Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Kasya válasza -Maci- (#27000) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jah hogy az is fent van...
Az a TW-t is betudja "fagyasztani" ilyenkor.

(#27002) mnf2.0 válasza mnf2.0 (#26927) üzenetére


mnf2.0
újonc

Valami ötlet? Köszi... (#26927)

(#27003) Loboda válasza -Maci- (#26982) üzenetére


Loboda
senior tag

Én ezt használom évek óta automatizálásra!
Teszi a dolgát, az akku fogyasztásba nem is szerepel, annyira keveset eszik.

(#27004) Zsebob


Zsebob
senior tag

Nougatra új driver kell Win10re?
Se MTP se PTP ?

S9+ dualSIM, Moto 360

(#27005) Gabes13


Gabes13
tag

Udv! Talaltam masik linket 7.0 letoltesre, en errol toltottem es vegre nekem is fent van a hivatalos, angol fuggetlen (asszem'), gyors a letoltes.

Minden jot!

https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862696441

[ Szerkesztve ]

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#27006) #93966848


#93966848
törölt tag

Srácok!
Hogyan tudnám a chrome-os könyvjelzőimet átvinni a samu bögészőjébe?

(#27007) blt.62


blt.62
őstag

Szerintetek az S7 edge a legjobb mobil most? Megéri lecserélni az S6-ot rá? Az S7 edge oldalsó kijelzője is mutatja az időt? Nem sérülékenyebb az oldalkijelző miatt?

MegtorloXp

(#27008) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Az mitől lehet hogy régebben megvolt simán az 5 óra kijelzőidő, most meg a 4 is alig. Gondolom az akksi lehet rossz. Csináltam már gyári beállítás visszaállítását meg minden ilyet de nem segít. Van esetleg valami tuti módszer annak megállapítására hogy milyen állapotban van az akku? Valamint van olyan szervíz ahová beviszem és meg is lehet várni a cserét? Mert ha elküldöm az egy hét.

(#27009) Rigormortiis válasza blt.62 (#27007) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Sérülékenynek sérülékenyebb, és mutatja az időt az oldalán, ha igény van rá.

Attól függ, miért szeretnéd lecserélni az s6ot. Nagyon jó készülék az s7e, több mint fél éve megvan és nagyon nagyon jó teló. Kicsit mindenben túlnőtt az elődön, jobb kamera, erősebb proci, bővíthetőség, vízállóság. Ha ezek nem hiányoznak, és amúgy semmi baja az s6nak, akkor szerintem ne cserélj.

Minden más esetben csak ajánlani tudom a telefont.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#27010) korimv6 válasza clizer (#26999) üzenetére


korimv6
aktív tag

Szia. Most ezt tesztelem. Bár csak 1 napja van fenn, de nyoma sincs, hogy bárhol feljönne, a sarkoknál elég nagy ívben kanyarodik, nem nyomja fel a szilikontok. Remélem egy hét múlva is pozitív lesz a véleményem.

http://www.ebay.com/itm/401123296884?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Február 6-án rendeltem, és tegnap 14-én meg is jött.

Körbe zárt villám.

(#27011) -Maci- válasza Loboda (#27003) üzenetére


-Maci-
őstag

Látom csak fizetős verzió van.
Ez ismeri a vezeték nélküli töltés kezdetét/végét mint eseményt?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27012) Loboda válasza -Maci- (#27011) üzenetére


Loboda
senior tag

Van belőle trial verzió a play áruházban!
Nem tudja!

(#27013) #18001664 válasza blt.62 (#27007) üzenetére


#18001664
törölt tag

Samsung S7, S7 edge, Huawei Mate9, iPhone 7 Plus, Xiaomi Mi Mix, Google Pixel és Pixel XL, LG V20. Szerintem ezek most a legjobbak

(#27014) Kasya válasza #18001664 (#27013) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mi mix rengeteg gyengeséggel rendelkezik. Nem egy kategória a többihez képest.

[ Szerkesztve ]

(#27015) #18001664 válasza Kasya (#27014) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ez igaz...de mindenképp mérföldkő technikai frontot a mobilgyártásban. Tele van olyan megoldással ami miatt igenis betehető flagship kategóriába.

(#27016) Tibe


Tibe
aktív tag

Szeretném manuálisan feltenni a Nougatot, a kérdésem hogy mivel nekem dual simes van arra is jó a fentebb linkelt Nougat?

(#27017) Zsolaf válasza Tibe (#27016) üzenetére


Zsolaf
addikt

Boztos hogy nem! Meg kell nézni a telefon beallitásában az informáciok alatt milyen pontos tipus szerepel (modell száma) olyat kell letölteni. Mással nehogy próbálkozz mert tégla lehet belőle.

[ Szerkesztve ]

(#27018) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Valaki fel tudná nekem rakni a legfrissebb független nougatot? Pécs vagy környékén?
Nincs most gépem itthon meg nem is csináltam még soha.

(#27019) -Maci- válasza Loboda (#27012) üzenetére


-Maci-
őstag

"Nem tudja!"

Köszi, akkor ez kiesett.
Reggel olvastam, kommentben, hogy az ERobot az utolsó frissítés óta eszi az akksit. Most megpróbálok kerülő úton leszedni egy korábbi verziót. Kipróbálom mennyit fogyaszt, ha nincs benne egy parancs sem, utána egyesével csinálom majd meg a parancsokat 1-2 napos eltolással, hogy lássam ha velemlyik miatt megugrik a fogyasztás.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27020) bandi0000


bandi0000
nagyúr

híváskor van 2 lehetőség, sima meg valami + jeles, az mi lehet?

Xbox One: bandymnc

(#27021) Botos Marci

Sziasztok,
1,5 hete használom a Samsung Galaxy S7 edge telot ,a telefon nagyon szuper minden téren ( kamera, kijelző,külső stb.),viszont a legújabb gyári szoftver az valami borzasztó. Szinte napi szinten előfordul az hogy az always on display-t nem tudom feloldani csak a bekapcsoló+ a home+ a hengerő le gombok újraindításával sikerül újraindítanom a telot. Ilyenkor a bejövő hívásra sem reagál,másik telóról próbáltam hívni ezt a készüléket. Ezen kívül még néha laggol használat közben
Ha tudnátok egy stabil szoftver verziót ajánlani ami nem ennyire bugos azt nagyon megköszönöném.

A telom adatai
Modell száma: SM-G935F
Jelenlegi szofver verzió: G935FXXU1BPHK
T-Mobile függő a készülék

Üdv Marci

(#27022) Joe.36 válasza Botos Marci (#27021) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is T-s legfrisebb rendszer van rajta, semmi ilyesmi hiba nincs vele. Szerintem csinálj egy FR-t.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#27023) Botos Marci

Az fontos lenne hogy olyan szöftver verzióra lenne szükségem aminek a telepítése nem jár garancia veszéssel,nem szeretném ha már elveszne mikor még 2 év van rajta :)

Üdv Marci

(#27024) Botos Marci válasza Joe.36 (#27022) üzenetére

Rég nem babráltam telókat :)
Leírnád azt hogyan kell ?

Üdv Marci

(#27025) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

G+ -on be van állítva a hely megosztás. Lehet valahogyan szabályozni, hogy milyen gyakran frissüljön? Én nem találtam rá megoldást.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27026) Jack Oneill válasza Joe.36 (#27022) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem is T-s es semmi gond.

(#27027) Botos Marci válasza Jack Oneill (#27026) üzenetére

Neked melyik szoftver van a telon jelenleg ?

Üdv Marci

(#27028) -Maci- válasza -Maci- (#27025) üzenetére


-Maci-
őstag

Mégegy:

A google beállításoknál a helymeghatározást melyikre érdemeses állítani a 3 opció közül, hogy a lehető legkevesebb akkut használja?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27029) Jack Oneill válasza Botos Marci (#27027) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Legutolso(T altal a legfrissebb) Novemberi bizt szint.

(#27030) -Maci- válasza Kasya (#27001) üzenetére


-Maci-
őstag

Elfogadom, de nem értem miért! Meg kell adni egy alkalmazás listát, hogy miket hibernáljon. Ez a lista 100%-ban az általam telepített alkalmazásokból áll. Nem is rootolt a készülék.
Szóval nem értem. Van egy olyan gyanúm, hogy ki kell majd vennem a listából az összes appot és egyesével vissza tenni és kipróbálni.

Azért értetlenkedek ám ennyit, mert amik most nem mennek, nem jók, azokkal a Sonyn semmi problémám nem volt. Nem akarom ajnározni a Sony-t, de innen az értetlenség.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27031) Varky


Varky
csendes tag

Sziasztok! Tegnap vettem egy edge-et. Eddig Honor 8-am volt. Használtan vettem és szerintem túl gyorsan merül az akksi. Reggel 6:30kor húztam le a töltőről és most már csak 57%on vagyok 2:50 perc kijelzőidővel. Direkt nyúzom, tesztelni akarom az akksit. De ez egy kicsit halvány nekem. Ráadásul nem megy semmilyen háttér cucc, se az always display on, se semmi :(
Csak én aggódom túl egy honor 8 akkumulátor után?

(#27032) bandi0000 válasza Varky (#27031) üzenetére


bandi0000
nagyúr

3 óra kijelzőidővel pláne ha nyomkodod akkor miz vársz? 3 napig bírja? Nem értelek...

Xbox One: bandymnc

(#27033) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok.

A Lagolás miatt dobtam a Greenify-t. Tudtok ajánlani egy jó kis képernyő záró ikont? Megszoktam, hogy nem a fizikai gombbal zárom le, hanem ikonnal. A Play-en annyi féle van, hogy nem tudok választani.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27034) enemi válasza -Maci- (#27033) üzenetére


enemi
senior tag

nova Launcher.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27035) -Maci- válasza enemi (#27034) üzenetére


-Maci-
őstag

Kicsit bővebben? (Novát használok)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27036) LilProphet90 válasza -Maci- (#27035) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Azt hiszem belehet állítani gesztusoknál, hogy dupla koppnál lezárja a kijelzőt.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#27037) enemi válasza LilProphet90 (#27036) üzenetére


enemi
senior tag

Hjah...vagy Widgettel...Nova művelet.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27038) Varky válasza bandi0000 (#27032) üzenetére


Varky
csendes tag

A teszt alapján elérhető 6-7 órát :D de így nem biztos, hogy meglesz.

(#27039) -Maci- válasza LilProphet90 (#27036) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszi :R .

A geztust (dupla kopp) megtaláltam, de a widgetet nem :(

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27040) A.K. válasza Varky (#27038) üzenetére


A.K.
tag

Kb. 6.5 óra jön ki ha ilyen ütemben merül...

(#27041) gerner1 válasza Varky (#27031) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nyúzással ez az érték? Akkor a maradék 57%, kitesz még 1x ennyit, ami közelíti a ~6ó SoT -ot. Szerintem rendben van....

(#27042) enemi válasza -Maci- (#27039) üzenetére


enemi
senior tag

képernyő hosszan nyomva-modulok-nova műveletek-kitesz asztalra--kiválaszt:képernyő zárolása.

Dupla koppot nemszeressem ,me' eronti a háttérképem.. dupla kattra szépen megjelenik,majd elhalványul... :C

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27043) gerner1 válasza enemi (#27042) üzenetére


gerner1
Topikgazda

HD Widgets ?

(#27044) enemi válasza gerner1 (#27043) üzenetére


enemi
senior tag

Az óra igen,a háttérkép Wallz.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27045) blt.62 válasza enemi (#27042) üzenetére


blt.62
őstag

Ezt tudja az S6 is?

MegtorloXp

(#27046) -Maci- válasza enemi (#27042) üzenetére


-Maci-
őstag

Deszíp néniiii.... :K

Köszönöm szépen, sikerült! :R
Lassan kifutok a kérdésekből, nem lesz mivel idegesítselek titeket :U :C

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27047) enemi válasza blt.62 (#27045) üzenetére


enemi
senior tag

A Wallz igen. Nem agresszív,szép képek,nagy választék...

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27048) enemi válasza -Maci- (#27046) üzenetére


enemi
senior tag

Nebammeg! Táncsak lősz magadnak addig valami turmixgépet,hóláncot vagy valamit...

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27049) gerner1 válasza blt.62 (#27045) üzenetére


gerner1
Topikgazda

HD Widget is működik.

(#27050) -Maci- válasza enemi (#27048) üzenetére


-Maci-
őstag

Jó, mondjuk a SOT-tal nem vagyok még kibékülve... 2.5 óra ha meglesz max... :( :U

Természetesen nem értem miért ilyen kevés...

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.