Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) csorbajeno válasza Bathalsar (#36983) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az csak akkor jelenik meg felül, ha duplán lehúzod az értesítési sávot és (azt hiszem) TMH ROM-on vagy.

(#37002) Kékes525 válasza qltsar (#36994) üzenetére


Kékes525
félisten

"Azért kíváncsi lennék, hogy a LED nem villogása miatt hányan csináltak FR-t,"

A factory reset után már van led jelzésem. ;)

(#36995) Bathalsar

Telekomos vagyok. [kép]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37003) qltsar válasza Kékes525 (#37002) üzenetére


qltsar
addikt

Hat ez fura, tobbeknel volt FR es nem javitott a helyzeten.

Ezek szerint a kulonbozo kiadasoknal sem azonos, hogy mi hogyan mukodik, ahogy lentebb is irja csorbajeno (PAN,TMH,VDH,XEH).

[ Szerkesztve ]

(#37004) Kékes525 válasza qltsar (#37003) üzenetére


Kékes525
félisten

"Ezek szerint a kulonbozo kiadasoknal sem azonos, hogy mi hogyan mukodik, ahogy lentebb is irja csorbajeno"

Ez is lehet és az is, hogy ez függ a beállításoktól és a telepített alkalmazásoktól.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37005) hematoma1 válasza Kékes525 (#37002) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Ezt a telót hol adhatták ki?

[ Szerkesztve ]

(#37006) Kékes525 válasza hematoma1 (#37005) üzenetére


Kékes525
félisten

Szegeden vettem és Vietnamban gyártották .

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37007) samu74 válasza hematoma1 (#37005) üzenetére


samu74
addikt

Meg akarod venni tőle? :DDD Tiédet átveszem féláron. Úgyse megy a led rajta. :)

-----------

(#37008) hematoma1 válasza samu74 (#37007) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Enyém is Vietnámi.Kipróbáltam mindegyik romot de úgy sem ment a led.
Ez az utolsó Samum,Többet nem veszek az biztos.

(#37009) Bathalsar válasza Kékes525 (#37002) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Akkor ez a THM szoftver sajátossága lesz.

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#37010) samu74 válasza hematoma1 (#37008) üzenetére


samu74
addikt

Ne bolondozz már, a mai csúcstelókon sincs led,mégis veszik mint a cukrot. Jó lesz ez majd a következő frissítéskor, no para.
Addig is lehet reklamálni a supporton. Én megtettem, minél többen írunk oda annál jobban kellene erre figyeljenek.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#37011) #30550784


#30550784
törölt tag

Sziasztok,
Nekem frissen telepìtett 10es droid factory reset volt előtte,thm rom ès az èrtesítèsi led működik.

(#37012) jeni válasza #30550784 (#37011) üzenetére


jeni
félisten

Pontosítsd az értesítési LED funkcióját!

Minden egyes applikációhoz,funkciónál is működik?

TOVÁBBRA is azt mondom,hogy ez nem hardver függő és nem gyártási idő függő a dolog!

A nem fogadott hívásnál nincs LED villogás a szoftver hibája miatt,ellenben a lezárt kijelzőn megjelenik az értesítés!

Szerintem az téveszme és butaság,hogy az eltérő időpontban gyártott Vietnámi S9 és az S9 Plusz mobilok másképp működnek!
Akár melyik meghibásodik,akár melyik lesz szervizelve csak is ugyanazok az alkatrészek kerülnek beszerelésre! Ugyan azon helyről lesznek hozzá rendelve alkatrészek!

(#37013) hematoma1 válasza jeni (#37012) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Természetesen nem működik a led TMH sem.Próbáltam.

(#37014) csorbajeno válasza hematoma1 (#37013) üzenetére


csorbajeno
veterán

TMH alatt csak az NFC Logo van plusszban :)

(#37015) hematoma1 válasza csorbajeno (#37014) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Várunk.

(#37016) Reverting


Reverting
őstag

Mi van itt... :D :D :D pie beta alatt is volt egy update ami kinyirta a ledet, no para... Javitjak, ez golbal hiba... :K

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#37017) jeni válasza Reverting (#37016) üzenetére


jeni
félisten

ha garanciális akkor igen.

ezzel próbáltad ellenőrizni?
Teszt funkciók: kijelző, hangszóró, kamera egyéb hardware tesztelés

*#0*#

egyéb teszt kódok

[ Szerkesztve ]

(#37018) Reverting válasza jeni (#37017) üzenetére


Reverting
őstag

Miii van??? Tenyleg nem ertem... ;))) Frissites javitja.... Tul van lihegve mar ez az egesz....

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#37019) jeni válasza Reverting (#37018) üzenetére


jeni
félisten

boccsi de ezt hogy kell értelmezni?
ha azt írod,hogy szoftverileg nem működik akkor világos mint a nap.

(#37020) kiskeni válasza samu74 (#36999) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Mondtam én egy szóval is, hogy nem hiszem el, hogy nálad ilyen? :) Dehogy, csak mondtál valamit, amire én is mondtam valamit. Te is, én is alátámasztottam az állítást screenshot-al. Ennyi.

Nem volt szó arról, hogy én nem hiszek neked, csak arról volt szó, hogy azt hittem netán azért nem látod, mert nem húztad le 1x az értesítési sávot. Ezt te cáfoltad screenshot-al, így kiderült, hogy ez nem az amire gondoltam. Nem kell ezt túlgondolni.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#37021) Reverting válasza jeni (#37019) üzenetére


Reverting
őstag

Nyilvan h szoftverileg... Ha minden mas esetben ok a led csak a nemfogadott hivasoknal nem jelez... Es ugye tobb embernek is... Inkabb legyen tok vagy folia tema, neha fajdalmas mar ami itt megy... :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#37022) jeni válasza Reverting (#37021) üzenetére


jeni
félisten

jóval többen használnak tok nélkül vagy gyenge minőségi tokot a telóhoz,mint ahogy itt a szoftver téma előjön.
a fólia is rázós dolog,hogy nagyon jót 10000Ft alatt nem is kapni!
főleg ha egy üvegről beszélünk.

(#37023) Reverting válasza jeni (#37022) üzenetére


Reverting
őstag

Ok... feladtam... gyoztel... :C

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#37024) e-newsee


e-newsee
addikt

Asszonynak egy Honor 20 Pro-ja van. Azon van LED, és hibátlanul működik is, de minek? Olyan pici és halvány, hogy nappali fényben, ha nem épp fentről nézel rá a telóra, észre sem veszed, hogy villog. Eleve a hangszórórács mögött van, és kb. egy lyuknyi méretű. :F
Kb ilyen: [link]
Aki egy nap alatt (reggeltől estig) lemeríti a telefonját 4-4,5 óra SOT-val, annál vajon meddig maradhat észrevétlen egy nem fogadott hívás LED nélkül? 10 percig? Ha sürgős, úgyis addig hívnak, amíg fel nem veszed. Ha meg nem, akkor meg nem oszt nem szoroz az a pár perc, amíg valamiért kézbe veszed a telefont. Ha be van kapcsolva a rezgés felemelésnél, akkor meg amint megmozdítod, zizeg, hogy van valami olvasnivaló. Sőt, egy csomó más app is villogtatja azt a nyamvadt LED-et, így nekem kb. egy átlagos napon az ébren töltött 16 órából 12-13-at tuti, hogy villog a LED valamiért. A legtöbb embernél ott az e-mail, messenger, viber, facebook, insta, naptár, valamilyen játék, esetleg a PH app, egy-egy SMS, stb. Plusz azok a hívások, amiket felveszel, akkor is láthatod ugye a korábbi nem fogadottat.
Túl van ez lihegve. Örüljetek, hogy nem olyan baja van a 10-esnek, ami a tényleges használatot akadályozza! Én pl. kimondottan örülök, hogy a hívás felvevős probléma a frissítés óta egyszer sem jött elő. (2-es pont)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#37025) solak válasza samu74 (#36978) üzenetére


solak
csendes tag

Nekem az nem szerepel a beállítások menüben [kép]

[ Szerkesztve ]

(#37026) samu74 válasza e-newsee (#37024) üzenetére


samu74
addikt

Nincs túl lihegve ez ,egy funkció nem működik a telefonban. Akit idegesít megértem, ez nem olyan led mint a huaweiben, hogy nem lehet látni. :) De én továbbra is tartom hogy akit zavar ,panaszkodjon a samsung supporton, és ne itt. Van már ebben a témában jópár panasz külföldről is,nem baj az ha innen is kapják az ívet. :)

solak az üzenetek -jobbra fent 3 pötty menüben a beállítások alatt mi van neked a csevegés alatt?

[ Szerkesztve ]

-----------

(#37027) alcapone386


alcapone386
őstag

Azért azon nagyon röhögnék, hogy 1.5 hónapja nincs frissítés mondjuk XEH re, és kiszurnák a szemünket egy 100megás frissítéssel:) Valamin nagyon ügyködhetnek, ha kihagyták a februárt, meg a március felét...:)

(#37028) crue válasza alcapone386 (#37027) üzenetére


crue
őstag

Nem hiszem hogy bármin is nagyon ügyködnének. Létezik februári frissítés, csak valahogy mi kimaradtunk belőle (kivéve a vodásokat). Több régióra is kiadták már.

(#37029) solak válasza samu74 (#37026) üzenetére


solak
csendes tag

Nekem ez van a csevegés beállításai alatt [kép]

[ Szerkesztve ]

(#37030) samu74 válasza solak (#37029) üzenetére


samu74
addikt

A speciális üzenetküldés opciót szerintem kapcsold ki,a csevegés meg legyen alapértelmezetten szöveg/multimédia. És tuti megkapod meg a tiédet is megkapják. Nekem is volt gondom már ezzel.Ha neten akarok írogatni arra ott a viber/messenger/email stb.

-----------

(#37031) solak válasza samu74 (#37030) üzenetére


solak
csendes tag

Oké most úgy van ahogy írtad, aztán majd meglátom mi lesz, addig is köszönöm a segítséget! :C

(#37032) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Hát, én akkor el is köszönök, további jó használatot mindenkinek :B :K

(#37033) hackeeeee válasza novinyul (#36897) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem is, bár most a 2. sim 3G- n van, de úgy tapasztaltam, hogy kb. mindegy neki.

Véleményem szubjektív...

(#37034) fzboxx válasza mg1992mg (#37032) üzenetére


fzboxx
senior tag

Merre mész tovább?

(#37035) pusszycat válasza fzboxx (#37034) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Samsung Galaxy S20+ 5G topik

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37036) csorbajeno válasza mg1992mg (#37032) üzenetére


csorbajeno
veterán

Gratulálok a kiszemelt S20-hoz! Használd egészséggel és visszavárunk :P

(#37037) fzboxx válasza fzboxx (#37034) üzenetére


fzboxx
senior tag

Majdnem vettem én is, de amikor megfogdostam, úgy érezetem, hogy ez nem ér ennyit.
Azért kíváncsi leszek a véleményedre. :R

ui:ami a legjobban kiakaszt, hogy hiába tartanám meg több évig, csak két fő verziót ad ki a Samu, ami szerintem ennyi pézért kevés. Tudom, hogy üzelrtpolitika, de akkor is...

(#37038) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Mennyire jó a Mediamarkos fólia?

(#37039) jupp008 válasza hematoma1 (#37038) üzenetére


jupp008
senior tag

Nagyon.

(#37040) hematoma1 válasza jupp008 (#37039) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Akkor érdemes rárakatni? Mennyire bírja esetleg a törésrt?Mennyire átlátszó?

(#37041) jupp008 válasza hematoma1 (#37040) üzenetére


jupp008
senior tag

Már bocs, de ezek milyen kérdések ?
- érdemes rárakatni? -> igen előbb írtam, de ha rákeresel a topikban is volt ajánlva már párszor
- Mennyire bírja esetleg a törést? - > nem szoktam tesztelni ütésre, de a karcokat kifejezetten jól bírja
- Mennyire átlátszó -> mint minden normális fólia

(#37042) hematoma1 válasza jupp008 (#37041) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Köszi a választ :))

(#37043) zetecR válasza jupp008 (#37041) üzenetére


zetecR
addikt

HM. Én lassan két éve használom az S9+-ot mindenféle fólia nélkül, gyári tokban és gyakorlatilag még mikrokarc sincs rajta.
Viszont szép... :B

(#37044) jupp008 válasza zetecR (#37043) üzenetére


jupp008
senior tag

Próbálgattam minden telefonomnál, hogy nem fóliáztatom alapból, de egy idő után én mindig észrevettem a mikrókarcosodást a kijelzőn.
De a gyári tok nekem pl. túl vastag, annál vmivel vékonyabbat használok :)

(#37045) szemy94 válasza jupp008 (#37044) üzenetére


szemy94
senior tag

Nekem 2 hétig nem volt rajta fólia , amíg otthon voltam nem munkában, jobban tudtam óvni is, kevesebb por. Eredmény: lett egy kb másfél centi hosszú karc, amiben a körmöm is megakad :( UV ragasztós fólián keresztül szerencsére nem látszik, de engem nagyon tudnak zavarni a karcok.
A hátlap viszont pont a tok miatt karcolódik pontszerűen, a por miatt ami bepofátlankodik a telefon és a tok közzé :(

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#37046) szita.erno válasza hematoma1 (#37038) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nekem S9 plus ra kellene. Tudsz esetleg adni egy linket? :R
Köszi.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#37047) jupp008 válasza szemy94 (#37045) üzenetére


jupp008
senior tag

Lefoliáztam a hátlapot is, ha tok nélkül használom ne legyen csúszós.

(#37048) hematoma1 válasza szita.erno (#37046) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Egyenlőre csak tájékozodok.

(#37049) szemy94 válasza jupp008 (#37047) üzenetére


szemy94
senior tag

Átlátszó, vagy valami mintás?

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#37050) jupp008


jupp008
senior tag

sima fekete Aliexpressről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.