Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) tomas01 válasza ForRedGlory (#1648) üzenetére


tomas01
aktív tag

1. Pixel hiba az hibának minősűl pláne ha vr siakba nézed 5x akkorának tűnik.
Az lehet ,hogy senki nem fog telefont szűli csak rosszul olvastad ezekszerint a történetet. Mert előkaptak valahonnan egy új s7 edget csak nem volt cikkszáma mivel még a boltba nem kapható...
Jah és a webshopon leadott rendelésre más szabélyzat van mint a boltban vásároltra. Ez tegnap egy másik t- üzletben derült ki.

Gondolom te sem hagynád, hogy egy új telefon pl itt s7 edge-ről beszélünk pixelhibás legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1652) ForRedGlory válasza tomas01 (#1651) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Teljesen jol olvastam, attol mert valaki esetleg kicsereli meg nem jelenti, hogy igazad van. Magyarul az elado sem ismeri a jogszabalyt. Persze, nyilvan igyekszik cserelni, mivel ellenkezo esetben az ugyfel elall a szerzodestol.

Olyan meg nincs, hogy mas a 72 oras szabaly ha webshopon vagy uzletben veszed...

Csak jogszabalyrol beszelek, en sem hagynam, de a 72 oras csere nem pixelhibara van kitalalva. Ha cserelik, makod van. 14 napos elallas ami jatszik elsosorban, a robbi szerencse.

[ Szerkesztve ]

(#1653) Száguldo válasza tomas01 (#1651) üzenetére


Száguldo
aktív tag

A Duna plázában a Telekomnál a tartozékok cikkszám hiányát 3 perc alatt megoldották és kaptam náluk egy Clear View Cover 10k ért.

(#1654) tomas01 válasza ForRedGlory (#1652) üzenetére


tomas01
aktív tag

Akkor oksi :)
Sajnos egyik sem tudja rendesen a jogszabályt. A más szabályzatot arra céloztam, hogy pl , hogy hogy nincs cikkszáma egy telefonnnak? Amikor a webshopban meg lehet rendelni. Szoval ebben sem stimmelt valami sajna.

(#1655) tomas01 válasza Száguldo (#1653) üzenetére


tomas01
aktív tag

Westendben a fő tnél 30perc kevés volt. 12-14óráig a t-nél voltam....

Mindegy holnap kiderül, hogy mi lesz és majd megírom :)

[ Szerkesztve ]

(#1656) les_polish


les_polish
csendes tag

Sziasztok,

kedden megkaptam speedshoptól a telót, előtte kb 3* hivtak hogy VR csak később jön, erre ma szóltak hogy meg is van a VR, este át is vettem. A csupa jó és pozitiv tapasztalat mellett megosztanék veletek 2 dolgot hátha nálatok is előfordult, és van rá vmi magyarázat:

1) Oculus regisztráció nem mükszik, hiába kaptam verification emailt, az az Oculus honlapon 404 not found oldalra visz. Most levelezgetek a supporttal de eddig nincs megoldás.
2) LEraktam a telót a fürdőben a földre, 2 perc múlva magamhozveszem, nem kapcsol be. Full sötét a kijelző. Letörölgetem a párától, semmit. Akksinak még kb 50%-n kellett lennie. Rátettem töltőre, semmi... FElhivtam a számom másik telóról, ami a másik telón kicsörgött, az Edge meg se mukkant. Levettem a töltőről, leraktam magam mellé, amig bekapcsoltam a PC-t, hogy rákeressek erre a hibára, egyszer csak magától megjelent a Samsung felirat és elindult... Azóta újrainditottam, mükszik....

Valaki tapasztalt hasonlót?

(#1657) wong kok wah válasza les_polish (#1656) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nálam is megfagyott egyszer a teló, de ezt irtam is 2 nappal ezelőtt...
Nekem nem volt sőtét a kijelző, hanem éppen a gyorsmenüt -értesítősávot húztam le... és úgy maradt. :)
Hivni tudtam kicsörgött a másik telóban... Csak a Hangerő + Home + Bekapcsal tudtam újraindítani.... (újraindítás útán, ott volt a nem fogadott hívás..)

(#1658) Kasya


Kasya
nagyúr

Uj elet...felraktam a UK BTU romot. Osszesen 325 apk-t erek el, ebbol 18-at gyarilag vagy a mobilon, tovabbi 20-at gepen tiltottam.

Ami elsore feltunt, hogy nincs rajta Brief. Helyette a Upday elerheto. Ez jobbnak is tunik, aki szereti az ilyet. Tovabba elerheto a whitelist is.

(#1659) Bazijoe73 válasza ForRedGlory (#1652) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Ez baromság 72 orán belűl el is álhatsz a vásárlástól nem hogy még hibásan necseréljék ki! A pixel hiba is hiba csak otthon nem akarják kicsrélni. Nekem 2 éve az S5-öt it UK-ben 22 napracserélték egy pixel hibával szó nélkűl.

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#1660) Kasya


Kasya
nagyúr

Aki esetleg debloat-ra szanna el magat, itt van par lista. Ha pc-n nem akarja valaki, Package Disable Pr-t ajanlom.

Egyik lista
Masik lista

(#1661) ForRedGlory válasza Bazijoe73 (#1659) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tanulj meg ertelmezni...

[ Szerkesztve ]

(#1662) Keem1 válasza ForRedGlory (#1661) üzenetére


Keem1
addikt

Azt amúgy én se értem, hogy a kolléga miért a macerásabbik utat választotta, ahelyett, hogy 14 napon belül indoklás nélkül elállna a vásárlástól. Megrendeli újra és kész.

Mielőtt bárki beírná, az nem indok, hogy újból várnia kell pár napot, hogy megkapja, mert amennyit most szív, már lassan a csendesebbik megoldással is megjönne az új cumó.

Én amióta rendszeresen vásárolok neten, ha bármi hiba jön ki a két hét alatt, egyszerűen csak visszaviszem, nem állok neki a garis procedúrának. Volt, hogy a MM-ból megvettem valamit, rossz volt, megrendeltem újra, és megvártam, míg átvehetővé vált. Visszavittem a hibásat, mondtam, hogy ezt vissza, meg van egy új rendelésem is. És már vittem haza az újat.

[ Szerkesztve ]

(#1663) HUN]Repa


HUN]Repa
aktív tag

Bocsi a láma kérdésért, de nem tudom a Face kapcsolataimat a névjegyekkel szinkronizálni. S6-al simán ment itt hiányzik az a menüpont a facebook app-ból. Ötlet ? a 3rd party programokon kívül. Köszi!

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1664) #72042496 válasza Keem1 (#1662) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt írta, miért akarja cseréltetni.

(#1665) Keem1: Az ő dolga. :) Én is inkább elállnék a vételtől, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1665) Keem1 válasza #72042496 (#1664) üzenetére


Keem1
addikt

Ez az indok egy vicc... akkor szívjon. :W

HUN]Repa: Kb. fél éve kivették az androidos appból a névjegy szikronizációt. Valószínűleg az előző telódon egy régebbi verzió volt fent és nem frissítetted. Most is vissza tudsz tenni egy korábbit, de az auto frissítést kapcsold ki előtte.

[ Szerkesztve ]

(#1666) tomas01


tomas01
aktív tag

A szerződéstől elállás az nem 2hét hanem 30nap.
Csak emiatt nem történt meg ez.

(#1667) vadászcsiga válasza Keem1 (#1662) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én úgy tudom van 1 hónap is mire visszakapja a pénzt.

(#1668) Ákkk válasza #72042496 (#1664) üzenetére


Ákkk
addikt

Én ebben a helyzetben lemondanám majd pár nap múlva újra rendelném mert az ajándék vr árának összegével lesz olcsóbb a készülék és ugyanott van árban ha külön megveszi a vr t is.☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1669) ForRedGlory válasza vadászcsiga (#1667) üzenetére


ForRedGlory
félisten

14 nap, mint ahogy az elallas is 14 nap.

Nem 30, mint amit irt. Nem tudom az ilyen hulyesegeket honnan szedi, de kezdi felhuzni az agyam...

(#1670) Lala6


Lala6
őstag

Ilyen rossz lenne a Samsung garanciája? Most kicsit kezdek tartani tőle, nehogy valami baj legyen vele...

Van egy Iphone 4s telefonom, a kijelzője meghibásodott, bevittem a T-hez szervizbe (akkor még garis volt). Kb. 3 percet kellett várnom, felvették az adataim, és kb. 2 hét elteltével mehettem az új telefonért, addig használtam a régit. Szerviz átvétel, vagy javítás szóba sem került. Akkor már ez a telefon nem számított kiemelt terméknek, már volt 5s is, mégis kiemelten kezelték. Az új telefonra újra kaptam 1év garanciát. Azóta is emelem a kalapom az Apple garanciájának.

(#1671) Ákkk válasza ForRedGlory (#1669) üzenetére


Ákkk
addikt

Gondolom az előfizetői hűség szerződés amire gondol ott 30 nap van.
Lala6 ha t-hez viszed hetekig tart cserekészüléket nem adnak.
Ők már csak átveszik és küldik. A futáros megoldással gyorsabb és a javításig cserekészüléket is lehet igényelni a my samsung oldalon ahol a + 1 év garancia miatt regisztrálni lehet a készüléket.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1672) tomas01 válasza ForRedGlory (#1669) üzenetére


tomas01
aktív tag

Ezt a hülyeséget a t-től szedi..

(#1673) MartOOn


MartOOn
addikt

Vki használ 3rd party launchert? Pl nova? Edge funkcio működik alatta?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1675) -FreaK- válasza isakamay (#1674) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ehh.. azt észre vettem, hogy nem túl jó a G3 sötétben, de hogy másik teló ilyet tudjon azt nem gondoltam volna.

(#1676) nemerei


nemerei
tag

Sziasztok.
Valaki tud infót mondani a micro sd sebességről? Érdemes gyors kártyát rakni bele vagy vagy elég a sima? Pl egy sandisk ultra?

üdv: nemerei

(#1677) szimike79 válasza nemerei (#1676) üzenetére


szimike79
őstag

Szerintem mindenképpen érdemes egy class 10-es kártyára beruházni.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#1678) isakamay válasza nemerei (#1676) üzenetére


isakamay
tag

Én nem vinném túlzásba ezt a kártya témát, a rendszer csak bizonyos applikációkat enged átmásolni rá a gyors futás érdekében. Videómentést telefonmemóriára állítanám, majd később átmásolnám a kártyára az elkészült videóállományt, akkor meg már nem fontos a sebesség, CLASS10 kártyánál olvasni tud elég gyorsan, ha írni nem is. Szóval ha videó és raw fotó közvetlenül nem megy a kártyára, akkor elég a fent említett típus.

(#1679) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

Másnál is ilyen rohadt hangos,kattogós a home gomb? Nagyon nem egy 270 ezres csúcskategóriás telefon hatását kelti,lassan már a szomszédok kelnek arra ha visszalépek valahonnan. S6-nál is ugyanezt szoptam be,csak ott ráadásul még lötyögött is. Miért ilyen undorító retek a Samsung,hogy nem képesek normálisan megcsinálni az egyetlen fix gombot a telefonon?

(#1680) isakamay válasza Vincent-Vega (#1679) üzenetére


isakamay
tag

van hangja, az tény, de ettől nem lesz gagyi telefon... engem jobban zavar az éles élű zár és hangerőgombok tapintása...

(#1681) spanglee001 válasza Vincent-Vega (#1679) üzenetére


spanglee001
addikt

igen sajna, de nem is nyomkodom, előző telón sem használtam, nyomkodom a inkább a vissza nyilat :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1682) dodicsaba válasza Vincent-Vega (#1679) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Az első szériás s6-ok is pont úgy lötyögtek. Későbbi széria már nem lógott. Legalábbis nálam.

BlackBerry Passport

(#1683) MartOOn válasza dodicsaba (#1682) üzenetére


MartOOn
addikt

Mi lötyög? Az enyém egy tized millimétert sem lötyög. Neha kicsit hangosabb a kelletenel de pl ez engem abszolute nem zavar.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1684) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Egyik ismerősömnek a telefonján az ékezet lenyomáskor ott marad a feljövő ékezet panel, nem tűnik el egyből.
T-mobilos maga a telefon, és a billentyűzet kiosztása Magyar QWERTZ,
Más telefont is megnéztünk, ott Magyar QWERTY, és ott eltűnik az ékezet panel. Tehát hosszan nyomjuk az e betűt, feljön az ékezet panel, és ugye alapból é van, ezután ha elengedjük, beteszi az é betűt és eltűnik, ennek így kell lennie.
Sajnos itt nem így van, van valami megoldás? A telefont kb 1 hete vették a T nél.

(#1685) dodicsaba válasza MartOOn (#1683) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Akkor fordítsd kijelzővel lefele és úgy nyomkod az ujjad hegyével aztán ha úgy sem lötyög akor az tuti.

BlackBerry Passport

(#1686) norti


norti
addikt

2 nap után a negatívumok Xperia Z2-höz képest (pozitívumokról mindenki ír, az a több):
- nem kapcsol be ismert hálózatoknál a wifi automatikusan, ez nincs Samsungnál?
- az automatikus fényerőszabályzás valami katasztrófa: kb. 10%-ig túl sötét, utána olyan fényes, hogy kiégeti a szemem. Sonynál egyenletes végig. Vagy AMOLED tulajdonság?
- nagy fáljrendszer terhelésnél megakad, serceg a zenelejátszás (gondolok itt telepítésre a Play Store-ból)
- akkuidő nálam egyelőre gyengébb, mint a Z2-n, de erről inkább majd 1-2 hét múlva újra nyilatkozok
- az éjjeli óra fényereje túl magas és nem lehet külön állítani, ahogy az always-on kijelzőét sem

Ennyi, szóval viszonylag kisebb, szoftveresen javítható bugok, kérdés, hogy a Samsung javítja-e majd.

Amúgy pozitív az összbenyomásom, csak még mindig nem egyszerű root nélkül átköltözni egy másik Android készülékre 500+ appal...

(#1687) laci0530 válasza Vincent-Vega (#1679) üzenetére


laci0530
senior tag

Elég határozott hangja van, ez igaz. Viszont ez könnyen kiküszöbölhető, ha nem a közepén van a lenyomáskor a nyomáspont, hanem a billentyű valamelyik élhatároló (jobb vagy bal) szélén. Ilyenkor teljesen halk.

[ Szerkesztve ]

(#1688) wong kok wah válasza norti (#1686) üzenetére


wong kok wah
senior tag

500+ appal ?? jesszus mit csinálsz Te annyival

(#1689) ForRedGlory válasza xrvman (#1684) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem csak a vesszovel van ilyen gondom. A szokoztol jobbra a pont az alapertelmezett, de a vesszo utan nem tunik el a popup ablak.

Mas billentyuzetet kell kiprobalni.

(#1690) HUN]Repa válasza Keem1 (#1665) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Köszönöm!

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1691) norti válasza wong kok wah (#1688) üzenetére


norti
addikt

Ebben benne van a gyári összes apró apk, a tényleges saját app 270 az 594-ből. És igen, noti helyett ezen van minden, ami kell munkához + magáncélra is.

(#1692) IamTheDog


IamTheDog
tag

kicsit drágának tűnik.

szerk: azóta lejjebb ment 239990-re

[ Szerkesztve ]

(#1693) #79335424 válasza ForRedGlory (#1689) üzenetére


#79335424
törölt tag

Meg az ékezetekkel. ;]

(#1694) Gergi válasza IamTheDog (#1692) üzenetére


Gergi
aktív tag

Vajon független? (nincs feltüntetve az oldalon) :U

(#1695) Yany


Yany
addikt

Ha érdekel valakit egy kis throttling info: [S7 Edge Exynos Throttling]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1696) Lala6


Lala6
őstag

A T-nél lett készlet, remélem az enyémet is elindítják rövidesen.

(#1697) Angel78 válasza IamTheDog (#1692) üzenetére


Angel78
aktív tag

hülyének is megérné, he nem ezt látnám...

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#1698) csubííí válasza ForRedGlory (#1669) üzenetére


csubííí
senior tag

Teljes mértékben igazad van. Internetes vásárláskor 14 nap alatt lehet a vásárlástól elállni,úgy,hogy meg sem kell magyarázni miért. Én az Euronics-ban jártam így,a vásárolt terméknek (netes) volt némi hibája,de nem annyi,hogy garanciában cserélték volna,ezért elálltam a termék megvásárlásától a 13. napon. A készülék árát a boltban egyből visszakaptam,gondolom ezt boltja válogatja,de 30 napon belül mindenképp vissza kell adni a vevőnek. Viszont jó tudni,hogy a Media Markt ezt már "kitolta" 60 napra.

(#1699) norti válasza Yany (#1695) üzenetére


norti
addikt

Jó lenne már látni egy Snapdragon 820 vs. Exynos összehasonlítást is ilyen szempontból :)

(#1700) Lala6 válasza Angel78 (#1697) üzenetére


Lala6
őstag

VR-el már nem lehet rendelni, csak nélküle, az a link működik: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.