Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2302) Kasya válasza leslien (#2291) üzenetére


Kasya
nagyúr

A CSC-vel ne foglalkozz, semmi lényegi nincs vele. Egyedül a frissítes sorrendjében van szerepe.

Nekem most a XEU van fent. Maradok is ennél :)

(#2303) SeatZola


SeatZola
őstag

Gyári S-View Covert használ valaki? Tapasztalatok? Hol érdemes megvenni?

Rappi

(#2304) Kasya válasza Songo (#2278) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha automata módban exponalsz, akkor előtte automata fókuszál is. Szerintem..

(#2305) james008bond


james008bond
őstag

Ha valaki rakott már fóliát fel, a ( lekerekített ) sarkoknál is hibátlanul feltapad?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2306) Viktor0610 válasza james008bond (#2305) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én S6 Edge+-ra tettem fel fóliát, az felment szépen.
Amennyiben jó minőségű a fólia, természetesen jól feltapad. :)

Samsung Galaxy A54

(#2307) xabolcsy válasza Varszegig (#2297) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Miért szürke import? Eu, Anglia, ott vásárolok.
Ez nem szürke import.

(#2308) #93966848


#93966848
törölt tag

T-től vettem előfizuba a telót, nem tudom beregisztrálni sajnos..

(#2309) leslien válasza xabolcsy (#2307) üzenetére


leslien
nagyúr

csak a Samsung Zrt. által kibocsátott telokra vonatkozik 1+1 év garancia... ha Eu-belül veszed akkor csak egy évet vállalnak ...

Jimanszky : olyan nincs... vmit nem jól írtál be ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2310) james008bond válasza Viktor0610 (#2306) üzenetére


james008bond
őstag

Arra én is hibátlanul, de ott a kijelző hengerpalást alakú, S7 E-nék viszont az élek is lekerekítettek ( ahogy írtam is ). Ezért kérdezem, S7 E tulajoktól.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2311) Száguldo válasza #93966848 (#2308) üzenetére


Száguldo
aktív tag

A 0 és az O betűket nem kevered az szokott gondot okozni.

(#2312) Kasya válasza leslien (#2309) üzenetére


Kasya
nagyúr

Samsung Hungary Zrt. Ezért nem jó más ország készüléke.

(#2313) Viktor0610 válasza james008bond (#2310) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a hülye lekerekítési "mánia" elkerülte a figyelmem. :(((
Akkor erre tényleg nehezebb lehet feltenni a fóliákat...

Samsung Galaxy A54

(#2314) danisuto


danisuto
csendes tag

Sziasztok! Én is beszereztem egy S7 edge-t, ez az első független telóm, eddig mindig szolgáltatónál vettem. Az normális, hogy nem volt rajta alapból a zene- és a videólejátszó gyári alkalmazás? Illetve ami nekem fura, hogy a bekapcsolásnál az animációhoz nem társul hang. Korábban ez minden telefonnál volt (ezelőtt egy S5-öst használtam, és minden gyári hang be van kapcsolva). Valaki tapasztalt még ilyet?

(#2315) Jano_023 válasza leslien (#2309) üzenetére


Jano_023
őstag

HAli, nekem a Note 3 és 4 is T-s volt és mind a kettőt be tudtam regisztrálni a Samsunghoz.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#2316) DrJaka válasza danisuto (#2314) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Szia!

A teszt is írja szerintem hogy nincs rajta zene/videólejátszó alapból.

Meg is ragadom az alkalmat és megkérdezzem, hogy ki-mit használ!

Huawei Mate 20 prO

(#2317) #79335424 válasza DrJaka (#2316) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól függ, hogy mire.
Általános videólejátszó: MXPlayer (XDA -s ac3 kodekkel)
Youtube, hálózati mód, kisablakos és háttérben lejátszás: BSPlayer
Közvetlen Gdrive stream: KMPlayer
"Nehéztüzérség": Kodi
Zene: Music Folder Player
Zenei "nehéztüzérség": GoneMad Music Player pro

[ Szerkesztve ]

(#2318) leslien válasza Kasya (#2312) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor pontosak legyünk : Samsung Electronics Magyar Zrt... :D

Jano_023 : gratulálok...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2319) james008bond válasza Viktor0610 (#2313) üzenetére


james008bond
őstag

Sajnos újra "szappantartósodik..."

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2320) Viktor0610 válasza james008bond (#2319) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha megfigyeled, nem csak ők mennek ebbe az irányba.
LG G5 is ilyen. Az iPhone-ok is ilyenek a 6-os szériától kezdve, hogy csak a nagyokat említsem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2321) MartOOn válasza james008bond (#2319) üzenetére


MartOOn
addikt

Na hát ha ez a design valakinek szappantarto akkor ott azért van baj nem kicsi... Akkor annak szívesen faragok egy teglat fasza elekkel es hasznalja azt. Sose legyen jobb teloja. :D mondjuk egyeseknek a macska is qrva... Nem lehet mindenkinek a kedvére tenni, de halistennek nem is kell. :P nem tetszik? Dragallod? Xar a kijelző? Szappantarto? Ifos jobb? Bezzeg amaz megjobb? Egyszerű, te mást fogsz venni. ;) nincs harag. Sztem koreaiak is kibirjak... Valahogy...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2322) Ákkk válasza danisuto (#2314) üzenetére


Ákkk
addikt

Bekapcsolás esetén hang az csak a szolgáltatós telóknál van(telekomnál van)
Igen ebbe nem rakták bele a gyári lejátszó app-okat a play -röl olyat teszel rá amit akarsz.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2323) Kasya válasza leslien (#2318) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jah. Csak azért írtam, hogy egyértelmű legyen, hogy az itthoni forgalmazás a lényeg :D

(#2324) Songo válasza Kasya (#2304) üzenetére


Songo
senior tag

igen fokuszál csak nem mindig oda ahova én szeretném :S
Ezért lenne szükségem arra a módra ami régen volt.
Autószerelő lévén sokszor fotózok bel a zsúfolt motortérbe és ráfokuszál mindenféle vezetékre meg csőre a helyett amire tényleg kéne :S

+imádom ezt az F1.7es objektívet de azért sokszor kapcsolhatna kamerát mert szemcsés a kép amit félhomályban csinálok.

(#2325) Kasya válasza Songo (#2324) üzenetére


Kasya
nagyúr

Autó módban van a flash? Próbálj esetleg valami más programot Play-rol :(

(#2326) Tsebacsi válasza #79335424 (#2317) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Poweramp?? :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2327) Viktor0610 válasza Tsebacsi (#2326) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tsebacsi:
Az nem ajánlott, mert Kr. előtt 10000000-ben egyszer roaming alatt, mikor hiperszuperfontos lett volna, hogy zenét játsszon, a Pro verziót nem tudta net nélkül ellenőrizni, így kiesett a pikszisből. ;] :D

(Szerintem már ezer éve megoldották ezt a problémát. :D Bár sosem próbáltam még ki "élesben".)

Somatom:
Nincs harag, ugye? :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2328) #79335424 válasza Viktor0610 (#2327) üzenetére


#79335424
törölt tag

Látom, megvan a színesceruza készleted. :) Nem roaming alatt történt, hanem repülő módban, de elismerem, van alapja, valóban megharagudtam rá és száműztem. Majd más ajánlja, én nem fogom.

Dehogy haragszom! Tudom, hogy csak a tréfa kedvéért írtad így. :)

[ Szerkesztve ]

(#2329) kulu22 válasza Viktor0610 (#2327) üzenetére


kulu22
aktív tag

Két hete futás közben így maradtam zene nélkül, még mindig kell a net hozzá.

(#2330) MartOOn válasza kulu22 (#2329) üzenetére


MartOOn
addikt

Annyi neted se volt h a check lefusson? Hany bit lehet az? 0 mobilnettel sokminden nem használható.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2331) Viktor0610 válasza kulu22 (#2329) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam állandó a net-elérés, meg én a telepítés után azonnal ellenőriztetem vele a vásárlást, így -gondolom- nem szórakozik vele többször.

De most már tényleg ki fogom próbálni, hogy net-elérés nélkül mit csinál a program.

Samsung Galaxy A54

(#2333) #79335424 válasza Songo (#2324) üzenetére


#79335424
törölt tag

Próbáld ki a Camera FV5 -öt! A kívánt funkciót biztosan tudja, csak az a kérdés, hogy az S7 hardverelemeivel mennyire kompatibilis.

Viktor0610:
De, pont az a gond, hogy a továbbiakban is "szórakozik", teljesen random időközönként és minden előzetes figyelmeztetés nélkül, azonnal blokkolja a lejátszást. Ez verte ki nálam a biztosítékot, mert ezt lehetne "humánusabban" is kezelni. Csak a fejlesztő hozzáállásán múlik.

[ Szerkesztve ]

(#2335) kulu22 válasza MartOOn (#2330) üzenetére


kulu22
aktív tag

Nem az a lényeg. Ez egy játszós (offtopik, A3) készülék volt olyan prepaid kártyával amihez nincs net. Az a nem szimpatikus, hogy a nethez nyúl ha már egyszer ott van a kifizetett, letöltött liszensz is a telefonon.

(#2336) Viktor0610 válasza #79335424 (#2333) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most "elvettem" a netet/wifit a PowerAmptól és az Unlockertől is.
Meglátjuk, mit csinál így. a vásárlás már ellenőrizve. :)

Samsung Galaxy A54

(#2338) james008bond válasza MartOOn (#2321) üzenetére


james008bond
őstag

Nagyon nem érted, mit írtam. Fóliával kezdtem. S 6 Edge+ hengerpalást alakú, arra könnyű volt feltennem a fóliát. Erre nem tudom, hogyan lehet, mivel a sarkoknál is ívelt minden irányban. A tavalyi széria az szerintem nagyon jó vonal volt, a legszebb eddigi telefon, amit láttam ( és nem csak Samsung vonalon ), nekem az S6E+ eddig a legkirályabb, még a lapos hátlappal és keskeny szélével is. Nagyon nagy kicseszés viszont, hogy a memória nem bővíthető. Kihozhattak volna egy ugyanolyat külsőben, méretben, csak benne az "új" fejlesztésekkel. És igen, ezzel az S7 szériával és a lekerekített sarkokkal a régen sokat kritizált formát hozták vissza megint, csak most prémium anyagokba csomagolva. Szerintem még most is az S6 Edge plusz a legszebb telefon.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2340) MartOOn válasza james008bond (#2338) üzenetére


MartOOn
addikt

Ha azt a vonalat követik akkor meg en nem vettem volna edge-et csak sima s7-et. :) nekem azok a szelek nagyon nem jonnek be. Ez os jobban tetszik tokban. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2342) #93966848 válasza leslien (#2309) üzenetére


#93966848
törölt tag

Köszi, sikerült, így már 2 év gari van rá :)

(#2343) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ha jól látom s6 edge+ topikban nincs első hsz, tehát olyan root sincs ami nem ugrasztja a knoxot? Melyik volt az utolsó készülék amin meg tudtak ezt oldani?

[ Szerkesztve ]

(#2344) Angel78


Angel78
aktív tag

Te jó ég, 3 napra offline vagyok és 417 hsz :Y
És még azt hittem én vagyok sokat a fórumon :D

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#2345) Songo válasza Kasya (#2325) üzenetére


Songo
senior tag

Természetesen autóban van.
Megnéztema lite ingynest ebből a programból de nem tudja azt amit keresek :S

(#2346) csabicska


csabicska
senior tag

Üdv.
Akksi téma.
Ha a gyorstöltés be van kapcsolva akkor jobban hasznalodik az akksi?
Ha sokszor töltöm akkor is?
Tényleg mi lesz akkor ha cserélni kell majd?
Hogyan tudom óvni???
Köszönöm.

-Galaxy S20 - The best-

(#2347) lukoz


lukoz
aktív tag

Most látom csak :)
A trénél előfizuval drágább az S6 edge + mint az S7 edge.
Érdekes :) :)

(#2349) norti válasza vadászcsiga (#2343) üzenetére


norti
addikt

Nem készülék, kernel függő volt, általában 5.02 esetleg néhány 5.1 verziós Androidon lehetett megcsinálni.
Amúgy ha nem szoftveres a garanciális hiba, hanem hardvert érint, nem fogják nézni a knoxot.

Szerintem várj még 1-2 hetet, úgy, ahogy én, hátha lesz olyan root, ami nem érinti a knoxot.
Amúgy chainfire már kiadott az SG-935F-hez autorootot, ha valakinek nem kell TWRP recovery.

(#2350) Ákkk válasza norti (#2349) üzenetére


Ákkk
addikt

Minden esetben nézik a knox ot ha nem 0 ugrott a garanciális javítás bármilyen probléma is adódik.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.