Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) paolinho válasza glacious (#25995) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, ez nagyjából jó irányt adott, de mert már fent volt a QuckStar, abból is ki lehetett rakni az ikonokat.
Köszi:R

(#26002) Tiger. válasza malna88 (#26000) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hát 1-2 szer volt olyan, hogy 15%-ról lesett 5-re, ennyi nekik bőven elég. A lényeg garancián beül legyen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#26003) MADcat válasza Chamoro (#25999) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Átlagos használat mellett 10-12 óra után már csókolom volt. 3 max 4 óra sot mellett. Semmi játék, vegyes 4G-wifi.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26004) kelly416 válasza glacious (#25995) üzenetére


kelly416
veterán

QuickStar lesz az, a NavStar a navigációs sávot állítja, de az alapötlet tökéletes.

(#26005) Dave1984


Dave1984
őstag

Sziasztok.Telefon beszédhangszorója recsegni kezdett és halk lett.kérdésem Budapesten melyik Samsung boltba érdemes vinnem?
Kb mennyi idő alatt csinálják meg?
Emag által kiállított számla elég?
Vidéken lakom,ha elkészül ingyen kipostázzák?
Válaszokat előre is köszönöm!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#26006) glacious válasza paolinho (#26001) üzenetére


glacious
addikt

Igen, a QuickStarra gondoltam, de annyi star van :D

(#26007) kelly416 válasza glacious (#26006) üzenetére


kelly416
veterán

Mint csillag az égen?! :DD

(#26008) TODI1111 válasza Tiger. (#26002) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt bemondásra el is fogadják vagy bent lesz a készülék 1-2 hetet, hogy kipróbálják?

(#26009) Dave1984 válasza TODI1111 (#26008) üzenetére


Dave1984
őstag

Viszem a készüléket.Helyben letudják tesztelni nem? Hallatszik hogy recseg.

szerk Látom nem nekem válaszoltál,bocs 😊

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#26010) papi77


papi77
addikt

Megérkezett a XEH re is a frissítés!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#26011) Aryon87 válasza papi77 (#26010) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar ideje volt..
Szinten XEH:

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#26012) kungzi


kungzi
veterán

Nekem is megjött! :)

(#26013) PACSA75 válasza kungzi (#26012) üzenetére


PACSA75
őstag

Ez kétértelmű picit, egészségedre 😂. (Persze értjük, de nem hagyhattam ki).

[ Szerkesztve ]

(#26014) Tiger. válasza TODI1111 (#26008) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elfogadják, jóban vagyok a technikusokkal is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#26015) tuncsikg


tuncsikg
csendes tag

Köszi hogy szóltál. Értékelem ezt a nagyobb látószögű nézetet...Durva miket lehet egy updatetel csinálni. szelfi kamerával még lett valami a videó résznél?

(#26016) Tiger. válasza tuncsikg (#26015) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Valaki, még valami akkuval kapcsolatod dolgot is emlitettt, ha jól emlékszem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#26017) MADcat válasza TODI1111 (#26008) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hétfő este adtam fel postán, most megyek érte. Nincs itt több hét. Kimérik, ha tudják, ha akarják. Amúgy rögtön csere, mert olcsóbb mint, ha egy technikus 2 hétig bámulja. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26018) Tiger. válasza MADcat (#26017) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem szerencsém van, mert csak beviszem, és még aznap kész is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#26019) inflator válasza MADcat (#26017) üzenetére


inflator
tag

Én 2 szer is leadtam szervizbe, hogy jelentősen romlott az akku teljesítménye. Mindkét alkalommal visszadobták, hogy az akku rendben és csak szoftvert frissítettek rajta. Persze nem lett jobb tőle, csak így már kívül vagyok az 1 éven és nem garis az akku. :(
Úgy látszik akkor valahogy mégis válogatnak hogy megcsinálják vagy sem.

(#26020) Revesz válasza tuncsikg (#26015) üzenetére


Revesz
aktív tag

Nem nagyobb a látószög, hanem a régit tudod szűkíteni.
Tegnap próbáltuk ki pont haverral, neki már az update fent volt, nekem még nem.

[ Szerkesztve ]

(#26021) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Hoppá mi jött nekem úgy, hogy feltöltőkártyás vagyok! ;] Azon kívül amúgy, hogy nem kapcsol ki a mobilnetem és baromi gyorsan épül fel a hívás, nem kellene valami csicsás VoLTE ikonnak megjelennie az értesítési sávban?

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#26022) kali válasza kiskeni (#26021) üzenetére


kali
legenda

Nem muszáj külön ikon, az szolgáltató és firmware verzió függvénye is, valahol van, máshol meg nincs, illetve szolgáltatón belül is válogatja készüléke és firmware verziója is.
A lényeg az, hogy hívás közben maradjon 4G-n a készülék, abból már látható, hogy működik nálad a VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#26023) kelly416 válasza inflator (#26019) üzenetére


kelly416
veterán

Ebben nem vagyok biztos, mivel a telefonod unibody, így a készülék beépített része az akku, és szerintem ezért így arra is ugyanúgy él a 2 év. Vagy ezt SES-ben mondták Neked, hogy nem garis már az akku?

(#26024) inflator válasza kelly416 (#26023) üzenetére


inflator
tag

Valamelyik szervizeléssel kapcsolatban talán még s7edge-nél. De aztán lehet, hogy ez is szerviz/szervizes függő.

(#26025) kelly416 válasza inflator (#26024) üzenetére


kelly416
veterán

Telefon, SES, megkérdez. Ennél olcsóbb trükk nem nagyon van erre.

(#26026) inflator válasza kelly416 (#26025) üzenetére


inflator
tag

Mivel szerviz kétszer visszadobta, hogy nincs baj, az e-mailnél maradok.
Nem fogadom el, hogy a korábbi másfél nap helyett ugyanolyan használattal egy napot se bír.

(#26027) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Felraktam a frissítést, aztán nyomtam egy "wipe cashe"-t, mire a telefon a következő indításnál azt mondja: a frissítés nem sikerült, keresse fel a legközelebbi szervizt. Szerintem meg sikerült, csak a frissítési infókat nem tudja beolvasni.

Kíváncsi leszek a következő havi rendbe rakja-e, vagy egyáltalán kapok-e frissítést.

(#26028) malna88 válasza kali (#26022) üzenetére


malna88
tag

Quickstarral ki lehet iratni a VoLTE ikonját is. Bár én pont most szedtem le, mert mindig kiírta és csak foglalta a helyet, érdemi plusz információt nem adott.

s9+

(#26029) kiskeni válasza kali (#26022) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Meg már abból láttam, hogy aktív a VoLTE, hogy kb. pillanatok alatt kapcsolt és tárcsázta a hívott felet. Ez eddig nem volt jellemző, akár 6mp-ig vártam sokszor a hívás kapcsolásáig, ha nem többet.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#26030) kali válasza malna88 (#26028) üzenetére


kali
legenda

Persze, vannak rá alternatív megoldások, ha valakinek fontos és bejön úgy, én nem sok értelmét látom.

kiskeni: Igen, gyakorlatilag azonnal kapcsol, ahogy rányomsz.
Az akkumulátorból is kevesebbet harap a VoLTE, mint például a 3G hívás.

(#26031) csorbajeno válasza kiskeni (#26021) üzenetére


csorbajeno
veterán

A TMH romban nincs semmilyen extra jelölés. Tesztelted már, így már nem vagy traktor a másik félnek? ;)

(#26032) kiskeni válasza csorbajeno (#26031) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Hát, kifejezetten azt még nem teszteltem igazából, de megkérdeztem így utólag. Elvileg mikor hívtam ismerősömet, akkor jó volt, de ez csak idővel derülhet ki, hogy megjavult-e, mivel alapból nem mindig volt traktor hangom. Mindenesetre remélem, hogy ez megoldotta a gondomat :D

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#26033) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Apropó, 4G hívás. Én nem szeretem a mobilnetet 0-24-ben bekapcsolva hagyni lévén, hogy nem előfizetős vagyok és általában szűk adatmennyiséggel kell gazdálkodnom és érdekelne, hogy vajon bekapcsolva kell lennie a 4G-nek a VoLTE használatához? Vagy ez is működik mondjuk valahogy úgy, mint a Pontosság javítása, ami kikapcsolt wifi/bluetooth mellett is képes ezeket használni helymeghatározásra? Tehát hogy hiába van kikapcsolva a mobilnet, attól még híváshoz bekapcsolt használhatom a VoLTE-t, ha be van az kapcsolva?

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#26034) kali válasza kiskeni (#26033) üzenetére


kali
legenda

4G kell hálózat kell, de amellett nyugodtan kikapcsolhatod a(z) mobilinternetet/adatkapcsolatot, vagy átkapcsolhatsz wifi hálózatra, a VoLTE akkor is működni fog.

(#26035) hackeeeee válasza Chamoro (#25999) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha csak gyors töltést használsz, akkor simán.

Véleményem szubjektív...

(#26036) .Szaki. válasza hackeeeee (#26035) üzenetére


.Szaki.
addikt

De gondolom erre él a garancia nem? Mennyit vállalnak az akksira? A gyorstöltés rendeltetésszerű használatnak számít, tehát ha emiatt használódik el, akkor gondolom kénytelenek cserélni a telefont hiába elmúlt 1 éves.

(#26037) Chamoro válasza MADcat (#26003) üzenetére


Chamoro
tag

Hát érdekes. Azért nekem sem túl acélos akkor.. :/ Nagyjából 12 órát megy 1 töltéssel. 4 óra sot megvan de én keveslem. Ha játszok (pubg) akkor azt hagyjuk is! Szörnyű ahogy veszíti a töltést. Az igaz, hogy csak gyorstöltést használok, de arra figyelek, hogy közben nem használom a telefont.

(#26038) kiskeni válasza kali (#26034) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Upsz, egy bekapcsolt szó odakeveredett és kissé zavaros lett az utolsó mondatom :D De úgy tűnik így is érthető voltam. Kösz az infót :)

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#26039) kiskeni válasza Chamoro (#26037) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Tulajdonképpen mindegy, hogy használod-e töltés/gyorstöltés közben vagy sem, hisz ez adatív gyorstöltés. Az elektronika korrigál minden helyzetben, ha használod töltés közben akkor értelemszerűen csökkenti a töltés mértékét és ha nem használod, akkor meg szabvány maxon tömi a telefont.
Persze ezzel nem bíztatni akarlak a töltés közbeni használatra, sőt, én sem használom töltés közben, mert szerintem így optimális. Csak megjegyeztem, hogy elméletileg nem ártasz ezzel semmit.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#26040) malna88


malna88
tag

A SAMMOBILE oldalán miért nem aktív a Free Download? Szokott ilyet csinálni? Valami alternatíva? Pont ma szerettem volna ODIN-al XEH-re átállni, erre eztet csinájja :(

s9+

(#26041) e-newsee válasza kiskeni (#26039) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem az a baja a töltés közbeni használatnak, hogy a töltő nem szabályozza, hanem hogy jobban melegszik a telefon. Pláne, ha valami energiaéhes játékkal nyomod közben.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#26042) rendon


rendon
tag

Sziasztok!

Szeretnék vennei S9+ telefont. Az összefoglalóban látam hogy vannak tipus hibák. Ezek még mindig fent állnak, vagy már javítotak rajta? Extreme digital-nál szeretném megvenni,. Hivatalso Samsung partnernek számit? Ott azt látam 2 év gyári garancia van rá. Ott nyugodtan megvehetem, nem lesz gond a garancia ügyintézésében?

[ Szerkesztve ]

(#26043) hackeeeee válasza .Szaki. (#26036) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Persze, hogyne, csak ugye 1 év gar van az akkura. Bár elvileg azon kívül is szokták cserélni, ha valami olyan ügy miatt garizzák a telót.

Alkalmazás optimalizálás mennyire működik? Gondoltam bepakolom a facebook appot pl, attól még jönnek értesítések?

Véleményem szubjektív...

(#26044) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok.
A világító szélek nem működik, minden be van kapcsolva, az összes alkalmazásra engedélyezve.
Gyári visszaállítást is próbáltam, de továbbra sem jó.
Esetleg valakinek valami ötlete?

(#26045) Tiger. válasza lacuska74 (#26044) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elég hektikusan működik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#26046) kiskeni válasza e-newsee (#26041) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Baaasszus és tényleg, a melegedés, na ezt el is felejtettem. Az már okozhat gondot, jogos, igazad van.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#26047) akos_ur válasza rendon (#26042) üzenetére


akos_ur
aktív tag

Edigitalban nyugodtan megveheted, én is ott vettem az S9-et, hivatalos gyári garis XEH romos telefont adnak.

(#26048) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!
Új S9, dobozból kivéve szeretne SamsungThemes-t frissíteni, de nem megy neki, a letöltés "Nem lehet kapcsolódni (S1)" hibával abbamarad.
Galaxy Apps dettó.

[ Szerkesztve ]

(#26049) e-newsee válasza helixP (#26048) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem kell neki egy Samsungos profil előbb? Nem biztos, csak tippelek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#26050) jupp008 válasza helixP (#26048) üzenetére


jupp008
senior tag

Lehet túl sok dolgot akar ilyenkor frissíteni és beakad vmi. Lehet holnapra megoldja magától vagy egy újreindítás segít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.