Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Pro módban más is sorozatosan mellényúl amikor fehéregyensúlyt meg színhőmérsékletet meg mittoménmit állít, vagy csak én vagyok béna?
Állandóan áttekerek másik módra véletlenül, tök nehéz megszoknom a V20 kezelőfelülete után.

(#4002) HdRew válasza petesejt (#3999) üzenetére


HdRew
őstag

És ezt mennyi időközönként teszed meg? :D

(#4003) nylacika


nylacika
aktív tag

Most már jó lenne, ha a Telekom is javítaná a hibákat, mert a nem fogatott hívások nem kijelzése kezd aggasztó lenni... Az anyagi veszteséget emiatt vajon megtérítik???

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4004) Tiger. válasza ollie (#4000) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Aha, így már latom😁

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4005) JockeyEwing válasza nylacika (#4003) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Miért térítenék meg? Ha veszel egy autót és az megáll valahol, hívod az assistance-ot (ha van), kijönnek, vagy megjavítják vagy elviszik javításra, addig lehet kapsz valami cserét, de lehet az is hogy nem. De szerinted megtéríti az autógyár vagy a szalon, hogy nem jutottál el a-ból b-be? 😄

(#4006) nylacika válasza JockeyEwing (#4005) üzenetére


nylacika
aktív tag

Költői kérdés volt, ennyire azért nem vagyok láma... Csak az indulat szólt belőlem! :D

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4007) kakuk100 válasza nylacika (#4003) üzenetére


kakuk100
őstag

Probaltad mas simkartyaval? Nekunk se ment Telekom kartyaval de massal igen,

(#4008) Luser2000 válasza nylacika (#4003) üzenetére


Luser2000
addikt

Azt nem tudom, hogy a most frissülő verzióban az általad írt hiba fennáll-e még, de ha van kedved, kipróbálhatod ezzel:
G965FXXU1ARD4 - SM-G965F DTM Germany (T-Mobile)

A DTM az ODX csoportban van, ugyn ebbe tartozik a TMH, csak az még nem tölthető.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4009) nylacika válasza kakuk100 (#4007) üzenetére


nylacika
aktív tag

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy az előfizetésemhez tartozó SIM-en kívül mással használjam... Sajnos nem próbáltam, és nem is áll szándékomban... És sajnos az sem vigasztal, ha másik SIm-mel működne... :W

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4010) nylacika válasza Luser2000 (#4008) üzenetére


nylacika
aktív tag

Kösz, lehet, hogy agydurranás lesz hétvégén és feldobom! :D

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4011) csorbajeno válasza nylacika (#4009) üzenetére


csorbajeno
veterán

A szolgáltatónál cseréltesd ki a SIM-kártyát. Az elvileg ingyen van, egy próbát megér.

(#4012) matyics


matyics
őstag

Nekem a legújabb frissítéssel is kimaradozik a hang telefonálás közben. Szinte minden hívásnál mondja a másik fél, hogy "nem hallok semmit". Ez viszont engem idegesít már.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4013) nylacika válasza csorbajeno (#4011) üzenetére


nylacika
aktív tag

Na ja! Ez is már unalmas, hogy a telefoncserekor SIM csere is egyben. Decemberi volt az utolsó... DE sajnos lehet, hogy igazad van, mert orvosolni szokta a problémát... De akkor miért is nem kaptam új SIM-et a vásárláskor??? Régebben küldték, ha kellett, ha nem!

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4014) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Beléptem a táborba, üvegfólia és tok most a project, az alcantara tok és az ütésálló tok között vacillálok illetve fólia a dome glass lesz szerintem.

a vezeték nélküli töltőre érdemes pénzt adni?

(#4015) Tiger. válasza sittes79 (#4014) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Vezeték nélküli töltő engem is érdekelne,, a samsungos az elég drága majdnem 20as.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4016) T0rnad0 válasza Tiger. (#4015) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha elég a fekve töltés, akkor ez is jó, ilyet használok.

Z Fold 4

(#4017) ckaresz122


ckaresz122
tag

Pár napja kérdeztem itt, megvegyem-e S8+ után az S9+ t. Valaki írta, ne tökölj, vegyed megfele! Köszi.
Nem bántam meg. Az S8-hoz képest úgy érzem, hogy mindent tökéletesítettek benne. A sztereó nagyon szépen szól, a dolby atmos az akg fülessel is nagyon fasza meg anélkül is. Az ujjlenyomatolvasó is hibátlan lett és atom gyors. Az íriszkenner is, minden. Szóval ez egy komoly ráncfelvarrás lett. Nem bántam meg a cserét! Kérdésem:
Most tul.képpen a dupla kamera arra jó, hogy egyfajta optikai zoomként minőségvesztés nélkül tudok 2x-essen zoomolni?? Köszi. Üdv.

(#4018) Tiger. válasza ckaresz122 (#4017) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Többé kevésbé.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4019) ckaresz122


ckaresz122
tag

Még 1 kérdés. Nyomkodás közben hiába van a gyorstöltés bekapcsolva, nem tűnik gyorsnak a töltés. Használatközben normál tempóval tölti? Köszi

(#4020) Teal'C válasza ckaresz122 (#4019) üzenetére


Teal'C
addikt

Bekapcsolt képernyőnél nincs gyorstöltés!!!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4021) Teal'C


Teal'C
addikt

Mai termés

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4022) TODI1111 válasza ckaresz122 (#4019) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen,használat közben nincs gyorstöltés, megakadályozva ezzel a túlmelegedést.

(#4023) ckaresz122 válasza Teal'C (#4020) üzenetére


ckaresz122
tag

Köszi!
A kijelzőidővel is elégedett vagyok. 5 és fél óra volt tegnap és ma is, pedig még csak 2 teljes feltöltési ciklus volt!

(#4024) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Azért érdekes, ki választom, hogy melyik alkalmazás menjen alvóba, vagy is ne fusson a háttérbe, pl zene film lejátszás, még is amikor a memoriát nézem akkor ott vannak ugyan úgy.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4025) petesejt válasza HdRew (#4002) üzenetére


petesejt
aktív tag

Március 21-én vettem, azóta kétszer kaptam le róla a hátlapot. (Nekem fólia még nincs rajta.)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#4026) petesejt válasza Teal'C (#4020) üzenetére


petesejt
aktív tag

Kizárt, hogy ne legyen gyorstöltés képernyőhasználat közben. Nemrég játszottam vele, pár százalékon kezdtem, és ment feljebb a töltöttség. Melegedett is szépen, de a Note 4 forróságától még így is messze volt. A lassú töltés nem képes annyit pumpálni az akkuba, mint amennyit kivesz egy játék.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#4027) spider80 válasza petesejt (#4026) üzenetére


spider80
őstag

De, képes a normál töltés annyit pumpálni bele.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#4028) Teal'C válasza petesejt (#4026) üzenetére


Teal'C
addikt

A normál töltés nagyobb Amperrel megy ha elolvasod a töltő oldalán vagy a quickcharge 2.0 leírását.

5V 2A illetve 9V 1,67A

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4029) aprokaroka87 válasza Tiger. (#4024) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet valamilyen esemény feléleszti

(#4030) foldi_istvan


foldi_istvan
csendes tag

Èn a fogyasztással még mindig nem vagyok megelégedve.Lehet,hogy fals elvárásaim voltak,de úgy gondoltam,hogy az S7 Edge szintjét hozni fogja legalább,de nem.Ráadásul az èjszakai készenlét is elég hektikus:a héten volt 2% is 8 óra alatt,meg 10% is.Másfél hetes a telefon,úgy gondoltam,hogy ennyi idő alatt beáll az akksi,de ez egyelőre elèg karcsú. 😒

(#4031) juhaszroli


juhaszroli
tag

Aki Pitaka tokot rendelt a gyártó oldaláról, átszámolva mindennel együtt kb. mennyire jön ki forintba? Illetve volt valaki itt a fórumon, aki az AAShoptól rendelte, neki minden rendben volt? Sajnos nem tudom, ki volt az.

(#4032) Tiger. válasza aprokaroka87 (#4029) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pl a powerampot? Nem is hallgatók róla zenét.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4033) csorbajeno válasza foldi_istvan (#4030) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem a sima S9 van és állandóan bekapcsolt Wifi, mobilnet, állandó szinkronizáció, hangra aktív Bixby-vel elment a telefon 2 napot, igaz én nem játszok vele, de telefonáltam, neteztem meg egy kevés navigáció volt benne. Nem tagadom, a végén csak 2,5 óra volt a kijelző időm, de csütörtök reggeltől tegnap estig ment a telefon. Szerintem az nem rossz a sima S9-től.

(#4034) csorbajeno válasza Tiger. (#4032) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor miért van telepítve? Ha nem használod, akkor szerintem feleslegesen van a telefonon.

(#4035) spawn21 válasza juhaszroli (#4031) üzenetére


spawn21
veterán

Nincs vele semmi baj. Mindössze annyi hogy az korábban vásárolt mágneses tartót dobhatom ki. Mivel másképp vannak benne a fém lapok. :) Itt 13-ra jött ki azt hiszem

iPhone 13p

(#4036) TODI1111 válasza foldi_istvan (#4030) üzenetére


TODI1111
addikt

Sokat számít a kijelző fogyasztás is, míg az S7 edge 5,5 kijelzővel rendelkezik addig a sima S9 5,8 az S9+ pedig 6,2. Az éjszakai fogyasztásnál szerintem valami app kavarhat be.Március 9-én vettem át a készüléket azóta folyamatosan 3%-ot fogyaszt éjszaka. Este 10 és 11 óra között veszem le a töltőről és reggel fél hatig 3% a fogyasztás úgy, hogy semmi nincs kikapcsolva (wifi, mobil net, szinkronizáció stb.) csak negyed 11-től negyed hatig ne zavarjanak üzemmódban van.

(#4037) juhaszroli válasza spawn21 (#4035) üzenetére


juhaszroli
tag

AAShopba is annyi itthon. Nem tudom, érdemes lenne közvetlen a gyártótól?

(#4038) spawn21 válasza juhaszroli (#4037) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem nem

iPhone 13p

(#4039) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sok vagy van érezhető különbség a sima és a plusz kamerája között. Általában inkább beltéri videókra használnám s8 helyett.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#4040) spawn21 válasza Zsozsoka 74 (#4039) üzenetére


spawn21
veterán

A telén kívül semmi különbség nincs

iPhone 13p

(#4041) Tiger. válasza csorbajeno (#4034) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De nem érted a lényeget, hibernalva van, meg is aktív.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4042) Németh91


Németh91
tag

whitestone dome üvegen kívül van akinek bevált más?

(#4043) #61600768 válasza Tiger. (#4024) üzenetére


#61600768
törölt tag

Az akku listánál a nem figyeltekre gondolsz? Az alkalmazás nem fut ha erre a listára felveszed de az app gyorsítótára memóriába íródik hogy pikk pakk induljon amikor kell.

[ Szerkesztve ]

(#4044) kispalsz válasza Tiger. (#4015) üzenetére


kispalsz
tag

Tegyünk légyszi tisztába ezt a fast charge dolgot.

Valaki meg tudná erősíteni, hogy amikor vezetékesen töltve fast charge töltő mód be van kapcsolva, akkor amikor a képernyő felodás megtörténik, akkor kiírja, hogy fast charging mód? És csak utána kapcsol ki a fast charging? Vagy ki sem kapcsol?

Ha így van, és esetleg van valakinek érzékenyebb fogyasztásmérője, akkor meg tudja nézni a különböző töltési módokat?

-vezetékesen fast cherging nélkül
-vezetékesen fast charginggal ( képernyő kikapcsolva és bekapcsolva)
-fast charging wireless töltővel fast charging bekapcsolva ( képernyő kikapcsolva és bekapcsolva)

Mennyit wattot fogyaszt a konnektorból?

Köszi.

(#4045) Macskasy válasza spawn21 (#4040) üzenetére


Macskasy
tag

Az beltérben ugyse fog működni az esetek 80-90%aban

(#4046) foldi_istvan válasza TODI1111 (#4036) üzenetére


foldi_istvan
csendes tag

Igen tudom,hogy a kijelző harapja a legnagyobbat és ugyanakkora az akksi mindkettőben,viszont azóta sokat fejlődött az optimalizálás is,szóval úgy gondoltam,hogy a nagyobb kijelző meg a takarékosság talán kiegyenlíti egymást,de erről közel sincs szó.Lehet,hogy ebből ősszel csere lesz.Tudom persze,hogy lehet minden nap tölteni és örüljek,hogy kibìr egy napot meg minden,de èn ennèl többet vártam.

(#4047) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Megjött a Samsungos Wireless Fast Charge-os dokkoló, nagyon vagány, s pöpecül működik, valóban nem zavarja a Led Cover Case. :)

(#4048) balika333


balika333
tag

Tegnap csatlakoztam – újra – az S9 táborba egy kék színű készülékkel. Note 8-ról váltottam.
Március végén vettem egy S9-et, de a nem fogadott hívások kijelzésének hiánya, illetve a pár másodperces hívás közbeni „megszakadás” miatt 3 napon belül visszavittem és elálltam a vásárlástól, maradt a Note 8. A mostani ExtremeDigital és MediaMarkt -30e Ft-os akciójában elhoztam újra egy kék példányt, ami kiváló. Nincs megszakadás, és kijelzi a nem fogadott hívásokat is. Elégedett vagyok vele.

Miért váltottam Note 8-ról? Több ok miatt.
Amikor a Huawei először csúcs hardveres Dual Sim-es készüléket adott hivatalos magyar garanciával, akkor vettem a Mate 8 telefont. Utána P9 és P10. Mikor kijött a Note 8, hivatalos magyar garival és dualSimmel, azonnal váltottam, ez volt tavaly decemberben. Ezt követően végre egy normális méretű Samsung telefont kihoztak, csúcs hardverrel, normális garanciával és váltottam is. Megérkeztem. Méretre, sebességre, kamerára, színre kilóra megvett.
Ami jobban tetszik mint a Note 8-on:
- kisebb! elfér kényelmesen a kezemben és egy kézzel is tudom kezelni.
- hangszóró. Nagyon jól szól, így hogy a fenti beszéd hangszóróból is jön a hang.
- kamera – bár ez határeset, mert a Note 8 is kiváló, a szuper lassítás nem érdekel, de a UHD 60fps annál inkább!!
- akksi időre hasonló mindkét telefon, itt nem tapasztalok visszalépést (az én használatom mellett, ami napi max 2,5 óra kijelző és nap végére 0-ra merül).
Mindig cserélgettem a telefonjaimat, de az S9 úgy tűnik maradni fog egy jó ideig :C Esetleg – ha igazak a pletykák – egy dual Sim-es iPhone csábíthat el.

Samsung Note 22 Ultra

(#4049) SeatZola válasza balika333 (#4048) üzenetére


SeatZola
őstag

Én is Note8-ról váltottam sima S9-re. Én sem bántam meg. Ugyan ezek voltak a szempontjaim.

Rappi

(#4050) Tiger. válasza #61600768 (#4043) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Értem attól ugyan úgy eszi a memóriát.
Mg1992mg, melyikrol van szó?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.