

Mindent a #19815 hsz alapján fel akarom tenni a 9et, de megállt az ODM résznél és nem csinál semmit. Valami megoldás?

Ha most restartolom hang LE + Bekacs gombbal nem okozok bajt?

[ Szerkesztve ]

(#20286) DavidPetson válasza DavidPetson (#20285) üzenetére


DavidPetson
csendes tag

Restart volt a download módba, és az Odinban ki lett cserélve a HOME_CSC a simára így működött.

(#20287) goop válasza DavidPetson (#20286) üzenetére


goop
őstag

Jaja, én is így jártam. Dbt s pie t szerettem volna a xeh re cserélni, home csc vel állandóan hibára futott, szóval a végén kénytelen voltam a sima csc vel. Sőt először úgy sem akart, vissza ami fent volt dbt és arra a xeh sima csc vel. Így sikerült csak. Lehet, hogy a telefon titkositas miatt volt, nekem az be van kapcsolva. (kód kérés induláskor.)

(#20288) Darth11 válasza goop (#20287) üzenetére


Darth11
aktív tag

Biztos nem a kód okozta, mert nálam is be volt állítva és simán a home_csc-vel tettem fel a XEH romot a DBT-sre.

(#20289) Rinocerosz válasza DavidPetson (#20286) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Jobb is a home CSS....

[ Szerkesztve ]

(#20290) DavidPetson válasza Rinocerosz (#20289) üzenetére


DavidPetson
csendes tag

Mármint azzal fagyott be... Így FR lett belőle, a képeken kívül mindent vissza tudtam menteni, azokat sajna nem.

(#20291) Rinocerosz válasza DavidPetson (#20290) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hát azért írtam...
Mindenki a home css vel csinálja aztán minden tiszta bug.
Jobb így tisztán kezdeni.

(#20292) DeFence válasza Rinocerosz (#20291) üzenetére


DeFence
tag

Nyilván ha elsőnek rakja fel a pitét, de ha én is át akarok állni dbt-ről xeh-re akkor nem bánnám ha menne home csc-vel.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#20293) dvarw.mtl válasza Rinocerosz (#20291) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Az összes bétát és a két végleges némer dbt-t homecsc-vel raktam fel, nálam semmi hiba eddig.

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#20294) csorbajeno válasza DavidPetson (#20290) üzenetére


csorbajeno
veterán

A képek elvesztésének elkerülésére jó a Google fotók, ahová elmentheted a képeket automatikusan.

(#20295) nukee


nukee
csendes újonc

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy S9+ telefonom ami telenor fuggo fel tettem a 9.0 XEH-t. Mukodik a telefon amikor nincs benne a SIM kartya, mert amint beteszem azt irja hogy : Kicsereltek a SIM kartyat, az uj sim hasznalatahoz inditsa ujra",Szoval ujrainditom es megint ez jon elo. Mi lehet a gond?

Hello! Bocsanat, hogy zavarlak. Egy kerdesem lenne, latom nagyon vagod ezt a ROM cserelgetos dolgot. Szoval az S9+ -ra ami Telenor fuggo, feltettem az XEH-t. Viszon azt irja mindig, hogy "Kicsereltek a SIM kartyat, az uj sim hasznalatahoz inditsa ujra" De mas opcio nincs csak az ujrainditas. Ez mitol lehet?

(#20296) dákó83 válasza DeFence (#20292) üzenetére


dákó83
csendes tag

Szerintem jó lesz neked is úgy, én TMH/TMH, TMH/TMH -ra raktam a DBT-t, sima CSC-vel, így ugye megvolt a factory reset. Erre raktam a XEH romot home CSC-vel, így átállt XEH/XEH,DBT/TMH-ra , átraktam a SIM kártyát a másik foglalatba, és így lett XEH/XEH,XEH/TMH..
Eddig nem találkoztam problémával..

(#20297) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Megjöttek az új gyors töltők az autós EP-LN930 és a hálózati EP-TA300. Végre az autóban is van normális vezetékes és vezeték nélküli gyors töltés.
A hálózati 25W-os EP-TA300 viszont nem tölt gyorsabban mint a gyári 15W-os EP-TA20.
Próbáltam vezetékkel és vezeték nélküli gyors töltővel is EP-N5100.
Valaki linkelte itt egy angol nyelvű leírást, hogy az EP-N5100 specifikáció között ott volt a 12V 2,1A.
Mivel a vezeték nélküli gyors töltés gyakorlatilag lassabb mint a vezetékes gyors töltés, azt gondoltam, hogy a 25W-os EP-TA300 töltővel talán gyorsabb lehet. De még vezetékkel sem gyorsabb mint a 15W-al. A S9+ nem képes gyorsabb töltésre?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#20298) Dominator


Dominator
aktív tag

Sziasztok,

egy fórumtárs linkelte be még korábban, nekem most érkezett meg az UV ragasztós üveg az S9+-ra. Többé nem veszek sem fóliát, sem széleken ragadós üveget, csak ilyet :D
Nagyon egyszerű volt felrakni, de ami a legfontosabb volt esetemben: láthatatlanná tett egy nagyon csúnya karcot ami a kijelzőn volt.
Kevesebb, mint 5 dollárért a hülyének is megéri.
[link]

(#20299) nukee


nukee
csendes újonc

.

[ Szerkesztve ]

(#20300) Rinocerosz válasza nukee (#20295) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nekem vodafone függő és először nekem is ki írta de csak 1x kellett újra indítanom azóta jó.

Gyári adatok vissza állítását próbáltad már?

A telefon dual simes?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.